Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року ВодолійУ грудні для Водоліїв актуальний відпочинок в горах, далекі поїздки. З 1 по 7 грудня занурення в духовні практики допоможе перемкнутися з рутини на головне в житті. 3 грудня фортуна може посміхнутися вам номером лотерейного білета. З 15 по 17 грудня піші прогулянки не принесуть розслаблення, їх час прийде 18-22 грудня. З середини грудня плануйте більше спільного дозвілля зі своєю другою половинкою.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 2, 6, 16, 21, 23, 30 грудня.
  • Складні дні для Водоліїв: 4, 11, 18 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Водолія

З 1 по 10 грудня. Ваша інтуїція виявиться на висоті, а особливо це ви відчуєте 2 грудня. Кількість дружнього спілкування і нових знайомств сильно зросте. Знадобиться багато рад, консультацій, співпраці. Період сприятливий для приємних подій в сфері кохання. Можна скористатися шансом і здійснити далеке турне. Для спілкування 3-9 грудня більше підійде романтична атмосфера. Ці дні добре допоможуть розслабитися і відпочити душею. Варто уникати скритності і непристойних вчинків.

З 11 по 20 грудня. Уміння домовлятися і уникати конфліктів стане вашою відмінною рисою. З 15 грудня вірогідність зустріти залицяльника підвищиться в колективі або в компанії друзів. З 15 по 19 грудня матеріальні питання можуть стати причиною любовного розриву. З 17 грудня стане більше поїздок або вийде налагодити телекомунікації за допомогою нових технологій. У питаннях освіти, навчання ви зможете упіймати хвилю вдачі. До 18 грудня спілкування, рішення спільних справ з чоловіком буде більше.

З 20 по 31 грудня. Питання професійної реалізації можуть захопити вас своїм вихором подій, які нестримно розвиваються, підкидаючи усі нові і нові дані. Успіх і протекції можуть виявитися для вас дуже несподіваними. Фортуна постарається вас виштовхнути вгору в тих справах і темах, в які ви вклали багато своєї праці. Одночасно з 24 грудня дуже гармонійно розвиватиметься сфера кохання.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Водолія

Щоденний клопіт і робочі навантаження з 3 по 8 грудня можуть сильно відволікати вас. Тому в цей період гармонійні стосунки між членами сім’ї допоможуть відчувати радість і спокій, а навести лад і ушляхетнити обстановку в сімейному гніздечку вдасться з 9 грудня. Спалахи азартності чоловіка в грудні і з 15 по 19 грудня варто трохи пригасити. Діти проявлять свою працьовитість з 13 по 20 грудня. У місяці Стрільця їм належить попрацювати над побудовою рівноправних стосунків.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Водолія

Тригони планет створюватимуть режим сприяння зусиллям із турботи про своє самопочуття. Турбота про гнучкість хребетного стовпа залишиться актуальною в грудні. Грудень змусить постійно тримати на контролі хронічні захворювання, які можуть давати рецидиви. Важливо дотримуватися помірного режиму життя, сну і харчування. З 14 грудня зверніть увагу на серцево-судинну систему, контролюйте тиск.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Водолія

У джерелах доходу збережеться стабільність. Варто підстрахуватися на випадок непередбачених витрат 5-8 грудня. Громадська діяльність, робота у великому згуртованому колективі переживуть підйом в грудні. Справи, пов’язані з комерцією, можуть принести вигоду 1-9 грудня. Підступи прихованих недоброзичливців стануть очевидними 13-18 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на грудень 2016 для Водолія

У гармонійних стосунках Водолій проявить себе відповідальним партнером, але за наявності принципових розбіжностей він цілком може хлопнути дверима. Ніжним і романтичним покаже себе в грудні. Єднання досягатиметься за рахунок загальних поглядів на життя.

Тонус. Гороскоп на грудень 2016 для Водолія

Періодом найбільшої активності і окриленості стане 3 -8 грудня. Це допоможе Водолію бути душею компанії. Для Водолія важливо не викроювати собі час за рахунок повноцінного сну.

Фінанси. Гороскоп на грудень 2016 для Водолія

Місяць Стрільця сприятливий для переходу на більше високооплачувану посаду. Недоробки в ремонті, в комунікаціях можуть принести аварійні випадки і збитки в період по 8 грудня. Сміливість узяти на себе відповідальність за власну фірму винагороджуватиметься прибутками з 13 по 24 грудня.

Робота. Гороскоп на грудень 2016 для Водолія

Період вдалий для реєстрації і просування власної справи. Саме час для кар’єрного зростання. Робити ставу краще на виконання відповідальнішої роботи.

Друзі. Гороскоп на грудень 2016 для Водолія

Контактів з приятелями буде дуже багато, але до 10 грудня грошові непорозуміння з деякими з них можуть стати причиною конфліктів. До 13 грудня має відбутися знайомство з новими потрібними людьми. З 14 грудня взаємовиручка з друзями буде непорушним законом.

Дозвілля. Гороскоп на грудень 2016 для Водолія

Спілкування з однодумцями, їх ідеї і відсторонене спостереження за тим, що відбувається стануть головною розвагою. У грудні Водолій виявить цікавість до зимових видів спорту. З 5 грудня Водолій зможе присвятити час своїм хобі, реалізації майже фантастичних бажань і сподівань.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року:

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *