Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року ТелецьУ червні 2016 року можна оформити абонемент в тренажерний зал або записатися на короткострокові майстер-класи з освоєння різних практичних навичок: шитва, карвинга. Ви охоче спілкуватиметеся з родичами, сусідами, подругами. Більше часу проводьте з коханим. Використовуйте усі доступні способи побувати у святковій атмосфері і продемонструвати власні надбання.

  • Сприятливі дні для Тельців: 4, 10, 15, 20, 30 червня.
  • Складні дні для Тельців: 2, 18, 26 червня.

Гороскоп на червень 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на червень 2016 року для Тельця

З 1 по 10 червня. Основні ваші зусилля будуть спрямовані на зміцнення матеріального добробуту. Підвищується вірогідність службового роману. Увагу притягне чоловік, який, на вашу думку, здатен оточити вас турботою і створити відчуття стабільності. У стосунках почуття повинні переважати над тверезим розрахунком, з 1 по 3 червня доля влаштує вам справжнє випробування. Для подружніх пар сильною ланкою стануть загальні інтереси. Саме вони не дозволять вам віддалитися один від одного.

З 11 по 20 червня. Комунікабельність і вміння співпереживати притягнуть до вас багато нових людей. Випадкова зустріч з 13 по 15 червня може привести до знакового знайомства, яке зіграє вагому роль у вашому житті. З 16 по 19 червня можливі сердечні розчарування, крах ілюзій в стосунках. Проте почуття такту і природна м’якість підкажуть вам шлях до компромісу.

З 21 по 30 червня. Із-за впливу Чорного місяця підвищиться вірогідність бути обдуреною, притягнути до себе нещирих людей. Відтепер і до кінця року вам слід уважніше відноситися до слів, а також до нових знайомих. Ви легко викликатимете довіру оточення, а ваше уміння слухати співрозмовника легко переведе шапкове знайомство у щось більше. Ваш роман перейде на якісно новий рівень.

Сімейний гороскоп на червень 2016 року для Тельця

Зірки нададуть вам можливість облаштувати будинок, придбати нові меблі. Активізується спілкування з друзями сім’ї. Вашому чоловікові варто проявляти обережність і будь-який крок ретельно продумувати. Дитині стане важливим визнання його умінь і досягнень. Допоможіть йому гідно проявити себе, обов’язково хваліть, якщо він це чесно заслужив. Не скупіться на добрі слова, це краща мотивація для вдосконалення. Особливе значення для нащадка — особистий приклад батька.

Гороскоп здоров’я на червень 2016 року для Тельця

Несподіване зростання апетиту або зловживання солодким і борошняним можуть мучити вас з 5 по 11 червня. У ці дні також не можна порушувати лікарські приписи, з наслідками буде важко впоратися.

Гороскоп: робота і гроші на червень 2016 року для Тельця

Очікується багато нових пропозицій. У червні ви матимете потрібну інформацію і план, які перетворяться на реальні дії. З 6 по 12 червня тричі подумайте, перш ніж щось купити. У період з 21 по 25 червня на роботі вірогідна знервована атмосфера, проте з 25 по 30 червня ви зможете достукатися до керівництва, і вас оцінять.

Гороскоп на червень 2016 для Тельців чоловіків

Любов. Гороскоп на червень 2016 для Тельця

Телець зосереджений на зміцненні свого фінансового положення. У червні відвернути його від цього процесу буде майже неможливо і йому знадобиться ділова рада. Він із задоволенням буде проводити із вами час, виявиться дуже сприйнятливим до ваших інтересів і нових ідей.

Тонус. Гороскоп на червень 2016 для Тельця

Не дозволяйте вашому Тельцю заїдати стреси. У червні йому варто серйозно зайнятися інтенсивними фізичними вправами. Міжсезоння може загострити деякі хронічні хвороби. Користь принесуть дихальні практики і режим харчування.

Фінанси. Гороскоп на червень 2016 для Тельця

Активізація зусиль в грошовій сфері дасть відчутні результати вже зараз і закладе міцний фундамент на майбутнє. З 3 по 8 червня варто проявляти обережність при вкладенні великих сум, перестраховуватися навіть в співпраці з перевіреними людьми. У червні сприятливо придбати побутову техніку.

Робота. Гороскоп на червень 2016 для Тельця

Повністю виправдають себе зусилля із пошуку роботи. У червні гарні новини і події чекають зайнятих у сфері комерції, ділового партнерства, консалтингу, реклами, успішним буде відновлення старих видів діяльності. Кар’єрні питання краще вирішувати до 12 червня.

Друзі. Гороскоп на червень 2016 для Тельця

У червні з однодумцями легко і приємно розмовлятиме на абстрактні теми, головне — уникати обговорення сімейних і фінансових проблем. Коло знайомих Тельця значно розшириться. Загалом його спілкування стане джерелом потрібної інформації.

Дозвілля. Гороскоп на червень 2016 для Тельця

У червні він із смаком витрачатиме гроші на свої захоплення і майструватиме оригінальні і практичні речі.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на червень 2016 року :

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року Діва

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *