Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року СтрілецьУ червні 2016 плануйте відвідування культурних заходів. Виставковий центр, театр, кінотеатр, концертний зал можуть стати кращим місцем для отримання естетичної насолоди. Азартні розваги краще перенести, оскільки можливі невдачі. 7-9 червня можна відправитись на шопінг, ваш смак допоможе підібрати ідеальну річ і для себе, і для подруги.

  • Сприятливі дні для Стрільців: 8, 10, 18, 25 червня.
  • Складні дні для Стрільців: 3, 9, 27 червня.

Гороскоп на червень 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на червень 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 червня.У реалізації власних ідей розраховуйте не лише на себе, а й на оточення. Вони віднесуться до вас серйозно і підтримуватимуть вас. Вам належить багато їздити, спілкуватися з людьми і обробляти великий об’єм інформації.

З 11 по 20 червня. Нові знайомства і легкий флірт можуть супроводжуватись не дуже приємними обставинами і навмисним введенням вас в оману. Будьте вибіркові у своїх зв’язках і не пускайте у своє життя будь-кого.

З 21 по 30 червня. З 26 по 29 червня можливі розчарування, крах ілюзій в стосунках. Проте почуття такту і природна м’якість підкажуть вам шлях до компромісу.

Сімейний гороскоп на червень 2016 року для Стрільця

Завчасно улагодьте усі питання, а особливо розбіжності з близькими родичами і сусідами, не чекайте обставини, які змусять вас до цього. У червні у відносинах між домочадцями з’явиться більше ніжності і турботи, проте і справ з облаштуванню вогнища також додасться.

Гороскоп здоров’я на червень 2016 року для Стрільця

У червні намагайтеся не залучатись у з’ясування стосунків з іншими. У червні можна розпочати лікування або вирушати на відпочинок в санаторій. Зоною ризику будуть нирки, підшлункова, хребет, гінекологія. Попрацюйте над осанкою.

Гороскоп: робота і гроші на червень 2016 року для Стрільця

На початку літа сприятливо зайнятись підвищенням кваліфікації або перейняти досвіду свого керівництва. Це гарний час для співпраці і партнерства, проведення консультацій і встановлення довірчих стосунків. Укладати угоди краще після 16 червня.

Гороскоп на червень 2016 для Стрільців чоловіків

Любов. Гороскоп на червень 2016 для Стрільця

У червні знаходитися поряд зі Стрільцем буде одне задоволення. Якщо він почуває себе гармонійно і задоволений собою, то може сприяти поліпшенню психологічного і фізичного самопочуття оточення. Його пристрасний темперамент в червні необхідно направляти в потрібне русло.

Тонус. Гороскоп на червень 2016 для Стрільця

У цьому зодіакальному місяці Стрільця чекає період напруженого і діяльного життя. У деяких випадках порушення техніки безпеки на робочому місці може привести до аварій і травм в другу червневу декаду. Важливо контролювати свої емоції і тверезо мислити, приймаючи рішення. Для цього необхідно тренувати свою увагу і спостерігати, як довго можна бути в тиші, безмовності і без думок в голові.

Фінанси. Гороскоп на червень 2016 для Стрільця

У червні щасливі випадковості і правильні рішення принесуть вдачу у фінансових питаннях, якщо діяльність пов’язана з соціальною роботою, інтернет-співтовариствами, інвестиційним і страховим бізнесом. Але участь в таких проектах вимагає перестрахування.

Робота. Гороскоп на червень 2016 для Стрільця

Якщо Стрільцю вдасться стати незамінним для партнерів, колег і начальника, він може розраховувати на успішну співпрацю і вдачливість. У червні необхідно продумати інформаційний захист свого бізнесу від неохайних конкурентів. Важливо в цей період навчитися врегулювати конфлікти і по можливості припиняти ворожнечу.

Друзі. Гороскоп на червень 2016 для Стрільця

У цей період Стрілець буде схильний пробачити навіть найдавніші образи. У червні можна розраховувати на допомогу старих друзів і нових знайомих.

Дозвілля. Гороскоп на червень 2016 для Стрільця

Особливе задоволення йому доставить споглядання танцю живота. Якщо він внутрішньо досить вільний, то може спробувати навчитися цьому сам.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на червень 2016 року:

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року Діва

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *