Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року РакУ березні 2016 року дозвілля разом з вашою другою половинкою стане найбажанішою. Зустрічі з подругою теж принесуть вам радість, ви зможете отримати у неї поради і спільно вирішити проблеми. З 1 по 12 березня — гарний період для відпочинку за кордоном. З 5 по 9 березня можна запланувати звану вечерю для близьких родичів і друзів. Участь у світських заходах після 12 березня надасть вам упевненості в собі.

  • Сприятливі дні для Раків: 1, 6, 13, 20, 30 березня.
  • Складні дні для Раків: 6, 12, 17 березня.

Гороскоп на березень 2016 Рак жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Рака

З 1 по 10 березня. Усю декаду вам легко даватиметься мистецтво флірту. У представниках протилежної статі вас притягне творчий початок. Ретроградний рух Сатурну ознаменує старт тривалого періоду ревізії в подружніх стосунках. На щастя, партнерам вдасться вирішити конфлікти мирним шляхом. З 4 по 6 березня ви будете схильні до самообману, що загрожує залишити в душі гіркий присмак.

З 11 по 20 березня. Один із яскравих періодів, коли радість взаємної любові допоможе вам розпрямити крила. З 16 по 18 березня почуття досягнуть свого апогею. Партнерські стосунки із стажем отримають новий імпульс, ви згадаєте натхнення перших зустрічей та із задоволенням обміняєтеся з обранцем подарунками.

З 21 по 31 березня. Любов буде вашою вірною супутницею і в цю декаду. Вірогідність нової зустрічі підвищується на офіційних заходах, в державних організаціях. Марс посприяє реєстрації стосунків. Ваш безтурботний стан затьмарить дилема: кому з двох залицяльників надати перевагу. Швидкоплинні конфлікти з партнером можуть виникати 28 березня.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Рака

Загальносімейних справ і турбот виявиться дуже багато, і розбиратися з ними необхідно спільно. Не переоцінюйте свої сили і попросіть допомоги у близьких. У дітей настане період творчої активності. Намагайтеся дібрати їм цікаві і корисні заняття, інакше вони шукатимуть небезпечні способи для реалізації своїх ідей. Чоловікові за службовим обов’язком доведеться багато їздити, спілкуватися з різними людьми, налагоджувати контакти, збирати інформацію. У цьому кругообігу він потребуватиме вашої підтримки. Період сприятливий для купівлі необхідної для будинку побутової техніки.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Рака

У березні простудні та інфекційні недуги нарешті перестануть вам докучати. Підвищена нервозність, недовірливість і недотримання режиму можуть загострити хронічні хвороби. Особливо схильні до ризику ви будете з 6 по 8 і з 19 по 21 березня. Зараз більш ніж будь-коли причиною погіршення здоров’я може стати психосоматика. Не накопичуйте негативні емоції. Трансформувати їх в позитив допоможуть регулярні фізичні вправи. Влаштовуйте дні емоційного розвантаження: виключіть спілкування з неприємними людьми, практикуйте медитації, йогу, виїжджайте на природу, займайтеся улюбленою справою.

Гороскоп: робота і гроші на березень 2016 року для Рака

Суперництво і дух змагання на роботі дозволять вам проявити себе і забезпечать визнання ваших заслуг і підвищення рейтингу. З 5 по 14 березня — вдалі дні для господарських і особистих покупок, а також для оренди офісних приміщень і житла за вигідною ціною. З 11 по 20 березня прибуток отримають ті, хто займається творчістю. Артистам запропонують гарні гонорари.

Гороскоп на березень 2016 для Раків чоловіків

Любов. Гороскоп на березень 2016 для Рака

Закоханий і романтичний Рак сповнений бажанням продемонструвати себе, бажає щоб його помітили і належним чином оцінили. Не суперечте Ракам ні в чому і виявляйте зацікавленість у будь-якій справі. Ваша старанність обов’язково буде винагороджена.

Тонус. Гороскоп на березень 2016 для Рака

Може виникнути схильність до набряклості, тому Ракам варто дотримуватися водного режиму і зменшити споживання солі. Невміння упоратися зі своїми емоціями спровокує скачки тиску. Меланхолійний настрій ні в якому разі не можна нейтралізувати солодощами або алкоголем, оскільки це дасть сумний результат.

Фінанси. Гороскоп на березень 2016 для Рака

Вигоду принесуть відрядження, закордонні турне, а також видавничий бізнес. З 1 по 7 березня — сприятливі дні для торгівлі. Великі інвестиції можливі, але не варто занадто довіряти партнерам.

Робота. Гороскоп на березень 2016 для Рака

З 1 по 13 березня вірогідні неприємності на службі і підступи недоброзичливців. Після 12 березня Марс сприятиме визнанню заслуг і професійному зростанню. Зміна місця роботи, хоч і не протікатиме гладко, проте дуже перспективна.

Друзі. Гороскоп на березень 2016 для Рака

Коло спілкування Раків значно розшириться. Після 5 березня Рак зважиться відправитися у гості на інший кінець країни або навіть за кордон. Очікується багато цікавих, незвичних знайомств. Завдяки скайпу пожвавиться спілкування з іноземними приятелями.

Дозвілля. Гороскоп на березень 2016 для Рака

З 2 по 4 і з 16 по 18 березня він отримає задоволення від поїздок, складних маршрутів, які сам розробить. У першу половину березня Рак охоче вчитиметься, набуватимете нові навички, будь-то іноземна мова або комп’ютерна програма.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року:

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *