Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року ОвенУ березні 2016 року ваша душа вимагатиме тиші і спокою. Обов’язково знайдіть час, щоб побути наодинці зі своїми думками. Особливе задоволення принесуть водні процедури. Сауна, басейн з морською водою, перлинні ванни— вибирайте на власний розсуд. На початку березня вам захочеться відвідати знакові місця вашого недавнього минулого, згадати і по-новому пережити деякі емоції.

  • Сприятливі дні для Овнів: 1, 3, 8, 17, 27 березня.
  • Складні дні для Овнів: 5, 6, 20 березня.

Гороскоп на березень 2016 Овен жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Овна

З 1 по 10 березня. Спроби фліртувати з малознайомими чоловіками можуть притягнути до вас сумнівних кавалерів. З 1 по 5 березня в подружніх стосунках пануватиме дух взаємної підтримки, турботи і щире бажання усі проблеми вирішувати спільно. З 6 березня партнерство наповниться особливим романтизмом і душевною гармонією. Щоб уникнути пліток і інтриг заздрісників не розголошуйте інтимні деталі ваших побачень.

З 11 по 20 березня. Декада дуже сприятлива для визнань, пропозицій руки і серця, а також весілля. Цей період наче спеціально створений для романтики. Головне — не допускати недомовок і секретів, які можуть стати бомбою уповільненої дії у ваших стосунках. У соціальній і матеріальній сферах очікується підйом, і це теж позитивно вплине на партнерство. Атмосфера взаємної довіри зробить яскравіше інтимне життя в сім’ях з великим “стажем”. Проте швидке сексуальне зближення в нових стосунках принесе розчарування і охолодження почуттів.

З 21 по 31 березня. Прийшов час серйозно попрацювати над собою. Ваш егоїзм і небажання прислухатися до думки партнера погрожують вашому союзу. З 20 по 23 березня вас чекає черга прозрінь і усвідомлення власних помилок. Після 25 березня під впливом Марса значно зросте ваша упевненість в собі, проте дуже важливо усвідомлювати слова і вчинки.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Овна

Нетривалі поїздки усім сімейством стануть гарним способом об’єднати домочадців, а молодше покоління задовольнить жадобу до пригод під вашим наглядом. Не стримуйте бажання дітей до ризикованих експериментів. краще проведіть інструктаж по техніці безпеки. Дозвольте їм виплеснути адреналін, щоб надалі вони не натворили дурниць. Чоловік буде дуже затребуваний на роботі. Вам доведеться приділяти більше уваги його здоров’ю і переконати позбавитися шкідливих звичок. Не варто ігнорувати такий важливий чинник сімейних стосунків, як сексуальне життя.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Овна

Постарайтеся себе поберегти. Нехай здоровий спосіб життя увійде до звички. Зараз в зоні ризику лімфатична система. Не допускайте переохолодження. Організм з ним не впорається. З 2 по 17 березня бажано пройти планове медичне обстеження. З 1 по 10 березня лікувально-профілактичні заходи виявляться найбільш результативними.

Гороскоп роботи і грошей на березень 2016 року для Овна

З 6 березня основними джерелами прибутку стануть неофіційні підробітки. Поїздки і відрядження з 11 по 16 березня обернуться зайвими витратами. У березні можуть активізуватися недоброзичливці на роботі. Довірчі стосунки з керівництвом дозволять продовжити сходження кар’єрними сходами. Особливо багатообіцяючий період — з 24 по 28 березня.

Гороскоп на березень 2016 для Овнів чоловіка

Любов. Гороскоп на березень 2016 року для Овна

У стосунках Овнів притягатиме таємниця. Можливо, це проявиться в прагненні зробити своїй коханій приємні сюрпризи. Сам Овен теж буде не проти ваших знаків уваги. Саме зараз ідею романтичної вечері при свічках він сприйме на ура.

Тонус. Гороскоп на березень 2016 року для Овна

Стан організму Овна не потерпить недбалості, ймовірно, доведеться звернутися до фахівців. Значний, але нетривалий приплив енергії з 12 березня може створити ілюзію, що Овну усе по плечу. Проте існує ризик не розрахувати свої сили, тому фізичні навантаження краще нарощувати поступово.

Фінанси. Гороскоп на березень 2016 року для Овна

Після 6 березня в грошових справах доведеться шукати обхідні шляхи. Основним джерелом матеріальних благ стануть неофіційні підробітки. У першу декаду березня можливі збитки, зменшити які допоможуть друзі. В цілому ж стабільний бізнес принесе гідний прибуток.

Робота. Гороскоп на березень 2016 року для Овна

Здорові амбіції і професіоналізм будуть винагороджені. Для працевлаштування і співбесід найвдаліші дні — 6-7 березня. Місяць березень — не дуже відповідний час для підвищення кваліфікації і атестації. Якщо на шляху до мети виникнуть складнощі, не варто йти напролом, краще зачекати.

Друзі. Гороскоп на березень 2016 року для Овна

Період з 5 по 15 березня можна присвятити спілкуванню з однодумцями, потім усім буде ніколи. У знайомстві з випадковими людьми треба бути уважним. У цей астрологічний місяць до Овнів можуть притягуватися нечисті на руку люди.

Дозвілля. Гороскоп на березень 2016 року для Овна

Серед інтересів переважатимуть романтичне спілкування зі своєю половинкою, рибна ловля, перегляд улюблених фільмів і заняття фотографією.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року :

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *