Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року ВодолійПочаток весни, березень 2016 року, стане прекрасним часом для творчості. Ви можете придбати набір для наукових експериментів і усією сім’єю поринути у світ хімії і фізики. З 6 по 12 березня чекайте гостей. Це час відпочинку, шумних урочистостей на дачі. Друга половина березня також сприятлива для подорожей.

  • Сприятливі дні для Водоліїв: 3, 4, 18, 27 березня.
  • Складні дні для Водоліїв: 6, 13, 20 березня.

Гороскоп на березень 2016 Водолій жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Водолія

З 1 по 10 березня. Період, коли мірилом сили і глибини почуттів для вас стане грошовий еквівалент подарунків. З 1 по 2 березня — час приємних сюрпризів від коханих. 4-5 березня надмірні витрати на розваги можуть стати останньою краплею в чаші терпіння вашого партнера і викликати сварку. Зараз існує потреба у більш практичному обранцеві, здатному вселити у вас упевненість, відчуття захищеності, стабільності, надійності. З 6 по 8 березня будь-яку зустріч або зацікавленість ви зможете перевести в потрібне вам русло.

З 11 по 20 березня. У цю декаду ви почуєте заповітні слова пропозиції руки і серця. Також ймовірно. що ви нарешті наважитесь жити разом. В середині березня ви навіть зможете зареєструвати свій шлюб офіційно. Для розвитку стосунків буде прийнятніший стиль таємних зустрічей. 19 березня подорожуючих самотніх пані чекає захоплююча пригода з імпозантним іноземцем. 20 березня будь-яке слово може сильно вас поранити і спровокувати серйозні скандали, аж до розриву союзу.

З 21 по 31 березня. З 22 березня холодний темперамент Водолія стане буквально вогняним. У словах з’явиться сила і натиск. Ви, немов мисливець, вистежуватимете потрібних вам людей і підкорюватимете їх своїм бажанням. Яскрава і спокуслива авантюристка — такою вас побачать навколишні люди. З 27 по 29 березня заради розваги ви готові фліртувати на робочому місці. Службовий роман в ці дні може стати приємним доповненням до ваших кар’єрних досягнень.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Водолія

Усі ваші сили будуть кинуті на досягнення фінансового процвітання. У першій декаді березня ваш благовірний порадує вас додатковими грошовими вливаннями до сімейного бюджету. У ці дні потрібно бути уважними з нерухомим і рухомим майном, перевіряти газ, воду, електроприлади. З 3 по 5 березня не сваріться з батьком.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Водолія

Цього місяця можуть виникнути проблеми з шлунково-кишковим трактом. Допоможіть своєму організму вітамінами і трав’яними зборами. Функцію щитовидної залози необхідно регулювати за допомогою правильного раціону харчування. Також в першій декаді березня рекомендується відправитися в санаторій на лікування.

Гороскоп: робота і гроші на березень 2016 року для Водолія

Перший тиждень березня зажадає від вас максимальної уважності в рішенні будь-яких фінансових операцій. З 5 по 17 березня усі справи, пов’язані з комерцією, інформацією і рекламою, краще відкласти. У третій тиждень березня участь в конкурсах, виставках, культурних заходах виявиться успішним. З 23 по 26 березня можливі сварки і непорозуміння з іноземними партнерами, розбіжності з керівництвом.

Гороскоп на березень 2016 для Водоліїв чоловіків

Любов. Гороскоп на березень 2016 для Водолія

Водолій буде занадто зайнятий, щоб часто бачитись з вами. Але свою відсутність обранець щедро компенсує приємними сюрпризами і дорогими подарунками. Хочте зустрічатися частіше — придумайте спільну справу, яка буде йому цікавою. І головне, не ревнуйте вашого партнера, особливо 8 березня. Незважаючи на популярність серед пані, його серце належить вам.

Тонус. Гороскоп на березень 2016 для Водолія

У цьому зодіакальному місяці може нагадати про себе якась хронічна хвороба. Водолію необхідно берегти горло, не пити занадто холодні напої, особливо на морозі. Турбота про тіло у рамках розумного буде винагороджена гарним самопочуттям.

Фінанси. Гороскоп на березень 2016 для Водолія

З 3 по 7 березня — сприятливий час для створення великих підприємств, відкриття рахунку у банку, оформлення спадку. Також зараз Водолію можна вирішувати питання оренди приміщень під різні заходи або проводити операції з акціями.

Робота. Гороскоп на березень 2016 для Водолія

Участь в промисловій виставці, аукціоні на початку березня стане новим етапом для активного професійного і фінансового зростання Водолія. У другий тиждень березня приватні підприємці, власники великих фірм мають усі шанси добре запрацювати.

Друзі. Гороскоп на березень 2016 для Водолія

У березні краще не мати фінансових справ з приятелями. Якщо раптом доведеться позичати гроші або брати у борг, то потрібно пам’ятати про те, що непорозуміння можуть пошкодити дружнім зв’язкам.

Дозвілля. Гороскоп на березень 2016 для Водолія

Перша половина березня — період творчого натхнення для Водолія. Участь в різних культурних заходах, кінофестивалях принесе радість і моральне задоволення.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року:

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *