Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року СтрілецьБерезень 2016 року обіцяє прибуток від творчих занять і неофіційних видів діяльності і благотворно вплине на атмосферу в оселі. Сім’я стане для вас надійною опорою. Головне, не шкодуйте на рідних і близьких грошей.

  • Сприятливі дні для Стрільців: 3, 8, 13, 28 березня.
  • Складні дні для Стрільців: 4, 7, 11 березня.

Гороскоп на березень 2016 Стрілець жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Стрільця

З 1 по 10 березня. У стосунках вам потрібні інтимність і довіра. Для вас виявиться важливим схвалення обранця близькими. З 4 по 6 березня велика вірогідність зустріти свою другу половинку, якщо ви досі самотні. А ось з чоловіком в період з 5 по 7 березня можуть виникати сварки. Не тримайте довго зло на партнера.

З 11 по 20 березня. Сім’я набуде для вас первинного значення. Турбота про чоловіка стане для вас головним завданням цієї декади. Втручання батьків у ваші стосунки вкрай небажана. Вам необхідно створювати нові правила і традиції, які будуть прийнятні для вас обох. Завести цікаве знайомство у вас, швидше за все, вийде завдяки рідним. Справжньою перевіркою ваших почуттів стане ведення загального бюджету. Вам потрібно вчитися спільно розпоряджатися грошима, не скупитися. З 16 по 18 березня вам забажається флірту, цілком імовірно, що виникне взаємне тяжіння з кимось з товаришів по службі.

З 21 по 31 березня. Венера допоможе вам переосмислити власні позиції в партнерстві. Ви зрозумієте, які якості повинен мати ваш обранець. З 22 березня компліменти і захоплення протилежної статі стануть вам потрібні як повітря. Кокетуйте сміливо і готуйтеся до початку нових стосунків.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Стрільця

Домашні справи поглинуть вас цілком. Чоловік, діти, батьки — вас живо цікавитимуть їх проблеми. Відсутність комфорту в рідних пенатах стане головною причиною сварок з чоловіком. Вам потрібно навчитися лояльніше сприймати недоліки оточення. Ніжність і увага до коханого допоможуть вам згладити будь-які розбіжності в сім’ї. У дітвори може виникнути рішучий протест проти навчання. Щоб бунт не переріс в саботаж, перемкніть увагу дітей на творчість.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Стрільця

Завдяки гармонійним аспектам Сатурну період виявиться неймовірно сприятливим для позбавлення від хронічних захворювань. Ваш життєвий тонус зараз у повному порядку, так що будь-які профілактичні процедури увінчаються успіхом. Особливо легко вдасться відновити нервову систему, позбавитися від наслідків стресів.

Гороскоп: робота і гроші на березень 2016 року для Стрільця

Чекати фінансової допомоги можна від батьків. Якщо ви давно планували купівлю або продаж нерухомості, то саме час зайнятись цим питанням. З 5 по 10 березня варто завершити паперові справи на роботі. З 6 березня атмосфера в колективі стане доброзичливою. З 15 по 17 березня можна сміливо йти на співбесіди.

Гороскоп на березень 2016 для Стрільців чоловіків

Любов. Гороскоп на березень 2016 для Стрільця

Стрільцю зараз дуже складно не дратуватись по дурницях. Вам необхідно проявити максимум толерантності і ніжності до Стрільця, щоб уникнути з ним сварок. Шанобливо ставтеся до його роботи і засад життя — це допоможе зміцнити ваш союз.

Тонус. Гороскоп на березень 2016 для Стрільця

Загалом, проблем із здоров’ям у Стрільця не передбачається. Головне, щоб він сам не створював труднощів для свого організму. Обережність слід проявляти 11, 14 березня — можливі травми. Іноді Стрільцю просто необхідно побути самому, щоб відновити внутрішню гармонію.

Фінанси. Гороскоп на березень 2016 для Стрільця

Окрім стабільної зарплатні у березні Стрілець може отримати прибуток від підробітку. Сімейна справа займе левову частку уваги і зусиль, що принесе гарні дивіденди. Співпраця з діловим партнером може бути дуже напружена —Стрільцю слід проявляти терплячість в стосунках з оточенням.

Робота. Гороскоп на березень 2016 для Стрільця

Якщо Стрілець займає керівний пост, то йому варто приділити підвищену увагу настроям серед підлеглих, намагатися оздоровити клімат в колективі. Підприємців чекає успіх і стабільність. Березень сприятливий для оренди службових приміщень, а також для створення власного бізнесу.

Друзі. Гороскоп на березень 2016 для Стрільця

Спілкування з однодумцями надихне на нові справи. Частіше запрошуйте товаришів до себе у гості. Стрільцю приємно буде похвалитися перед приятелями, яка ви у нього красива і дбайлива.

Дозвілля. Гороскоп на березень 2016 для Стрільця

У березні Стрілець може відправитись в гори або захопитись спортом. Він зацікавиться зброєю, припаде до смаку тир.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року:

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *