Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року ЛевУ березні 2016 року несподівані відчуття і надзвичайні види відпочинку стануть вашим пріоритетом. Можна зважитися на подорож для душі, оскільки вас супроводжуватиме вдача. Потребу в азарті реалізуйте, зібравши близьких людей за дружніми картярськими посиденьками, в іграх з малюками.

  • Сприятливі дні для Левів: 2, 7, 13, 27 березня.
  • Складні дні для Левів: 5, 11, 19 березня.

Гороскоп на березень 2016 Лев жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Лева

З 1 по 10 березня. Вміння бачити себе з боку вам дуже згодиться, оскільки самозакоханість Левів та їх вибуховий характер можуть стати причиною суперечок, гучних сцен з коханим. Велич звіра криється саме в його щирості, справедливості і любові. Тому йдіть на перемир’я першою.

З 11 по 20 березня. Спроби фліртувати і проявляти ініціативу сприйматимуться чоловіками неоднозначно, тому кокетування краще виключити. Намагайтеся просто бути собою: яскравою, веселою, але без гри на публіку, при цьому не дозволяйте засовувати себе на другий план. А скромні, стримані чоловіки бачитимуть у вас дружину.

З 21 по 31 березня. Гармонійний аспект між планетами сприятиме зміцненню вашого союзу. Саме тому невеликі суперечки 22 і 26 березня не страшні вашим стосункам. Ваша чуттєвість зараз на піку. А ще ви налаштовані на експерименти в інтимній сфері.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Лева

З’являться перспективи дуже вдалого вирішення житлового питання або облаштування вашого сімейного гніздечка. Якщо ви чекали, що ваші діти набудуть повної самостійності або подарують вам спадкоємців, то цілком можливо, що ці мрії збудуться. За молодшими дітьми, а точніше, за їх друзями, потрібен нагляд: хтось із них може масштабно нашкодити у вашому будинку. Вашій дітворі сподобається займатися побутовими справами, особливо якщо ви якось обіграєте їх (наприклад. у формі казки). Чоловік зароблятиме гроші, хоча й удома не проти буде блиснути своєю майстровитістю. Обов’язково відмітьте його господарність перед усіма — похвала у будинку повинна звучати частіше, ніж критика.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Лева

Активна і систематична турбота про себе призведе до швидкого відновлення після захворювання і різко понизить загрози, пов’язані з послабленням імунітету. Набагато легше стане вести здоровий спосіб життя. Ви зможете ознайомитися з багатьма новими методиками оздоровлення, у тому числі з нетрадиційними (акупунктура. гомеопатія, аромотерапія, таласотерапія).

Гороскоп: робота і гроші на березень 2016 року для Лева

Вкладення у бізнес дадуть результат. Не варто купувати техніку, оскільки згодом вірогідні витрати на її ремонт. Довгострокові вклади, оформлення іпотеки зажадають дуже вдумливого підходу, проте період з 5 по 9 березня невдалий для цього. Проте середина березня сприятливо для операцій з нерухомістю. З 12 по 17 березня можливі зміни, які принесуть поліпшення умов праці. У кінці березня добре б оформити рахунок у банку. З 24 по 28 березня найбільш ефективне вирішення бюрократичних питань. Однодумці допоможуть вам на службі, якщо це знадобиться.

Гороскоп на березень 2016 для Левів чоловіків

Любов. Гороскоп на березень 2016 для Лева

Темпераментність Лева зараз на піку, що у поєднанні з його інтересом до усього забороненого породить у ньому коханця-експериментатора. Вам же потрібно бути чарівною, але тільки для його очей. Ваш чоловік також гостро реагуватиме на спроби обмежити його свободу і особистий простір.

Тонус. Гороскоп на березень 2016 для Лева

Організм Лева може піддаватися надмірним навантаженням, що понизить його опір інфекціям. Велика вірогідність отруєнь, токсичних дій. Проте Лев зможе швидко оправитися від будь-яких погіршень здоров’я, якщо відразу ж займеться своїм здоров’ям.

Фінанси. Гороскоп на березень 2016 для Лева

Форс-мажорні обставини можуть принести фінансові втрати. З 2 по 8 березня актуальне розширення бізнесу, страхування транспортних засобів і взаємодія з податковою. З 15 по 19 березня зростуть доходи від торгівлі, у сфері комунікацій, будівництва.

Робота. Гороскоп на березень 2016 для Лева

Розвиток отримають професії, пов’язані з ризиком і екстремальними обставинами. Актуальне розширення виробничих потужностей. Перша половина березня принесе призначення на більш високу посаду. У період з 6 по 12 березня вдале відкриття підприємства.

Друзі. Гороскоп на березень 2016 для Лева

Деяким приятелям може знадобитися допомога Лева, оскільки у них складуться дуже несприятливі життєві обставини. Нестандартні ситуації супроводжуватимуть нові знайомства.

Дозвілля. Гороскоп на березень 2016 для Лева

Лев забажає гострих відчуттів. Дайвінг, картинг, банджі-джампинг та інші подібні заняття поглинуть його увагу. Також у Лева виникне інтерес до окультизму і східних трансформаційних практик, акупунктури, тібетських методик оздоровлення.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року:

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *