Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року ТерезиУ грудні 2016 року у вас з’явиться потяг до нових знань, тому актуальні екскурсійні походи, занурення в читання. Багато повчальних курсів здадуться вам гідними уваги. Період з 3 по 9 грудня гарний для сімейних посиденьок за дегустацією нових рецептів. З 13 по 24 грудня — продуктивний час для творчих занять. З 21 по 28 грудня підвищиться ваш інтерес до громадського життя, спілкування.

  • Сприятливі дні для Терезів: 1, 6, 10, 15, 27 грудня.
  • Складні дні для Терезів: 12, 20, 28 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Терезів

З 1 по 10 грудня. Ви досконало володітимете мистецтвом флірту і практично постійно знаходитися в гущі громадських подій і заходів. Сприятливий період для визнань, сватання, шлюбу. Бажано це робити в максимально вузькому крузі. Варто морально бути готовою до того, що в загсі в цей період можуть виникати накладки, тяганина, плутанина. З 4 по 6 грудня ви можете зіткнутися з явною дезінформацією, мати складнощі в спілкуванні. Деякі амбітні цілі зустрінуть прямі перешкоди і протистояння.

З 11 по 20 грудня. Період успішний для контактів тет-а-тет: можна зустріти майбутнього кавалера, помиритися або перевести стосунки на відповідальніший рівень. З 13 по 18 грудня вам легко буде спілкуватися, кокетувати, бути бажаною гостею в компаніях. З 15 грудня буде багато поїздок, пов’язаних з питаннями самовідновлення або з пошуком творчого натхнення.

З 21 по 31 грудня. Можна розраховувати на цікаві знайомства. Спілкування буде багато, але тепер воно сконцентрується на декількох людях. Вам забажається зменшити порожнє базікання, досягти душевної гармонії, говорити на піднесені теми. У цей період загалом варто менше ініціювати спілкування, краще відгукуватися на пропозиції, які поступають, якщо вони вам підходять.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Терезів

Якщо планувалася зміна адреси, то зараз є реальна і цілком сприятлива можливість. З 3 по 8 грудня з’явиться шанс для сімейної поїздки до далеких родичів. Ви будете активно зайняті облаштуванням житла і придбанням речей у будинок. Проте до 19 грудня численні обставини відволікатимуть вас. Молодше покоління потрібно забезпечити завданнями для розвитку винахідливості. Успіх не зрадить вашому чоловікові в його діяльності з 20 по 28 грудня. У грудні він буде налаштований на пошук компромісів.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Терезів

Сприятливий період для лікувально-профілактичних заходів очікується в період з 3 по 14 грудня. У грудні вашої підтримки зажадає імунна система. Може проявити себе вегетосудинна недостатність. У грудні більше виражений цілющий ефект придбає слово: молитви, аффірмації, позитивне програмування. Загострення хронічних захворювань найбільш вірогідне з 14 по 19 грудня. Також буде зв’язок між настроєм і самопочуттям.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Терезів

З 3 по 14 грудня варто скористатися можливістю розширити кількість фінансових джерел. У грудні може скластися ситуація, сприяюча звільненню, рутинні справи можуть стати каменем спотикання з 6 по 9 грудня, з 15 по 19 грудня. Рішучі дії для службового росту зробіть з 20 по 28 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на грудень 2016 для Терезів

Обраниці Терезів варто навчитися утримувати інтерес умінням підтримувати бесіду і виглядати бездоганно. Йому забажається шумних компаній, а в середині грудні з’явиться більше часу для романтичного спілкування і зустрічей.

Тонус. Гороскоп на грудень 2016 для Терезів

Його природна рухливість і легкість з 7 грудня навіть посиляться. Терезам слід проявляти обережність і не робити занадто різких рухів, щоб уникнути утисків і вивихів з 13 по 18 грудня. У грудні потрібно остерігатися підвищеного тиску.

Фінанси. Гороскоп на грудень 2016 для Терезів

У сфері заробітку серйозних змін не передбачається. Варіанти додаткового доходу з’являтимуться до 13 грудня. З 13 по 19 грудня брати кредити, давати у борг, вкладати капітали буде досить ризиковано.

Робота. Гороскоп на грудень 2016 для Терезів

На роботі очікується підвищена нервозність з 13 по 19 грудня. Якщо Терези не готови до зміни роботи, то в грудні не варто піддаватися на провокації в робочому колективі. До 18 грудня Терезів може виводити з рівноваги невпевненість у своєму соціальному положенні.

Друзі. Гороскоп на грудень 2016 для Терезів

Він буде в постійному контакті і із старими друзями, і з численними новими знайомими. Грудень для Терезів — час збору відомостей від усіх і про усе. З 24 грудня вірогідні далекі поїздки в приятельській компанії.

Дозвілля. Гороскоп на грудень 2016 для Терезів

Терези стануть учасником багатьох тусовок або зборів співтовариств. З 3 по 8 грудня він виявить підвищену цікавість до віртуальної реальності. З середини грудня сімейна історія і домашня обстановка можуть створювати душевну гармонію.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року:

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *