Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року КозорігУ грудні у вас з’явиться можливість спокійно побути наодинці зі своїми думками хоча б періодично, що значно допоможе емоційно розслабитися. З 3 по 16 грудня гарною ідеєю стануть зустрічі з приятельками. Також можна здійснити подорож. Участь в конкурсах або спортивних змаганнях стане гарною розрядкою і способом тримати себе в розумовому і фізичному тонусі.

  • Сприятливі дні для Козорогів: 5, 9, 19, 26 грудня.
  • Складні дні для Козорогів: 1, 7, 14 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Козорога

З 1 по 10 грудня. Ваш темперамент, уміння бути привабливою допоможуть вам добитися поставлених цілей. Проте важливо не перестаратися і не створювати конфліктних ситуацій своєю непохитною позицією. Уникайте подвійних ситуацій і залежного становища. Ви зможете спертися на друзів і товаришів по службі. Найбільш вдалими днями стануть дні з 3 по 7 грудня. У подружніх стосунках важливо уникати обману, непорядності, егоцентризму. Намагайтеся сприймати чоловіка як партнера, до якого просто потрібно підібрати правильні слова, а не як суперника, який стоїть на вашому шляху.

З 11 по 20 грудня. Кількість ваших союзників зросте. Період може принести багато цікавих інтернет-знайомств. Варто пам’ятати, що взаємодія з великою кількістю людей допомагає вам змінюватися, ставати сильніше. Вдача буде вас супроводжувати в справах з 13 по 16 грудня. Тому можна впроваджувати в життя сміливі ідеї і справи. Якщо ви не навчитеся мистецтву компромісу в стосунках, то з 3 по 8 грудня можливі розчарування. З 17 по 20 грудня ви зможете добитися бажаного визнання, репутації в суспільстві.

З 21 по 31 грудня. Наявність власної ініціативи і уміння заручитися підтримкою компаньйонів сильно впливатимуть на хід ваших справ. Самота сприятиме вашому духовному самовдосконаленню і розширенню творчого арсеналу. Напруга в сфері кохання спаде. Загальні мрії або духовні практики допоможуть розуміти коханого без слів завдяки впливу планет.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Козорога

Питання, які стосуються житла або переїзду, вирішуватимуться легше. З 3 по 8 грудня сприятливо займатися гармонізацією домашньої атмосфери. Інтереси молодшого покоління більше торкатимуться позашкільної програми. З 11 по 21 грудня спілкування з батьками складатиметься приємним чином, тому має сенс організувати сімейну зустріч.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Козорога

Самопочуття зажадає постійного моніторингу і турботи про себе. Період добре підходить для комплексних обстежень, оскільки першопричини захворювань легше діагностуватиме. Актуальні і санаторні поїздки зі зміною обстановки і системним підходом до турботи про ваше здоров’я. Значним виявиться вплив вашого настрою на самопочуття, особливо після 4 грудня. З 5 грудня загостряться хронічні захворювання. Сприятливі дні для нових профілактичних курсів — з 6 по 20 грудня.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Козорога

Часом підвищеної працездатності і підтримки колег стане 3-9 грудня. З 13 по 18 грудня велика вірогідність великих прибутків або придбань. З 14 грудня вигоду може принести результат судових тяжб. З 15 грудня атмосфера на робочому місці покращає.

Гороскоп на грудень 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на грудень 2016 для Козорога

Козорогові приємно красуватись на людях і це може викликати гострі протиріччя з партнеркою з 3 по 8 грудня. Дуже важливо, щоб партнерство підтримувалося і за рахунок почуттів, і за рахунок спільності світогляду.

Тонус. Гороскоп на грудень 2016 для Козорога

Зовні Козоріг постарається приховувати внутрішні процеси, але підвищена похмурість, мовчазність можуть його видати. Важлива ненав’язлива підтримка близьких і улюблених людей. Для активності і багатирських подвигів період не підходить.

Фінанси. Гороскоп на грудень 2016 для Козорога

У грудні транспортний засіб може стати причиною розтрати: страховка, оформлення, переплата при купівлі, ремонт. Таланти комерсанта у Козоріга значно посиляться 13—25 грудня. З 24 грудня йому потрібно буде розпорядитись великими сумами.

Робота. Гороскоп на грудень 2016 для Козорога

У грудні співробітники зможуть його підстрахувати, а в умовах роботи може намітитися поліпшення. У першій половині грудня має сенс викроїти час для відпочинку. З 9 грудня різниця в поглядах з керівництвом перестане заважати кар’єрним амбіціям.

Друзі. Гороскоп на грудень 2016 для Козорога

Однодумці продовжать бути важливою опорою для Козоріга. Зараз їх підтримка і протекція для нього навіть посилиться. Його можуть зацікавити членство в хобі-клубах. Поверхневі знайомства 5-9 грудня навряд чи матимуть продовження.

Дозвілля. Гороскоп на грудень 2016 для Козорога

Виступ, участь в презентаціях принесе йому не так користь, як задоволення від можливості показати свою майстерність. З 1 по 8 грудня він зможе більше проводити часу з приятелями. З 15 грудня Козоріг може присвятити час читанню книг із складною або таємничою фабулою.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року:

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *