Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року ЛевУ червні 2016 року рекомендуємо обирати більш духовні види дозвілля, які посприяють вашій еволюції і зростанню свідомості. Тому намагайтеся трохи відволіктися від пекучого бажання зайнятися шопінгом або задоволенням своїх гурманських пристрастей. Невеликі самообмеження і відмова від шкідливих звичок дадуться вам легко і підуть на користь. Турбота про найменших стане способом відчути себе краще. Перший місяць літа актуальний для зустрічей з подружками, однокашниками. Не з усіма буде шанс зустрітися особисто, тому багато часу ви проведете в Інтернеті.

  • Сприятливі дні для Левів: 3, 14, 19, 29 червня.
  • Складні дні для Левів: 8, 16, 25, 31 червня.

Гороскоп на червень 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на червень 2016 року для Лева

З 1 по 10 червня. Під впливом Венери в сфері кохання відбуватимуться знакові події. Несправжні стосунки можуть несподівано розірватися або перейти в розряд дружніх. Але також велика вірогідність зустріти свою долю при досить звичайних обставинах, як би між іншим. Головна умова міцного і довговічного союзу — взаємоповага, рівноправне партнерство. У шлюбі сприятливими чинниками стануть гармонія в інтимному житті, уміння знаходити компроміси.

З 11 по 20 червня. Ви можете зустріти нового залицяльника у великій компанії. При цьому вам потрібно подати себе так, щоб виділиться із загальної маси. Перш ніж закрутити роман з босом, оцініть усі можливі наслідки. З 12 по 14 червня кращим способом справити на коханого враження стане інтерес до його хобі і повага до його особистого простору. З 15 по 19 червня сприятливе вирішення питань, пов’язаних з підготовкою весілля. З 18 по 20 червня нечесність може зіпсувати стосунки.

З 21 по 30 червня. Ваша влюбливість і жіночий магнетизм мають усі шанси притягнути до вас чоловіка, народженого для сімейного життя і чуйної турботи про жінку. Період сприятливий для далекого вояжу. 23 червня можливі неприємні новини, пов’язані з коханим, намагайтеся не зациклюватися на них. Аспекти планет зміцнять стосунки, засновані на спільності інтересів і поглядів.

Сімейний гороскоп на червень 2016 року для Лева

Ваше сімейство зацікавиться можливістю вигідної іпотеки. За бажання вам вдасться завершити ремонт. Велика вірогідність сімейних поїздок. Разом з чоловіком більше часу приділяйте дітям — зараз це особливо важливо. Після 9 червня вам стане набагато легше приходити з ними до спільного знаменника. З початку червня у вашої другої половинки зростуть навантаження на роботі. Вам необхідно потурбуватися про нормальне харчування чоловіка із-за підвищеної вірогідності у нього шлунково-кишкових проблем. Потурбуйтеся про зміцнення родових традицій.

Гороскоп здоров’я на червень 2016 року для Лева

Період добрий для лікувально-профілактичних і реабілітаційних заходів. У червні старі образи можуть обернутися фізичними хворобами, тому навчиться прощати. Позитивний спосіб мислення і позитивні емоції мають терапевтичний ефект.

Гороскоп: робота і гроші на червень 2016 року для Лева

У червні справи на роботі складатимуться якнайкраще. Це відіб’ється і на ваших доходах, і на взаємовідносинах з керівництвом. З 1 по 4 червня перш ніж ризикувати, усе обміркуйте. Вам варто скористатися шансом додаткових доходів. З 11 по 18 червня дні вдалі для працевлаштування.

Гороскоп на червень 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на червень 2016 для Лева

Лев буде налаштований дуже романтично практично постійно. Його може мучити увесь спектр емоцій відносно своїх сердечних справ: сумніви, страхи, надії, пристрасність і так далі. З 10 червня йому буде легше розібратися у власних почуттях, оскільки Чорний місяць перестане на нього впливати.

Тонус. Гороскоп на червень 2016 для Лева

Енергією Лева наповнюватимуть альтруїстичні вчинки і підтримка однодумців. На початку червня настрій почне псуватися із-за надмірної емоційності, нападів меланхолії. Відпочинок на природі відновить душевну рівновагу.

Фінанси. Гороскоп на червень 2016 для Лева

З великими грошима пов’язані питання нерухомості і спадку. Заробітки в червні залежатимуть від того, наскільки успішною стане співпраця з партнерами. Ставку краще робити на додаткові і неофіційні доходи. При цьому варто економно розпоряджатися бюджетом.

Робота. Гороскоп на червень 2016 для Лева

Період конструктивного рішення майже будь-яких питань, пов’язаних з роботою: співбесід, обстоювання власної думки, бюрократичних завдань, співпраці з товаришами (окрім днів з 11 по 13 червня) по службі. Нескладно буде заручитися підтримкою і заступництвом.

Друзі. Гороскоп на червень 2016 для Лева

Приятельського спілкування буде удосталь. Багато в чому воно може бути пов’язане з матеріальними питаннями. Після 9 червня Лева можуть неприємно здивувати деякі знайомі, які раніше активно втиралися в довіру. У надбанні друзів вдача супроводжуватиме Лева з 12 по 21 червня.

Дозвілля. Гороскоп на червень 2016 для Лева

Слід організуватися з друзями для захоплюючих поїздок або проведення нестандартних акцій. Наприклад, надати комусь благодійну допомогу або зібрати і тренувати дитячу футбольну команду.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на червень 2016 року:

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року Діва

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *