Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року СтрілецьУ грудні 2016 року ваше сприйняття світу може проситися матеріалізуватися на папері, полотні. Інтерес до психології може спонукати до глибшого занурення в цю інформацію. З 3 по 18 грудня найбільшою радістю вам буде можливість притягувати до себе захоплені погляди.

  • Сприятливі дні для Стрільців: 1, 9, 14, 19, 27 грудня.
  • Складні дні для Стрільців: 2, 5, 12 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 грудня. Ви зможете легко викликати прихильність до себе. Сонце надихне вас на пошуки нових вражень. Період сприятливий для поїздок, у тому числі далеких, для навчання, збору інформації. Подружні пари, згуртовані спільністю поглядів, переживуть найбільш романтичні дні. Знайомства мають потенціал до подальшого шлюбу. З 3 по 8 грудня деякі стосунки можуть зіткнутися з випробуванням. З 6 по 9 грудня важливо уникати перевтоми, оскільки із-за дратівливості ви можете діяти непередбачувано.

З 11 по 20 грудня. Ви знаходитиметесь в центрі загальної уваги. З 15 грудня уміння долати тертя в партнерських стосунках стане основною умовою вашого успіху. Разом з надійною людиною ви зможете добитися набагато більшого. 15-16 грудня шанс зустріти свою любов може промчати повз вас непоміченим, якщо ви не відриватиметеся від рутини.

З 21 по 31 грудня. У суперництві ви зарекомендуєте себе переможницею, а співпраця виведе вас на новий рівень можливостей. Ваш творчий потенціал досягне чергового піку, а духовні шукання стануть оберегом від життєвих знегод. Ви справлятимете враження надійної, розуміючої людини. З 24 грудня ваші морально-етичні якості стануть вашою козирною картою в спілкуванні з залицяльниками.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Стрільця

З 3 по 9 грудня можливий клопіт з батьками. Витримка в спілкуванні з чоловіком знадобиться з 15 по 19 грудня. Взагалі увесь астрологічний період створюватиме умови для того, щоб ви удвох навчилися чути один одного, домовлятися. Діти до 17 грудня продемонструють свою старанність у виконанні своїх обов’язків.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Стрільця

Схильність до захворювань очікується з 3 по 8 грудня. Вони можуть бути викликані послабленням імунітету, раптовими травмами або загостренням хронічних хвороб. Під ударом можуть виявитися горло, травна система, обмін речовин, щитовидна залоза. З 13 по 18 грудня дбайливого відношення зажадає хребет.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Стрільця

Грудень досить багатообіцяючий для сходження службовими сходами. У фінансових питаннях період з 3 по 7 грудня несе в собі потенціал невиправданих вкладень. Тому краще не варто брати і давати гроші у борг. З 15 грудня ваші кар’єрні амбіції зростуть, з’явиться можливість поліпшити своє реноме. Вигіднішу роботу можна буде знайти з 18 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 для Стрільців чоловіків

Любов. Гороскоп на грудень 2016 для Стрільця

З 3 по 9 грудня любов приноситиме Стрільцю радість і задоволення, за які він буде готовий платити своїм відповідальним відношенням. У грудні Стрілець матиме більш ліричний настрій. У грудні йому забажається ясності і відкритості позицій один одного.

Тонус. Гороскоп на грудень 2016 для Стрільця

Стрілець буде схожий на фонтан завзяття і оптимізму, креативності і життєлюбності. Ці якості можуть змусити Стрільця проігнорувати явні ознаки погіршень здоров’я і перенести їх на ногах.

Фінанси. Гороскоп на грудень 2016 для Стрільця

Інтуїція і тверезий розрахунок загостряться. У грудні можна аргументовано добитись підвищення окладу. Періодом обдумування грошових вкладень і операцій повинні стати дні з 4 по 11 грудня.

Робота. Гороскоп на грудень 2016 для Стрільця

З 5 по 11 грудня за підлеглими знадобиться нагляд. Стрільцеві варто чекати поетапного розвитку кар’єрних можливостей: з 13 по 19 грудня можна вести переговори з керівництвом, в першій половині грудня збільшиться рейтинг на роботі, з 24 грудня результати масштабних успіхів стануть очевидними для усіх.

Друзі. Гороскоп на грудень 2016 для Стрільця

Спілкування розростеться за рахунок несподіваних знайомств і зустрічей. У грудні контактів буде більше з друзями по духу. З 17 грудня Стрілець може захотіти стати членом якогось співтовариства. До 8 грудня жадібність деяких приятелів може стати настільки очевидною, що Стрілець забажає з ними розлучитися.

Дозвілля. Гороскоп на грудень 2016 для Стрільця

У цей період подорожі і туризм Стрілець може проміняти хіба що на метушню з улюбленим автомобілем. Період особливого натхнення і загострення сенситивности може надихнути його на поезію, творчі проекти або романтичні подвиги. У грудні він може скористатися своїм везінням.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року:

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *