Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2016 року БлизнюкиУ грудні 2016 року намагайтеся задовольніти свій інтерес до таємничих тем. З 3 по 10 грудня обирайте економніші способи дозвілля, щоб не завдати серйозної шкоди своєму бюджету. У грудні ваші духовні пошуки можуть вилитися в паломництво, в участь в церковних ритуалах, пошуки наставника. Після 27 грудня з’являться радісні приводи для зустрічей з приятельками. Не перешкодило б записатися в тренажерний зал.

  • Сприятливі дні для Близнюків: 2, 6, 10, 11, 27 грудня.
  • Складні дні для Близнюків: 7, 8, 16 грудня.

Гороскоп на грудень 2016 Близнюки жінка

Любовний гороскоп на грудень 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 грудня. Взаємодія Сонця і Сатурну зробить вас особливо чарівними і бажаними. З 3 по 9 грудня ви можете зацікавитися нетрадиційними цілительськими практиками, зустріти у зв’язку з цим надзвичайних людей, консультантів. Вони підкажуть, як змінити ваше життя на краще. Період не дуже підходить для планування весілля, але приємні знайомства з протилежною статтю цілком вірогідні. У подружніх стосунках може виникнути протиріччя в поглядах. Намагайтеся не піддаватися миттєвому настрою.

З 11 по 20 грудня. З 13 по 15 грудня знайдіть час для роботи над собою, для духовних практик. Це позитивно позначиться на подружніх стосунках. Після 17 грудня вас супроводжуватиме вдача в набутті нових друзів, в досягненні взаємопорозуміння з близькими. Товариська тусовка може стати місцем романтичної зустрічі. 17-18 грудня ваше серце підкорить товариський і енергійний чоловік.

З 21 по 31 грудня. Велика вірогідність цінного подарунка від вашої другої половинки, що недивно в період загостреної пристрасності. Після 25 грудня завдяки з’єднанню Меркурія з Сонцем активізується ваша розумова діяльність, зросте швидкість реакції, заповзятливість. З 25 грудня в сердечних справах стримайте свої амбіції заради душевної підтримки коханої людини, проявіть про неї турботу.

Сімейний гороскоп на грудень 2016 року для Близнюків

З 3 по 6 грудня очікуються сприятливі зміни в умовах життя. До 15 грудня буде простіше скінчити ремонт, а після — легше вирішувати різні сімейні проблеми. З 13 по 20 грудня обов’язково приділіть увагу батькам. Після 23 грудня у вас в хаті буде багато гостей. У дітей з’явиться смак до дому, а спілкуватися вони будуть за допомогою інноваційних засобів зв’язку. Для чоловіка життєво важливе ваше захоплення. Говоріть йому, як ви його любите, не втомлюйтеся повторювати, що він найкращий. Ви досягнете повного взаємопорозуміння і солідарності, особливо після 24 грудня.

Гороскоп здоров’я на грудень 2016 року для Близнюків

Увесь грудень будуть ефективними будь-які оздоровчі заходи. З 3 по 9 грудня слід чекати знесилення і загострення хронічних недуг. Звернення до фахівця вам не уникнути. Завчасно вживіть заходи: зменьште навантаження, займіться профілактикою і почніть приймати вітаміни. Грудень сприятливий для планової госпіталізації і операції.

Гороскоп: робота і гроші на грудень 2016 року для Близнюків

Загалом, увесь зодіакальний період сприятливий для працевлаштування і розмови з керівництвом про преміальні за винятком днів з 3 по 7 і з 16 по 18 грудня, коли ви будете схильні поводитися зухвало. З 3 по 9 грудня вам належить виконати великий обсяг роботи. Вирішення бюрократичних питань заплануйте на 21 грудня. А до 24 грудня атмосфера в колективі буде продуктивною і доброзичливою.

Гороскоп на грудень 2016 для Близнюків чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

У грудні Близнюкам забажається бути на видноті, буквально купатися в похвалах і компліментах. Користуйтеся моментом, зараз Близнюки налаштовані на діалог і спілкування. Інтимна сторона стосунків для Близнюків важлива як ніколи.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Ресурси організму Близнюків виснажені, для подвигів зовсім не час. Слід продовжувати регулярні, але помірні фізичні тренування, вести здоровий спосіб життя і при щонайменшому погіршенні здоров’я звертатися до лікаря. Свою ефективність доведуть нетрадиційні способи оздоровлення, такі як йога, цигун.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

За бажання і деяких зусиль робота стане більш прибутковою, або знайдете вигідніше місце. Фінансовий ризик в межах розумного може принести куш в грудні, але необхідно бути напоготові. У грудні партнери можуть стати причиною непередбачених витрат.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

У грудні Близнюки зарекомендують себе як відповідальний старанний працівник і відмінний напарник. Йому небажано виявляти різницю в поглядах з начальством, оскільки це зашкодить його кар’єрі. До середини грудня співробітники надаватимуть йому підтримку.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Очікується значне збільшення корисних знайомств. Найпродуктивніший період для спілкування, зустрічей, спільних справ і взаємної протекції — з 3 по 8 грудня, коли Близнюки будуть раді бачити приятелів у себе. У решту часу самі отримуватимуть запрошення.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

У грудні Близнюки із задоволенням возитимуться зі своїми вихованцями. З 3 по 14 грудня — гарний час для тренувань, командних ігор з друзями.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на грудень 2016 року:

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Лев

Гороскоп на грудень 2016 року Діва

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Козоріг

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *