Гороскоп на 2021 рік Стрілець

Гороскоп на 2021 рік Стрілець

2021 рік виявиться для Стрільців періодом розширення можливостей. Вони зможуть кардинально збільшити рівень своєї вченості, а так само коло спілкування, ну і водночас подивитися світ. Слід брати стільки знань і спілкування, скільки представники знаку зуміють осилити.
У 2021 році Білого Металевого Бика Стрільці отримають можливість взяти участь в проектах, які грунтовно змінять звичний хід їх життя. Знадобиться напруга усіх сил і волі, щоб відповідати новому рівню. Дехто з представників знаку може махнути на усе рукою і залишити все, як є, ось тільки і звичне життя раптом може різко змінитися і запропонувати усе той же тип поведінки, тільки це буде вже не ріст, а повтор пройденого, причому через великі поневіряння. Понад усе в цьому відношенні може не повезти тим Стрільцям, хто виявиться відірваним від батьківщини. Таким чином, представникам знаку краще забути про страх і лінь і сміло крокувати вперед, туди де яскраво сяє їх дороговказна зірка. Якщо проявити винахідливість і креативний підхід до справи, перемога буде за Стрільцями.
Далекі поїздки з ознайомлювальними цілями доставлять представникам знаку масу задоволення і допоможуть зав’язати нові приємні знайомства. Комусь доля піднесе ще і роман. Правда, не все так просто. Без кінця відкладатимуть рейси, стануть втрачатися квитки, готель виявиться зовсім не таким облаштованим, як розписував туроператор. Але за все потрібно платити.
Стрільцям за гарні враження і чудову компанію доведеться розплачуватися комфортом. І ще потрібно буде звернути пильну увагу на те, куди саме веде маршрут подорожі. Стрільці можуть раптом опинитися в країні з дестабілізованим станом. В цьому випадку можна і треба рішуче відмовлятися від поїздок. Навіщо розстроювати близьких? Вони до того ж в 2021 році Бика зіграють важливу роль в просуванні Стрільців.
В цей час можна відкривати сімейну справу, брати участь в проектах родичів. Ініціативи виявляться вдалими. Краще всього реалізовуватимуться проекти, так чи інакше пов’язані з поширенням інформації.
Найбільшою небезпекою 2021 року Білого Бика для Стрільців може стати зниження матеріальних надходжень. Це станеться, швидше за все, через те, що представники знаку раптом відчують себе багатими і почнуть витрачати більше. Причиною ілюзії стане обіцянка керівника підвищити зарплату або очікування надходжень від раніше зроблених інвестицій. Обіцянки не виконаються, налагоджений фінансовий канал може закритися. Так що в 2021 році Стрільцям слід бути економними. Роботу в цей час теж краще не міняти.

Любовний гороскоп на 2021 рік для Стрільця

Початок 2021 року Металевого Бика, в гороскопі знаку зодіаку Стрілець буде позначений дуже підозрілим аспектом деяких планет в секторі любові. Загалом, погода січня 2021 року не провіщає штормів, проте щось все-таки може піти не так у ваших стосунках з партнером. Чи буде це образа або просто натягнуті стосунки сказати важко. Єдиним виходом з тупикової ситуації може виявитися визнання навіть не існуючих в реальності вчинків, врешті-решт, іноді слід йти на поступки партнерові, щоб не втратити більшого.
Самотні Стрільці, навпаки, в січні 2021 року можуть зустріти любов усього свого життя, і вдало влаштувавшись під крилом своєї коханої людини, в лютому 2021 року встигнуть звити любовне гніздечко, в якому вдаватимуться до любовної пристрасті і ніжних поцілунків. З приходом весни будь-який негативний вплив в секторі любові гороскопу Стрільця поміняє свій знак з мінуса на плюс, обдаровувавши представників вашого знаку зодіаку ніжністю і теплотою почуттів. Проте, незважаючи на явну прихильність вашого партнера до ваших пестощів будь-якого роду, намагайтеся бути турботливим про свою кохану людину. Невеличкий знак уваги, подарунок, ніжне слово — можуть творити дива. Ігнорування і зневага потребами партнера може призвести до небажаних в такий гармонійний період дискусій, до сварок на порожньому місці і як наслідок до проблем у взаємовідносинах.
Для самотніх представників знаку Стрілець черговий слушний момент настане в середині квітня 2021 року. Для тих пар, що живуть в довгострокових союзах, але не наважилися досі афішувати свої стосунки, період кінця весни буде часом перегляду зв’язку. Деякі Стрільці дійдуть висновку, що їм час стати розсудливим і легалізувати тривалий роман на офіційному рівні.
На початку літа 2021 року Білого Бика Стрільці безперечно помітять чітко ознаки зниження інтересу, виражені у тому числі в нездатності повноцінно задовільнити свого партнера. Тільки не впадайте в паніку, це цілком закономірний ефект викликаний негативним впливом планет на сектор інтимних взаємовідносин в гороскопі Стрільця. Як наслідок ефект буде тимчасовим, вже наприкінці червня будь-які негативні наслідки повинні повністю зникнути.
Липень і серпень — це традиційний час відпочинку, коли можна відправитися на чорноморське узбережжя щоб насолодиться м’яким кліматом і відновити здоров’я. У 2021 році відпочинок Стрільцям потрібен як ніколи, проте шумний морський пляж цього року для вашого душевного стану не зовсім підходить. Знайдіть відлюдне місце, необов’язково на морі, кемпінг в лісі, дача, головне — це самота з природою, яку ви можете гармонійно розділити, спілкуючись з коханою вашому серцю людиною.
Зірки безперечно бажають протегувати вашим починам у сфері любові в останній квартал 2021 року. Швидше за все, вже з кінця вересня 2021 року Бика самотні Стрільці переживатимуть настільки піднесене і величне почуття любові, про яке навіть не могли мріяти у своїх снах. В той самий час відносини усередині постійних пар і пар, що живуть цивільним шлюбом, перейдуть на новий рівень. Ймовірно, кожен з партнерів переживе один з тих моментів, коли ти, нарешті, розумієш, що буде, якщо з яких-небудь причин втратиш свою кохану людину. Іншими словами, ваша любов наприкінці 2021 року буде міцна як ніколи, а Стрільці будуть щасливі від думки про те, що їх кохана людина поряд з ними.

Гороскоп кар’єри і фінансів на 2021 рік для Стрільця

До листопада професійна діяльність багатьох Стрільців гальмуватиметься. Характерні перешкоди, складні проблеми і обмеження в цій області. Втім, як і в 2020 році. Особливо проблематичні січень, початок лютого, друга половина серпня, вересень і друга половина жовтня. В цей час на роботі відбуваються абсолютно непередбачувані процеси, які можуть змусити навіть змінити професію. Проте з листопада складнощі, які тягнулися роки, нарешті підуть в минуле. І у вашій кар’єрі почнеться новий, набагато успішніший етап.
Січень, вересень і травень року Білого Бика тим більше не обіцяють швидкого розвитку подій. В цей час справи просуваються вкрай повільно, відбуваються помилки і незрозумілі затримки. Проте після цих періодів спливе інформація, прихована раніше, яка дозволить переоцінити реальний стан речей і прийняти правильні рішення.
Перша половина весни може принести протиріччя у виконанні повсякденних обов’язків і в стосунках з товаришами по службі. Припаде повернуться до минулих обов’язків. Вірогідні зустрічі з кимось з колишніх колег.
Друга половина квітня, червень і перша половина липня року Металевого Бика — дуже динамічний і напружений час. Працювати потрібно буде багато і активно. Але енергії вам буде не позичати. В цей час остерігайтеся конфліктів з товаришами по службі, підлеглими, а також виробничих травм.
2021 рік може стати переломним у фінансовому відношенні. Ваші заробітки можуть піддатися істотній трансформації. Вірогідні як великі прибутки, так і втрати. Багато в чому це буде пов’язано з масовими подіями в суспільстві. Ваш інтерес до збагачення значно зросте. І можливості відкриваються дуже непогані. Остерігайтеся спокуси занадто захопитися матеріальними цінностями.
Кінець року Металевого Бика застерігають вас від великих фінансових втрат. Тому намагайтеся добре підготуватися і, де це можливо, «підстилати соломку».

Сімейний гороскоп Стрілець на 2021 рік

Стрілець першої декади (дати народження 23.11 — 2.12)

Розуміючи, як важливий для вас кар’єрний ріст цього року, ваші близькі надаватимуть вам усіляку підтримку і навіть візьмуть на себе частину ваших домашніх обов’язків. Будьте вдячні і проводьте з ними досить часу. Цей рік Білого Бика стане справжнім випробуванням для сімейних стосунків — ваші рідні покажуть, наскільки люблять вас.

Стрілець другої декади (дати народження 3.12 — 12.12)

Ви шукатимете самоти, але це лише результат нервової напруги і втоми, що накопичилася. За допомогою і підтримкою зверніться до сім’ї. Цього року позитивно складатиметься спілкування з батьками. На піку нервової напруги може виникнути бажання зрадити партнерові, але знайте, що цей швидкоплинний зв’язок задоволення не принесе, але може стати джерелом розбіжностей і масштабних конфліктів в сім’ї.

Стрілець третьої декади (дати народження 13.12 — 21.12)

Щоб зміцнити сімейні стосунки, почніть усім сімейством робити ремонт, оновлювати інтер’єр. Якщо дасте волю фантазії, ваша колективна творчість принесе чудові плоди, а взаєморозуміння буде на вищому рівні. Не забувайте і про сімейний відпочинок, сплануйте його разом і заздалегідь.

Гороскоп здоров’я для Стрільців на 2021 рік

Починається 2021 рік Білого Бика за китайським гороскопом. Хоча для Стрільця цей рік не провіщає глобальних змін, все ж 2021 рік приготував володарям цього знаку зодіаку різні варіанти розвитку подій у сфері здоров’я, визначитися з якими може кожен самостійно.
На початку 2021 року в гороскопі здоров’я Стрільця з’явитися планета в досить сприятливій для вас позиції, це надасть вам додаткової енергії, життєвих сил, і бажання зберегти той фізичний стан вашого організму, якого ви змогли добитися за останній час. І дійсно, до початку весни у вас добре виходитиме зберігати форму і оптимізм відносно свого здоров’я. Лютий 2021 року стане дестабілізуючим місяцем в секторі здоров’я гороскопу Стрільця. Планети в цей період займуть несприятливий відносно Стрільця аспект, підвищуючи вірогідність нервозності, проблем з шкірними покривами і травною системою. Все ж дія планет в цей час незначна.
З приходом весни 2021 року життєва енергія Стрільця буде розподілена нерівномірно, до того ж негативна дія планет у вашому гороскопі продовжитися, що говорить про несприятливі події у сфері здоров’я. Внаслідок неоднозначних аспектів планет, що з’являються і зникають впродовж цього періоду в секторі вашого гороскопу, що відповідає за здоров’я, Стрільці матимуть, то моменти надактивності, випробовуючи на міцність, як фізичні можливості вашого організму, так і нервової системи, то моменти надзвичайної втоми і швидкої стомлюваності. Такий режим безперечно завдасть збитку вашому здоров’ю в одному або декількох напрямах, проте втрати можна звести до мінімуму. Щоб зберегти баланс життєвих сил Стрільці повинні серйозно підійти до питання самодисципліни, мати режим дня і вести здоровий спосіб життя.
Особливу увагу зверніть на тривалість сну, лягайте спати вчасно, добре висипайтеся, як мінімум вісім годин на день.
Наприкінці травня 2021 року Металевого Бика ситуація в гороскопі Стрільця знову змінитися, зникнуть усі негативні аспекти, що пригнічують Стрільців в останні місяці, так що увесь літній період володарі вашого знаку зодіаку проведуть в хорошій фізичній формі. Окрім цього можна відмітити, що сектор гороскопу Стрільця, що відповідає за ваше здоров’я в цей період 2021 року, не буде обумовлений впливом жодної планети. Такий стан гороскопу свідчить про сприятливий період, коли ви здатні досягти добрих результатів, відновити сили і можливо втрачене здоров’я.
Наприкінці серпня і на початку вересня 2021 року Білого Бика Стрільцеві слід бути удвічі обережними — цей час підвищеного ризику отримання травм. У цей період на вас впливають відразу декілька планет, роблячи Стрільця злегка незграбним.
Восени усі планети, що впливають на ваш гороскоп в секторі здоров’я, сприятимуть Стрільцеві. До вас прихильні практично усі складові міцного здоров’я і хорошої фізичної форми. Як правило, в останні місяці 2021 року Стрільці відчуватимуть підвищення життєвих сил і бажання добитися чогось більшого в інших сферах. А ті, хто страждає від хронічних захворювань, можуть розраховувати на те, що в цей період 2021 року Бика ваш стан стабілізується або навіть може піти на поправку.

Гороскоп на 2021 року діти Стрілець

Діти, що прийшли у світ під знаками Стрільця і Бика, наділені великою життєвою енергією і допитливістю. Завдяки цьому вони активні, добре вчаться, швидко освоюються серед дорослих і однолітків. Добра пам’ять, логічне мислення і розвинена уява допомагають їм засвоювати різні предмети. Дорослим доводиться гарненько подумати перш, ніж вирішити, хто ж їх дитина — гуманітарій чи математик?
Цим хлоп’ятам властиві жадання вражень і сміливість, тому хлопчик Стрілець в рік Бика може потрапляти в небезпечні ситуації і навіть отримати травму. Він, як і дівчинка цих знаків, рано починає відчувати себе самостійним, не любить строгого контролю, але з радістю приймає рівноправне партнерство з дорослими.
Юні принцеси Стрільці — Бики ще в дитячому саду відрізняються жіночністю і кокетуванням, люблять красиві сукні і компліменти. З ними у батьків менше клопоту, ніж з хлопчиками. Почуття відповідальності і прагнення до гармонійних стосунків з рідними і подругами розвиває в дівчатках акуратність, доброзичливість, товариськість. Це створює відмінний заділ для майбутнього.
Загальним для усіх дітей, відмічених поєднанням знаків Стрільця і Бика, являється любов до похвал, потреба в частих підтвердженнях їх значущості. Але тут легко «переборщити», і тоді місце позитивних рис в характері юного створіння можуть зайняти зарозумілість, самовпевненість, хитрість. Якщо таким Стрільцям здасться, що вдома їх цінують недостатньо високо, вони покинуть сім’ю при першій же нагоді і підуть в «самостійне плавання».
Щоб зберегти теплі стосунки і не зіпсувати подальше життя дитини, їй треба демонструвати довіру, надавати підтримку і справедливо відмічати її досягнення.

Гороскоп 2021 за роком народження Стрілець

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Щур

Ваша Ахіллесова п’ята в 2021 року Бика — стосунки з людьми. З різних, іноді навіть незалежних від вас причин ви раз у раз ловитимете себе на тому, що втягуєтеся у сварку, інтригу або конфлікт… Як тільки упіймали себе на цьому, скажіть собі «стоп»!, посміхніться і вибачтеся у того, кого ненароком зібралися образити, — це дуже спростить вам життя і допоможе уникнути фінансових і любовних втрат.

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Бик

Рік обіцяє бути вдалим, незважаючи на хвилю маленьких і великих змін, яка увірветься у ваше життя на самому початку 2021 року. Тримайте рівновагу, шукайте світлі сторони у будь-чому, навіть, на перший погляд, найскладнішому повороті: зрештою усі професійні зміни будуть тільки до кращого! Що стосується особистого, то багатьох з вас чекає поповнення в сімействі, а самотніх Стрільців — доленосна зустріч.

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Тигр

Білий Бик подарує вам жартівливий настрій і жвавість, завдяки чому у вас з’явиться фора перед іншими знаками: доки ті переживатимуть із-за дурниць, ви невимушено попрямуєте до поставлених цілей. Інше питання, що вас більше тягнутиме до неробства і розваг, ніж до наполегливої праці. Через це ви ризикуєте розгубити усі бонуси, тому не забувайте відважувати собі «чарівних пенделей».

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Кіт

«Зовсім вже легко не буде… Буде весело!» — обіцяє вам Металевий Бик. І пропонує тренувати швидкість і стрибучість: від вашого вміння швидко зорієнтуватися в ситуації, що постійно змінюється, вмить прийняти вірне рішення, не злякатися змін і чіпко схопити свій шанс залежить те, наскільки вам щаститеме. Намагайтеся тримати себе у формі і будьте оптимістом.

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Дракон

Бик обіцяє вам море звершень: і кар’єрний зліт, і значне збільшення прибутків, і бажану свободу, на яку вам вдасться змінити нудне офісне крісло, і виконання сокральной мрії… Але фундамент у всіх цих звершень один — фортеця сімейних уз і непорушність оселі. Рідні люди повинні стати для вас найважливішими: лише на цьому грунті буде і успіх, і щастя.

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Змія

З самого початку року Білого Металевого Бика ваші знання, досвід і мудрість почнуть залучати до вас людей — готуйтеся радити, підказувати, приймати лаври «безцінного фахівця». Але пам’ятайте, що популярність і затребуваність — ще не привід розслабитися. 2021 рік надасть вам відмінний шанс влаштуватися на роботу своєї мрії і завоювати любов приголомшливої людини — якщо, звичайно, ви докладете до цього зусилля.

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Кінь

Перед вами маячать дуже завидні перспективи, особливо у фінансовій сфері: при щонайменших стараннях з вашого боку матеріальні проблеми 2020 підуть в минуле, поступившись місцем стабільному грошовому потоку. Правда, у вас тут же з’явиться бажання придбати на ці гроші що-небудь масштабне — машину, житло, романтичний тур… Бик це вітає, але радить ні в якому разі не брати у борг.

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Коза

Вже на початку року у ваше життя прийде везіння, щоб супроводжувати вас наступні 12 місяців. Передусім воно з’явиться у вигляді допомоги і підтримки друзів і старих знайомих: вони з’являтимуться у вашому житті в потрібний момент, виручатимуть в складних ситуаціях, робитимуть вигідні пропозиції… Крім того, вам світять приємні сюрпризи, корисні несподіванки і виграші в лотерею.

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Мавпа

У 2021 році Бика у вас є шанс пережити справжнє щастя. Правда, для цього треба розпрощатися з вантажем минулого, який обтяжує вас досить довгий час. Можливо, в чомусь доведеться стартувати з нуля — це Бик полегшує вам ношу, і завдяки ньому ви зможете злетіти стрімкіше і вище. Заручайтеся підтримкою друзів, ставте перед собою конкретні цілі і вперед, до успіху!

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Півень

У 2021 року вас здолає бажання «полюбити — так королеву, програти — так мільйон»!. Але максималізм Білий Бик радить прикрутити. З простої причини: рухаючись до намічених вершин, вам доведеться працювати ліктями і закривати очі на потреби оточення, а це не вписується у Бичачі уявлення про мораль. Намагайтеся тримати баланс: рухатися вперед, стараючись при цьому нікому не зашкодити.

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Собака

Основний ваш двигун в 2021 році — це любов. Щоб порадувати коханого, ви зможете здійснити неможливе або створити шедевр. Заради любові до дітей і рідних — побудуєте будинок, зробите ремонт, звозите їх в Диснейленд. Підживлюйте в собі любов, проявляючи відповідальність, увагу і турботу до тих, хто у вас має потребу і від вас залежить, і тоді рік Металевого Бика здасться вам казкою.

Гороскоп на 2021 рік Стрілець — Кабан

Ви загальмували свій біг в 2020, але 2021 рік відкриє перед вами такі перспективи, що ви ахнете і… скоріш усього, захочете позадкувати назад. Стоп! Відступати в рік Бика не варто. Чим більше цілей ви перед собою поставите, чим глобальніше вони будуть (не познайомитися з ким-небудь, а зіграти весілля! не поправити фінансовий стан, а купити житло!), тим більше у них шансів стати дійсністю.

Гороскоп на 2021 рік Стрілець

Повернутися на сторінку Гороскопи на 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *