Гороскоп на червень 2018 року Лев

Гороскоп на червень 2018 року Лев

Ви зможете відчути себе непереможним царем звірів, який впевнено йде вперед, долаючи всі труднощі на життєвому шляху. Жінка-левиця темпераментна людина, яка ніколи не залишається в стороні від проблем близьких людей. Кинути всі справи і відправитися на інший кінець міста, щоб підтримати подругу? І навіть про власні плани забули. Не можна бути таким альтруїстом. Жовтий Собака рекомендує не витрачати час на людей, які дзвонять вам тільки в складних ситуаціях. На допомогу можуть розраховувати тільки добрі, щирі й безкорисні люди.
На любовному фронті відбуватимуться нещадні бої, і тільки щасливчику вдасться приборкати цю шикарну кішечку. Не чиніть опір, якщо чоловік вам дійсно симпатичний — можна піддатися йому в цій грі. Сімейні пари повинні більше приділяти уваги один одному — це сприяє зміцненню стосунків. Намагайтеся не зациклюватися на недоліках коханої людини — всі ми далеко не ідеальні. Цінувати необхідно не зовнішність, а якості, які демонструє вам людина.
У червні 2018 Левам доведеться переглянути свої погляди на звичні речі — ви розчаруєтеся у близьких людях і закриєтеся в собі. Довіряйте інтуїції, але якщо людина обдурила вас раз, вона зробить це знову і в найнесподіваніший момент. На роботі чекає заповітне підвищення, намагайтеся налагодити спілкування з колегами. Не працюйте над складними проектами самостійно — разом набагато веселіше і кожен співробітник може висловити свою думку. З діловими партнерами варто бути максимально обережними — вони явно щось задумали.

Сприятливі дні в червні 2018 для Левів: 1, 4,8,9, 10, 12, 15, 18, 20, 22, 25, 27, 29, 30.

Любовний гороскоп на червень 2018 Лев

Самотні Левиці готові відправитися на пошуки «жертви». Поводьтеся сміливо і розкуто — чоловіків притягають емоційні і пристрасні жінки. Використайте всю свою чарівність, щоб притягнути увагу і захопити в чуттєвий полон. Представник сильної статі буде вбитий наповал і забажає на вас одружитися вже за декілька тижнів. Ось це справжній майстер-клас, який заслуговує поваги зі сторони численних подружок. Закохані Леви ніяк не можуть зробити перший крок назустріч любові. Їм постійно здається, що молода людина поводиться дивно. Може, ще походити навколо і придивитися до цього нетипового персонажа? Доки ви водитимете хороводи, з’явиться яка-небудь красива і смілива фіфа і уведе вашу здобич. Тому, вирішувати потрібно якнайскоріше.
Сімейні представниці цього знаку все частіше починають поглядати на інших чоловіків, адже «заборонений плід» солодкий. Чому би і ні? Навколо ходить так багато симпатичних красенів, і один з них може стати вашим обранцем. Прокручуйте в голові всі варіанти. А може, він одружений? Тоді доведеться зруйнувати сім’ю. Чи будете ви почувати себе комфортно? Чи не з’їсть вас совість після такої імпульсивної витівки? Левиці — люті власниці, ревниві і домінантні. Такі стосунки можуть зруйнувати вас зсередини, якщо вчасно не зупинитися. Законний чоловік напевно стежить за усіма вашими емоційними реакціями і витівками. Якщо вчасно не зупинитися, ризикуєте в одну мить втратити все — і шлюб, і коханця. Тому, необхідно зважити усі «за і проти», перш ніж винести вердикт.
Наприкінці місяця ви відчуєте себе набагато краще. Дія Сатурну ослабне і можна буде тверезо подивитися на багато проблем. Головне — не бійтеся говорити те, що думаєте. Вам стане набагато легше, якщо ви скажите все прямо в очі.
13 червня, в день молодика, не варто затівати серйозну розмову зі своєю другою половинкою — вона може закінчитися скандалом.

Гороскоп фінансів на червень 2018 Лев

Вас явно застануть зненацька не тільки нові проблеми, а й старі. З цим потрібно терміново щось робити, їх з кожним днем стає все більше. Уважно необхідно стежити за документами, які ви складаєте разом з юристом і підписуєте. Одна невелика помилка і доведеться починати все з самого початку. Директор точно за таке по голівці не погладить.
Червень стане місяцем переговорів. Намагайтеся провести їх на високому рівні. Ділові партнери повинні бачити вашу зацікавленість, але без фанатизму. Моральний і матеріальний збиток в якості неприємного «бонуса» може отримати кожна Левиця. Впродовж усього місяця після цієї історії ви почуватимете себе принижено, і не забажаєтє йти далі. Переговори стали для вас свого роду переломним моментом, вам не вдалося з’явитися в кращому світлі і проявити гнучкість і дипломатичність. Але це не означає, що потрібно впадати в стан істерії, а потім в депресію. Представниця такого благородного знаку зодіаку має бути рішучою і впевненою людиною. Колеги по роботі прагнуть при будь-якій зручній нагоді виставити вас в поганому світлі. Намагайтеся не давати приводу для знущань і кепкувань — тільки слабкі люди дозволяють заганяти себе в кут.
У червні комфортно почувати себе вдасться тільки удома. Намагайтеся зробити відповідні висновки, щоб упевнено продовжувати йти до поставленої мети. Не так-то легко організувати власний бізнес, тим більш, якщо ви зовсім не впевнені в собі. Намагайтеся не виступати посередниками у великих угодах — це стосується нерухомості, а також професійної діяльності. 28 червня в повний місяць не рекомендується взагалі ходити на ділові зустрічі. Цей день вкрай несприятливий для початку чогось нового.

Гороскоп здоров’я на червень 2018 Лев

Вам доведеться немало попрацювати, щоб досягти в перший літній місяць бажаного. Левицям властиво переоцінювати свої сили, тому не вдається довести розпочату справу до кінця. Ви хапаєтеся за все відразу і внаслідок нічого не отримуєте. Навчіться адекватно оцінювати ситуацію і намагатися зосередитися на найголовнішому. Хобі може стати джерелом додаткового, а може, і основного заробітку. Що виходить краще всього? Напевно є сфера діяльності, яка так і вабить вас. Але поки що ви не наважуєтеся зробити крок назустріч своїй мрії. Ви схильні до стресів, схильні заганяти себе в кут нескінченними аналізами ситуацій. Наслідки можуть бути найнеприємнішими: апатія, безсоння, відсутність апетиту і хронічна втома.
На вихідних не обов’язково цілий день валятися в ліжку. Можете для різноманітності зустрітися з друзями. Запишіться на прийом до психотерапевта. Думаєте, цього лікаря відвідують тільки ті пані, у яких проблеми з психікою? Насправді, хоча б раз на місяць кожен повинен ходити до «лікаря душ», щоб висловитися і поговорити. Ви отримаєте не тільки грамотну консультацію, але ще й лікування правильне призначать.
Ароматерапія і масаж дозволять розслабитися і привести до ладу свої думки. Якщо немає можливості кинути все і відправитися у відпустку, то після роботи ходіть на майстер-класи й всілякі тренінги. Напевно у вашому місті проводять цікаві заходи, в яких можна безкоштовно взяти участь. Необхідно здолати свій страх і тоді у вас усе вийде.
Серйозних проблем із здоров’ям в червні 2018 у Левів не передбачається, але може несподівано спалахнути алергічна реакція на яку-небудь квіточку. Тому, будьте на чеку, і намагайтеся у разі виникнення симптомів відразу звертатися за допомогою до лікаря. Ніякого самолікування, тільки компетентний фахівець, який проведе діагностику і скаже, як потрібно діяти. Навіть якщо ви не любите приймати пігулки і чекаєте, коли симптоми самі зникнуть, це не вихід. Краще дослухайтеся до порад лікаря, і все буде добре.

Гороскоп на червень 2018 року Лев

Читайте гороскоп на червень 2018 для інших знаків зодіаку:

Гороскоп на червень 2018 року Овен

Гороскоп на червень 2018 року Телець

Гороскоп на червень 2018 року Близнюки

Гороскоп на червень 2018 року Рак

Гороскоп на червень 2018 року Діва

Гороскоп на червень 2018 року Терези

Гороскоп на червень 2018 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2018 року Стрілець

Гороскоп на червень 2018 року Козоріг

Гороскоп на червень 2018 року Водолій

Гороскоп на червень 2018 року Риби

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *