Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року РакУ грудні Раки захопляться театром або іншим видом мистецтва, що принесе вам естетичне та інтелектуальне задоволення. До початку грудня вам може зраджувати почуття міри, а бажання привернути до себе увагу приведе до зміни іміджу. До 10 грудня дозвілля в сім’ї стане самим захоплюючим. У цей самий період добре б відвідати косметолога.

  • Сприятливі дні для Раків: 1, 9, 13, 19, 26 грудня.
  • Складні дні для Раків: 4, 10, 27 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Рака

З 1 по 10 грудня. Вам не завадить трохи легковажності і здорового авантюризму, тому що з 3 по 5 грудня у вас можуть бачити тільки холодну обачливу леді, нездатну на людську слабкість. З 6 по 8 грудня будьте обережні в прояві своїх симпатій. Ви можете не розрахувати з компліментом і замість дружньої підтримки отримати таємного недоброзичливця. З 9 по 10 грудня женіть геть свої пихаті бажання. Причіпки до партнера і пошуки його вад ні до чого гарного не призведуть. Не вимагайте від нього неможливого.

З 11 по 20 грудня. З 13 по 15 грудня в дорозі або під час відпочинку вас чекає приємне знайомство. У спілкуванні з коханим буде доречно ваше уміння красиво переконувати і зачаровувати, він зробить для вас те, про що ви навіть і не мріяли. Не довіряйте своїм відчуттям і не приймайте важливих рішень з 16 по 18 грудня. Після 19 грудня ваша неординарність і оригінальні ідеї притягнуть до вас нових прихильників. Інтуїція підкаже, з ким вам по дорозі.

З 21 по 31 грудня. До 25 грудня ви тонко відчуватимете, що вам потрібне, і уміло уникати будь-яких крайнощів. У спілкуванні з оточенням не бійтеся користуватися своїми акторськими здібностями. У цей період може статися знакова зустріч. Після 26 грудня ваше внутрішнє занепокоєння передаватиметься близьким. Порожні слова і недоречні зауваження можуть стати причиною сварок в парі. Якщо ваші бажання і потреби в цей період не співпадають, краще трохи відпочити один від одного. Дуже згодиться уміння помовчати разом.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Рака

Для відновлення внутрішньої гармонії чоловік потребує самоти. У цей період він повинен уважніше відноситися до клієнтів і пропозицій співробітників, в інформацію можуть вкрастися неточності. Підростаюче покоління усіма силами завойовуватиме авторитет у друзів. Поясніть дитині, що для цього не усі методи доречні. У грудні приділить увагу родичам, своїм і чоловіка. У грудні у вас з’явиться бажання зайнятися домом.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Рака

У кінці грудня контролюйте свої емоції, інакше вам не уникнути травм. У цей період не зловживайте шкідливою їжею. У грудні необхідно звернути увагу на створення комфортних умов для тіла: зручний одяг, збалансоване харчування, режим дня. Бажана профілактика захворювань кишковика.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Рака

У цьому зодіакальному місяці з’явиться можливість добре попрацювати або влаштуватися на високооплачувану посаду. Стан здоров’я стане причиною раптових витрат. На початку грудня необхідно відповідальніше відноситися до своїх професійних обов’язків. Після 15 грудня вміння швидко орієнтуватися в ситуації підвищить ваш авторитет і гармонізує обстановку в колективі. Можете розраховувати на премію.

Гороскоп на грудень 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на грудень 2016 для Рака

Раку приємно передбачатиме ваші бажання і дивуватиме вас. Чуттєвість і вірність, емоційність і розсудливість Рака допоможуть гармонійно збудувати романтичні стосунки. Зараз його почуття непідвладні ніяким спокусам. Зараз Рак потребує схвалення і цілком його заслуговує.

Тонус. Гороскоп на грудень 2016 для Рака

На початку грудня Раку необхідно уникати надмірності в живленні і розвагах. Грудень підійде для візиту до лікаря, обстеження, консультацій з різними фахівцями.

Фінанси. Гороскоп на грудень 2016 для Рака

З 10 по 15 грудня під час переговорів Рак повинен контролювати свої емоції. У грудні він буде схильним до нераціональних витрат. Його далекоглядність, гострий розум і фінансове чуття після 21 грудня дозволять приймати правильні рішення.

Робота. Гороскоп на грудень 2016 для Рака

З 5 по 12 грудня невдала співпраця або обставини, із-за яких доведеться змінити місце роботи, стануть стимулом для початку нового етапу в професійній сфері. Ключове значення в діловій сфері матиме особиста ініціатива і чесні стосунки з партнерами.

Друзі. Гороскоп на грудень 2016 для Рака

Початок грудня сприятиме активнішому спілкуванню, як віртуального, так і живого, має відбутися багато зустрічей і спільних поїздок. Після 7 грудня дружні поради і допомога стануть гарною підмогою в реалізації домашніх і кар’єрних задумок.

Дозвілля. Гороскоп на грудень 2016 для Рака

Рак жадає бути в центрі уваги і в усьому задавати темп. До 10 грудня він тяжітиме до видів відпочинку з яскраво вираженими елементами гри і азарту. У грудні він із задоволенням займатиметься домом і майструвати своїми руками.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року:

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *