Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2016 року БлизнюкиКвітень 2016 року сприятливий для спілкування з близькими за духом людьми, збору інформації, яка вас цікавить. Час з 5 по 14 квітня можна присвятити догляду за собою або тісному спілкуванню з вашою другою половинкою. З 6 по8 квітня, а також з 18 по 20 квітня уникайте екстремальних видів дозвілля. Після 25 квітня душа потягнеться до прекрасного: концерт, вернісаж. театр — обирайте самі.

  • Сприятливі дні для Близнюків: 2, 4, 13, 15 квітня.
  • Складні дні для Близнюків: 1, 9, 17 квітня.

Гороскоп на квітень 2016 Близнюки жінка

Любовний гороскоп на квітень 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 квітня. Після 2 квітня вихід в люди обіцяє нові знайомства. Об’єднання планет нагородить вас чарівністю і комунікабельністю необхідними для привертання уваги протилежної статі. У тривалих партнерських стосунках останні дні березня запам’ятаються особливою ніжністю. 3-4 квітня ви будете готові до еротичних експериментів.

З 11 по 20 квітня. Упродовж всього періоду ви перебуватимете в стані закоханості, яке надихне вас. Під впливом Марса і Венери приятельські стосунки легко можуть перейти у щось більше. Подружнім союзам важливо не загрузнути в побутових проблемах. 11-12 квітня не ставте особисту свободу вище за взаємні зобов’язання. Ваш сексуальний магнетизм досягне свого апогею з 15 по 20 квітня.

З 21 по 30 квітня. З 21 по 28 квітня дуже важливо не вторгатися в особистий простір один одного. Рішення усіх проблем відкладіть на період з 26 по 30 квітня, коли ви будете готові вислухати партнера без роздрату. З 25 квітня з’явиться романтика і піднесені стосунки. Бажатиме інтимності і красивих залицянь. Неодмінно озвучте свої потреби, щоб обранцеві було легше вам догодити.

Сімейний гороскоп на квітень 2016 року для Близнюків

Сприятливе вирішення житлових питань в держустановах. Діти будуватимуть стосунки з однолітками, часто спілкуватися з кращим другом або подругою, можливо, ваше чадо наздожене перше кохання. Зараз важливо пояснити дитині, що відношення до людини не вимірюється кількістю грошей в її кишені. Головне — її особисті якості, заслуги і таланти. Чоловік ухилятиметься від господарського клопоту, проте відмінно порозуміється з молодшим поколінням і зможе вчасно надати дітям підтримку. З 1 по 13 квітня знайдіть час відвідати батьків. Для початку ремонту у домі краще обрати дні з 10 по 20 квітня.

Гороскоп здоров’я на квітень 2016 року для Близнюків

У тих, хто не лінується постійно займатися своїм здоров’ям, загальний стан помітно покращає. З 4 по 10 квітня ви можете відчути погіршення здоров’я, займіться профілактикою хронічних хвороб. Після 25 квітня — відповідний час для планової госпіталізації, обстежень в умовах стаціонару.

Гороскоп: робота і гроші на квітень 2016 року для Близнюків

Цей місяць сприятливий для кар’єрних досягнень. Квітень успішний для великих бізнес-проектів. 8 квітня добре працевлаштовуватися, розсилати резюме, а бесіди з начальством принесуть вам користь. З 11 по 16 квітня велика вірогідність значних збитків, будьте пильні!

Гороскоп на квітень 2016 для Близнюків чоловіків

Любов. Гороскоп на квітень 2016 для Близнюків

З одного боку, Близнюки налаштовані на співпрацю, але з іншого — не потерпить вторгнення у свої плани, спроб обмеження свободи. Дайте йому відчути, що він для вас найголовніша людина. це пом’якшить Близнюків і зробить зговірливим.

Тонус. Гороскоп на квітень 2016 для Близнюків

Творчі задуми і інтенсивне спілкування будуть цілком достатніми джерелами активності і життєвого оптимізму. На початку квітня існує ризик травми, а із середини квітня коханому потрібно частіше виїжджати на природу.

Фінанси. Гороскоп на квітень 2016 для Близнюків

Як і раніше вдала реалізація великих довготривалих проектів. З 1 по 6 квітня грошові операції з великими сумами нагадуватимуть гру в рулетку з двома можливими варіантами. Невелика премія вірогідна у кінці квітня, проте особливих змін в заробітній платні не передбачається.

Робота. Гороскоп на квітень 2016 для Близнюків

Саме замислитися про підвищення кваліфікації без відриву від виробничого процесу. З 7 по 10 квітня успішно вирішаться паперові питання. 18 квітня підходить для реєстрації своєї справи. Щоб уникнути конфлікту 29 квітня краще не спілкуватися з начальником.

Друзі. Гороскоп на квітень 2016 для Близнюків

Зросте інтенсивність зустрічей і спільних справ з однодумцями. Проте з 5 по 15 квітня непримиренні розбіжності стануть причиною розриву стосунків з деякими приятелями, але їх місце відразу ж займуть нові знайомі, набуті під час участі в громадських заходах.

Дозвілля. Гороскоп на квітень 2016 для Близнюків

Левову частку вільного часу поглине спілкування. Слід заздалегідь спланувати ближні і далекі поїздки. З 15 квітня краще поїхати в глибинку і трохи відпочити від контактів із зовнішнім світом.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на квітень 2016 року:

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Лев

Гороскоп на квітень 2016 року Діва

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Козоріг

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *