Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року РакУ червні 2016 року більше часу проводьте на природі, в її тихих куточках. Вашою відрадою стануть музика, залучення до мистецтва. Такі заходи загалом можна поєднати з приємним романтичним спілкуванням. Положення Білого місяця сприяє відвідуванню святинь і духовним практикам. У вас вийде займатися вихованням і навчанням дітей в ненав’язливій, ігровій формі.

  • Сприятливі дні для Раків: 1, 11, 20, 24 червня.
  • Складні дні для Раків: 2, 8, 12, 18 червня.

Гороскоп на червень 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на червень 2016 для Рака

З 1 по 10 червня. Це період деякого затишшя. Ваш миролюбний настрій ще більше посприяє гармонізації і зміцненню існуючих любовних стосунків. Головними для вас обох будуть підтримка і турбота один про одного, які стануть запорукою міцного союзу. Зараз час самоаналізу, підведення підсумків у ваших духовних пошуках, пробачення накопичених образ, тому нові знайомства не рекомендуються.

З 11 по 20 червня. Приємне враження, яке ви без зусиль зможете зробити на оточенні, відкриє вам багато дверей. Вашу душу полонять ніжні, романтичні стосунки. Невеликий дисонанс у ваше життя внесе бажання партнера жорстко домінувати. Будьте мудріші і по-жіночому м’якше і не намагайтеся конкурувати з чоловіком у боротьбі за статус. Проте аж ніяк не поступайтеся почуттям власної гідності. З 13 по 18 червня очікується цікавий розвиток нового роману. У цей період ви зможете розгледіти в людях їх самі кращі душевні пориви.

З 21 по 30 червня. Ви не матимете здатність тверезо оцінювати свої сили і можливості. Намагайтеся не звалювати на себе зайві турботи. Під впливом Марса вам стане важко діяти безпосередньо, і ви шукатимете обхідні шляхи. Можливі приємні перспективні знайомства. З 21 по 23 червня господарські питання можуть створювати конфліктні, але вирішувані ситуації. Намагайтеся не переносити ці негаразди на особисті стосунки з коханим, щоб не зіпсувати взаємне тяжіння.

Сімейний гороскоп на червень 2016 для Рака

Вдалими стануть сімейні поїздки і бізнес-проекти. Багато ваших зусиль піде на створення комфортної обстановки у домі. У червні це пов’язано з проблемами, але після 10 червня усе налагодиться. У дітей буде азарт і бажання в усьому докопатися до суті. Допоможіть їм навчитися проявляти себе, зараз вони охоче залучаться до будь-яких творчих занять: музики, образотворчого мистецтва, декламацій.

Гороскоп здоров’я на червень 2016 для Рака

З 7 по 11 червня слід берегти і підтримувати свою нервову систему, уникати перевтоми. Після 14 червня перебіг важких захворювань почне полегшуватися. Але вірогідне загальне погіршення здоров’я, ослабиться потенціал шлунково-кишкового тракту.

Гороскоп: робота і гроші на червень 2016 для Рака

У вас з’явиться можливість додаткового заробітку, але вам варто остерігатися шахраїв. У червня вам належить навчитися розрізняти, до якої роботи притягати помічників, а що краще зробити самій. Може прийти несподівана підтримка. Після 9 червня вам легше буде розібратися у фінансових питаннях. З 12 по 21 червня вдача вас супроводжуватиме в працевлаштуванні, при купівлі аудіо-, фото- і відеотехніки.

Гороскоп на червень 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на червень 2016 для Рака

Рак збереже свою постійність в почуттях, але особливо його надихне на романтичні подвиги прагнення розділяти його інтереси і проблеми. Намагайтеся не лише зрозуміти спрямування Рака, а й продемонструвати повну готовність підтримати їх.

Тонус. Гороскоп на червень 2016 для Рака

Зараз Раку потрібен відпочинок. На те, щоб зберігати посмішку за будь-яких обставин, у нього немає ні моральних, ні фізичних сил. Раку пора зайнятись собою, обмежити порожнє спілкування і робити вилазки на природу з метою відпочинку, а не нових трудових звершень на присадибній ділянці.

Фінанси. Гороскоп на червень 2016 для Рака

Не варто провокувати правоохоронні органи ризикованими вчинками, оскільки висока вірогідність збитків із-за штрафів. Вдалі вкладення в техніку, в лікування, медичні поліси. Вірогідний прибуток з джерел, не оподатковуваних податками. Поступове фінансове чуття зростатиме.

Робота. Гороскоп на червень 2016 для Рака

Це період виконання численних дрібних службових обов’язків, результати яких не будуть помітними, але зажадають багато сил. Деякі події на службі стануть знаковими. З 1 по 8 червня за спиною Рака можуть вестися пересуди.

Друзі. Гороскоп на червень 2016 для Рака

Період сприятливий для близького спілкування тільки з дуже відданими товаришами. Інші приятелі можуть зіграти роль енергетичних вампірів. У червні Рак підтримуватиме тільки ділові контакти.

Дозвілля. Гороскоп на червень 2016 для Рака

Взаємопорозуміння і гармонія, яка панує у стосунках, надихатимуть Рака на часті спільні прогулянки. Цей зодіакальний місяць сприятливий для далеких подорожей, відвідування морських курортів або навчання плаванню.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на червень 2016 року:

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року Діва

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *