Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Гороскоп на березень 2016 року БлизнюкиУ березні 2016 року Венера підвищить вірогідність зустрічі з майбутньою коханою людиною або зміцнить вже існуючий шлюб. Марс активізує дружні контакти. З 1 по 4 березня виключіть зі списку радощів життя солодкості. З 6 по 8 березня повністю розслабитися і отримати терапевтичний ефект вам вдасться в косметологічному салоні або кабінеті нетрадиційної медицини. Медитація і різні трансформаційні методики найбільш ефективні з 12 по 17 березня. Вони дозволять вам позбавитися від комплексів і психологічних блоків.

  • Сприятливі дні для Близнюків: 2, 6, 10, 25 березня.
  • Складні дні для Близнюків: 4, 9, 22 березня.

Гороскоп на березень 2016 Близнюки жінка

Любовний гороскоп на березень 2016 року для Близнюків

З 1 по 10 березня. Із-за протистояння планет слід бути вибірковою в нових знайомствах і не прибігати для цього до послуг Інтернету. З 1 по 5 березня Венера надихатиме вас на пошуки другої половинки серед іноземців. З 6 по 8 березня сердечні союзи легко перейдуть в офіційні. У подружніх стосунках слід уникати командного тону. Тільки прагнення до взаємопорозуміння і дружня підтримка гармонізують атмосферу в сім’ї.

З 11 по 20 березня. Зараз не варто розмовляти про заміжжя: це може скінчитися повним розривом стосунків. З 13 по 15 березня цю тему краще взагалі не підіймати, а в інші дні — проявляти максимум такту і дипломатичності. З 16 по 19 березня усіма вашими вчинками керуватиме пристрасть. 19-20 березня каменем спотикання стане несхожість в поглядах із чоловіком.

З 21 по 31 березня. Ваша сексапільність та вміння фліртувати визначать погоду усієї декади. Вас може захопити ідея організації весільної церемонії. Ви із задоволенням смакуватимете кожну деталь урочистості. Головне — менше залучати до цього дійства коханого. Безліч нюансів загрожує не на жарт зіпсувати йому настрій. З 21 по 23 березня можлива зустріч з роковим чоловіком, хоча ніщо її не провіщатиме. Запальність і невміння зрозуміти один одного стануть причинами ваших розчарувань 28 березня.

Сімейний гороскоп на березень 2016 року для Близнюків

Обов’язки по дому займатимуть стільки часу і зусиль, що іноді буде ніколи привести себе до ладу. Багато в чому це викликано бажанням справити враження на гостей. Молодшому поколінню пора навчитися заробляти гроші на свої кишенькові витрати. Потурання їх примхам сформує у них неправильне відношення до матеріальних благ. Уваги зажадає стан здоров’я дитини. Краще всього ввести у звичку зарядку, відвідування спортивних секцій, дотримання режиму дня. Заходи профілактики дозволять уникнути серйозних захворювань. Енергію чоловіка м’яко направте на благоустрій будинку.

Гороскоп здоров’я на березень 2016 року для Близнюків

Завдяки вашій свідомості і звичці вести здоровий спосіб життя ваше самопочуття буде в нормі. Проте нервозність і недовірливість з 6 по 12 березня можуть істотно понизити тонус. Стрес в період з 22 по 26 березня негативно позначиться на імунній системі і несприятливо відіб’ється на зовнішньому вигляді.

Гороскоп: робота і гроші на березень 2016 року для Близнюків

Тільки ваша нестриманість може завадити кар’єрному зростанню. Якщо ви навчитеся тримати язик за зубами, то з 6 по 13 березня можна розраховувати на підвищення або премію. Успіх чекає підприємців, особливо якщо вони діють по ретельно розробленому бізнес-плану. Впродовж усього березня легко оформлятиме будь-які ділові папери. З 16 по 18 березня вас чекає таємне заступництво. Співробітники стануть практично другою сім’єю.

Гороскоп на березень 2016 для Близнюків чоловіків

Любов. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Близнюків зараз роздирають протиріччя. З одного боку, вони хочуть бути поряд з коханою, з іншої — бояться відповідальності. Віддушиною для них стане робота. Не давіть, потрібно трохи почекати — Близнюки переживають переломний період.

Тонус. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

5 березня в зоні ризику опиниться голова — вірогідна травма або напад мігрені. Емоційну напругу і будь-які життєві переживання краще всього нейтралізувати фізичними навантаженнями. Справжню розрядку Близнюки отримають в спортзалі.

Фінанси. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Ситуація у бізнесі стабільна. Інвестиції і підприємства приноситимуть прибуток. Сприятливо відкривати нові рахунки в банку. Для того, щоб підвищили зарплату, необхідно не лише виконати свою роботу якнайкраще, а й в період з 7 по 19 березня донести це до начальства.

Робота. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

У близнюків буде можливість добре себе зарекомендувати. Доручення можуть бути пов’язані з реорганізацією, впорядковуванням інформаційних баз, розробкою методик. Сходження службовими сходами реальне як ніколи.

Друзі. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Завдяки комунікабельності, характерній для усіх Близнюків, коло його спілкування розшириться. Саме товариші допоможуть йому реалізувати ідеї. Також вони виступлять в ролі парламентарів у сварці з коханою. Після 12 березня він буде багато часу проводити з приятелями.

Дозвілля. Гороскоп на січень 2016 для Близнюків

Свій вільний час присвятить навчанню, підвищенню кваліфікації і збору інформації. Усі спрямування спрямовані на кар’єрні досягнення.

Читайте також гороскоп для інших знаків зодіаку на березень 2016 року:

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Лев

Гороскоп на березень 2016 року Діва

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Козоріг

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Близнюки

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *