Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року ВодолійУ червні 2016 року сприятливо проводити відпустку усією сім’єю або удвох з коханим. Якщо ж ви самотні і знаходитеся в пошуку, то хто вам зможе заборонити курортний роман? У червні плануйте походи з дітьми в розважальні комплекси, виїзди на природу з конкурсами і іграми, відвідування виставок і театрів. Друга декада червня може подарувати щасливий випадок в надбанні справжнього друга або прихильника.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 2, 8, 17, 25, 29 червня.
  • Складні дні для Водоліїв: 10, 13, 18 червня.

Гороскоп на червень 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на червень 2016 року для Водолія

З 1 по 10 червня. У першу декаду червня ваша душа вимагатиме свята, і важливо, щоб поруч був коханий. Чарівність і пристрасність властиві вам в ці дні. Уміння відчувати наперед бажання партнера — необхідна якість в побудові гармонійних взаємовідносин. Вільні Водолії будуть не проти завести авантюрний роман.

З 11 по 20 червня. Оригінальність і інтуїція, сила волі і відвертість, магнетизм і уміння будити довіру до себе зроблять вас популярною особою. Дружні посиденьки і зустрічі однодумців здатні пробудити взаємний інтерес у волелюбної пані і давнішнього приятеля. У останні дні декади ваша упертість і небажання чути порад близьких образять тих, хто поруч. Егоїстична поведінка може викликати напругу в стосунках.

З 21 по 30 червня. У вас прокинеться майстер флірту. Тонке розуміння ситуації, бачення людини наскрізь, небажання дотримуватися будь-яких рамок в поведінці можуть перетворити вас на спокусливу амазонку. Направте свою енергію в творчість, якщо чоловік не готовий розділити з вами ваші ідеї.

Сімейний гороскоп на червень 2016 року для Водолія

Атмосфера свята і творчості витатиме у вашій сім’ї. Для повного відчуття щастя вам бракуватиме юрби друзів у будинку. У червневу декаду підростаюче покоління краще виховувати у формі ігор і пізнавальних історій. У першій половині червня вашої уваги зажадають домашні тварини. На червень можна планувати проведення ремонтних робіт, оформлення документації по нерухомості. У другу декаду червня в спілкуванні із старшими членами вашої сім’ї необхідно бути більше терплячою, люблячою і проявляти повагу до віку і досвіду.

Гороскоп здоров’я на червень 2016 року для Водолія

На червень можна планувати оздоровчі заходи. В цей час дадуть про себе знати професійні хвороби. У першій половині червня не реагуйте на провокації і нападки тих, хто бажає довести вас до нервового зриву. Дивіться на усе з висоти пташиного польоту, тоді проблеми здаватимуться дрібними і далекими, не вартими ваших нервів. Це допоможе уникнути багатьох проблем із здоров’ям. Не зловживайте сонячними ваннами.

Гороскоп: робота і гроші на червень 2016 року для Водолія

У червні ви отримаєте те, на що абсолютно не розраховували. Це може бути згода на спонсорську підтримку вашої ідеї або фінансову винагороду педагогічної діяльності. Заради інтересу купіть лотерейний білет. На початку червня будьте пильні, стежте за своїми словами, знаходячись в робочому колективі.

Гороскоп на червень 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на червень 2016 для Водолія

У цьому зодіакальному місяці Водолій буде сама чарівність, фейєрверк гумору і дотепності. Не ревнуйте, а дозвольте Водолію блищати, підіграваючи або краще режисуючи його роль мачо. Оточіть Водолія романтикою, пристрастю і відчуттям невловимої загадки.

Тонус. Гороскоп на червень 2016 для Водолія

У другий тиждень червня існує небезпека переоцінити власні можливості. Ігнорування особистої безпеки і фізична активність можуть привести до травм. Необхідно не перенапружувати м’язи, пити більше води, поповнювати запаси вітаміну D, кальцію, магнію.

Фінанси. Гороскоп на червень 2016 для Водолія

У кінці червня не варто піддаватися на спокусливі перспективи гри на біржі, Форексі або йти на ризик в сумнівних грошових авантюрах. З 7 по 12 червня за можливості не потрібно переводити великі суми за безготівковим розрахунком.

Робота. Гороскоп на червень 2016 для Водолія

У цей період на робочому місці необхідно дотримуватися техніки безпеки, можна вирішувати питання по зміні умов праці. У другий тиждень червня слід бути гранично уважним, оскільки можливі ситуації з шахрайством, здирством, штрафами і аферами.

Друзі. Гороскоп на червень 2016 для Водолія

Після 10 червня настане період, коли можна розраховувати на допомогу і підтримку друзів, однодумців. В цей час знайомства в клубах за інтересами, різних співтовариствах, культурних установах, соціальних мережах перейдуть в ділові союзи.

Дозвілля. Гороскоп на червень 2016 для Водолія

Подаруйте Водолію набір настільних ігор або квиток на бій боксерів-професіоналів. У цьому зодіакальному місяці для Водолія буде актуальною тема відпочинку, спортивних змагань, культурних заходів.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на червень 2016 року:

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року Діва

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *