Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року ТелецьУ грудні 2016 року самий час доторкнутися до чогось, на що раніше просто бракувало духу. З 3 по 9 грудня проведіть дозвілля в компанії вашої другої половинки або кращої подруги. Ви можете залучитися до мистецтва, записатися на танці або дозволити собі комплексну спа-программу. Це також сприятливий період для санаторного лікування.

  • Сприятливі дні для Тельців: 1, 6, 10, 15, 27, 31 грудня.
  • Складні дні для Тельців: 12, 20, 28 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Тельця

З 1 по 10 грудня. Період сприятливий для початку серйозних стосунків, розвитку романтичної лінії в житті і для зміцнення подружнього союзу. З 7 грудня в побаченнях робіть упор на ліричну ноту. Можливі далекі поїздки або відновлення контактів з родичами, що живуть в іншому місті. З 5 по 9 грудня будьте обережні, оскільки ви можете зіткнутися з відвертою брехнею або завуальованою дезінформацією. З 8 по 10 грудня велика вірогідність загрози для вашого здоров’я та майна.

З 11 по 20 грудня. Особливо приємно сердечні стосунки розвиватимуться з 13 по 16 грудня. На ці дні і плануйте прогулянки, зустрічі, побачення. З 15 грудня ваша чуттєвість значно зросте, але постарайтеся уникати підозрілості і недовірливості, оскільки це може зіпсувати взаєморозуміння, відштовхнути вас з обранцем один від одного. Проте спільні справи, бізнес-проекти під впливом тригона Місяця до Марса допоможуть об’єднатися і поліпшити партнерські стосунки.

З 21 по 31 грудня. Ваш темп життя почне знижуватися, примушуючи вас йти від скороспілих рішень. Зосередьтеся на ваших нових ідеях і захопленнях. Зросте ваш інтерес до духовних шукань, питання про сенс життя. Тому в спілкуванні з коханою людиною дуже важливою для вас стане спільність інтересів, схожість у світогляді.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Тельця

Вам слід привести до ладу усі документи з вашої нерухомості: застрахувати, оцінити вартість майбутнього ремонту. У грудні можливі аварійні ситуації з водогіном. Генеральним прибиранням або косметичним ремонтом краще зайнятися з 4 по 16 грудня. Молодше покоління активно розвиватиме свою заповзятливість і отримає перші навички поводження з грошима. Ваш чоловік буде поглинутий пошуком заробітку. Від вас потрібно уміння вислухати, порадити, допомогти. Після 14 грудня сімейна обстановка почне гармонізуватися.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Тельця

У грудня можуть відбитися великі навантаження на очі. З 4 по 10 грудня вірогідне зниження імунітету, загострення хронічних хвороб, запальні процеси. Період з 7 по 17 грудня гарний для початку оздоровчих заходів. У грудні не варто зловживати фармацевтичними засобами. Після 17 грудня запущені погіршення здоров’я зажадають серйозного обстеження.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Тельця

З 3 по 9 грудня вигоду принесуть творчі ідеї і наукові проекти. На ці дні заплануйте конструктивне спілкування з керівництвом. З 13 по 23 грудня можна знайти гарну роботу, придбати у дім технічні новинки. Після 17 грудня на службі бійтеся підступів недоброзичливців.

Гороскоп на грудень 2016 для Тельців чоловіків

Любов. Гороскоп на грудень 2016 для Тельця

З 3 по 16 грудня Телець буде налаштований серйозно і рішуче. Безліч дрібних проблем в цей період можуть робити Тельця дратівливим, але заспокоєння він шукатиме в спілкуванні. Після 15 грудня зросте інтерес до експериментів в інтимному житті.

Тонус. Гороскоп на грудень 2016 для Тельця

Телець жадає пригод та активних дій, що приведе до нерозумної метушні. Періодичні успіхи надихатимуть його на пошуки нових вражень. У грудні бажано раціональніше витрачати енергію, оскільки очікується зниження загального тонусу.

Фінанси. Гороскоп на грудень 2016 для Тельця

У грудні основні доходи залежатимуть від успішної співпраці. Після 5 грудня можливий прибуток, а також великі вкладення у бізнес. Його заповзятливість посилиться, але треба проявляти пильність із-за можливих фінансових втрат з 15 по 19 грудня. Після 24 грудня більше дивідендів почне приносити нерухомість, оренда.

Робота. Гороскоп на грудень 2016 для Тельця

Телець може отримати перспективну роботу або завдання, його оберуть з безлічі претендентів. До 9 грудня на його шляху виникнуть бюрократичні перепони. З 13 по 19 грудня мають відбутися відрядження і підписання договорів.

Друзі. Гороскоп на грудень 2016 для Тельця

У спілкуванні і нових знайомствах варто побоюватися підводних каменів. Далеко не усім можна довіряти, багато обіцянок будуть порожніми. У листопаді зустрічатися з товаришами краще на нейтральній території. З 5 по 9 грудня Телець витратить на друзів чималу суму.

Дозвілля. Гороскоп на грудень 2016 для Тельця

З 13 по 16 грудня — заняття спортом. Може спробувати свої сили на катку або на роллердромі. У грудні можливий відпочинок з елементами екстриму, доля убереже на найкрутіших віражах.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року:

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *