Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року ТелецьУ березні 2016 року очікується багато зустрічей з однодумцями, цікавими співрозмовниками. Самий час освіжити деякі приятельські стосунки. Сходіть на концерт. Ви можете відкрити для себе нове захоплення або вид творчості : квілинг, скрапбукинг. З 7 по 10 березня краще проводити дозвілля з коханим. Із середини березня відвідайте сауну або турецький хаммам.

  • Сприятливі дні для Тельців: 2, 6, 11, 26 березня.
  • Складні дні для Тельців: 4, 5, 19 березня.

Гороскоп на березень 2016 Телець жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Тельця

З 1 по 10 березня. Усю декаду ви відчуватимете потребу в романтизмі, містиці і загадці в любовних стосунках. Велика вірогідність того, що приємне дружнє спілкування переросте в щось більше. З 1 по 3 березня зустрічі можуть носити доленосний характер. З 3 березня ви глибше замислитеся над своїми сердечними справами, проаналізуйте їх. У той самий час потрібно буде переглянути обов’язки в парах, які давно сформувалися. 7-8 березня фінансові труднощі можуть привести до розриву неміцних зв’язків.

З 11 по 20 березня. Декада сприятлива для знайомства з іноземцем, а якщо ви вже з ним зустрічаєтесь, то маєте право розраховувати на обручку. З 12 по 15 березня ви можете проявити винахідливість в пошуку чуттєвих насолод. З 16 по 18 березня вірогідна зустріч з минулим коханням, і пристрасть спалахне з новою силою. Крім того, ці дні підходять для сватання, реєстрації шлюбу. 18 березня нечесність по відношенню до партнера може підірвати його довіру.

З 21 по 31 березня. Після 22 березня бережіть ваш союз від непотрібних секретів. Старайтеся усе робити разом, щоб не віддалятися один від одного, не йти у свої світи, а відчувати причетність навіть в дрібницях. Після 25 березня споріднену душу легше буде зустріти на заходах, організованих вашими друзями.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Тельця

Вирішення житлових питань можливе при підтримці друзів і відгукнеться істотними фінансовими витратами. У взаєморозумінні з дітьми можуть виникнути труднощі. Це буде пов’язано з їх першими спробами будувати стосунки з однолітками за власним розумінням. Велика вірогідність того, що їм доведеться відстоювати свої позиції з кулаками. Грайливий весняний настрій чоловіка варто підтримати. Декілька приємних романтичних сюрпризів принесуть задоволення і вам, і йому. Сімейні свята краще робити в першій половині березня, чоловік з радістю прийме участь в їх підготовці.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Тельця

Погіршення здоров’я може турбувати 2-6 і 13-14 березня. Варто потурбуватися про профілактику захворювань печінки. Здайте аналіз крові на вміст холестерину. Є загроза отруєння та інтоксикації. У першій половині березня ви ризикуєте набрати зайву вагу. Добре б впродовж дня робити невеликі перерви на фіззарядку.

Гороскоп: робота і гроші на березень 2016 року для Тельця

Оформлятися на роботу бажано з 1 по 5 березня. Довіряйте своїй інтуїції: якщо майбутній шеф не викликає у вас довіри — це не ваше місце. Ці дні також сприятливі для прохання про підвищення окладу. На початку березня невдоволення зарплатнею може спонукати вас написати заяву про звільнення. 12 березня інтереси сім’ї і професії вступлять в конфлікт. Відсутність розуміння з керівництвом можлива 15 березня.

Гороскоп на березень 2016 для Тельців чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

Для Тельців важливо відчувати не лише сексуальний потяг, а й підтримку в скрутну хвилину життя. Він високо оцінить уміння бути з ним поруч, коли особливо потребує цього. Загалом зараз Телець сприймає партнерство вдумливіше, враховуючи усі минулі помилки.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

Періодично на Тельця накочуватиметься хвиля песимізму. Можливо, доведеться змінити режим харчування і відмовитися від шкідливих звичок, щоб скинути зайву вагу. Із середини березня регулярні пробіжки або робота з боксерською грушею дозволять стабілізувати емоційний стан.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

Астрологічний місяць пов’язаний з дрібними, але численними форс-мажорними обставинами. Тільки неофіційні заробітки залишаться стабільними. Зірки не рекомендують ризикувати грошима, а також займати і давати їх у борг. На початку березня Тельцеві доведеться зіткнутися з вимушеними витратами.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

Після 6 березня ситуація на службі складатиметься непередбачувано: від вдалих збігів обставин до сварок із співробітниками і жадання кардинальних змін. Зміна місця роботи може принести істотне поліпшення і в матеріальному, і в посадовому плані.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

В результаті активного спілкування у Тельця виникне багато нових ідей і проектів. Важливо домовлятися про майбутні справи, проте поспішати з вкладенням капіталів доки не варто — ситуація повинна визріти.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Тельця

Телець із задоволенням проводитиме час в сім’ї, спілкуючись з дитиною і зі своєю другою половинкою. Може виникнути ідея організувати власний бізнес, це зажадає додаткових знань.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року :

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *