Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року ДіваУ грудні 2016 відпочинок з дітьми, коханим або друзями буде наповнений підвищеною емоційністю. До 7 грудня вам більше підійдуть заходи, де знадобиться проявляти ініціативу і лідерські якості, кмітливість і творчість. Ваша рухливість і винахідливість допоможуть вам відшукати спосіб відпочинку і розваги до душі. Експерименти на кухні стануть для вас гарним захопленням.

  • Сприятливі дні для Дів: 2, 6, 10, 11, 27 грудня.
  • Складні дні для Дів: 7, 8, 16 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Діва жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Діви

З 1 по 10 грудня. Період вашої гармонійної любові може бути порушений з 3 по 6 грудня підвищеною вимогливістю до партнера і примхливістю. Під впливом Венери і Юпітера з’явиться бажання подобатися не лише своєму партнерові, а й іншим чоловікам. Це, у свою чергу, може образити коханого. Намагайтеся направити свою енергію на творення і творчість. З 6 по 8 грудня ви дуже відчуватимете людину, буквально бачити наскрізь. Проте не варто використовувати цю здатність в особистих цілях.

З 11 по 20 грудня. До 16 грудня мало хто зможе встояти перед вашим талантом оратора і натхненника. У ці дні знайомство з потрібною вам людиною пройде якнайкраще. Можна намітити важливу розмову зі своїм обранцем. З 17 грудня вам забажається частіше радувати себе кохану і свого партнера приємними дрібницями, подарунками.

З 21 по 31 грудня. До 26 грудня відповідальне і зважене спілкування дозволить бути поряд з вами лише тим людям з якими можна буде йти по життю, не боячись зради. Для створення затишку і гармонії з 25 по 27 грудня може бути корисний досвід батьків або традиції вашого роду.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Діви

Перебування удома стане для вас життєвою необхідністю. Якщо ви самі не відчуєте, обставини змусять вас це зробити. Тому більше уваги приділяйте домашній обстановці, внутрішньому убранню, створенню смачних сімейних обідів. Погляд в минуле допоможе інакше побачити себе і свої стосунки. Спілкування з родичами розкриє вам нові грані вашої сім’ї, роду. Ваш благовірний буде зайнятий кар’єрою, але у вільний час рад відчувати себе главою і хазяїном у домі. Діти в грудні будуть не зовсім слухняні.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Діви

Ваша активність і невтомність, життєвий тонус і почуття оптимізму будуть прикладом для оточення. До 8 грудня моментами ви переоцінюватимете свої сили і можливості. Це може привести до втоми і дрібного травматизму. Зверніть увагу на стан шлунково-кишкового тракту і лімфатичної системи. Стежте за харчуванням.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Діви

Від вашої заповзятливості і новаторських ідей в грудні залежатиме розмір вашого гонорару в грудні. Використайте інтуїцію, винахідливість і уміння творчо вирішувати складні завдання. Потрібні зв’язки з’являтимуться в потрібний момент. Будьте готові до імпульсивних незапланованих витрат. У кінці грудня стосунки з колегами гармонізуються завдяки вашим старанням і домашній смакоті в обідню перерву.

Гороскоп на грудень 2016 для Дів чоловіків

Любов. Гороскоп на грудень 2016 для Діви

Чоловік Діва буде упевнений в собі і своїх почуттях. Грудень дозволить йому реалізувати свої романтичні фантазії. У грудні Діва дозволить собі проявити чудеса щедрості.

Тонус. Гороскоп на грудень 2016 для Діви

Чоловік Діва повен сили і відваги. Ви здатні зрушити гори і не захекатися. У грудні більше уваги приділяйте своїй зовнішності і прислухайтеся до самопочуття. У грудні за метушнею буднів не забувайти про те, що організм потрібно годувати і виділяти час на відпочинок.

Фінанси. Гороскоп на грудень 2016 для Діви

До 8 грудня потрібно бути обережним в рішенні справ, пов’язаних з грошима: позики, кредити, оформлення спадкових документів. У грудні можна розраховувати на вигоду від чужих грошей і речей, доходи від комерційної діяльності.

Робота. Гороскоп на грудень 2016 для Діви

На початку зими реєстрація документів, транспортні справи будуть успішні. Також робота в Інтернеті покаже свої плюси, можна розглянути пропозиції про співпрацю з родичами. З 15 грудня можна зайнятися вирішенням питань, пов’язаних з нерухомістю. Також можна розраховувати на прихильність начальства.

Друзі. Гороскоп на грудень 2016 для Діви

Дружні посиденьки в грудневу декаду можуть сильно спустошити домашні запаси. А зустріч в розважальному центрі змусить гаманці сильно схуднути. Вас буде важко зупинитися, тому розраховувати потрібно на свідомість друзів.

Дозвілля. Гороскоп на грудень 2016 для Діви

У грудні Діва насолоджуватиметься рухом і спілкуванням, необов’язково в реальному житті, можна і віртуально. Може виникнути бажання переробити щось у домі. У грудні може зацікавити кулінарія.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року:

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *