Гороскоп на 2021 рік Водолій

Гороскоп на 2021 рік Водолій

2021 року перед Водолієм будуть відкриті усі шляхи, навіть ті, де раніше не вдавалося абсолютно нічого. Усе, що Водолії зможуть отримати в 2021 році, цілком і повністю залежатиме тільки від них самих, їх бажання, волі, здібності правильно розподіляти і спрямовувати зусилля. Головним напрямом року Білого Металевого Бика все ж слід рахувати встановлення партнерських контактів.
Водолії виглядатимуть надзвичайно привабливо в усіх відношеннях. До них з усіх боків потягнуться однодумці і шанувальники їх талантів. У цей час важливо не боятися брати на себе відповідальність, тому що в 2021 році Водолії приречені на керівні позиції. Правда, дуже багато залежатиме від чистоти помислів. Саме з цієї точки зору вищі сили вирішуватимуть, яку допомогу зможуть вони зробити обтяженим владою носіям знаку. Важко бути хорошим для всіх, саме тому Водолії мають бути готові, що їм доведеться проявити чудеса дипломатії, включити наявні у них здібності огинати перешкоди замість того, щоб рухатися напролом.
В цей час вони можуть набути незалежності у власному бізнесі або отримати право самостійно приймати рішення на службі. Їм більше стануть довіряти і менше контролювати. Паралельно якісь обмеження свободи представники знаку все ж отримають. Втім, це буде приємна залежність — шлюб або вигідне ділове партнерство.
Єдине попередження астролога, на яке слід звернути найпильнішу увагу, торкається питань особистої скромності. Тотальне везіння і визнання оточення можуть зробити Водоліїв занадто самовпевненими аж до втрати гнучкості свідомості. Важливо пам’ятати, що надаючи підтримку іншим людям, не можна підміняти власною думкою тих рішень, які вони цілком реально можуть приймати самостійно. Це призведе до того, що Водолії усе візьмуть на себе і зламаються на цьому.
2021 рік Білого Бика пролетить у Водоліїв як одна хвилина. Представники знаку будуть зайняті, дуже зайняті. Окрім творчої роботи їх чекає ще і боротьба з деяким набором нечесності, ворожнечі і помилок, який незмінно супроводжує будь-якого лідера в його починах. Усі ці неприємні явища як поступлять ззовні, так і виявляться частково породженими самими Водоліями.
Важливо не загрузнути в дріб’язковості і підозрілості, тому що саме це і може перекреслити усі позитивні ініціативи, здійснені Водоліями. Не слід так само звертатися до таємних знань. Цим Водолії зможуть пробудити такі сили, які їх же і знищать.

Любовний гороскоп на 2021 рік для Водолія

Початок 2021 року Металевого Бика буде не зовсім звичайним для пар, які живуть в довгострокових союзах або пов’язаних шлюбними узами. У різних варіантах розвитку стосунків Водолії дійдуть висновку, що їм краще почати усе з чистого аркуша. Логічно припустити що січень і лютий 2021 року може бути найнебезпечнішим періодом у ваших стосунках з коханою людиною. Проте зірки все ж застерігають Водолія від ухвалення будь-яких драматичних рішень, які можуть вплинути на ваше особисте життя в самому найближчому майбутньому.
Самотні Водолії, на відміну від своїх побратимів, будуть поглинуті найулюбленішим вашому серцю процесом — збільшенням кількості перемог у сфері любові. Потрібно додати, що тільки ви настільки майстерні, щоб так сміло в цій грі обходити усі пастки і капкани, розставлені Купідоном. Що ж, насолоджуйтеся, на початку року Бика вам протегують небеса, але пам’ятаєте, що стріли любові рано чи пізно наздоганяють кожного.
Навесні 2021 року любовна складова життя Водолія буде, швидше за все, нагадувати бурхливе море. Занадто непередбачувані і імпульсивні будуть ваші вчинки в цей період. Найімовірніше, проблема криється не у вашому партнерові, а самі Водолії, відчувши прихід весни перейнялися її навіженим настроєм. Безперечно, гармонія ваших взаємовідносин буде порушена, а усі дискусії, що розгораються, можуть і зовсім похитнути ті стовпи, на яких тримається ваш зв’язок. Якщо незважаючи ні на що ви розумієте що ваш партнер це та людина, з якою можна провести усе життя, то не заходьте занадто далеко, звинувачуючи один одного в немислимих гріхах.
Все ж, на жаль, почавши одне звинувачення деякі Водолії не зупиняться на досягнутому. Для незначного числа володарів вашого знаку зодіаку травень-червень 2021 року Білого Бика закінчиться повним розладом і розривом стосунків з постійним партнером. Проте, першопричина може бути не такою явною. Водолії можуть зробити вибір на користь іншої людини, до якої мають яскраві, свіжі почуття.
Свобода, дружба, любов — продовжувати можна нескінченно, але саме так можна описати стан величезного числа представників знаку зодіаку Водолій в період літа 2021 року. Атмосфера легкості, невимушеності щастя і свободи оточуватиме вашу персону, попутно запалюючи своїм оптимізмом усіх людей, що оточують вас. У цей час ви часто вирушаєте на відпочинок, подорожуєте, зустрічаєтеся із старими друзями і закохуєтеся, закохуєтеся, і знову закохуєтеся, знаходячи нові грані цього почуття вашої душі.
Як не дивно але, незважаючи на запаморочливу кількість варіацій, Водолії зупиняться лише на одній. Події можуть розгортатися настільки блискавично що, не встигнувши опам’ятатися, до вересня 2021 року ви вже станете сімейною людиною. Не обійдеться без курйозу, восени 2021 року Водолії ревнуватимуть самих до себе, оскільки, вирішивши свій сімейний стан, вони обірвуть потенційний інтерес до своєї персони у значної кількості людей.

Гороскоп кар’єри і фінансів на 2021 рік для Водолія

У 2021 році Білого Металевого Бика Водолії отримають можливість підвищення. Авторитет і харизма, і оптимізм зроблять свою справу. Вдача супроводжуватиме реалізацію ваших можливостей. Важливо тільки зберігати реалізм, особливо в другій третині року.
Кар’єра з переходом планет може зміниться у багатьох Водоліїв. Причому перша половина року — не найвдаліший час для змін на краще. Це буде складний період для стосунків з підлеглими і з колегами. Великі шанси змінити місце роботи. Але зірки допоможуть вам бути на висоті, що б не сталося.
На початку року і в серпні-вересні небажано брати кредити, вкладати гроші в інвестиції.
У першій половині осені атмосфера на роботі може бути пекельна, конфліктність в колективі підвищена. Доведеться вкладати багато сил і енергії при виконання обов’язків.
Жовтень і листопад 2021 року будуть складними. В цей час вірогідні серйозні протиріччя і тиск, у зв’язку з чим ви можете змінити не лише роботу, але і професійну діяльність взагалі.
Остання чверть року сприяє тому, що для Водоліїв буде актуальна співпраця. Ваші ділові партнери не лише займатимуть активне позицію у вашому бізнесі, але і поводитимуться імпульсивно. Вам доведеться проявляти обережність і згладжувати суперечки і розбіжності. Активізуються ваші конкуренти і недоброзичливці.
Фінансова ситуація буде нерівною. Можливі і великі прибутки, і серйозні, непередбачені втрати. Якщо проявлятимете пильність і не піддаватиметеся ілюзіям, то це допоможе вам не вчинити помилок.
У другій чверті року вірогідна велика вдача в грошових справах. Це можливо за умови великої обережності. Це ж стосується і кінця 2021 року.

Сімейний гороскоп Водолій на 2021 рік

Водолій першої декади (дати народження 21.01 — 31.01)

Якщо цього року відчуватимете дискомфорт, нерозуміння і навіть роздратування із-за сімейних стосунків, що склалися, не поспішайте спалювати мости і розривати союз, не шукайте підтримки і нових вражень в позашлюбних стосунках — це стане джерелом проблем на багато років вперед.

Водолій другої декади (дати народження 1.02 — 10.02)

Цього року родичі, близькі, а особливо діти дивуватимуть вас несподіваними приємними сюрпризами. Дорослі діти можуть порадувати Водоліїв, народжених в цю декаду, онуками. Бережиться службових романів і сексуальних стосунків поза шлюбом — вони будуть швидкоплинні і ні до чого не приведуть.

Водолій третьої декади (дати народження 11.02 — 19.02)

Водоліїв третьої декади цього року чекає зміцнення і гармонізація сімейних стосунків. Покращає взаєморозуміння з чоловіком, в стосунках запанує теплота і спокій. Крім того, покращиться взаєморозуміння між дітьми і батьками. Батьки дорослих дітей набудуть можливості разом відправитися у відпустку, що значно зміцнить стосунки.

Гороскоп здоров’я для Водоліїв на 2021 рік

Початок 2021 року Білого Металевого Бика відносно здоров’я Водолія буде куди сприятливішим і зрозумілішим, ніж інші сфери вашого життя в цей період. У гороскопі Водолія в січні-лютому 2021 року опиниться планета, відома своєю радістю до життя і любові, проте відносно здоров’я ви можете так само розраховувати на її сприяння і допомогу в лікуванні від недуг. Більшість представників вашого знаку зодіаку в цей період 2021 року знаходитимуться в хорошому настрої і насолоджуватимуться міцним здоров’ям, люди, що страждають від різних хронічних захворювань, відчують значне поліпшення, часткове зняття або повне зникнення симптомів хвороби.
У лютому-березні 2021 року можливі проблеми з надмірною вагою. Особливо погано може йти справи, якщо ви і раніше страждали від цієї хвороби, у вашому випадку до проблеми надмірної ваги можуть додатися захворювання, які зазвичай супроводять ожиріння.
Планета балансу сил і хорошого здоров’я прихильно протегуватиме знаку Водолія наприкінці весни 2021 року. Проте, ця планета не надає абсолютний захист, особливо тим, хто не заслуговує на її увагу, дозволяючи собі надмірності, і не дотримується елементарних правил здорового способу життя. Намагайтеся в цей період стежити за своїм здоров’ям, не переїдайте, відстороніться від всякого роду солодощів.
Починаючи з кінця червня 2021 року в секторі гороскопу Водолія немає жодної планети, що прямо впливає на стан вашого здоров’я. Усім тільки краще, нарешті, ви надані самому собі і здатні оцінити свої здібності. Проблеми, від такого розташування планет у вашому гороскопі, можуть виникнути лише в серпні 2021 року, до цього часу непередбачені обставини у вашій професійній діяльності і питаннях особистих взаємовідносин можуть підірвати психічне здоров’я Водолія. Проте у більшості випадків рідкісні зриви, які дозволять собі Водолії, не отримають продовження.
У вересні-жовтні ваше здоров’я дорогі Водолії перебуватиме під впливом планет, які у свою чергу внесуть дещицю нерівномірності розподілу життєвих сил. У цьому сенсі для вас буде характерні періоди підвищеної активності, що чергуються з днями, коли втома приклеюватиме вас до ліжка, з якого з приходом зими вибиратися все важче. В іншому, в цей період 2021 року труднощі із здоров’ям можуть спостерігатися лише у рідкісних представників вашого знаку. Проте будь-які проблеми із здоров’ям повинні уважно розглядатися, вмить отримуючи адекватну відповідь, оскільки, відкладаючи проблему, ви можете дозволити розвинутися хронічному захворюванню.

Гороскоп на 2021 року діти Водолій

Дівчинка або хлопчик Водолій, народжені в рік Бика, дуже уперті і примхливі від народження. Вони можуть часами займатися своїми справами, самостійно справляючись з усіма труднощами. Проте переконати цих дітей в чомусь буває просто неможливо. Вони ніколи не робитиме того, чого не бажаюьб. Треба тільки пояснювати регулярно і невпинне те, чого ви хочете добитися. При цьому не можна наполягати, кричати або лаяти, потрібні аргументи і приклади.

Гороскоп 2021за роком народження Водолій

Гороскоп на 2021 рік Водолій — Щур

Вам «орати» не звикати, але в 2021 році ви робитимете це із задоволенням: адже робочі складнощі і наднормові цілком окупляться і фінансами, і приємним відчуттям «я на своєму місці, без мене тут ніяк». Із заробленим зірки рекомендують бути акуратніше і, перш ніж зробити будь-яку велику покупку, сісти і подумати: а чи так вам це необхідно? І дуже скоро замість марних трат ви заощадите засоби для важливого вкладення.

Гороскоп на 2021 рік Водолій — Бик

Ви — великий любитель пробувати щось нове, йти ва-банк, ризикувати, і Білий Бик вас всіляко в цьому підтримає. Не бійтеся змін, переїздів і необхідності зайнятися чимось незвіданим — зрештою ваші ризиковість і рішучість окупиться відрами шампанського! А ось зволікати і відкладати «до понеділка» Бик не рекомендує: це загальмує течію вашої життєвої енергії.

Гороскоп на 2021 рік Водолей — Тигр

Вас, звиклого жити ризиковано і сподіватися абияк, Металевий Бик попереджає: в його рік варто відмовитися від необачних вчинків, оскільки в результаті вони можуть привести до втрат — як фінансових, так і репутаційних. Тому ось вам порада: постарайтеся, щоб поряд з вами знаходилася близька людина, яка зможе підтримати і утримати від дурниць. Від вас, у свою чергу, знадобляться довіра і щирість.

Гороскоп на 2021 рік Водолій — Кіт

У вас є шанс дізнатися, що таке конфлікт між роботою і особистим життям: керівництво і «половинка» буквально вириватимуть вас один у одного. Щоб уціліти, доведеться навчитися жити за чітким розкладом і лавірувати між вогнями, знаходячи для кожного компроміси: «Я попрацюю — і ми поїдемо в романтичну подорож»! чи «Я відпочину — і як перероблю усе за один день»! Головне при цьому — виконувати ці обіцянки.

Гороскоп на 2021 рік Водолій — Дракон

Головний прокол, який ви можете допустити в 2021 році, — це поставити свої інтереси вище за інтереси людей, які довгий час були поряд з вами, надаючи підтримку і проявляючи любов. Це стосується як роботи, так і особистих стосунків. Намагайтеся знайти компроміс між тим, що важливо для вас, і тим, чого чекають близькі. Бик нагородить вас успіхом і щастям.

Гороскоп на 2021 рік Водолій — Змія

Для вас настає ідеальний період, впродовж якого ви зможете розвинути і проявити свої існуючі і приховані таланти. Якщо вас тягне творити — не стримуйте себе, віддавайтеся пориву: з великою вірогідністю він зробить з вас зірку в робочому колективі, на інтернет-просторі, в сім’ї, одній окремо взятій країні, а то і у світовій спільноті. А услід за визнанням прийде і фінансовий успіх.

Гороскоп на 2021 рік Водолій — Кінь

Вже на початку року Білого Металевого Бика ви зможете розпрощатися з тим, що раніше обтяжувало: можливо, видасться випадок повернути борги, або змінити місце роботи на щось вигідніше і цікавіше, або поставити точку в стосунках, що зжили себе… Не бійтеся розпочинати з нуля — це ваш шанс, отримавши свободу, відчути за спиною крила і упевнено рушити вперед. Порада Бика : намагайтеся залишитися друзями з тими, з ким розлучаєтеся.

Гороскоп на 2021 рік Водолій — Коза

Білий Бик закликає: «Полюбіть себе»! Почастіше відпочивайте і проводьте час з коханими людьми, запишіться у басейн і до косметолога, намагайтеся відмовитися від шкідливих звичок, пройдіть медичне обстеження і не закривайте очі на «ой, щось кольнуло»… Саме повага, турбота, про себе, коханого стане запорукою вашої бадьорості, відчуття щастя і загального успіху в 2021 році.

Гороскоп на 2021 рік Водолій — Мавпа

2021 рік пройде для вас під знаком збільшення. Це може бути що завгодно: підвищення окладу або прибутків на роботі; кар’єрний ріст, а то і збільшення в сім’ї, причому не обов’язково пов’язане з прильотом лелеки — можливо, до вас являться погостювати родичі і затримаються на пару місяців або ви наважитеся завести чотириногого друга. У будь-якому випадку відточуйте товариськість — вона вам згодиться.

Гороскоп на 2021 рік Водолій — Півень

В минулі роки ви створили собі досить затишне містечко на роботі і в стосунках, і в рік Білого Металевого Бика краще його не міняти — навіть якщо хтось вам обіцяє золоті гори. Тримайтеся за людей, які вже довели, що їм можна довіряти; за роботу, яка обіцяє не лише перспективи, але і щоденну стабільність. Саме це дозволить вам уникнути непотрібних стресів і накопити сили для майбутніх змін.

Гороскоп на 2021 рік Водолій — Собака

2021 рік Білого Металевого Бика за східним календарем приготував вам силу-силенну приємних сюрпризів. Водолії-Собаки-одинаки мають реальний шанс нарешті зустріти ту саму людину, поряд з якою захочеться побудувати сімейне вогнище. Кар’єристи отримають можливість різко стрибнути вгору в професійному плані. Усім іншим обіцяні приємні зустрічі, несподівані фінансові надходження і шанс проявити себе в самому кращому світлі. Користуйтеся!

Гороскоп на 2021 рік Водолій — Кабан

Білий Металевий Бик рекомендує вам з особливим завзяттям зайнятися зміцненням сім’ї (чи пошуками кандидата на роль чоловіка) — увага і турбота по відношенню до близьких людей дозволять побудувати справжню сімейну фортецю, яка стане надійним тилом для кар’єрних і фінансових звершень. А ще 2021 рік просто ідеальний для тих Водоліїв — Кабанів, які давно мріяли зайнятися власним бізнесом, — успіх на цій дорозі майже неминучий.

Гороскоп на 2021 рік Водолій

Повернутися на сторінку Гороскопи на 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *