Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року СкорпіонУ грудні 2016 року ви можете записатися на різні курси, які не лише пов’язані з підвищенням професійного рівня, а й мають відношення до краси, естетики, творчості. У вас не вийде вільно проводити час, просто валяючись на дивані. Плануйте на кожні вихідні похід або поїздку в нове місце. Якщо потурбуватися завчасно і придбати акційні авіаквитки, то можна злітати в Париж. Різні заходи, культурні і спортивні, вас зацікавлять з 17 грудня.

  • Сприятливі дні для Скорпіонів: 1, 9, 13, 25, 27 грудня.
  • Складні дні для Скорпіонів: 5, 11, 18 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Скорпіон жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Скорпіона

З 1 по 10 грудня. Вам варто тільки проявити своє почуття стилю і шарм, як потрібна людина сама забажає з вами познайомитися. 4-5 грудня фінансове питання може стати каменем спотикання в стосунках з коханим. У ці дні ви схильні до самообману і здатні просте романтичне захоплення розцінювати як стосунки на все життя. Гармонія в парі може похитнутися і в період з 6 по 9 грудня із-за егоїстичних інтересів і небажання миритися з недоліками партнера. Не пускайте третіх осіб у ваш тандем.

З 11 по 20 грудня. Вас тягнутиме туди, де багато людей. Коханий не зрадіє подібній тенденції, але саме такий розвиток подій допоможе уникнути конфліктів. З 17 по 20 грудня може прокинутися прискіпливість до дрібниць в поведінці і до слів партнера. Намагайтеся дивитися інакше на буденні речі.

З 21 по 31 грудня. З 23 по 25 грудня вас супроводжуватиме успіх і везіння. Оптимізм, віра в себе змусять ваші очі блищати, а серце радіти. У такому настрої вам буде легко надихнути коханого. Не варто призначати побачення на 26-27 грудня. А з 29 по 31 грудня головним для вас буде душевний комфорт.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Скорпіона

У грудні краще не розпочинайте філософських бесід з чоловіком. Саме на цьому грунті можуть виникнути непримиренні конфлікти. Він схильний до ризикованих вчинків. Додайте пристрасті у ваші стосунки, і благовірний буде в захваті від вас. Що ж до дітей, зайва активність, нав’язування свого бачення і способів проведення часу відштовхуватимуть від нього друзів. У кінці грудня не затягуйте з оздоровленням або лікуванням старших членів сім’ї. Якщо ви бачите, що депресія захоплює їх цілком, спробуйте допомогти. Можливо, варто порадитися з фахівцем.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Скорпіона

Можуть виникнути складнощі із засвоєнням їжі, різні інтоксикації (отруєння). Якщо ви помічаєте за собою підвищену дратівливість і стомлюваність, варто перевірити у ендокринолога стан щитовидної залози. Бережіть горло і не ігноруйте нежить. Використайте народні засоби при лікуванні і профілактиці, оскільки ваш організм може відреагувати на фармацевтичні препарати втратою смаку і нюху. У грудні ефективним методом боротьби з погіршеннями здоров’я, втомою буде масаж стоп і сольові гарячі ванни для ніг.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Скорпіона

У цьому зодіакальному місяці у вас з’явиться можливість збільшити свій доход і зміцнити позиції в професійній сфері. З 9 по 11 грудня сприятливий період для успішного просування по службі. Ви отримаєте пропозицію про вигідну співпрацю або про можливість гарного заробітку, підвищення зарплатні. Начальство може допомогти вам у вирішенні житлового питання. У грудневу декаду намагайтеся не витрачати гроші даремно.

Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіонів чоловіків

Любов. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

Проявляйте свою повагу, захоплюйтеся Скорпіоном, і ви не встигнете озирнутися, як якщо не весь світ, то його значну частину він кине до ваших ніг. Скорпіон буде готовий обдаровувати вас подарунками і радувати приємними сюрпризами, якщо відчує щире визнання його талантів.

Тонус. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

У грудні сприятливо займатися своїм здоров’ям. По можливості з 7 грудня бажано відправитися в санаторій. У цей період зміна звичної обстановки, режиму харчування добре вплине на усі системи організму. Можна перевірити рівень холестерину в крові.

Фінанси. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

Хоча усіх грошей і не заробити, корпіон це спробує. Фінансові авантюри, творчі проекти, видавнича діяльність з 5 по 14 грудня не виправдають очікувань. Можливі податкові пільги і взаємовигідна співпраця з бюрократичними службами. У грудні ближні поїздки будуть фінансово вигідні. Після 20 грудня успішна купівля-продаж транспортного засобу.

Робота. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

Період успішний для кар’єрних досягнень і фінансових успіхів. Можна чекати підвищення зарплатні і на посаді. У грудні комфортна творча атмосфера на роботі сприятиме продуктивності праці.

Друзі. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

Зустрічі з родичами і їх приятелями в грудні будуть безтурботними і шумними. До 8 грудня спілкування з друзями буде головною складовою життя. Це буде і бізнес-співпраця, і відпочинок для душі. Із закордонними знайомими краще не мати фінансових відношень.

Дозвілля. Гороскоп на грудень 2016 для Скорпіона

З 5 по 15 грудня потрібно бути уважним в закордонних поїздках, не залишати без нагляду свої речі. Ризик і азарт можуть привести до втрат.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року:

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *