Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року РибиУ березні 2016 року можна планувати поїздки з дітьми. Ви не лише отримаєте задоволення від спілкування, але і дізнаєтеся багато нового на екскурсіях. На 8 березня зробіть собі подарунок — злітайте в теплі краї або відвідайте SPA-курорт. 13-14 березня можна відвідати якусь модну подію в місті або записатися в салон краси. 25-26 березня варто піти в кіно або театр.

  • Сприятливі дні для Риб: 1, 3, 13, 15, 20 березня.
  • Складні дні для Риб: 4, 10, 27 березня.

Гороскоп на березень 2016 Риб жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Риб

З 1 по 10 березня. 2—5 березня зайва скромність може перешкодити вам зустріти обранця. У ці дні головне — не сидіти удома. Погоджуйтеся на походи у боулінг або на картинг, знайомтеся з новими людьми і дозвольте собі робити те, що бажаєте. 6-7 березня корпоративний захід допоможе іншими очима поглянути на товариша по службі. Можливо, вам вдасться побачити ті чоловічі якості в співробітнику, які вам дуже подобаються. 5-6 березня зайва педантичність може спровокувати конфлікт між подружжям. Не дайте імпульсивності зруйнувати усе гарне, що було і є у ваших стосунках.

З 11 по 20 березня. У перші дні декади проявляйте вибірковість в нових контактах. Романтична зустріч за кордоном може принести розчарування. У період з 13 по 15 березня на вас зверне увагу впливова людина. Це знайомство має усі шанси на продовження. 16-17 березня деякі сімейні пари можуть вирішити розлучитися або навіть розвестися, а ось дружнє спілкування здатне перейти в щось більше. 18-19 березня добре призначати таємні побачення.

З 21 по 31 березня. До 23 березня завдяки активності ви зможете притягнути у своє життя нових людей. Азартність і імпульсивність нададуть вам особливий шарм і перетворять на королеву — пристрасну, загадкову і чарівну. З 24 по 26 березня приємне знайомство чекає на тих, хто не полінується відправитися у виставковий центр, лекційний зал або відвідає які-небудь курси. 27-28 березня для стосунків буде важлива атмосфера домашнього затишку, повного прийняття один одного, розмови і мрії про майбутнє.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Риб

У цьому зодіакальному місяці ваш чоловік займеться зміцненням свого статусу в суспільстві. Допоможіть коханому в цьому занятті. Дітям забажається подорожувати. Це гарна ідея: закордонне турне розширить їх горизонти. З 4 по 7, з 19 по 24 березня вірогідні спалахи непорозумінь із старшим поколінням. Поважайте вік і досвід своїх батьків.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Риб

Кількість життєвої енергії і оптимізму в цей період збільшиться. Намагайтеся направляти енергію на реалізацію своїх бажань і планів. З 3 по 17 березня бережіть ноги, оскільки застудити їх буде легко. Добре б зайнятися спеціальними вправами для тренування пам’яті і поліпшення стану судин головного мозку.

Гороскоп: робота і гроші на березень 2016 року для Риб

У березні не варто розпочинати повномасштабні проекти, а ось завершити розпочате буде дуже доречно. У цей період про вас можуть згадати працедавці, до яких ви колись зверталися. Після 12 березня у вас з’явиться більше можливостей поліпшити своє фінансове положення. Також в цей період виникне потреба побалувати себе різними подарунками. Серйозні покупки у будинок краще робити після 17 березня.

Гороскоп на березень 2016 для Риб чоловіків

Любов. Гороскоп на березень 2016 для Риб

Якщо Риби будуть занадто активними і напористими, значить, вони серйозно налаштовані. Намагайтеся пом’якшувати гарячність і до 17 березня не реагуйте на постійне невдоволення.

Тонус. Гороскоп на березень 2016 для Риб

У березні Рибам варто відмовитися від шкідливих звичок і поберегти свій організм. Також необхідно обмежити прийом будь-яких ліків. У другій декаді березня у Риб можуть загостритися хронічні захворювання. При перших симптомах слід відразу ж звернутися до лікаря.

Фінанси. Гороскоп на березень 2016 для Риб

Зараз Риби повинні презентабельно виглядати. Їм бажано змінити імідж, купити пару нових костюмів. Це посприяє зміцненню соціального статусу. Після 12 березня у нього з’являться нові можливості для реалізації ідей і гарного заробітку.

Робота. Гороскоп на березень 2016 для Риб

З 6 березня доцільність висловлювань, особистий шарм і чарівність відіграватимуть важливу роль для тих, хто жадає кар’єрного зростання. Щоб досягти визнання і успіху, необхідно продемонструвати начальству свій професіоналізм і надійність.

Друзі. Гороскоп на березень 2016 для Риб

У цьому зодіакальному місяці можуть виникати претензії з боку приятелів до тих або інших вчинків. Важливо навчитися правильно сприймати критику оточення. Непогано б відвідати місто дитинства.

Дозвілля. Гороскоп на березень 2016 для Риб

3-4 березня відпочинок з колегами стане незабутньою подією. 17-18 березня тяга до екстремальних видів спорту пов’язана з ризиком для здоров’я, від авантюр краще відмовитися. А ось відвідування різних майстер-класів і семінарів припаде дуже до речі.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року:

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *