Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року СкорпіонБерезень 2016 року несе Скорпіонові багато можливостей для розваг, тому не варто з головою занурюватися в роботу. Відновлення контактів зі старими приятелями доставить масу задоволення. Також цей час гарний для самовдосконалення, в чому допоможуть езотеричні практики, медитація. Участь у світських заходах дозволить показати себе в усьому блиску. Після 16 березня вирушайте на музичні концерти, виставки шедеврів мистецтва.

  • Сприятливі дні для Скорпіонів: 2, 6, 11, 24 березня.
  • Складні дні для Скорпіонів: 6, 13, 30 березня.

Гороскоп на березень 2016 Скорпіон жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Скорпіона

З 1 по 10 березня. У цій декаді вірогідність романтичних знайомств і побачень значно зросте. Ви зможете проявити свою індивідуальність, і це тільки притягне до вас залицяльників з серйозними намірами. Вас чекають пристрасні почуття, що зробить особисте життя яскравим і наповненим. Про наслідки службових романів подумайте заздалегідь.

З 11 по 21 березня. Період буде наповнений романтичними переживаннями і яскравими подіями в особистому житті. Ви зумієте справити потрібне враження на протилежну стать. Намагайтеся використати свою творчість, не дозволяйте відтісняти себе на задній план. Вірогідність того, що вам доведеться готуватися до офіційного оформлення стосунків, також дуже велика. Участь у святкових заходах з 16 по 20 березня допоможе упізнати свого принца і безоглядно закохатися в нього.

З 21 по 31 березня. Вплив Венери може підняти з дна вашої душі стару любовну історію, щоб ви визначилися, чи варто пробувати щастя знову або пора перевернути сторінку минулого. З 21 по 23 березня уміння вчасно «засвітитися» на публіці принесе вам доленосну зустріч. Період з 22 по 25 березня відмічений особливою чуттєвістю, проте дотримуйтеся міри. Флірт на роботі може створити для вас безліч неприємностей.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Скорпіона

Стосунки з благовірним гармонізуються після 16 березня, але на початку березня може виникнути сварка із-за ваших надмірних витрат. Тому бажано обговорювати бюджет на сімейній нараді. Чоловікові у березні важливо поспілкуватися з друзями і братами по духу. У дітвори з’явиться власний погляд на життя, не співпадаючий з вашим. Якщо ви матимете чуйність і допоможете чадам самоствердитись, то протистояння можна пом’якшити. Підіть їм назустріч і не нав’язуйте своєї думки.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Скорпіона

Можливі численні запальні процеси, простудні і інфекційні захворювання, тому особливо важливо дотримуватися елементарних правил гігієни, зміцнювати захисні ресурси організму. Для самопочуття складними днями стануть 3, 7, 23 березня. 4 і 14 березня — потенційно стресові дні. Після 22 березня знадобиться перехід на здоровий спосіб життя, можуть загостритися хронічні захворювання.

Гороскоп: робота і гроші на березень 2016 року для Скорпіона

Фінансова тема цього місяця для вас досить хвороблива. Вам складно буде стримуватися від безрозсудних витрат. Близькі можуть побачити у вас шопоголіка. Купуйте краще щось практичне — наприклад, побутову техніку. На початку березня начальство вам протегуватиме, але дещо завуальовано. З 12 березня добре влаштовуватися на роботу.

Гороскоп на березень 2016 для Скорпіонів чоловіків

Любов. Гороскоп на березень 2016 для Скорпіона

Скорпіон буде закоханий, пристрасний і романтичний. Він може навіть стати байдужим до думок оточення про його почуття. Скорпіон оточить кохану увагою і ніжністю.

Тонус. Гороскоп на березень 2016 для Скорпіона

Звикши тримати удар, Скорпіон не подасть виду, що з його здоров’ям щось не так. Стійкість це добре, якщо вона не виснажує внутрішні ресурси, тому важливо при захворюваннях вживати терапевтичні заходи. Є ризик травм, потрібна обережність.

Фінанси. Гороскоп на березень 2016 для Скорпіона

Бюджет Скорпіона ризикує зазнати серйозних втрат, якщо він не візьметься за розум і не перестане смітити грошима. Замість витрат і вкладень варто зайнятися організаторською, посередницькою, торговою і консультаційною діяльністю. Валютні, біржові, кредитні операції під забороною. На початку березня вдало вирішаться питання в податкових структурах.

Робота. Гороскоп на березень 2016 для Скорпіона

З 3 по 7 березня можливі стреси на службі. Другий тиждень березня принесе успіх в громадській діяльності, особливо при створенні великої справи. Можливе несподіване підвищення на посаді. З середини березня можна зайнятися пошуком нової роботи.

Друзі. Гороскоп на березень 2016 для Скорпіона

Скорпіон перегляне своє відношення до приятельських зв’язків, хоча потреба в постійному спілкуванні, спільному проведенні часу, загальних святах залишиться. У період з 5 по 10 березня коло знайомств розшириться.

Дозвілля. Гороскоп на березень 2016 для Скорпіона

Винахідливість Скорпіона у способах розважитися і заразити цим близьких поб’є усі рекорди. Метушня з дітьми допоможе йому розслабитися. Потреба в азарті краще обмежити відповідними іграми в дружньому крузі.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року:

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *