Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Гороскоп на червень 2016 року БлизнюкиУ червні 2016 року частіше бувайте в людних місцях, демонструйте оточенню свої найбільш виграшні сторони. Розрядку подарує помірно екстремальна розвага: колесо огляду, картинг. Релаксом стане шопінг або навіть просте примірювання речей. З 4 по 15 червня добре б було відправитися в профілакторій, на бальнеологічний курорт, де ви зможете поєднати приємне з корисним.

  • Сприятливі дні для Близнюків: 5, 10, 16, 21, 30 червня.
  • Складні дні для Близнюків: 2, 9, 18, 26, 27 червня.

Гороскоп на червень 2016 Близнюки жінка

Любовний гороскоп на червень 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 червня. Ця декада багата подіями. Прислухайтеся до думки партнера, до своєї інтуїції. Після 2 червня ваш жіночий магнетизм стане серйозною зброєю. З 6 по 10 червня нестриманість у висловлюваннях і деяка агресивність в поведінці можуть не лише зіпсувати загальне враження про вас, а й пошкодити вашим новим справам.

З 11 по 20 червня. Натхненні збільшеною енергією і особистою вдачею, ви будете зайняті вирішенням практичних життєвих питань, а на будь-які зв’язки дивіться через призму вигоди. Можливі з’ясування стосунків з обранцем з потужним виплеском емоцій і словесною перестрілкою. Зараз дуже важливо навчитися ставити себе на місце свого візаві.

З 21 по 30 червня. Вам доведеться гасити наростаючу пристрасть до матеріальних благ, поки вона не стала головною у вашому житті. Спробуйте усю енергію вашого діяльного розуму, усі уміння і навички направити на хобі. З 23 по 30 червня завдяки з’єднанню планет зросте ваша привабливість і успіх чоловіків, що приведе до перспективних знайомств. Дуже вірогідним посередником між вами, вашим кавалером і Долею може виявитися Інтернет.

Сімейний гороскоп на червень 2016 року для Близнюків

Багато сил піде на роботу над партнерськими стосунками, спроби загасити егоїзм і почути один одного. У червні ви зіткнетеся з необхідністю активніше піклуватися про сімейне вогнище. Приємне те, що ви можете розраховувати на допомогу усіх членів сім’ї. Ви будете зайняті оновленням інтер’єру вашого житла, придбанням необхідних речей. Молодше покоління буде поглинено творчими ідеями і плануванням подорожей.

Гороскоп здоров’я на червень 2016 року для Близнюків

Цього місяця жодних проблем з самопочуттям не передбачається. Більше того, з 3 червня ви поступово зможете відчути, наскільки ви бадьоріші.

Гороскоп: робота і гроші на червень 2016 року для Близнюків

Основні тенденції і в роботі, і в довгострокових вкладах цілком оптимістичні. У червні посилиться ваша практичність і вміння вигідно розпоряджатися коштами. З 6 по 14 червня все ж варто проявити обережність в поводженні з великими сумами і чужими грошима. Для пошуку роботи найбільш ефективним стане період з 12 по 19 червня.

Гороскоп на червень 2016 для Близнюків чоловіків

Любов. Гороскоп на червень 2016 для Близнюків

У червні Близнюки будуть налаштовані на романтичну хвилю. Їх буквально переповнить бажання любити і бути коханим. У першій половині червня Близнюки перемкнуться на більш практичні теми. Надихнути його на купівлю сентиментального подарунка не складе для вас ніяких труднощів. З 14 по 21 червня інтерес до любовних пригод у Близнюках прокинеться знов.

Тонус. Гороскоп на червень 2016 для Близнюків

Літо вдихне в Близнюків настільки потужну енергію життя, що він уподібниться невловимому Фигаро, бажаючого усе і відразу. Слід побоюватися тільки непомірного апетиту, який може привести до зайвої ваги.

Фінанси. Гороскоп на червень 2016 для Близнюків

За винятком періоду з 6 по 15 червня (а особливо 8 і 12 червня), коли Близнюкам потрібно бути вкрай уважними при оформленні паперів, грошові справи вирішуватимуться сприятливо і швидко. З 23 червня з’являться додаткові підробітки.

Робота. Гороскоп на червень 2016 для Близнюків

Період підходить для вирішення більшості службових питань. Близнюкам неодноразово трапиться нагода справити гарне враження на керівництво, проте в середині червня можуть виникнути розбіжності в думках. Нову роботу легше буде знайти в другій половині червня.

Друзі. Гороскоп на червень 2016 для Близнюків

Зараз Близнюкам важливо бути на видноті, отримувати оцінку своїх дій, освоювати нові сфери життя. Тому Близнюки опиняться поряд з тими людьми, які зможуть це забезпечити. З 1 по 3 і з 16 по 18 червня зустрічі з однодумцями пройдуть найцікавіше і змістовно.

Дозвілля. Гороскоп на червень 2016 для Близнюків

У червні увагу притягнуть спорт, змагання, далекі поїздки, знайомство з чужими культурами. У червні Близнюки активно займуться придбанням необхідних у домі речей.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на червень 2016 року:

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року Лев

Гороскоп на червень 2016 року Діва

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року Козоріг

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *