Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року ТерезиЧервень 2016 року сприяє купівлі закордонного туру. Усе, що притягне ваш інтерес, гідно хоч би короткочасного вивчення — не бійтеся бути цікавими. Вашого ентузіазму вистачить для оформлення на курси іноземних мов або купівлі корисної літератури. У червні ви можете захопитися збиранням відомостей про підвищення свого професійного рівня. Багато часу ви готові будете присвятити відстоюванню справедливості. З 15 по 19 червня призначте побачення зі своєю другою половиною.

  • Сприятливі дні для Терезів: 4, 5, 15, 20, 21, 30 червня.
  • Складні дні для Терезів: 2, 18, 26 червня.

Гороскоп на червень 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на червень 2016 року для Терезів

З 1 по 10 червня. Вас супроводжуватиме успіх у більшості справ. Не стримуйте свою активність і ініціативу. Ваше уміння організувати власне життя, виявлятися в потрібному місці в потрібний час і знаходити спільну мову з людьми дуже вам згодиться. Атмосфера в сім’ї значно гармонізується, багато речей стануть на свої місця. Романтичний зв’язок отримає свій розвиток, даючи можливість поглибити взаємопорозуміння. На зав’язування перспективних знайомств розраховувати не варто.

З 11 по 20 червня. Ваші амбіції зростуть. На щастя, ваші бажання співпадуть з вашими можливостями. Вдача — на вашому боці, перед вами відкриються нові горизонти. Здоров’я партнера може зажадати вашої уваги. Проявіть чуйність, оскільки він зараз схильний до образ. Нові романтичні знайомства можливі у відрядженні, є вірогідність службового роману.

З 21 по 30 червня. Взаємодія планет навчить враховувати інтереси своєї другої половинки. Залицяльник на роботі може вдатися до рішучих дій. У вашому житті вірогідна знакова зустріч з близькою вам за духом людиною. Проте це не обов’язково припускає романтичну підоснову. Весільні плани можуть порушити несподівані перешкоди, подолання яких залежить тільки від вашої упевненості в правильності свого вибору.

Сімейний гороскоп на червень 2016 року для Терезів

Ваш сімейний устрій може зазнати не зовсім комфортних змін. Дітям складно зберігатиме серйозність: для них настав період ігор, хобі і творчості. Просто підтримайте ці тенденції. У вашого обранця буде купа різних справ. Займатися домашніми питаннями він зможе. Ваші кар’єрні амбіції створять дискомфорт вашим домочадцям з 6 по 15 червня. Після 19 червня проявіть більше чуйності до старших родичів.

Гороскоп здоров’я на червень 2016 року для Терезів

Ваше самопочуття буде цілком задовільним. У червні вітаються усі види профілактики шлунково-кишкових захворювань, оскільки органи травлення будуть ослаблені. Також доцільно попрацювати над гнучкістю свого хребта. З 1 по 8 червня більше уваги приділяйте догляду за шкірою, особливо за ділянками, не захищеними одягом.

Гороскоп: робота і гроші на червень 2016 року для Терезів

Честолюбство стане основною рисою вашої вдачі і манери поведінки. За бажання знайдуться способи отримати гарну роботу, поліпшити оплату своєї праці. З’явиться можливість придбати або відремонтувати велику побутову техніку. Співпраця з банківськими фінансами може виявитися реально вигідною і своєчасною. Чітко дотримуйтеся інструкцій, оскільки на підприємстві можуть проводитися перевірки і розгляди. У червня завдяки Марсу ділове партнерство буде продуктивним.

Гороскоп на червень 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на червень 2016 для Терезів

Терези будуть зайняті творчістю і втіленням своїх амбітних планів. Коли дослідницький азарт Терезів пройде, вони знову почнуть роботу над стосунками і взаємопорозумінням.

Тонус. Гороскоп на червень 2016 для Терезів

Мрії, нові ідеї нададуть Терезам бадьорості. Більшість погіршень здоров’я носитимуть психосоматичний характер. Образи, невпевненість в собі, страхи зради виб’ють Терезів з колії. Також проблеми із здоров’ям можуть виникнути із-за неякісної їжі.

Фінанси. Гороскоп на червень 2016 для Терезів

Активність, заповзятливість, масштабність затій Терезів — ключ до великих та стабільних грошей. Має сенс ризикувати, наважуватися на пошук кращих можливостей, на своєчасні зміни. В усякому разі, обгрунтоване прохання до начальства про підвищення окладу доречне.

Робота. Гороскоп на червень 2016 для Терезів

До обіцянок керівництва і слів держчиновників варто відноситися із здоровою долею скепсису. Терези можуть прийняти рішення взятися до наукової роботи, щоб отримати вчений ступінь. Варто розраховувати на злагоджену співпрацю з колегами.

Друзі. Гороскоп на червень 2016 для Терезів

Приятельського розташування Терези можуть чекати не лише від друзів, але і від незнайомців. До життя увійде багато авторитетних людей. Усі вони внесуть різноманітність, корисну інформацію і нові можливості, особливо в середині червня.

Дозвілля. Гороскоп на червень 2016 для Терезів

Терезів вабитиме усе незвідане, подорожі. Він примудриться поглинути великі об’єми філософської літератури, стане зачитуватися пригодницькими романами. У перервах між читанням здійснюватиме вдумливі покупки для запланованих пригод.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на червень 2016 року:

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року Діва

Гороскоп на червень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *