Гороскоп на 2021 рік Телець

Гороскоп на 2021 рік Телець

У 2021 році Тельці стануть рішуче домагатися результатів в нових проектах і в тих, які були запущені раніше як довгострокові програми. Багато хто з представників знаку отримає можливість просунутися службовими сходами або змінить роботу на цікавішу і високооплачувану. При цьому паралельно доведеться вирішити сімейні проблеми.

Рішучі дії і підтримка власної думки допоможуть усе це успішно поєднати. Багато в чому успіх буде забезпечений прозорливістю Тельців. Вони навчаться відрізняти людей, яким і справді потрібна допомога, від тих, хто звик загрібати жар чужими руками. Тельці зуміють поглянути на проблему відсторонено і холоднокровно, без звичайної своєї сентиментальності і прагнення негайно відгукнутися на заклик. Не усім, але багатьом вдасться освоїти практику м’якої відмови і тим самим розв’язати собі руки для виконання дійсно важливих справ.

Вступаючі в самостійне життя Тельці шукатимуть свій шлях і точку опори, за допомогою якої їм належить перевертати світ. 2021 рік Білого Металевого Бика дан Тельцям для затвердження власного я, бунту, відмови від авторитетів. Якщо вийде жити власним розумом в цей період, то юні представники знаку майже напевно доб’ються якогось першого великого успіху в житті. Взагалі-то ця тенденція стосується усіх Тельців.

Для представників знаку настає час розумного егоїзму. Коли оточення побачить, як добре Тельці допомагають собі самі, багато хто захоче підтримати їх на обраному шляху. Особливо це стосується представників влади і інших сильних світу цього, тому можна сміливо звертатися в офіційні інстанції зі своїми планами і пропозиціями. Погано одне — постійно відчуватиметься нестача часу. Доведеться робити значні зусилля, щоб відрізнити невідкладні справи від тих, які можуть і почекати своєї черги. Втім, це тільки додасть Тельцям рішучості і відповідальності. Оскільки саме такі якості над усе цінуються керівниками. Тельці можуть значно піднятися в списках соціальної ієрархії, тобто перейти в інший стан, наприклад з категорії незаможних в середній клас і так далі.

Ті з Тельців, хто вже займає високе становище, в 2021 році Білого Бика виявляться удачливими і заповзятливими. Їх чекає велика перемога, якщо вони зуміють досягти гармонії між виробничими справами і сімейним життям. Те і інше виявиться однакове важливим на цьому етапі.

Найбільша небезпека 2021 року для Тельців полягатиме в поспішності прийняття рішень. Початок позитивних змін і виконання бажань може привести до запаморочення від успіхів. Захочеться більшого чим доля зможе дати на цьому етапі. Важливо стримувати себе і здійснювати тільки добре обдумані дії. Документальне оформлення авторських прав, яке ймовірно стане актуальним для багатьох Тельців в 2021 році, слід відкласти на кінець роки. Робота (наукова праця, технічний винахід, літературний твір) повинна «відлежатися». В цьому випадку можна уникнути помилок, крадіжки інтелектуальної власності і взагалі будь-яких несподіванок.

Любовний гороскоп на 2021 рік для Тельця

На початку 2021 року Тельці можуть розраховувати на підтримку і на деяку міру удачі, в діях, що робляться в цей період, відносно своїх сентиментальних починань. Ні в якому разі не сумнівайтеся і зволікайте, якщо в січні-лютому 2021 року ви вирішите признатися в коханні людині яку любите усією душею. Усе що стосується вираження почуттів, ніжні романтичні розмови і любовні ласки вдаються Тельцям з легкістю в цей період. Зараз ви майже напевно можете не побоюватися відмови, навіть якщо надумали запропонувати свою руку і серце королеві.

Період сприяння в любові прописаний не лише молодим закоханим. За гороскопом, початок 2021 року, коли за вікном стоять тріскучі морози, для Тельця буде усіяно пелюстками троянд навіть, незважаючи на десятиліття спільного життя в законному шлюбі. Правда в цьому правилі слід зробити невеликий відступ, удача супроводить усі плани володарів знаку зодіаку Телець. Можливо, цього разу Тельці здатні підібрати правильні слова, а так само повні рішучості, щоб, нарешті, розлучитися з людиною, з якою у них, на їх думку, немає майбутнього.

Перші ознаки нестабільності ситуації у сфері близьких любовних стосунків виникнуть на самому початку весни 2021 року. Ваш гороскоп дорогі Тельці явно вказує на можливість суперечки, сварок і інших ситуацій, коли обидва партнери не розуміють мотивації один одного. Мабуть, амбіції і двозначність намірів Тельця, періоду весни-літа 2021 року не дозволить партнерам добитися взаєморозуміння. У тому або іншому ступені, усі любовні взаємовідносини Тельця будуть отруєні побутом, а так само проблемами, що порушують питання спільних фінансових активів.

Лише з приходом літа ситуація в цій сфері почне мінятися, кардинально перетворюючи ситуацію, виправляючи допущені в цей період помилки. Як би то не було, вже в липні 2021 року Тельці знову відчують в собі сили для початку нового роману, нової любові, нового життя. Можна сказати, що проблем в завоюванні симпатії протилежної статі для вас існувати не буде. В той же час, взаємовідносини Тельців що живуть в довгострокових союзах тяжітимуть до стабілізації ситуації, що, проте, не означає неповноцінність, швидше навпаки це буде енергійні взаємовигідні стосунки з близькою вашому серцю людиною. Дуже сприятливий період серпень-вересень 2021 року для тих пар, хто вирішить офіційно оформити свої стосунки з партнером, в якості вибору часу для урочистих заходів.

Можна додати, що в гороскопі 2021 року є ознаки того, що деякі Тельці впродовж осені будуть залучені в різного роду духовні практики і саморозвиток за допомогою окультних заходів. Навіть якщо це має відношення до вашої персони особисто, події такого роду можуть відбуватися за вашою спиною, учасником їх може виявитися ваша кохана людина або ваші діти.

Кінець 2021 року Білого Бика для володарів знаку зодіаку Телець у сфері любовних інтересів буде ще сприятливішим, ніж передуючі цьому часу періоди. Є вірогідність, що Тельці будуть настільки поглинені подіями в романтичній сфері, що перестануть приділяти досить уваги професійним і іншим проблемам. У цей період Тельці можуть чекати деякої події, що ймовірно поверне вас в звичне русло і навіть може стати переломним моментів для цілого напряму у вашій долі.

Гороскоп кар’єри і фінансів на 2021 рік для Тельця

Рік Білого Металевого Бика — це ваш рік! Саме зараз можливо зрушити гори. Для Тельців на перший план виходять кар’єра і соціальна реалізація. Вам зараз таланить як ніколи. Тому, пам’ятаючи про те, що зараз вам посміхається фортуна, сміливо йдіть вперед. А оптимізму і розширення можливостей вам буде не позичати. Можна добитися дуже багато чого. Обставини будуть складаються найвдалішим чином, але і вам слід проявляти активність. У 2021 році вашому кар’єрному просуванню благоволитимуть планети. Ваші керівники будуть до вас великодушні, а самі ви доб’єтеся авторитету у своїй області. Великі шанси підвищення по службі. Вона в цей час може бути пов’язана з іноземцями, зарубіжними країнами, поїздками. Співпраця з іноземними компаніями буде сприятлива для вас.

Абсолютно особливими будуть події середини квітня і до середини липня і в період з середини листопада до кінця грудня. В цей час можуть збуватися найнеймовірніші мрії, які торкаються ваших соціальних і професійних досягнень. Зростає везіння. Але тут не виключена двоїстість і неоднозначність. Також варто бути уважними, не «витати в хмарах», стежити за тим, щоб не приймати бажане за дійсне, якщо насправді у вас не вистачає на це в даний момент ресурсів (хоча вам якраз здаватиметься, що «море по коліно»). Але обережність і здоровий глузд не повинні покидати вас, не дивлячись ні на які удачі. Тому як є небезпека того, що ви можете помилково бачити свої перспективи, йти не в тому напрямі і сприймати ситуацію спотворено. Також остерігайтеся не зовсім чесної поведінки людей на роботі. Але загалом, в ці періоди хорошого очікується більше.

На початку року і в серпні-вересні 2021 року Тельців на роботі підстерігатимуть непередбачені, абсолютно несподівані події. Вірогідне зіткнення традиційних і новаторських, прогресивних методів діяльності, проблеми з чиновниками. Слід бути обережними і стриманими, щоб не дивуватися потім різким змінам.

З 30 жовтня 2021 року чекайте зростання особистої відповідальності і збільшення обов’язків на роботі. Тут від вас знадобиться дисципліна, обережність і копітка наполеглива праця. Проміжок з середини жовтня до середини листопада буде нелегким. Ваші повсякденні обов’язки можуть зазнати істотні зміни, причому усе це відбуватиметься напружено і хворобливо. Великі шанси ускладнень стосунків з колегами. Можете бути замішані в масових процесах, конфліктах, в яких особисто від вас мало що залежить.

Цей рік для Тельців може стати роком розчарувань в друзях. Ймовірно, що ви переглянете деякі свої проекти на майбутнє. Це не кращий час для допомоги покровителів.

У фінансовому відношенні рік загалом добрий. Підвищення по службі збільшить і дохід. Але важливо не піддаватися помилкам, і не попадатися на вудку шахраям. З 12 липня по 26 серпня будьте особливо обережні з фінансовими операціями. Краще в цей час гроші витрачати якомога менше.

Сімейний гороскоп Телець на 2021 рік

Тельці першої декади (21.04-1.05).

Тельці, народжені в цей період, взимку і на початку весни матимуть дискомфорт в сімейних стосунках. Не піддайтеся на провокації, згладжуйте гострі ситуації, не підтримуйте сварки. Можливо, батьки виховують вас, але на те вони і батьки — зберігайте самовладання.

Тельці другої декади (2.05-11.05).

У першій половині року здійснюйте проекти з нерухомістю, купуйте велику техніку або меблі, можливо, доведеться займатися оформленням спадку. Проте не тринькайте грошика на шопінг — вони вам ще згодяться. Восени ви станете домосідом, обстановка в сім’ї буде дуже комфортною. Побалуйте дітей, підтримайте батьків.

Тельці третьої декади (12.05-21.05).

Бережіть теплі стосунки в сім’ї, не зривайтеся на близьких: в непростий період міцний тил — зовсім не банальна фраза. Стосунки зміцнять спільні прогулянки і інтереси, відверті розмови. Запрошуйте у гості батьків і друзів, можливо, їх порада допоможе вам знайти вихід з непростої ситуації. Не позичайте і не беріть гроші у борг, потерпіть. Ближче до осені життя налагодиться саме собою.

Гороскоп здоров’я для Тельців на 2021 рік

На самому початку року Білого Металевого Бика Тельців чекають неприємні сюрпризи із здоров’ям. Цілий спектр різнобічних вказівок у вашому гороскопі на цей період говорить про можливість інтоксикацій пов’язаних як з отруєнням, розладами травної системи так і в результаті перенесених інфекційних захворювань або в якості наслідку неправильно здійсненої хірургічної операції.

В якості профілактики і зниження негативної дії можливих наслідків Тельцям не рекомендується споживати неперевірену їжу, продукти, що не пройшли термічної обробки і сиру воду. Так само намагайтеся обійтися без делікатесів і інших надмірностей, якими особливо багатий період двох перших тижнів початку року. Іншими словами, чим простіше і буденніше буде ваша їжа дорогі Тельці, тим краще. Варто додати, що такий простій, прагматичний підхід до життя дуже правильно співвідноситься з характером майбутнього 2021 року, року Бика стихії металу за китайським гороскопом.

З приходом весни ситуація в секторі гороскопу вашого знаку зодіаку змінитися і сприятиме вирішенню Тельцями проблем, які давно доставляють вам незручності. У розряд таких труднощів можна віднести хвороби як органічного, так і психічного характеру. Наприклад, на середину-кінець весни 2021 року ви можете запланувати операцію, або пройти курс терапевтичного лікування.

Період найбільш міцного здоров’я припаде на травень-червень 2021 року, проте відгомони минулої зими не зникнуть самі по собі. Таким чином, для тих представників знаку зодіаку Телець, хто не робив серйозних профілактичних заходів, навіть в цей сприятливий для вашого здоров’я період ви все-таки можете страждати від різних розладів травного тракту. У будь-якому випадку в незалежності від ваших успіхів, період початку літа це час коли Тельцям з подвоєною силою слід звернутися до низькокалорійної дієти. Майте на увазі вищезгаданий факт, у тому числі намагайтеся вести активніший спосіб життя в тих випадках, коли ви не в силах встояти перед черговими сезонними ласощами.

Чи давно ви востаннє зверталися до доктора, проходили амбулаторне обстеження? У більшості випадків відповідь Тельця буде мало обнадійливою, але саме в найжаркіший період літа і перший місяць осені для вашого знаку зодіаку будуть великі шанси зараження інфекційними захворюваннями. Не залишайте без уваги навіть звичайнісіньку подряпину, потенційно здатну вбити вас.

Для тих, хто живе активним статевим життям слід остерігатися партнерів у вірності, яких ви не впевнені. Відгороджуватися від світу і ставати аскетом, звичайно ж, не треба, але доля самоконтролю і розсудливості у вашій поведінці має бути присутньою завжди.

Останні місяці 2021 року не провіщають Тельцеві якого-небудь серйозного погіршення самопочуття, особливо починаючи з листопада 2021 року, підвищення активності дозволить вам почувати себе на всі сто процентів. Все ж, із-за збільшених фізичних навантажень, в цей час вірогідні легкі розлади сну, позбавитися від яких можна завдяки теплим ваннам і самоконтролю. Намагайтеся їсти виключно легку їжу після шести годин вечора, або зовсім відмовтися іться від неї в цей пізній час.

Гороскоп на 2021 року діти Телець

Дівчинка або хлопчик Телець в рік Бика — сама урівноваженість і спокій до того самого часу, доки дорослі не вирішать змусити дитину робити те, що вона не бажає. Упертість і твердолобість цих малюків може посперечатися з тими ж рисами вдачі дорослої людини. Пояснити цій дитині свою точку зору, а тим більше змусити зробити щось проти її бажання просто неможливо.

Емоційно стійкий, упевнений в собі і абсолютно незворушний маленький чоловічок Телець-Бик справляє враження далеко не такого маленького, яким здається. Він ніколи не злиться по дурницях, якщо його не розуміють дорослі, намагається пояснити, як уміє власні цілі і точку зору.

У школі дитина Телець-Бик дуже старанна. Проблем з навчанням, як правило, не виникає, мами і папи завжди гордяться своїми нащадками.

Гороскоп 2021 по року народження Телець

Гороскоп на 2021 рік Телець — Щур

Взагалі-то ви за природою «Енерджайзер» і бродяга, але 2021 рік пробудить у вас приховані якості: прихильність до спокою і небажання йти на ризик. З одного боку, це добре: сімейне тепло і стабільність у вас будуть. З іншого — ви ризикуєте пропустити багато вкрай цікавих ділових пропозицій!

Гороскоп на 2021 рік Телець — Бик

Що до вас липнутиме в наступному році, — так це гроші. Але, природно, не просто так, а внаслідок докладених зусиль. Зірки рекомендують не відмовлятися від нових проектів, пропонованих шефом, а якщо є бажання, то і зовсім почати власний бізнес: ваш гаманець скаже вам за це спасибі. А ось чого робити не можна, так це захоплюватися азартними іграми: ризикуєте втратити усе, що приплило.

Гороскоп на 2021 рік Телець — Тигр

В 2021 році ви з радістю перекладете на інших частину роботи і делегуєте частину відповідальності. В принципі Білий Бик не проти вашої «відпустки»: фінансовий стан обіцяє бути стабільним. Але ось про рух вперед в цьому випадку доведеться забути. Тому обирайте: або расслабон без особливих перспектив, або беремо себе в руки і бігом за смачним призом!

Гороскоп на 2021 рік Телець — Кіт

Металевий Бик не дасть вам занудьгувати: готуйтеся до робочих поворотів, нових дружніх і ділових зустрічей і високого градуса романтики. Життя раз у раз вимагатиме від вас свіжого погляду і пошуку нестандартних рішень, обіцяючи за кожну вирішену задачку дуже потрібний вам бонус — крок по кар’єрних сходах, додаткову тисячу в гаманці і навіть зустріч з людиною, яка складе ваше щастя.

Гороскоп на 2021 рік Телець — Дракон

«Усе, що вам потрібне, — це тільки любов!» — кваплячись на зустріч з вами, наспівує Білий Бик. Ви зрозумієте, наскільки він правий, вже на початку року, коли усвідомите, що кохана людина поруч — найбільша ваша цінність, то, заради чого не шкода і попрацювати, і гроші витратити. Одинаки пустяться на пошуки «половинки», а одруженим поповнення в сім’ї.

Гороскоп на 2021 рік Телець — Змія

У вас настає ідеальний час, коли ви зможете легко і невимушено завершити розпочаті раніше справи і проекти — навіть ті з них, які здавалися вам мертвим вантажем, і отримати за це солідну кар’єрну і фінансову винагороду. А ще Білий Бик рекомендує вам вгамувати гординю і помиритися з людьми, з якими посварилися або розлучилися минулого року: відновлені стосунки стануть ще міцніші.

Гороскоп на 2021 рік Телець — Кінь

Щоб схопити Фортуну за хвіст, вам досить займатися тим, що ви любите і умієте, — не відсиджуватися в кутку, а знаходитися в самому епіцентрі подій. Спілкуйтеся, пропонуйте свою допомогу в реалізації різних проектів, не відмовляйтеся від пропозицій — це посилить ваші позиції в професійній сфері, та ще і оточить прихильниками, серед яких може виявитися ваша «половинка».

Гороскоп на 2021 рік Телець — Коза

Ви і так маєте досить примхливий характер, але в рік Металевого Бика, він і зовсім може стати занадто егоїстичним і навіть некерованим. Щоб не наламати дрів як на роботі, так і в особистому планах, Білий Бик рекомендує завжди пам’ятати: ваше «хочу!» має рівно такі ж права, як і «хочу» оточення, тому намагайтеся шукати і знаходити компроміси, особливо з тими, хто вам по-справжньому доріг.

Гороскоп на 2021 рік Телець — Мавпа

Ваш основний мінус в 2021 році — неквапливість: із-за неї і вигідну роботу можуть вихопити буквально з рук, і людину, по якій ви зітхали по ночах, відвести під вінець, і вашу власну мрію реалізувати і присвоїти раніше, ніж ви за неї візьметеся. Щоб перемогти нерозторопність, більше спілкуйтеся з людьми, звиклими блискавично приймати рішення і нестримно діяти.

Гороскоп на 2021 рік Телець — Півень

«Хочеться пожити красиво», — в 2021 році подумаєте ви і почнете реалізовувати цю думку: захопитеся шопінгом, дасте старт ремонту або будівництву, відправитеся в морський круїз… В принципі, це непогано, якщо до бажання «красиво жити» ви прикладете ще і бажання ударно для цього попрацювати, і запрацювати. А ось влізати в кредити заради матеріальних цінностей Бик настійно не рекомендує: віддати позику буде непросто.

Гороскоп на 2021 рік Телець — Собака

У вас є яка-небудь бізнес-мрія? Якщо так — негайно засукуйте рукави і активно беріться за її втілення: це може завершитися і стрибком в крісло дуже великого шефа, і розгромом конкурентів, і завидними прибутками. Якщо ж мрії немає, її потрібно терміново придумати і чітко сформулювати — такий унікальний для ділової і професійної реалізації рік повториться ще нескоро.

Гороскоп на 2021 рік Телець — Кабан

Білий Бик обіцяє вам удачу в справах і успіх на любовному фронті, але передрікає і запаморочення від успіхів, внаслідок чого можна «вийти з берегів» — почати робити покупки, які не по кишені, давати обіцянки, яких не можна виконати, зайнятися справою, яка не по плечу… Намагаючись підняти непідйомне, нехитро і надірватися. Щоб цього не сталося, зважуйте свої слова і сили і радьтеся з друзями.

Гороскоп на 2021 рік Телець

Повернутися на сторінку Гороскопи на 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *