Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року РибиУ грудні 2016 року вам буде складно встояти перед спокусами різних розважальних центрів. Бажання випробувати щось нове в індустрії відпочинку і витратити гроші на веселощі і свято буде дуже велике. Проведення часу з друзями може створити напругу в стосунках з коханим, дітьми. У грудні вас можуть зацікавити заходи, пов’язані з ризиком.

  • Сприятливі дні для Риб: 4, 9, 13, 27, 30 грудня.
  • Складні дні для Риб: 1, 7, 15, 24 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Риб жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Риб

З 1 по 10 грудня. Ваші з коханим життєві ритми можуть не співпадати. Через це можливі сварки і спалахи незадоволення. З 4 по 8 грудня приділіть більше уваги один одному і виконаєте заповітне бажання партнера. В деяких випадках буде кращий залишити один одного в спокої і відпочити від спільних претензій. З 9 грудня атмосфера романтики і свята допоможе оригінально проявити свої почуття. Самотні пані під впливом Юпітера будуть готові до нового досвіду у сфері романтичних стосунків. Знайомство з 1 по 8 грудня буде яскравим і таким, що запам’ятовується.

З 11 по 20 грудня. Якщо ваш лицар сердца-иностранец, то ви можете почути заповітні слова і побачити своїми очима попередній шлюбний контракт. Якщо ви самостійні і в пошуку, то неабиякий подарунок колеги змусить вас інакше поглянути на нього. Можливо, вам вдасться розгледіти в нім чоловіка вашої мрії.

З 21 по 31 грудня. Уміння майстерно сперечатися, не переходячи на особі, вишуканий смак і привітність стануть вашою візитною карткою після 13 грудня. Авантюри романтичного характеру можливі в закордонній поїздці 23-26 грудня. Не варто рятувати світ 27-29 грудня, оскільки цього ніхто не оцінить. Виникне потреба упорядкувати свої стосунки з протилежною статтю.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Риб

У грудневу декаду намагайтеся не провокувати вашого благовірного і не змушувати його ревнувати. Вам вистачає буде протистояння з дітворою, щоб утримати дух гармонії у вашому будинку. Частину питань побутового характеру ваш благовірний зможе вирішити самостійно. Дозвольте йому проявляти ініціативу, хваліть його частіше і реально цінуєте його зусилля. У цей зодіакальний період йому варто зайнятися документальним оформленням земельних питань, нерухомим майном. У місяць Стрільця спілкування з вашими батьками і родичами вашого чоловіка буде частішим. Не затягуйте вирішення питань, пов’язаних з їх здоров’ям, побутом.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Риб

3-8 грудня надмірне занепокоєння, невміння правильно розподіляти свої сили, небажання йти на поступки можуть привести до перевтоми, моральної і фізичної. У цей період потрібно бути гранично уважною, щоб уникнути травм на виробництві. У місяць Стрільця не стоїть геройствовать і випробовувати свій організм на міцність різними чрезмерностями. Якщо вчасно не пролікуватися, можуть виникнути ускладнення. Варто звернути увагу на кісткову систему. Звичайна уранішня зарядка готова творити дива з вашим організмом. Робіть вправи на зміцнення м’язів спини.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Риб

У грудні ви можете зіткнутися з труднощами і перешкодами в кар’єрі. У цей період, а також з 13 по 18 грудня намагайтеся не вступати в словесні перестрілки з начальством і старшими. У грудні ви зможете розкрити свій потенціал до подолання кризових ситуацій.

Гороскоп на грудень 2016 для Риб чоловіків

Любов. Гороскоп на грудень 2016 для Риб

У грудні він буде сміливий як ніколи, активний в прояві своїх почуттів. Рішення про шлюб буде засновано не на імпульсі, а на внутрішньому почутті відповідальності за ту, яка йому довірилася і повірила в нього. Грудень додасть в стосунки глибини, чуттєвості і пристрасті.

Тонус. Гороскоп на грудень 2016 для Риб

Вашому обранцеві потрібно навчитися тримати баланс між роботою і відпочинком. Надмірна переробка в цьому зодіакальному місяці загрожує перевтомою і поганим самопочуттям. Суглобова гімнастика допоможе тримати скелет в оптимальному стані.

Фінанси. Гороскоп на грудень 2016 для Риб

Після 5 грудня ситуації з чужими грошима і майном можуть принести непоганий доход або перспективу гарного заробітку. У цей період фінансові риски будуть оправданны, тільки якщо діяти на благо тих, хто довірив йому свої засоби. Мотивація на особисту вигоду може не спрацювати.

Робота. Гороскоп на грудень 2016 для Риб

Від уміння налагодити відносини і дотримуватися субординації в колективі залежатиме його особистий успіх. Можливе підвищення на посаді, збільшення доходів.

Друзі. Гороскоп на грудень 2016 для Риб

Декада грудня і початок грудня будуть насичені спілкуванням з друзями, колегами, що були товаришами по службі. Ділові контакти із закордонними партнерами можуть перейти в розряд дружніх. У колективі йому буде простіший реалізувати свої амбіції і побороти свої комплекси і сумніви.

Дозвілля. Гороскоп на грудень 2016 для Риб

Цього місяця він відпочиватиме рідко, але влучно. Якщо вдасться викроїти час для розваг, то йому буде складно вчасно зупинитися. У грудні відвідаєте разом театральну виставу або виставку. У грудні зацікавлять заходи, де він зможе паралельно вирішувати свої ділові питання.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року:

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 года Діва

Гороскоп на грудень 2016 года Терези

Гороскоп на грудень 2016 года Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 года Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 года Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 года Водолей

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *