Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року ТерезиУ березні 2016 повноцінно відпочити удома ви не зможете, тому краще планувати дозвілля за межами сімейного гніздечка. Вам принесе величезне задоволення придбання численних покупок у дім. Можливо, ви навіть виберете собі симпатичного вихованця. Давню мрію побувати за кордоном можна утілити в реальність, але уважно віднесіться до оформлення страховки (можливі погіршення здоров’я із-за акліматизації). Вам забажається побувати в людних місцях і великих компаніях, особливо в період з 3 по 15 березня. Величезне задоволення ви матимете від спілкування з маленькими дітьми. У першій половині березня запишіться на косметологічні і оздоровчі процедури.

  • Сприятливі дні для Терезів: 2, 6, 10, 28 березня.
  • Складні дні для Терезів: 4, 7, 14 березня.

Гороскоп на березень 2016 Терези жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Терезів

З 1 по 10 березня. Велике скупчення планет в знаку Риб змусить вас активніше піклуватися про близьких. У період з 2 по 5 березня під впливом Венери ви станете особливо привабливими. З 3 по 7 березня в стосунках переважатиме пристрасть. Дуже велика вірогідність зустріти принца здалека, хоча нові знайомства будуть недовговічні.

З 11 по 21 березня. Приводів закохатися без пам’яті з’явиться дуже багато. Навіть з власним чоловіком відношення помітно потепліють. Коханий стане дарувати вам подарунки, піклуватися про вас. У новому знайомстві ключову роль зіграє родич і сімейна урочистість. Також вірогідний службовий роман особливо в період з 11 по 18 березня. В середині березня шукайте своє щастя у великих компаніях. У період з 15 по 19 березня збільшується вірогідність зустріти свою половинку.

З 21 по 31 березня. Не бійтеся здатися занадто дбайливою — це зараз допоможе вам проявити себе якнайповніше. У службовому романі може виникнути неоднозначна ситуація. Після 22 березня під впливом Марса ви зустрінете залицяльника з серйозними намірами. Також значно підвищиться вірогідність отримати пропозицію.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Терезів

Ваше завдання цього місяця — гармонізація атмосфери в домі. І вам це вдасться. Діти проявлять бажання щось змайструвати. У чоловіка з’явиться вільний час, а з середини березня посилиться його фізична активність. Батьки нададуть вам посильну допомогу. Чоловікові знадобиться більше особистого простору, а дітям — морально-етичний урок про життєві цінності (гроші, стосунки). Добре сходити усією сім’єю у гості.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Терезів

Зверніть увагу на своє самопочуття, адже саме в цей період проявляться негативні наслідки неправильного способу життя. Місяць сприятливий для стоматологічних процедур. Дуже рекомендується відвідати ендокринолога і гастроентеролога. Крім того. вам варто попрацювати над своїм світосприйняттям і понизити кількість стресів, адже більшість ваших недуг мають психосоматичну природу. Придбайте ортопедичний матрац.

Гороскоп: робота і гроші на березень 2016 року для Терезів

Цей період дуже сприятливий для працевлаштування на гарну роботу. Якщо ви планували підвищити свою кваліфікацію, то у вас це вийде навіть без відриву від виробництва. Оформлення паперів з робочих питань буде пов’язано з бюрократичними моментами, але усе вирішиться добре. Взагалі цього місяця буде багато роботи, психологічний клімат на службі може часто мінятися. З 2 по 15 березня особливий успіх супроводжуватиме юридичну, консультаційну і ветеринарну діяльність.

Гороскоп на березень 2016 для Терезів чоловіків

Любов. Гороскоп на березень 2016 для Терезів

Сильна завантаженість на службі може дещо віддалити вас один від одного. Намагайтеся знаходити час для зустрічей — наприклад, під час обідньої перерви. Терези стараються щосили, щоб забезпечити гідне життя..

Тонус. Гороскоп на березень 2016 для Терезів

Аврали на роботі призведуть до зниження тонусу, що, у свою чергу, відгукнеться проблемами із здоров’ям. Тому Терезам важливо полюбити себе і потурбуватися про те, щоб висипатися, не переробляти, давати організму можливість відновлюватися.

Фінанси. Гороскоп на березень 2016 для Терезів

Вигідну посаду Терези зможуть отримати дуже легко. Дуже прибутковою виявиться співпраця з громадськими організаціями. З 6 березня рентабельно вкладати гроші в розширення виробництва. Після 15 березня бізнес-партнер або дружина зроблять вагому матеріальну підтримку.

Робота. Гороскоп на березень 2016 для Терезів

Якщо документи в порядку, то проблем з працевлаштуванням не виникне. Перехід на новий рівень сервісу чекає далекі перевезення. Можливо, до середини березня доведеться працювати за себе і відсутнього напарника. До середини березня варто віддавати пріоритет співпраці, оформленню угод.

Друзі. Гороскоп на березень 2016 для Терезів

Приятельські стосунки зав’яжуться на службі. Однодумці нададуть допомогу по роботі. Також зв’язки або інша підтримка товаришів дозволять знайти гарних фахівців, які допоможуть відновити здоров’я. З 12 березня кращий друг зможе зіграти в справах дуже важливу роль.

Дозвілля. Гороскоп на березень 2016 для Терезів

Найприємніший відпочинок для Терезів буде в компанії близьких людей. Можливо, забажається завести вихованця і зайнятися дресируванням новопридбаного друга.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року:

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *