Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року РибиУ червні 2016 року добре згадати про традиції предків. Народні ігри і забави можуть стати прекрасним джерелом для веселого проведення часу і спільної сімейної творчості. У першій половині червня емоційне напруження і тонка чутливість сприятимуть створенню шедеврів. Намагайтеся передати свій внутрішній світ за допомогою мистецтва — малюйте, пишіть, танцюйте, грайте.

  • Сприятливі дні для Риб: 7, 10, 19, 23, 27 червня.
  • Складні дні для Риб: 8, 15, 25, 31 червня.

Гороскоп на червень 2016 Риб жінка

Любовний гороскоп на червень 2016 року для Риб

З 1 по 10 червня. У подружніх стосунках, можливо, ви в чомусь станете схожі на батьків, і цю схожість вас не дуже порадує. Ви будете схильні витрачати себе і розчинятися в партнерові, помилятися в підказках інтуїції, помилятися відносно людей і речей. Із-за нерозуміння існує спокуса створити свій світ марень. Крім того, порушити гармонію може ваша схильність ідеалізувати обранця.

З 11 по 20 червня. У перші дні декади вірогідні напади примхливості і непередбачуваності. Можливо, саме такої поведінки вам і не хватало, щоб відчути себе справжньою жінкою. З 14 по 17 червня у самотніх пані є перспектива початку надзвичайного роману. 8-9 червня в стосунках можуть виникати конфуз і нерозуміння. Краще не приймати важливих рішень і не розпочинати відповідальних розмов.

З 21 по 30 червня. Потреба в чуттєвій любові може штовхати на немислимі вчинки з 21 по 23 червня. Якими б не були проблеми в стосунках, необхідно розуміти, що зараз ви схильні усе перебільшувати. Ставити в главу усього любов не варто, оскільки не кожен зможе оцінити вашу жертовність. З 26 по 30 червня ваша яскравість і талант можуть затьмарити тих, хто поруч. У шлюбі можливі сварки із-за диктаторських ноток і бажання змінити партнера, а не себе.

Сімейний гороскоп на червень 2016 року для Риб

У перші дні червня намагайтеся не ображатися і не говорити образливих слів близьким. Зараз ваш чоловік має усі шанси підвищити свій авторитет на роботі, добитися успіху в поставлених цілях. У дітей вірогідні перша закоханість, бажання мати таємниці від усіх, потреба усамітнитися і побути у своєму світі. Для кращого самопочуття дозвольте їм частіше бувати на природі, слухати гарну музику, займатися творчістю. Старше покоління може проявляти активність в питаннях оздоровлення, а також в реалізації своїх, іноді дуже цікавих, ідей.

Гороскоп здоров’я на червень 2016 року для Риб

Загальний стан здоров’я не повинен вас тривожити. Може виникнути занепокоєння у тих, хто має природжені спадкові захворювання. Можливо, варто відповідальніше відноситися до того, що ви їсте, щоб не провокувати шлунково-кишкові хвороби. Щоб поліпшити роботу лімфатичної системи, більше рухайтеся і пийте воду. Для зміцнення серця і судин потрібні помірні фізичні навантаження.

Гороскоп: робота і гроші на червень 2016 року для Риб

У червні краще не оформляти ніяких угод і документів, пов’язаних з будинком, сім’єю, нерухомістю. Можна отримувати маклерські консультації, готуватися до обміну, продажу або переїзду. Якщо вас не влаштовує існуючий стан справ, сміливо говоріть про це начальству.

Гороскоп на червень 2016 для Риб чоловіків

Любов. Гороскоп на червень 2016 для Риб

У червні Риби будуть більше розташовані до дружнього і романтичного спілкування. Створіть затишну домашню атмосферу, і, можливо, вона зрозуміє, що саме поряд з вами їй так добре. Самотнім Рибам в цей період рекомендується бувати на людях, оскільки там можна познайомитися з дамою серця.

Тонус. Гороскоп на червень 2016 для Риб

У цьому зодіакальному місяці можуть нагадати про себе ранні дитячі переживання. Самий час подумки повернутися в минуле і переосмислити подію, пробачити кривдників. Більше руху, перегляд раціону харчування, відпочинок на природі, оптимістичний погляд на речі допоможе уникнути проблем з серцем.

Фінанси. Гороскоп на червень 2016 для Риб

З червня можна купувати і продавати речі для дому, здавати в оренду житло. У другий тиждень червня бажано утриматися від ризикованих грошових операцій. З 15 червня можливі вигідні комерційні пропозиції в середовищі юристів, маклерів, в інших консультаційних напрямах.

Робота. Гороскоп на червень 2016 для Риб

Багато роботи буде у тих, хто займається ремонтами, операціями з нерухомістю. Червень може принести несподіваний прибуток викладачам, рекламістам, організаторам свят. З другої декади червня можна говорити про підвищення на посаді.

Друзі. Гороскоп на червень 2016 для Риб

Можуть нагадати про себе друзі з минулого. Спогади дитинства будуть гарним стимулом, щоб знайти і зустрітися з тими, хто був дорог, і з ким розвели дороги долі.

Дозвілля. Гороскоп на червень 2016 для Риб

З другої декади червня необхідно вибірково підходити до вибору компанії для розваг. Існує спокуса витрачати невиправдано великі грошові суми на різні задоволення.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на червень 2016 року:

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року Діва

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *