Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року ДіваУ березні 2016 року спільне з чоловіком відвідування різних нових заходів допоможе вам відпочити, а йому — розширити свій кругозір. Найбільш веселою для вас стане перша половина березня. Не відмовляйтеся від участі в нових видах дозвілля, від будь-яких можливостей поспілкуватися з цікавими людьми. Культпоходи з дітьми на різні заходи також порадують. Проте не плануйте суто сімейних зборів, спілкуйтеся також і з друзями. Закордонні поїздки приємніше пройдуть з 4 по 15 березня.

  • Сприятливі дні для Дів: 2, 6, 10, 25 березня.
  • Складні дні для Дів: 4, 14, 27 березня.

Гороскоп на березень 2016 Діва жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Діви

З 1 по 10 березня. Для цього періоду характерна особлива ніжність в прояві почуттів. Вам забажається заховати свої любовні переживання від всього світу і ділити їх тільки зі своєю половинкою. Атмосфера зустрічей обов’язково має бути тонкою, вишуканою. 5-8 березня вам, можливо, доведеться обирати між двома кавалерами, які претендують на вашу руку і серце. 7-9 березня на підтвердження своїх серйозних намірів жених або на знак вдячності за прожиті роки чоловік піднесе вам дуже зворушливий подарунок.

З 11 по 20 березня. Настав період приємних подій в особистому житті. Ви станете полум’ям свічки, на яке злітатимуться закохані чоловіки-метелики. Ваш внутрішній запал дійсно посилить вашу привабливість, вміння сказати вірні слова, справити враження. Заміжні Діви, якщо тільки відкрито проявлять свою жіночність, не ховаючись за маскою залізної леді, також отримають максимум уваги і презентів від чоловіка. Заходи по підготовці до весілля варто відкласти, можливі складнощі.

З 21 по 31 березня. У цей період ви розвиватимете стосунки, які вже існують, а не шукати нових знайомств. З 25 по 29 березня посилиться ваша пристрасність. Відношення до шлюбу стане більше зрозумілим, а після 27 березня ваше партнерство отримає друге дихання.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Діви

Час від часу можуть виникати приводи для конфліктів з родичами, або ви зіткнетеся з несхожістю в поглядах із старшим поколінням. Для дітей настане період особливої товариськості і допитливості. Вони швидше стануть засвоювати знання, а ще знайдуть нових друзів. Чоловік буде зайнятий кар’єрними питаннями. Він зможе досягти нових успіхів в науковій, дослідницькій діяльності і в творчих проектах. Ваше завдання — навчитися знаходити компроміси в спірних питаннях.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Діви

З 5 по 13 березня можливі нервові зриви і гострі погіршення здоров’я як наслідок стресів. З 12 березня підвищується вірогідність травматизму, а імунітет може піддатися випробуванням. У цей період добре проводити заходи по поліпшенню якості крові, підвищенню гемоглобіну, зайнятися чищенням організму, чому посприяють сечогінні засоби, лазня, фізична активність.

Гороскоп: робота і гроші на березень 2016 року для Діви

Ви відчуєте підтримку оточення в тих справах, де знадобиться співпраця або звернення в держустанови. Уран і Юпітер продовжують сприяти вашому службовому просуванню і професійному зростанню. Бажання чоловіка допомагати вам в кар’єрі збережеться, але він змінить свою тактику. Для влаштування на роботу краще підійдуть періоди з 1 по 5 і з 14 по 21 березня. На 3-5 березня можна планувати важливі покупки у дім. З 16 березня співпраця і консультаційна діяльність стануть вигідніші за звичайні.

Гороскоп на березень 2016 для Дів чоловіків

Любов. Гороскоп на березень 2016 для Діви

У цей період Діва стане особливо ніжним і романтичним. Любов у нього асоціюватиметься зі святом і побаченнями, тому він проявить фантазію в організації зустрічей. Проте не варто навантажувати його відповідальністю.

Тонус. Гороскоп на березень 2016 для Діви

Ретроградний Меркурій переведе життя Діви у повільніший темп. Значне поліпшення самопочуття очікується до середини березня. З часом він може зацікавитися нетрадиційними методами зцілення, у тому числі трансформаційною технікою, медитацією.

Фінанси. Гороскоп на березень 2016 для Діви

Потрібно почати співпрацювати з партнерами, тоді справи підуть краще. Істотний прибуток очікується з кінця березня. Участь в різного роду змаганнях, тендерних конкурсах навіть якщо не принесе перемоги, то надасть вигідні можливості. Матеріальні втрати можливі в середині березня.

Робота. Гороскоп на березень 2016 для Діви

З 6 березня актуальні підготовчі роботи до створення бізнесу спільно з партнером. Для реєстрації такого підприємства краще обрати дату після 12 березня. Боротьба за підвищення на посаді почнеться на початку березня і може супроводжуватися протистоянням із співробітниками.

Друзі. Гороскоп на березень 2016 для Діви

Багато спілкування і спільних справ очікується з його кращим другом, що принесе свої дивіденди, у тому числі і фінансові. Проте в професійних справах Діви можуть бути прикрі збої. У вашого обранця з’явиться багато нових знайомств і контактів.

Дозвілля. Гороскоп на березень 2016 для Діви

Задоволення Діві принесуть спілкування, поїздки, читання книг. Цікавим досвідом може стати похід до психоаналітика. З індивідуальним інструктором по плаванню він зможе добитися добрих результатів на цьому терені.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року:

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *