Гороскоп на червень 2018 року Овен

Гороскоп на червень 2018 року Овен

У житті людей, народжених під цим знаком зодіаку, відбувається багато цікавого. Ви немов знаходитеся на роздоріжжі і не можете прийняти важливе рішення. А тут ще й оточення дозволяє виражатися у вільній формі і критикувати вас. Овен має бути готов морально і психологічно дати відсіч усім ненависникам.
Ваша запальність не дозволяє тверезо дивитися на речі і адекватно оцінювати ситуацію. Представниця слабкої статі хоче виглядати бездоганно на тлі інших пані, і привертати увагу протилежної статі. Тільки ось останнім часом на особистому фронті не відбувається нічого цікавого. Подруга відвела хлопця і залишається тільки тішити себе спогадами, як вам було добре разом. Повторіть одну фразу, яку любив говорити «чоловік у самому розквіті сил»! Спокій, тільки спокій, інакше так себе можна довести до депресії і лікарні. Навіщо вам це? Шопінг, манікюр і нова зачіска — дозволять швидко прийти у норму.
Ви занадто комунікабельна людина. Час обмежити своє коло спілкування по максимуму. Негативні емоції вам ні до чого, психіка страждає від бруду і пліток, якими вас постійно нагороджують за спиною. Овен завжди вірить в краще, не поспішає розривати стосунки і всім надає заповітний «другий шанс». Адже люди цього не цінують, і навряд чи оцінять такий жест доброї волі.
У червні 2018 вам варто потурбуватися про здоров’я — із-за ослабленого імунітету ви ризикуєте підхопити вірусне захворювання. Можна розглядати такий поворот подій як «плюс»: проведіть в ліжку тиждень, відпочиньте від усього, а потім знову в бій.

Сприятливі дні в червні 2018 для Овнів: 1, 4, 8, 10, 12, 15, 18, 20, 21, 24, 27, 29.

Любовний гороскоп на червень 2018 Овен

Саме час придивитися до чоловіків, які ходять навколо вже декілька місяців. Купідон з попкорном і улюбленою газованою водою зручно влаштувався на дивані, щоб постежити за вашою поведінкою. Червень сприятливий для початку нових стосунків, можна сміливо закладати фундамент. Жовтий Собака виступить свахою і наставником одночасно, доки Купідон у пошуку ідеального чоловіка для вас. Ви так давно не ходили на побачення і розучилися стріляти очима красеням. Час згадати усі свої корисні навички і застосувати їх на практиці.
Овен — імпульсивна і пристрасна людина, з якою краще не вступати в словесну перестрілку. Така жінка привертає увагу в компанії відмінним почуттям гумору, ви знаєте собі ціну і можете у разі потреби постояти за себе. Мужики бояться таких панночок, вони намагаються обходити домінантних осіб стороною. Що ж робити? Вихід із ситуації є: намагайтеся прикинутися «бідною овечкою», яка ідеалізує чоловіка і не скупитися на компліменти. Тільки ніяких подарунків — він повинен обдаровувати вас квітами і купувати прикраси. Інакше, навіщо взагалі потрібен такий чоловік, який не здатен самостійно приймати рішення? Сходіть на декілька побачень і намагайтеся не повторювати помилок минулих стосунків. Краще дізнатися якомога більше про майбутню «жертву», перш ніж починати з ним роман. У журналах відшукайте цікаві поради, які дозволять вам відразу вивести його на «чисту воду». За посмішкою може ховатися буря емоцій і проблеми, які потім доведеться вирішувати вам. Тому, будьте пильні і не спускайте з нього око. Закохані пари можуть сміливо вирушати в РАГС. Як би страшно вам не було, намагайтеся тримати себе в руках. Таке серйозне рішення лише для Овнів, які впевнені в партнерові на усі 100%.
У стосунках сімейних пар виникне непорозуміння і ревнощі. Намагайтеся не рубати з плеча і не робити відразу висновки. Проведіть невелике детективне розслідування, щоб з’ясувати чи дійсно у другої половинки з’явилася коханка? А може, це усього лише ваші безпідставні підозри?

Гороскоп фінансів на червень 2018 Овен

Можете навіть і не перейматись: ніяких фінансових хвилювань найближчим часом не передбачається. Не відмовляйте собі в задоволенні відвідати декілька ділових зустрічей, з’їздити у відрядження або відправитися у відпустку. Будь-які пересування по роботі будуть сприятливі в цей період. Доля дає вам декілька можливостей показати все, на що ви здатні. Залишається тільки не втратити ці самі можливості і добре зарекомендувати себе перед керівництвом. Директор вже давно придивляється до вас, але ще не бачить потенціалу керівника. Як тільки ви доведете самій собі, що можете досягти поставленої мети — отримаєте підвищення по службі.
Жовтий Собака задоволений вашими діями, йому подобається ініціатива, яку ви проявляєте. Можна поставити під сумнів вибір професії, але ж ніколи не пізно освоїти нову спеціальність. Чи не так? 13 червня, в день молодика не рекомендується приймати серйозні фінансові рішення і можна сміливо брати на роботі вихідній. Ви надто багато часу проводите в компанії колег, яких знаєте виключно з точки зору їх обов’язків. Може, варто зібратися у вихідний день і сходити в караоке? Чудовий варіант непогано провести вільний час.

Гороскоп здоров’я на червень 2018 Овен

У перший весняний місяць вас можуть потурбувати хвороби бронхів і легенів. Намагайтеся бути пильними — краще перестрахуватися і сходити до лікаря, який призначить правильне лікування. Якщо запустити усе на ранній стадії, то ризикуєте заробити неприємне хронічне захворювання. Симптоматика може бути особливо не виражена, але це не означає, що проблеми немає. Ніколи не пізно кинути палити. Згадайте, з чого усе розпочалося?
Овен тільки виходив покурити за компанію, спочатку стояв осторонь, а потім, щоб не відриватися від колективу запалив. І ось ви, сильна і незалежна жінка, тепер вважаєте за краще палити не тільки за компанію. Тепер ви сама виступаєте ініціатором в обідню перерву трохи подиміти. Це більше, ніж залежність, для вас паління — ритуал. Ви наївно вважаєте, що одна цигарка дозволить вам позбавитися від втоми, що накопичилася, і негативу. Немов змахнувши чарівною паличкою, ви упевнено забудете про все і міцна кава складе вам приємну компанію. Навіть якщо ви відправитеся кодуватися, все одно ризикуєте залишитися курцем раз і назавжди. Необхідно бажати кинути, усією душею. Знайдіть в собі сили і мотивацію впевнено йти вперед, долаючи всі труднощі на життєвому шляху. Як тільки ви кинете палити, відчуєте себе набагато краще. За декілька днів запуститься процес очищення і це радує.
Знайдіть час в червні 2018 для нового хобі, це повинно бути що-небудь активне і спортивне. Можна вирішитися і стрибнути з парашутом, щоб відчути цю дивовижну свободу. В день повного місяця, 28 червня не плануйте нічого важливого. Кінець місяця несприятливий для початку чогось нового. Виключення може скласти тільки пробіжка вранці. Якщо почали бігати — будьте добрі повторювати цей ритуал щодня. Жінка-Овен не завжди здатна довести розпочату справу до кінця, тому не здавайтеся при перших труднощах.

Гороскоп на червень 2018 року Овен

Читайте гороскоп на червень 2018 для інших знаків зодіаку:

Гороскоп на червень 2018 року Телець

Гороскоп на червень 2018 року Близнюки

Гороскоп на червень 2018 року Рак

Гороскоп на червень 2018 року Лев

Гороскоп на червень 2018 року Діва

Гороскоп на червень 2018 року Терези

Гороскоп на червень 2018 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2018 року Стрілець

Гороскоп на червень 2018 року Козоріг

Гороскоп на червень 2018 року Водолій

Гороскоп на червень 2018 року Риби

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *