Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року ОвенУ грудні 2016 року орієнтуйтеся на активні види відпочинку, шукайте нові захоплення. Місяць Стрільця сприяє далеким подорожам, заняттям спортом, навчанню. З 5 грудня по 14 грудня знайдіть час для зустрічі з друзями. З 13 по 21 грудня на користь підуть прогулянки, короткі поїздки, навчання чому-небудь новому, а також участь з дитиною в спільному творчому проекті.

  • Сприятливі дні для Овнів: 2, 6, 15, 20, 24 грудня.
  • Складні дні для Овнів: 4, 10, 18 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Овна

З 1 по 10 грудня. Декада обіцяє вам прилив чуттєвості. Ближче до кінця місяця зросте кількість ваших симпатиків. У перевірених стосунках з 3 по 5 грудня сприятливі турботи про заручини, сватання, заміжжя, але для знайомства дні з 3 по 9 грудня не підходять. Занадто велика вірогідність обману, невірності або спокуси поступити таким чином з обранцем. З 5 по 9 грудня ваше взаємопорозуміння з чоловіком може бути порушене втручанням родичів. 10 грудня — чарівний день, який подарує вам любов з першого погляду.

З 11 по 20 грудня. Цей період обіцяє активне спілкування, ваше приятельське коло і географія коротких поїздок значно розширяться. З’явиться немало нових і досить несподіваних захоплень. У багатьох починах вас супроводжуватиме вдача. Завдяки тригону місяця до Марса значно покращає взаєморозуміння з протилежною статтю. Причому це стосується як особистих, так і ділових взаємовідносин. З 18 по 20 грудня велика вірогідність знайомства з людиною, яка має серйозні наміри. 20 грудня — день особливої пристрасності і щирих визнань, які можуть привести до обміну кільцями.

З 21 по 31 грудня. На перший план вийдуть питання співпраці і ефективного партнерства. Стосунки будуватимуться і зміцнюватимуться на основі духовної близькості і спільності інтересів. З 24 грудня може зав’язатися службовий роман або роман по листуванню, під час вояжу. 27-28 грудня стануть напруженими днями у взаєморозумінні з чоловіками.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Овна

Продовжуйте прикладати максимум зусиль для вирішення проблем з житлом. У грудні сприятливі можливості в цій сфері посиляться, але можуть знадобитися послуги юриста. З 5 по 15 грудня в сім’ї значно підвищиться емоційний фон. До 8 грудня домашні навантаження чоловіка заважатимуть його кар’єрі. У грудні молодше покоління може потрапити у владу азарту та ігроманії. До середини грудня у стосунках з батьками знадобиться увесь ваш дипломатичний дар.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Овна

З 3 по 6 грудня необхідно зміцнювати імунітет, особливо ефективними стануть фізичні вправи. З 13 по 19 грудня в профілактиці матимуть потребу опорнорухальна і дихальна системи. З 17 грудня ваше самопочуття значно покращиться.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Овна

У грудні ви зумієте легко домовлятися з вищестоящими чинами з будь-якого питання. З 3 по 16 грудня вас супроводжуватиме успіх, це дуже продуктивний період. Проте в грудні можуть сильно відволікати домашні турботи. З 15 грудня підвищується вірогідність відряджень. З 20 по 24 грудня вірогідна пропозиція, яка обіцяє можливість продемонструвати усі ваші здібності.

Гороскоп на грудень 2016 для Овнів чоловіків

Любов. Гороскоп на грудень 2016 для Овна

У цьому астрологічному місяці у Овна при погляді на жінок розбігатимуться очі. Підкоригуйте свій імідж, гардероб, змініть поведінку, поекспериментуйте в інтимному житті. Елементи екстриму Овен сприйме із захватом.

Тонус. Гороскоп на грудень 2016 для Овна

До 6 грудня Овен буде енергійний і бадьорий. Щоб захистити нервову систему, схильну до перезбудження, слід зайнятися спортом, доки є кураж і можливість. З 14 по 18 грудня Овну варто берегти руки від можливих ушкоджень і травм.

Фінанси. Гороскоп на грудень 2016 для Овна

Розмова про підвищення зарплатні увінчається успіхом з 7 по 9 грудня і з 24 по 26 грудня. Зараз Овен акумулює сили для майбутнього фінансового ривка. У грудні передбачаються серйозні витрати на сім’ю і будинок. З 23 по 30 грудня Овен буде задіяний у великій фінансовій операції.

Робота. Гороскоп на грудень 2016 для Овна

З 1 по 6 грудня Овен легко порозуміється з колегами заради досягнення загального результату. Велика вірогідність далеких відряджень. Після 17 грудня розпочнеться робота над угодами, підписання важливого договору змусить звернутися за консультацією до юриста.

Друзі. Гороскоп на грудень 2016 для Овна

З 5 по 14 грудня — період активного спілкування із старими приятелями і в співтовариствах за інтересами. З 15 грудня Меркурій ще більше розширить коло знайомств. Із середини грудня з’явиться різниця в поглядах з колишніми однодумцями.

Дозвілля. Гороскоп на грудень 2016 для Овна

У першу половину зодіакального місяця Овну підійдуть подорожі, туризм, спортивні змагання. Після 12 грудня посилиться тяга до інтелектуального дозвілля, читання.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року :

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *