Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року КозорігУ березні під впливом Венери ви станете тактовнішими і дипломатичними в контактах, з’явиться інтерес до нових знань. Саморозвиток принесе вам успіх.

  • Сприятливі дні для Козорогів: 1, 6, 13, 24 березня.
  • Складні дні для Козорогів: 2, 9, 15 березня.

Гороскоп на березень 2016 Козоріг жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Козорога

З 1 по 10 березня. З 1 по 5 березня ваш тандем з коханим наповниться гармонією і взаємною довірою. Можливо, саме в ці дні ви приймете рішення оформити свої стосунки офіційно або почнете жити разом. 6 березня ідилію можуть порушити проблеми, пов’язані з родичами. Нотки конфліктності. бажання керувати і контролювати кожен крок того, хто поруч, з 4 по 6 березня викличуть напругу між закоханими. 7-8 березня самотнім Козорогам, щоб познайомитись і знайти свою половинку, необхідно бути серед людей. Вирушайте туди, де ви знайдете однодумців: на тематичну виставку, лекцію, конференцію. Знайомство може відбутися навіть в транспорті.

З 11 по 20 березня. У цю декаду вам доведеться переглянути своє відношення до інституту шлюбу. Знакова зустріч, швидше за все, станеться на курсах підвищення кваліфікації, під час комп’ютерного навчання або на автоводінні. Для подружніх пар сприятливий період — з 11 по 13 березня. 14-15 березня у вас підвищиться сексуальна енергія, не відмовляйте собі у бажаннях. 16-17 березня щасливий випадок може звести вас з потрібною людиною. 18 березня обіцяє вам виконання заповітної мрії. 19-20 березня самотніх чекає любовна пригода далеко від дому.

З 21 по 31 березня. Активна декада, повна зустрічей, знайомств і різних заходів. Дозвольте собі захопитись будь-чим або будь-ким, і ваше життя відразу ж кардинально зміниться. 21-22 березня не бійтеся проявляти свої істинні почуття, ні в якому разі не ховайтеся за маскою ділової леді. Запальність і непередбачуваність в період з 23 по 25 березня здатні послужити приводом для суперечки.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Козорога

Початок весни обіцяє бути гармонійним. Ідилія в сім’ї, допомога з боку чоловіка, слухняні діти надихнуть вас на нові звершення. З 16 по 25 березня намагайтеся вечеряти всі разом, обговорювати спільні проблеми. 20 березня можливі непорозуміння з родичами, несподівані витрати на ліки для них. Якщо чоловіка відправлять до відрядження за кордон, то намагайтеся поїхати з ним.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Козорога

Цей зодіакальний місяць виявиться мінливим в емоційному плані. Радість змінюватиметься нервозністю і безпричинною тугою. Початок березня сприятливий для звернення по медичну допомогу, лікарських консультацій. Після святкових днів може з’явитися втома. Для підвищення тонусу рекомендується приймати вітаміни.

Гороскоп: робота і гроші на березень 2016 року для Козорога

З 6 по 8 березня остерігайтеся пліток в колективі, уникайте непотрібних розмов. Перша половина березня сприятиме співпраці з партнерами. Святкуючи з колегами 8 Березня, пам’ятаєте про те, що слова потрібно підбирати і що будь-яке з них може бути використане проти вас.

Гороскоп на березень 2016 для Козорогів чоловіків

Любов. Гороскоп на березень 2016 для Козорога

Навесні у Козоріга виникне гостра потреба в новизні і незвичності в стосунках. Вносьте різноманітність в звичні схеми поведінки і розширюйте географію ваших зустрічей. Романтичні побачення можна планувати на 6, 8, 10, 12, 16, 25 березня.

Тонус. Гороскоп на березень 2016 для Козорога

Через величезну кількість людей, з якими Козорігу доведеться спілкуватися в цей період, він може втомлюватись морально. Порожнє нервування на роботі провокуватиме стан спустошеності. Щоб зняти внутрішню напругу, йому варто щотижня вирушати в сауну з гарною компанією, але без спиртного.

Фінанси. Гороскоп на березень 2016 для Козорога

До 13 березня нові контакти сприятимуть вдалому просуванню бізнесу. Перша декада березня сприятлива для вирішення професійних. кар’єрних питань. Можна влаштовуватися на роботу або говорити з керівництвом про підвищення по службі.

Робота. Гороскоп на березень 2016 для Козорога

Перша половина березня виявиться вдалою для тих, хто займається туризмом і творчістю. Після 12 березня будь-які справи, пов’язані з навчанням і наукою, увінчаються успіхом. Службове відрядження, заплановане на цей період, буде результативним.

Друзі. Гороскоп на березень 2016 для Козорога

У березні у Козоріга вийде істотно розширити коло свого спілкування. Серед приятелів з’являться однодумці і вірні послідовники. 4, 10 березня варто уникати з’ясування стосунків. Кращий час для відпочинку з товаришами — друга половина березня.

Дозвілля. Гороскоп на березень 2016 для Козорога

Цього місяця у Козоріга з’явиться підвищений інтерес до гаджетів. Інноваційні технології цілком поглинуть вашого Козоріга. Крім того, йому припадуть за смаком подорожі.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року:

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *