Гороскоп на грудень 2018 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2018 року Стрілець

У вас є потреба в турботі, ніжності і найголовніше підтримці від людини, до якої ви маєте почуття. Представники цього знаку зодіаку дуже швидко спалахують, в серці з’являється іскра, яку ви з гордістю називаєте любов’ю. Але почуття можуть виявитися, зовсім не взаємними і тоді не потрібно буде переконувати себе в тому, що це усього тільки тимчасове явище.
Чому обранець не дарує вам квіти? Не запрошує на побачення і не розділяє ці емоції? Може, їх немає? Але ви впевнено продовжуєте тішити себе ілюзіями і надіями, що все обов’язково буде. Купідон вже втомився вас переконувати. Скільки можна виступати мудрим наставником і гуру для людини, яка не цінує хорошого відношення до себе? Час кардинально міняти своє життя, позбавившись від нав’язливої ідеї скоріше завести стосунки.
Жінці-стрільцб слід зануритися з головою в роботу. Саме час продемонструвати керівництву, на що ви здатні і довгоочікувана премія в якості бонуса опиниться в кишені. Якщо продовжуватимете не діяти, немов ледачий морський тюлень, не чекайте від долі подарунків. Необхідно навести лад в справах, виправити зіпсоване вами, і намагатися відновити зруйноване. Головне, пам’ятаєте про те, що немає нічого неможливого. Насправді це так. Потрібно докласти багато зусиль і тоді ви здивуєтеся результатам, які не змусять себе довго чекати.
Під загрозою цього місяця серце і печінка, слід сходити до лікаря на плановий огляд.

Сприятливі дні в грудні 2018 для Стрільців: 2, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31.

Любовний гороскоп на грудень 2018 Стрілець

Ви вважаєте за краще постійно приміряти образ сильної і незалежної особи, яка звикла вирішувати усі свої проблеми сама. Чом би й ні? Спочатку представники цього знаку зодіаку створюють неприємності, а потім самі їх усувають. Навіщо вам усі ці численні драми? Ви королева депресивного стану, який останнім часом все частіше накриває з головою. Не помічали, як гарчите із приводу і без, на рідних людей? У Стрільців все частіше з’являється бажання дістати стріли і пристрелити кого-небудь. Якщо так продовжуватимете розгубите всіх своїх друзів.
Необхідно налаштуватися на хвилю позитиву. Самотнім панночкам слід проявити ініціативу на адресу представників сильної статі, і вони дадуть відповідь взаємністю. Сходіть на побачення, нарешті, і перестаньте хвилюватись з приводу своєї колишньої молодої людини. Не всі чоловіки такі, але попадаються унікальні кадри.
7 грудня в день молодика краще не затівати побачення, несприятливий період для початку чогось нового.
Закохані пари насолоджуються одні одними. Ви буквально розчинилися в партнерові, і він відчуває до вас божевільні емоції і почуття. Важливо підтримувати цей вогонь пристрасті. Нехай полум’я розгорається з новою силою. Головне — не згоріти, адже ці почуття буквально проходять наскрізь і це може привести до чергових хвилювань і страждань.
Сімейні пари можуть сміливо зміцнювати свої стосунки. Обов’язково варто з’їздити в теплі країни на Новий рік. Не потрібно тільки брати з собою дітей і родичів, влаштуйте другий медовий місяць. Вам вдасться трохи інакше подивитися на все, що відбувається навколо, можливо, навіть переглянути свої життєві цінності. Тільки без фанатизму. Мільйон фотографій з відпочинку привозити абсолютно не обов’язково, можна обмежитися одним десятком. Ви ж туди відправилися не фотографуватися, чи не так? Намагайтеся розслабитися і зануритися в атмосферу повного гармонія і взаєморозуміння.

Гороскоп фінансів на грудень 2018 Стрілець

Виникла думка змінити рід діяльності, але ви ніяк не можете втілити її в життя? Час вже щось робити. Темпераментним представникам цього знаку є бажання постійно вдосконалюватися. Тільки заважає безмежна лінь, ви ніби настроїлися кардинально змінити своє життя, але потім думки про улюблену подушку і ковдру виявилися сильніші. Тільки уявіть, якщо приділяти хобі всього одну годину на день можна досягти неймовірних успіхів!
Зірки будуть прихильні до вас цього місяця, і самі допоможуть досягти поставленої мети. Доведеться встати з ліжка і відправитися підкорювати широкі простори цього величного світу. Старання розумового і фізичного характеру будуть винагороджені належним чином, не соромтеся проявляти ініціативу і висловлювати свою думку. Керівництво уважно вислухає і впровадить вашу ідею в активний робочий процес. Стрільці зможуть освоїти простори нових знань і підвищити свій професійний рівень. Тільки завдяки вашій цілеспрямованості і прагненню показати себе і здоровий кар’єризм можна буде розраховувати на успіх.
Ніяких фінансових угод 22 грудня, в день повного місяця. Цей період несприятливий для початку чогось нового і тим більше будь-яких маніпуляцій з грошима.
Роздайте борги і забудьте про слово кредит, на найближчі декілька місяців, інакше потрапите до боргової ями, з якої навряд чи вийде швидко вибратися.

Гороскоп здоров’я на грудень 2018 Стрілець

Ваш організм ослаб після такого активного місяця. Під загрозою знаходиться печінка і серце, і все із-за пишних застолий, які ви вважаєте за краще організовувати у себе вдома. Кожна їжа для народжених під цим знаком зодіаку, перетворюється на справжній ритуал і вам зовсім не вдається тримати себе в руках. Час вже проявити витримку і контроль. Скільки можна йти на поводу в своїх бажань?
Час кинути палити і перестати вживати алкогольні напої. Правильне харчування і режим сну допоможуть привести організм у форму. Не забувайте про регулярні фізичні навантаження. Ну і що, що за вікном мінусова температура? Адже вдома ніхто вам не забороняв займатися! Включайте танцювальну музику і виконуйте комплекс вправ. Зайві кілограми покинуть вас дуже швидко.
Жінка-Стрілець чуттєва і непохитна і вважає за краще поринати щодня в атмосферу позитивних емоцій. Якщо вам бракує в морозний день яскравих вражень, час зібратися з кращими друзями і провести час за душевними розмовами. Це кращий спосіб швидко прийти в себе і відчути цей заповітний імпульс насолоди і радості. Свята допоможуть розслабитися, зустрітися з родичами і провести час з максимальною користю.
Стрільцям не перешкодить завести собі хобі, адже після роботи необхідно розслаблятися і відпочивати. Як щодо курсів, які допоможуть пройти етап самовдосконалення? Кулінарні курси нагородять новими знаннями, масажні — відкриють нові горизонти і як не забути про творчі майстер-класи. Обов’язково слід запастися терпінням. Навряд чи вам вдасться за декілька уроків стати відомим дизайнером і представити на суд громадськості колекцію одягу. Але курси дизайну допоможуть розкрити потенціал. Напевно вам завжди цього хотілося, але ви боялися собі зізнатися в цьому? Почніть вибудовувати по цеглі новий етап у своєму житті, ви самі творець усього, що відбувається навколо вас. Пам’ятайте про те, що немає нічого неможливого. Якщо прикласти максимум зусиль, можна кардинально змінити не тільки ситуацію, а й своє життя. Працюйте над собою щодня і довгоочікувані результати не змусять себе довго чекати.

Гороскоп на грудень 2018 року Стрілець

Читайте гороскоп на грудень 2018 для інших знаків зодіаку:

Гороскоп на грудень 2018 року Овен

Гороскоп на грудень 2018 року Телець

Гороскоп на грудень 2018 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2018 року Рак

Гороскоп на грудень 2018 року Лев

Гороскоп на грудень 2018 року Діва

Гороскоп на грудень 2018 року Терези

Гороскоп на грудень 2018 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2018 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2018 року Водолій

Гороскоп на грудень 2018 року Риби

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *