Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року ОвенУ червні 2016 року ваше дозвілля урізноманітнить читання. У вас з’явиться можливість здійснювати приємні прогулянки. Спілкування, поїздки, розмови по телефону і скайпу займуть велику частину часу. Інтерес до занять фізкультурою, до ранішніх пробіжок, що виник на початку червня, з середини місяця посилиться.

  • Сприятливі дні для Овнів: 2, 13, 18, 28 червня
  • Складні дні для Овнів: 7, 15 червня.

Гороскоп на червень 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на червень 2016 року для Овна

З 1 по 10 червня. У реалізації власних ідей розраховуйте тільки на себе, оскільки серйозно підтримати вас буде нікому. Вам належить багато їздити, спілкуватися з людьми і обробляти великий об’єм інформації. Нові знайомства і легкий флірт можуть супроводжуватися не дуже приємними обставинами і навмисним введенням вас в оману. Будьте обережні, розсудливі і майте здоровий скепсис. Особливу розкутість в спілкуванні з коханим ви відчуєте з 2 по 5 червня.

З 11 по 20 червня. Зараз ви активні, енергійні, тому легко обертаєте будь-які ситуації на свою користь. У цю декаду може виникнути питання про створення сім’ї, але це не саме той час для остаточного вирішення. На вашому шляху виникне багато об’єктивних проблем. З 11 по 15 червня нагородою за легкість вашого характеру і щирість стане любов з першого погляду. У тих парах, де не лукавять один з одним, після 13 червня запанує гармонія, відчуття повного єднання душ.

З 21 по 30 червня. Третя декада обіцяє як мінімум цікаві знайомства, а як максимум — любовні пригоди. Найромантичнішими днями можуть стати 21, 27 і 30 червня. Запорука вашого успіху у протилежної статті — ініціативність і інтуїція. З 22 по 25 червня запальність стане не кращим порадником в побудові стосунків. З 27 по 31 червня намагайтеся добре обмірковувати кожен крок, вірогідне виникнення оманливих ситуацій і поява у вашому колі нечесних людей, які можуть залучити вас в авантюри.

Сімейний гороскоп на червень 2016 року для Овна

Завчасно улагодьте усі питання, а особливо розбіжності з близькими родичами і сусідами, не чекайте доки обставини змусять вас до цього. У червні у відносинах між домочадцями з’явиться більше ніжності і турботи, проте і справ по облаштуванню вогнища також додасться. З 8 по 15 червня утримайтеся від ухвалення важливих рішень, зараз вами керують емоції. Після 9 червня під впливом Чорного місяця загостряться сімейні проблеми, у тому числі з житлом. Чоловік буде захоплений реалізацією своїх бізнес-проектів, що зрештою сприятливо відіб’ється на його статусі і зарплатні. Ваші діти в усіх починах матимуть вдачу. Вони дещо дистанціюються від вас, активізують спілкування з друзями або ж з головою підуть в Інтернет.

Гороскоп здоров’я на червень 2016 року для Овна

В цілому червень сприятливий для оздоровчих заходів. Зміцниться ваше прагнення до здорового способу життя. З 5 по 11 червня можливе загострення хронічних хвороб. Вчасне звертання до медичної установи дозволить встановити правильний діагноз і призначити ефективне лікування.

Гороскоп роботи і грошей на червень 2016 року для Овна

Пошуки роботи і розсилки резюме матимуть успіх. З 5 по 10 і з 25 по 29 червня можна здійснювати великі покупки. У червні приведіть в порядок документацію. З 14 по 20 червня — період кар’єрних успіхів.

Гороскоп на червень 2016 для Овнів чоловіків

Любов. Гороскоп на червень 2016 для Овнів

На початку зодіакального періоду Овну захочеться розвіятися і отримати нові враження. Проте в червні йому за смаком буде домашня обстановка і прихильність традиціям. Його чоловічий потенціал зараз на піку можливостей, а чуттєва сторона стосунків дуже важлива для нього.

Тонус. Гороскоп на червень 2016 для Овнів

З 1 по 4 червня Овен може відчувати деякий дискомфорт, але навряд чи стане звертати на це увагу. В середині червня Овен фонтануватиме енергією, встигаючи побувати у безлічі місць і зробити масу справ.

Фінанси. Гороскоп на червень 2016 для Овнів

Є усі підстави розраховувати на хороший заробіток. Якщо він планував купівлю машини, велика вірогідність того, що це здійсниться. У першій половині червня можна робити великі капіталовкладення, оформляти банківські рахунки. Овну може відійти його доля у бізнесі або в сімейному майні.

Робота. Гороскоп на червень 2016 для Овнів

У червні Овна чекають відрядження. Червень сприятливий для організації власного підприємства, оформлення відповідних паперів і дозволів. З 2 по 11 червня Овен зможе реалізувати професійні амбіції: отримати підвищення або надбавку до окладу.

Друзі. Гороскоп на червень 2016 для Овнів

Має відбутися багато нових знайомств, але загалом це будуть робочі контакти. З приятелями його об’єднають загальні інтереси, музика.

Дозвілля. Гороскоп на червень 2016 для Овнів

Спілкування з близькими людьми і численні поїздки займуть велику частину його вільного часу. Після 12 червня у ньому прокинеться спортивний азарт. Участь в змаганнях, хоч би в якості уболівальника, допоможе йому виплеснути емоції. Підійде будь-яке заняття з долею екстриму.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на червень 2016 року :

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року Діва

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *