Гороскоп на 2021 рік Терези

Гороскоп на 2021 рік Терези

У 2021 році Білого Металевого Бика, Терези повинні будуть навчитися жити легше, не страждаючи так від дрібних невдач, якими рясніє життя будь-якої людини і які і даються, власне, для того, щоб людина змогла належним чином оцінити свої перемоги. Адже усе пізнається в порівнянні. У 2021 році представників цього знаку відвідає натхнення. Він буде відмічений потужним приливом творчої енергії. З’явиться можливість зайнятися справою, до якої давно вже лежить душа, але на яке ніколи не бракувало часу. Запліднені гарними ідеями Терези з радістю приймуть цей подарунок і кинуться в роботу як в обійми улюбленої людини.
Особливо щасливими виглядатимуть Терези, чия діяльність має відношення до художньої творчості. Вони працюватимуть натхненно і радісно, а крім того їх чекає успіх у публіки, а у деяких навіть серед колег. В цей час важливо не втратити шанс, що представився, і показати усе, на що Терези тільки здатні.
Переломним буде 2021 рік для Терезів-батьків. Швидше за все, їм доведеться пройти через якийсь дуже сильний контроль, який виявить їх спроможність як вихователів. Важко сказати, яких чекати результатів. У цьому питанні у кожного буде свій підсумок.
Бездітні Терези зможуть створити або зачати дитину. Увесь 2021 рік виявиться пронизаним для Терезів любов’ю, причому неважливим виявиться вік, сімейний стан, професійна зайнятість. Терези ніби потраплять в чарівну країну, де вони бажані. Можливостей реалізувати романтичні схильності знаку представиться стільки, що голова йтимите обертом, захочеться усього і більше.
Терези і самі здогадаються, що кожне яблуко на дереві життя не надкусиш, і стануть рухатися як по лезу бритви, зберігаючи свої великі або маленькі надбання від чужого цинізму або випадкової зневаги. Зазвичай обережні Терези можуть спробувати себе на колесі вдачі. У грі їм може крупно поталанити, але, усього один раз. І ще один приємний момент запланували зірки Терезам на 2021 рік. Нарешті представники знаку можуть провести відпустку так, як завжди мріяли. Якщо щось спочатку і не стане виходити, потрібно буде тільки трохи попрацювати, і бажання виповниться з вражаюче точною відповідністю мрії.
Якщо серйозно говорити про відпочинок, то в 2021 році Білого Бика, Терезам доведеться грунтовно переглянути своє відношення до цього питання. Робота на знос перестане бути актуальною. Терезам буквально доведеться чергувати працю і відпочинок. Обставини складатимуться таким чином, що усе сприятиме такому стану справ. Терези стануть використовувати для активного відпочинку свої творчі пориви, міняючи рід занять, кидатися в обійми коханих, повертатися до справ, щоб через деякий час відправитися на побачення з природою.
У 2021 році марно будувати плани на майбутнє. Ніяких глобальних змін чекати теж не потрібно. Артистам і художникам потрібно мати на увазі, що занадто особисті переживання тільки зашкодять реалізації проекту, слід підходити до втілення ідей з точки зору стороннього спостерігача.

Любовний гороскоп на 2021 рік для Терезів

Для одружених і пар пов’язаних довгостроковими зобов’язаннями перші місяці 2021 року Металевого Бика розпочнуться з посилення взаємного почуття, загального усвідомлення того що, знаходячись разом, ви набуваєте того невловимого почуття, яке люди називають щастям. Як відомо, щастя завжди знаходить вихід, так що недивно, що багато хто з Терезів замислиться про збільшення своєї сім’ї, деякі запланують другу або навіть третю дитину. Самотні представники знаку зодіаку Терези в цей самий період можуть серйозно замислитися про зміну холостяцького статусу, деякі приймуть припущення вийти заміж. Та ж тенденція буде характерна відносно овдовілих Терезів, а так само і для тих людей, що розірвали стосунки внаслідок розлучення.
З настанням весни сприятлива ситуація в секторі любові і взаємовідносин почне поступово змінюватися. Намагайтеся у березні 2021 року тримати дистанцію в стосунках з близькими людьми і, особливо дистанцію відносно хресних батьків, якщо бажаєте зберегти сімейну гармонію ще деякий час.
У квітні 2021 року поїздки, особливо далекі поїздки, можуть призвести до несподіваної зустрічі з людиною, до ви якої мали, або все ще маєте, трепетні почуття любові. За усіма ознаками, прописаними в гороскопі 2021 року Білого Бика, для Терезів така зустріч стане поворотною. Ваше життя дорогі Терези перевернеться, звичайно, не обов’язково, що подальші події будуть пов’язані саме з тією людиною, зустріч з яким підштовхне до змін, хоча, звичайно ж, і такий варіант повністю виключати не варто. Так або інакше, весняний настрій надасть стосункам Вагів фривольності і більшої свободи. Не заглядаючи вперед, ви насолоджуватиметеся тим, що маєте в даний момент, так само ймовірно, що ваші стосунки в цей період не будуть такими, що запам’ятовуються, носити глибокий характер, який надалі заносять в мемуари.
У червні 2021 року хороші взаємовідносини з коханою людиною можливі на умові розсудливого підходу з боку Терезів. Насправді в цей час бурхливі пристрасті у вашій душі вимагають від вас щось іншого, але якщо ви давно будували далекосяжні плани, якщо ви дорожите вашими стосунками, то Терезам знадобиться уся їх сила волі щоб не зірватися і не вчинити помилку розповівши своєму партнерові то чого він не повинен був знати.
У липні і серпні 2021 року буде гарний час для відновлення в тих випадках, якщо в попередні періоди ви пережили неподілене почуття або важкий розрив стосунків що залишили у вашій душі глибоку рану. Серпень 2021 року, роки Металевого Бика, подарує Терезам реалістичніший погляд на навколишній світ і ваше місце в ньому. Самотні представники знаку можуть розраховувати на те, що влітку 2021 року обов’язково потраплять в солодку павутину, розставлену кимось з досить близького до вас кола спілкування. Незважаючи на постановочні взаємовідносини на початку вашого роману розуміння того, що ця людина ваш ідеальний партнер швидко опанує обох закоханих. Ситуація у вашому гороскопі складатиметься настільки оптимістично, що вже у вересні ви подумуватимете чи не зв’язати себе шлюбними зобов’язаннями з цією людиною.
Як не шкода, але багато позитивних чинників, що впливають на сектор любові і інтимних стосунків володарів знаку Терези, впродовж усього 2021 року можуть бути перекреслені негативною дією в останні три місяці року. В цей час ваші стосунки будуть нестабільні. Розриваючись між цинізмом стосунків з партнером і такими щирими почуттями, що примушують вірити у будь-яку неприкриту брехню, Терези можуть поставити під удар саме цінне, що залишиться у них на цей момент — свою віру в любов і щирість. Якщо станеться саме так, то після логічного розриву стосунків володарі вашого знаку зодіаку ще довго не наважаться почати новий роман, побоюючись за свої почуття.

Гороскоп кар’єри і фінансів на 2021 рік для Терезів

У 2021 році Бика ваша кар’єра має тенденцію до змін. Можлива зміна діяльності, або колишня робота отримає новий виток розвитку. Але відбуватися це буде через велику напругу і подолання складнощів. Будьте обережні на самому початку року.
Рік хороший для представників творчих професій, спортсменів, людей, чия робота пов’язана з сферою розваг, ризиком і азартом. Планети благоволять гарній творчій реалізації.
Перші і останні пару місяців 2021 року Терезів чекають неприємності на роботі, труднощі в стосунках з колегами. А для Терезів-керівників — з підлеглими.
Березень і перша половина квітня можуть принести помилки в поведінці з діловими партнерами. Співпраця в цей час буде не дуже сприятливою. Бажано не укладати в цей період договорів, а нові знайомства не переводити в співпрацю. До того ж, вірогідні конфлікти з колегами, а також виробничі травми.
З середини квітня до серпня — сприятливий період для службових справ. В цей час рутинних обов’язків буде менше, умови роботи можуть порадувати. Можливе виконання відразу декількох функцій на роботі, але це вас не обтяжуватиме, навпаки.
У травні ділове партнерство обіцяє бути активним і насиченим. Але вам доведеться прикласти зусиль, щоб уникнути сварок і необачних рішень.
Серпень 2021 року Білого Бика акцентує для Терезів сферу професійної реалізації. До кінця місяця спостерігаються приємні події в цій області. А ось з кінця серпня до середини жовтня — період напружений. Конкуренція, конфліктність, нестриманість керівництва — це те, що змусить вас похвилюватися. Проте заповзятливості, сміливості і активності в кар’єрних досягненнях вам не позичати.
З листопада зірки змусить вас стати серйознішими і відповідальнішими. Зростуть особисті обов’язки, у тому числі і на роботі. А ось стосунки з партнерами і клієнтами можуть дещо охолодитися.
Заробітки цього року обіцяють зміни (що було закладене ще в 2020). Левова частка грошей буде вкладена в рішення проблем з нерухомістю, у будівництво, ремонт. Але не ризикуйте з цим на початку року, а також в жовтні і листопаді. Цей напружений час для вашого доходу, вірогідні серйозні втрати і обмеження. Ваші батьки можуть потребувати вашої фінансової допомоги. Проте впродовж усього року вам може таланити з виграшем в лотерею, або в азартних іграх. Ви можете виграти конкурс і це теж благотворно позначиться на вашому фінансовому благополуччі. Грудень обіцяє деяке поліпшення матеріального стану.

Сімейний гороскоп Терези на 2021 рік

Терези першої декади (дати народження 24.09 — 3.10)

Терезам першої декади краще всього провести рік в стані сімейного спокою і душевної рівноваги. Не розпочинайте ремонту або будівництва. Намагайтеся налагодити внутрішньосімейні відносини. Обов’язково проводьте невеликі сімейні вечері, але не шумні застілля, а сімейні посиденьки. Розмовляйте, діліться планами.

Терези другої декади (дати народження 4.10 — 13.10)

У Терезів другої декади навесні і осінню може спостерігатися загострення власництва відносно чоловіка або партнера: напади ревнощів, підозри в зраді. Але усе це загалом буде викликано втомою і напругою на роботі. Щоб уникнути конфліктів, пам’ятайте: робочі стосунки залишаються за порогом будинку. Ваша сім’я вас любить і в образу не дасть.

Терези третьої декади (дати народження 14.10 — 23.10)

Цього року Терезів третьої декади чекає спокій і стабільність в сімейних стосунках. Будьте готові до того, що на початку весни можуть загостритися захворювання у дітей, тому заздалегідь проведіть профілактику. Зверніть увагу на їх успішність (якщо ваші діти школярі) — контролюйте оцінки і виконання домашніх завдань.

Гороскоп здоров’я для Терезів на 2021 рік

У сфері здоров’я 2021 рік Білого Бика може виявитися прихильнішим до представників знаку зодіаку Терези, особливо до тієї частини володарів вашого знаку хто веде активний спосіб життя і всіляко стежить за станом свого здоров’я. Таке твердження може здатися банальним, але все таки необхідно врахувати підвищену активність цього періоду.
Енергетика початку 2021 року настільки висока, що представники вашого знаку ті, що не проводять постійних тренувань виявляться нездібними правильно переробити отриману енергію. Навпаки, люди, що стежать за своїм організмом, виграють, ви не лише будете здатні виконати в цей період будь-які завдання в інших сферах своєї життєдіяльності, але і правильно відновити сили після перенесених перевантажень. Проте навіть вам не слід намагатися перевіряти на міцність життєстійкість свого організму, це так само небезпечно.
Як би то не було, активність перших місяців 2021 року Металевого Бика позначаться на усіх володарях знаку Терези, у березні 2021 року вас переслідуватимуть психічні розлади, нервозність і безсоння. Хорошою порадою для Терезів, що палять, буде кинути свою згубну звичку до початку весни. В цьому випадку ви не лише поправите своє здоров’я загалом, але і зможете запобігти можливим ускладненням з серцем і дихальною системою, які вірогідні на початку весни.
У квітні і травні 2021 року якогось певного впливу планет в гороскопі Терезів спостерігатися не буде, у зв’язку з чим, можна зробити висновок, що ваше здоров’я впродовж цих місяців залишиться міцним і не принесе неприємних сюрпризів. Все ж будьте уважніші до того, що ви вживаєте в їжу, в травні 2021 року можливі проблеми з травленням.
Якщо у вашому списку є деякі невиліковні або хронічні захворювання, то намагайтеся звертати особливу увагу до неприємних симптомів впродовж травня-червня 2021 року. Також слід додати, що в цей період перших літніх днів Терези, заради блага усіх людей, що їх оточують, повинні добре відпочивати. І так само намагайтеся уникати стресу.
Розташування деяких планет у вашому гороскопі, дорогі Терези, в липні 2021 року Бика спровокує неполадки з вашою травною системою. А маленька проблема може перерости в серйозну хворобу, наприклад таку як виразка шлунку. У серпні отримають продовження проблеми з безсонням, позначиться нервове перенапруження, а так само можливе накопичення токсинів у вашому організмі.
Просто так, цей рік може не закінчиться, досить нервовий період у вересні може перекинутися на жовтень і листопад 2021 року. Загальний стан здоров’я Терезів обіцяє бути прийнятним в цей період, проте якщо ви не розв’яжете проблему у зародку ще у вересні, то нервове перенапруження може призвести до значних втрат наприкінці року.

Гороскоп на 2021 року діти Терези

Дівчинка, так само як і хлопчик Терези в рік Бика відрізняються усидливістю. Вони здатні виконувати рутинну роботу без втоми і перерви. Завдяки цій якості вони краще вчаться.
Дуже рідко хлопчик або дівчинка, що з’явилися на світ при такому астрологічному поєднанні, проявляють ініціативу в колі своїх однолітків.

Гороскоп 2021 за роком народження Терези

Гороскоп на 2021 рік Терези — Щур

Пізнання світу, подорож, самовдосконалення — ось до чого закликає вас Білий Бик. Не намагайтеся виправдати чиїсь надії і догодити кожному. Більше часу приділяйте собі і своїм потребам. Ви здивуєтеся, як здоровий егоїзм змінить ваше життя на краще. Та і оточення від вашого щастя тільки виграє. Частіше вибирайтеся на природу: це допоможе звільнитися від негативу і набратися сил.

Гороскоп на 2021 рік Терези — Бик

Рік Металевого Бика приготував Терезам приємні сюрпризи в робочих питаннях: хтось вдало працевлаштується, хтось змінить рутинну справу, що приїлася, на більш захоплююче заняття, хтось відправиться у високооплачуване і перспективне відрядження за рубіж. На ваш успіх злетяться старі і нові друзі: ви навіть здивуєтеся, скільки їх у вас! Але не усім треба довіряти. Обирайте тільки найнадійніших, а краще розраховуйте на себе.

Гороскоп на 2021 рік Терези — Тигр

Вам таланить в усьому, що стосується кар’єри і фінансів. Вірогідне підвищення. А тим, хто налагоджений змінити роботу, поступить вигідна пропозиція. Навесні треба зайнятися здоров’ям: прислухатися до організму, дозволити собі невеликий відпочинок, утриматися від шкідливих продуктів, уникати стресових ситуацій. І коли рік Бика відкриє перед вами нові можливості, ви будете як новенький.

Гороскоп на 2021 рік Терези — Кіт

Головний бонус року: вам вдасться відновити втрачені стосунки з колись дорогими і близькими людьми. Причому це виявиться вигідним для обох сторін. Також Бик обіцяє нові корисні і приємні знайомства. На службі ви зміцните своє положення, отримавши повагу керівництва і співробітників. У особистому житті можливі значимі позитивні зміни: заручини, весілля або поповнення в сімействі.

Гороскоп на 2021 рік Терези — Дракон

2021 рік надасть нові варіанти заробітку. Білий Бик радить відмовитися від легких очманілих грошей на користь не так вражаючого, проте стабільного доходу. Ризик у будь-якій області вам протипоказаний. Примножуйте те, що є, не вплутуючись в сумнівні авантюри і «ліві» романи. У другій половині року серйозною підмогою стануть міцні зв’язки з впливовими людьми.

Гороскоп на 2021 рік Терези — Змія

На початку весни Металевий Бик дає вам шанс закохатися і забутися. Неважливо, сімейна ви людина або вільна. У будь-якому випадку яскраві емоції підуть на користь: змусять позбавитися від непотрібного і розкриють перед вами нові двері. Також в 2021 році ви переглянете свої погляди на спосіб життя, звички і харчування, що принесе користь, організму і дозволить відновити сили.

Гороскоп на 2021 рік Терези — Кінь

Настає ідеальний час, щоб відкласти у бік справи і впритул зайнятися сім’єю. Якомога більше часу приділяйте «половинці» і дітям. Багато хто з вас замислиться про продовження роду. Дитина, зачата в рік Білого Бика, зміцнить стосунки і принесе гармонію. У кар’єрі не чекайте наддосягнень. Проте ви зможете закласти базу для подальшого кар’єрного зростання.

Гороскоп на 2021 рік Терези — Коза

Вас чекають великі зміни, причому усі вони до кращого. У роботі зірки рекомендують побороти вашу фірмову рису — непоступливість. Ставши зговірливішим, ви тільки підніміте свій авторитет в очах співробітників. Деяких представників знаку потягне на подвиги, у тому числі спортивні. Тут головне навчитеся економити і відновлювати сили і тоді перемога буде за вами.

Гороскоп на 2021 рік Терези — Мавпа

Зірки рекомендують вже на старті року накидати зразковий план дій на найближчі 12 місяців і намагатися йому слідувати. Це допоможе досягти максимального результату при мінімумі зусиль. У сфері почуттів вітається творчий підхід: частіше дивуйте вашу «половинку». Самотнім Терезам-Бикам зірки радять не розпилюватися на нерозділене кохання: краще зосередьтесь на пошуку взаємності.

Гороскоп на 2021 рік Терези — Півень

Творчість — ваш рульовий упродовж усього 2021 року. Ви зможете реалізувати свої приховані здібності, причому так переконливо, що це допоможе просунутися кар’єрними сходами. У першому півріччі на деяких представників знаку обрушиться несподівана, хоча і цілком, заслужена популярність. А до грудня ваші таланти конвертуються в цілком відчутний фінансовий бонус.

Гороскоп на 2021 рік Терези — Собака

Ви, як магніт, притягуєте до себе людей, підкорюєте їх і захоплюєте своїми ідеями. Саме цей дар допоможе вам в 2021 році Бика забезпечити собі фінансову стабільність. Проте намагайтеся не зациклюватися на кар’єрі: особисте життя теж вимагає вашої уваги. Присвячуйте вільний час коханій людині. А якщо ви самотні, займіться активним пошуком «половинки»: зірки вам допоможуть!

Гороскоп на 2021 рік Терези — Кабан

Успіх матиме той, хто не розпилюватиметься, а спрямує усі свої зусилля на одну мету. Також Білий Бик підштовхує вас у бік бігової доріжки або фітнес-центра. Спорт дасть додаткову енергію, а також позбавить від походів до лікарів. У області почуттів у вас тимчасове затишшя. Скористайтеся відпочинком, щоб зайнятися більш приземленими справами — наприклад, кар’єрою чи ремонтом.

Гороскоп на 2021 рік Терези

Повернутися на сторінку Гороскопи на 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *