Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року ЛевУ грудні 2016 року саме час відкласти робочі клопоти на потім, щоб займатися улюбленими справами і розвагами. Ви зможете утілити в життя безліч ідей. Також з’явиться час серйозно зайнятися домашніми вихованцями. Доставте собі радість увагою до своєї зовнішності: перукарня, манікюр, солярій. З 3 по 8 грудня відпочивати краще і цікавіше разом з коханим. Наприклад, вчиніть приємний далекий вояж або сходіть на спортивний захід. Після 15 грудня вирушайте на шопінг.

  • Сприятливі дні для Левів: 7, 12, 23, 27 грудня.
  • Складні дні для Левів: 3, 9, 17 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Лева

З 1 по 10 грудня. На початку грудня шанси зустріти свого судженого постійно підвищуватимуться завдяки тригону Сонця до Урану. Проте варто пам’ятати, що серйозні розмови про одруження не до часу. З 3 по 8 грудня виникатимуть нестандартні, іноді екстремальні ситуації, які позначаться і на особистому житті теж.

З 11 по 20 грудня. Домашня атмосфера зможе підняти вам настрій. З 13 по 18 грудня вас чекають побачення, спілкування, знайомства. Після 15 грудня Меркурій розширить ваше коло знайомств з людьми, які мають схожі захоплення, погляди. У період з 15 по 18 грудня варто поводитися розсудливіше, не піддаватися азарту і не вплутуватися в авантюри. З 19 грудня вам загалом доведеться розраховувати тільки на себе. Нові романтичні стосунки зав’язати стане складніше.

З 21 по 31 грудня. Вам забажається більше розваг, відпочинку, спілкування. Вийде здійснити деякі надії і мрії. Інтуїція допоможе краще розібратися в людях. Можуть знадобитися додаткові знання, для чого доведеться знайти відповідні курси, майстер-класи.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Лева

Атмосфера дому буде досить комфортною, а рішення освіжити інтер’єр припаде до часу. У грудні двері вашого будинку будуть відкриті для друзів. У грудні в стосунках з дітьми легше буде порозумітися. Спільні ігри, заняття, творчі експерименти зблизять вас. У період з 3 по 12 грудня чоловік буде зайнятий громадськими справами, спілкуванням з однодумцями.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Лева

Прояви симптомів і хворобливого стану понад усе вірогідні з 3 по 9 грудня. Хронічні захворювання можуть перейти в досить гостру форму, якщо не вжити заходів. Профілактика буде реально ефективною. Особливо важливо потурбуватися про підшлункову залозу і свій психологічний комфорт. Вживайте більше продуктів, які містять кальцій.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Лева

Трудові дні проходитимуть в звичайному режимі, якщо не рахувати підступів недоброзичливців. Для пошуку вигідної роботи кращі дні з 3 по 9 грудня. Успіхом увінчаються зусилля з вирішенням бюрократичних питань, можливо і підвищення на посаді. Володіння інформацією і ваша енергійність безпосередньо впливатимуть на ваші заробітки з 13 по 16 грудня. З 18 грудня атмосфера в колективі налагодиться. З 21 по 24 грудня актуально робити покупки для дому, з 25 грудня — для дітей, з 27 грудня — для особистого користування.

Гороскоп на грудень 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Лев буде романтичний, пристрасний і винахідливий. З 3 по 8 грудня він зможе улагодити різні дрібні негаразди у вашому житті, щоб ви почували себе щасливіше і пам’ятали свого лицаря.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Оптимістичний настрій і паузи для відпочинку і розваг допоможуть Леву тримати марку. Проте його самопочуття все ж вимагає уваги і активної підтримки. Непорозуміння здатні надовго вивести його з ладу, можуть початися навіть проблеми з серцем.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Для отримання більш високооплачуваної роботи або посади час відповідний. До 4 грудня можливий прибуток від нерухомості. Ризиковані вкладення і азартні ігри багаті збитками, особливо з 3 по 10 грудня. З 17 по 19 грудня з’явиться можливість добре підробити. З 25 грудня він більше стане витрачати час на вас.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Кар’єрне сходження зажадає зусиль, але воно того вартує. Активна протидія цьому з боку товаришів по службі очікується в період з 3 по 7 грудня, тому варто бути напоготові. У цей самий період вигоду принесуть відрядження і співпраця із зарубіжжям.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Спілкування у більшості випадків буде пов’язано з роботою. Кращий період для спілкування з Левом — з 3 по 8 грудня. Після 15 грудня він зможе частіше бачитися з приятелями на святкових заходах, а також разом займатися спортом або реалізацією творчих проектів.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Лева

Важливо, щоб центром уваги та ініціатором дозвілля був сам Лев. Йому варто продемонструвати свої таланти і майстерність дорогим для себе людям. У грудні він може обзавестися новою апаратурою.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року:

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *