Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року КозорігУ червні 2016 організовуйте спільний похід з батьками на виставку або у гості до їх давніх друзів, близьких. Спілкування з тваринами діятиме на вас як бальзам. У червні багата уява і вміння міркувати дозволять розширити здібності до справжньої творчості. Тому не бійтеся експериментувати.

  • Сприятливі дні для Козорогів: 2, 4, 13, 15 червня.
  • Складні дні для Козорогів: 1, 9, 17 червня.

Гороскоп на червень 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на червень 2016 року для Козорога

З 1 по 10 червня. У цю декаду ви можете уславитись егоїсткою. Інтерес до зовнішнього вигляду, зміни зачіски і стилю в одязі може повністю відвернути вашу увагу від обранця. Але щоб у нього не прокинулась образа, обгрунтуйте, що усе це ви робите заради нього. Окрім змін в зовнішності варто зайнятись і внутрішнім збагаченням, підвищити свій професійний рівень. Не відмовляйтесь від пропозиції колеги записатись на відповідну програму підвищення кваліфікації.

З 11 по 20 червня. Самотні Козороги можуть познайомитися з людиною відповідальною і дбайливою, яка в майбутньому може стати більше ніж просто другом. Будьте відкриті для спілкування в різних консультаційних центрах, при взаємодії з іноземцями, під час творчих конкурсів. Не бійтесь висловлювати свою думку, адже саме так і можна упізнати людину і зрозуміти, чи потрібно підтримувати стосунки далі.

З 21 по 30 червня. На початку декади ви можете потрапити в ситуацію, коли від любові до ненависті буде один крок. Не поспішайте з висновками, ви зараз занадто гарячі у прояві своїх симпатій і антипатій. Пройде час, і ви з партнером сміятиметесь над цією подією. Не намагайтесь переробляти один одного, вчитеся поступатись і шукати варіанти, зручні вам обом. У другу декаду червня інтуїція допоможе встановити дружні стосунки з потрібними людьми.

Сімейний гороскоп на червень 2016 року для Козорога

В період Близнюків ваш чоловік не завжди буде налаштований на дозвільні бесіди або душевні розмови. Для нього це сприятливий період, щоб виправити негативні риси, позбавитись від шкідливих звичок, вивчати психологію. Підростаюче покоління в цей час цікавитиме тема кишенькових грошей. Їм необхідно навчитися відповідально поводитись з витратами і порівнювати свої можливості і бажання. У червні вам, ймовірно, доведеться займатись справами батьків чоловіка. Не обділяйте увагою і ваших кровних родичів.

Гороскоп здоров’я на червень 2016 року для Козорога

Якщо ви планували зайнятись своїм здоров’ям, розпочати курс лікування або профілактики, то в червні можна відправитись в санаторій. Якщо такої можливості немає, то необхідно самостійно дотримуватись режиму прийому здорової їжі, підтримувати водний баланс в організмі, дотримуватись гігієни, більше відпочивати, гуляти, займатись фізичними вправами. У цей зодіакальний місяць можуть виникнути хвороби із-за порушення узгодженості роботи систем організму, із-за перевтоми і стресу.

Гороскоп: робота і гроші на червень 2016 року для Козорога

В період Близнюків ви можете поступити на вигідну і відповідальну роботу. Якщо у вас є чіткий план реалізації запланованого, то у кінці травня можна реєструвати власну справу. Ваш оптимізм і захопить інших, і надихне на співпрацю, пробудить дух колективізму.

Гороскоп на червень 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на червень 2016 для Козорога

Закохувати в себе трудоголіка Козорога цього місяця буде нескладно. Станьте йому корисною і цікавою. Для цього будьте в курсі того, чим корисно харчуватись, які оздоровчі системи ефективніші. Оточіть його турботою і увагою, і ви побачите, як неприступність Козорога заміниться чуйністю.

Тонус. Гороскоп на червень 2016 для Козорога

Із-за жорсткого графіку робіт можуть загостритися профзахворювання, неврози, проблеми з кишковиком. У червні необхідно не допускати недбалого відношення на робочому місці, щоб уникнути виробничих травм. Важливо переглянути свої гастрономічні пристрасті.

Фінанси. Гороскоп на червень 2016 для Козорога

Гарні заробітки можуть мати ті, хто робить які-небудь платні послуги, професіонали своєї справи у сфері юриспруденції і видавничої діяльності. Успіх чекає фотографів, психологів, біржових брокерів.

Робота. Гороскоп на червень 2016 для Козорога

Можливі зміни в стосунках з бюрократичними службами. Остання декада травня може принести підвищення на посаді, вдачливість і успішність в роботі. Вірогідні поїздки за кордон для встановлення потрібних робочих зв’язків.

Друзі. Гороскоп на червень 2016 для Козорога

У поїздці Козоріг знайде нових друзів і однодумців. Кращий час для зустрічей із старими перевіреними товаришами буде в другій декаді червня. Якщо виникне ідея відправитись на полювання, то не варто відмовлятись.

Дозвілля. Гороскоп на червень 2016 для Козорога

Козоріг відчує потребу в навчанні, чомусь новому, ремеслу для душі. Щоб відновитись після робочої метушні, варто спробувати виліпити глиняний горщик або вирізати ложку з дерева. Контакт з природними матеріалами допоможе гармонізуватись і зробити корисні речі, адже Козорогу складно відпочивати, сидячи без діла.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на червень 2016 року:

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року Діва

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *