Гороскоп на 2021 рік Скорпіон

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон

Скорпіонів в 2021 році Білого Металевого Бика чекає реалізація глобальних планів. Самотні представники знаку, нарешті, зрозуміють, що часу, який раніше і так витікав крізь пальці, не залишилося зовсім. Озирнувшись навкруги, вони раптом з жахом зрозуміють, що багатий набір їх колишніх пасій увесь окільцьований. Доведеться шукати нових охочих провести дні, а юнацьке завзяття злегка потьмяніє. Мають відбутися труднощі в підборі партнера. Втім, Скорпіони з їх невгамовною енергією, завзятістю і вражаючою зарозумілістю впораються з ними досить швидко.
Представники знаку, що давно і безнадійно обтяжені проблемною сім’єю, в 2021 році отримають можливість кардинально поліпшити свої позиції. Там, де вже усе давно і грунтовно запущено, доведеться мабуть різати вузли. Ну а в тих сім’ях, де все ще накопичуються взаємні образи, можна і треба розпочинати з чистого аркуша, усе з’ясувавши, грунтовно обговоривши і поставивши хрест на минулому. За такої умови у Скорпіонів може вийти хороший теплий будинок з люблячими домочадцями. До речі про будинок.
У 2021 році Бика представники знаку Скорпіон можуть приступати до рішення житлових проблем, купувати нерухомість на зразок дачі або гаража. До рішення цих завдань слід приступати відразу з початку року, в цей час доступною виявиться будь-яка інформація з цих питань. Як тільки вдасться зробити вибір і збудувати плани, ситуація почне працювати без додаткових зусиль з боку Скорпіонів.
У професійній сфері представникам знаку належить чимало попрацювати, щоб заслужити на адекватну увагу до своєї персони і нові кар’єрні пропозиції. Усе вийде, якщо Скорпіони не запустять головну тему року, і робота не заважатиме сімейним стосункам. Не слід про це забувати ні за яких обставин.
Якщо тенденції року виявляться нереалізованими, представники знаку можуть впасти у важку депресію з непередбачуваними наслідками. Тенденції ж такі, що доля надає Скорпіонам шанс завести не просто сім’єю, а повноцінну домівку з люблячим чоловіком, дітьми, традиціями.

Любовний гороскоп на 2021 рік для Скорпіона

З самого початку 2021 року ситуація у сфері любові гороскопу Скорпіона складатиметься на вашу користь. Не можна сказати, що в сімейних стосунках і в стосунках з коханою людиною у Скорпіонів усе проходитиме гладко, швидше навпаки, сварки чергуватимуться моментами близькості і любові. Проте це будуть істинні і чесні стосунки двох люблячих один одного партнерів. Погодьтеся, любові не буває без суперечок і з’ясування стосунків, ідеальні стосунки тривають не довго, а постійний духовний контакт коханих підтримує невщухаюче вогнище пристрасті. Іншими словами все говорить про те, що в період до березня 2021 року Бика, Скорпіонові за великим рахунком нема на що скаржитися.
Для вільних від шлюбних уз, але пов’язаних стосунками в довгостроковому союзі Скорпіонів у березні 2021 року буде негативний період. В цей час ви може відчувати заздрість і одночасно ревнощі до когось хто веде незалежний спосіб життя, не бажає або не звертає на вас уваги як на людину, з якою можна провести залишок днів. Можливо, ці почуття виникнуть відносно вашого постійного партнера, а можливо ні.
Незграбно розпочнеться весна для тих володарів знаку зодіаку Скорпіон, що знаходяться в шлюбі. Із-за деякої помилки або невірно сказаного слова ваш партнер наштричиться на вас, затаївши образу. Ситуація зміниться з приходом перших теплих днів квітня, залишаючи усе погане позаду, весна спонукатиме навіть вас, дорогі Скорпіони, на весняне прибирання. У секторі любові гороскопу на квітень 2021 року є усі передумови, для того, щоб ви жили в повній гармонії з коханою людиною, принаймні, ці перші весняні дні.
Для Скорпіонів, які ще не зустріли свою другу половинку, особливо це стосується жіночої половини, квітень-травень 2021 року стане періодом нестримного любовного маскараду. Любовних романів буде стільки, скільки не було у вашому житті за увесь попередній час. З квітки на квітку — Скорпіони пурхатимуть, фліртуючи то з одним, то з іншим варіантом. Та як би ви не чванилися тим, що вас не хвилюють шлюбні стосунки, цього разу ви безперечно закохаєтеся до безпам’ятності, так що усі ваші мрії будуть сконцентровані лише на марші Мендельсона і обручках.
Початок літа 2021 року Білого Бика може бути знову затьмарений важким періодом ваших стосунків з партнером. Занадто усе добре було навесні, а тепер маятник гойднувся в інший бік. Причин негативних тенденцій у сфері любові в цей час може бути множина, одна з них пов’язанна з фінансовими труднощами. Хто б, що не стверджував, але дійсно гармонійні стосунки мають мати порядок в усьому, зокрема в такому меркантильному питанні. Довго Скорпіонам переживати із цього приводу не доведеться, вже в липні ваші стосунки повинні налагодитися.
Гармонія в стосунках до серпня 2021 року поступово надокучить обом партнерам. У цей період ваші вчинки будуть більше демонстративні і менше враховуватимуть почуття улюбленої вами людини. Багато що в цей час залежить від вашого партнера, оскільки тільки люди, що по-справжньому люблять вас, можуть витримати ваші витівки. З іншого боку, серпень-вересень буде періодом розлучень і розриву стосунків, якщо ви так і не встигли зв’язати себе шлюбними обіцянками. У цьому є своя привабливість, ви перевірили стосунки на міцність і якщо вони не витримали випробувань — ви знову вільні.
Незалежно від того в якому стані Скорпіони добігли кінця 2021 року Металевого Бика, останні місяці будуть переломним моментом у вашому житті. Найбільш важке випробування в цей час можна чекати через розташування планет. Ці небесні мандрівники посіють нерозв’язні протиріччя між вашим любовним життям і фінансовим станом. Неможливо доки припустити, що за питання постане перед вами, але ясно одне це буде угода з вашою совістю. Будьте розсудливі, вирішуючи цю проблему.

Гороскоп кар’єри і фінансів на 2021 рік для Скорпіона

В першій половині 2021 року Білого Бика умови роботи можуть бути досить комфортними і приємними. Особливо в період з лютого до червня. Проте, по-перше, перша половина весни припускає деякі труднощі і затримки із здійсненням задуманого, недомовленості в стосунках з колегами і підлеглими і помилкові рішення на роботі. А, по-друге, друга половина квітня і травень — період бурхливої, активної і цілеспрямованої діяльності, повної ентузіазму і заповзятості. Але не позбавленою проблем, які викликатимуть роздратування і штовхатимуть на необачні дії.
З імпульсивністю і зайвою сміливістю варто бути обережніше. Червень 2021 року обіцяє сприятливий клімат на роботі і гармонію в колективі. Але в стосунках з діловими партнерами і клієнтами виникнуть непорозуміння і напруга. Активно заявлять про себе ваші конкуренти і недоброзичливці. Це продовжиться до середини липня.
Друга половина року Білого Металевого Бика відмічена транзитом планет, які створять складнощі для вас в листопаді і грудні 2021 року. Можливі обмеження, затримки і серйозні перешкоди на роботі, що може підштовхнути вас навіть до зміни місця служби. А з середини жовтня почнеться період бурхливої і динамічної діяльності в професійному напрямі. Це триватиме і в першій половині 2022 року. В цей час вірогідні ускладнення в стосунках з керівництвом і владою, необачні ризиковані вчинки, які можуть привести до неприємностей.
Серйозних проблем з грошима у більшості Скорпіонів в 2021 році не передбачається. Час для заробітку досить сприятливий. Цього року особливо добре можна буде заробляти завдяки сімейному бізнесу, роботі вдома. Це може бути бізнес, пов’язаний з нерухомістю. Не виключено отримання спадку. Батьки, члени сім’ї теж можуть надати дуже непогану допомогу. Важливо лише зберігати розсудливість і не впадати в зайвий оптимізм, не плутати реальність з фантазіями. Особливо в квітні, травні, червні, липні, листопаді і грудні. У багатьох з вас буде декілька паралельних джерел доходу.

Сімейний гороскоп Скорпіон на 2021 рік

Скорпіон першої декади (дати народження 24.10 — 2.11)

Напруженість в сімейних стосунках на початку цього року піде на спад. Стосунки з родичами поступово нормалізуються. Балуйте рідних приємними подарунками і несподіваними сюрпризами. Сприятливий цього року масштабний ремонт або переїзд. Корисно буде вкладати кошти в облаштування житла. Скорпіонів у шлюбі чекає абсолютне взаєморозуміння в сім’ї.

Скорпіон другої декади (дати народження 3.11 — 13.11)

Якщо ви будете занадто захоплені кар’єрою — втратите духовний і емоційний зв’язок з чоловіком, що може закінчитися розлученням. Тому спрямуйте сили на зміцнення довірчих стосунків в парі. Обов’язково проводьте час в колі сім’ї, влаштовуйте спільні розваги і відпочинок.

Скорпіон третьої декади (дати народження 14.11 — 22.11)

Скорпіонам третьої декади необхідно приділяти увагу своїй половинці, інакше холодність і відчуженість з вашого боку стане причиною того, що ваш партнер шукатиме нові відчуття на стороні. А зрада здатна втягнути Скорпіона в найглибшу депресію. Хорошою новиною цього року може стати звістка про поповнення сімейства.

Гороскоп здоров’я для Скорпіонів на 2021 рік

Для деяких Скорпіонів гороскоп на 2021 рік Білого Металевого Бика в частині здоров’я вказує на непереборну тягу володарів вашого знаку зодіаку йти наперекір усім правилам, що буде характерне для вас на початку 2021 року. До дивностей можна віднести схильність Скорпіона легко одягатися, коли за вікном стоять січневі морози. Це може викликати рецидив вашої старої хвороби, загострити хронічні захворювання, до того ж легко одягаючись в зимовий період, ви ризикуєте застудитися. Якщо причиною такої поведінки стала мода або ваше оточення, в якому люди одягаються ще лекговажніше, то не варто порівнювати свої можливості з можливостями навколишніх людей, інші можуть бути менш чутливі до переохолоджень.
В період лютого-березня 2021 року Скорпіони можуть страждати від мігрені, проте першоджерелом цієї недуги може виявитися проблема із зором, перенапруження зору впродовж робочого дня. У будь-якому випадку вам не завадять профілактичні заходи — розслабляйтеся в течії дня, робіть декілька коротких перерв на відпочинок. Наприклад, якщо ви працюєте за комп’ютером ваш зір повинен відпочивати 2-3 хвилини через кожні 15-20 хвилин робочого часу. В процесі відпочинку, вважається корисним для очей поперемінне фокусування впродовж однієї хвилини то на далеких, то на близьких об’єктах.
Навесні 2021 року Білого Бика, ваш шлунок, кишковик і печінка будуть ослаблені, загалом це не дивно, оскільки весна і осінь вважаються сезонними періодами послаблення імунітету і загострення хронічних захворювань. Проте побічним ефектом цього факту стане швидка стомлюваність, загальна слабкість і сонливість. Підтримати свій організм можна дієтою з підвищеним вмістом вітамінів і пониженим вмістом жирів, але головне при рецидивах, слабкості вам слід звернутися до вашого лікаря.
Так або інакше, але літо 2021 року ви зустрінете в більш хорошому стані. Минуть усі погіршення здоров’я, і загалом здоров’я Скорпіона не викликатиме ніяких побоювань. Більше того наприкінці червня 2021 року Скорпіони отримають енергетичне підживлення від планет. Фізична активність в цей період зажадає значних енергетичних витрат які Скорпіони компенсуватимуть вживаючи калорійну їжу, проте ваш організм впорається, а якщо розглядати ситуацію в перспективі, то можна говорити що за літо 2021 року ви наберетеся сил, яких вам вистачить ще на рік вперед.
Чергове послаблення як фізичне, так і духовне слід чекати в серпні-вересні 2021 року Металевого Бика, пониження енергетики вашого організму буде незначним, але якщо не вжити термінові заходи, то процес отримає продовження. Кращим для вас варіантом буде спорт, ще краще, якщо до цього часу ви вже регулярно займаєтеся спортом. Пам’ятайте, що для підтримки тонусу важливі не посилені тренування, а їх регулярність.
Восени і в грудні 2021 року ваше здоров’я дорогі Скорпіони буде добрим настільки наскільки можна тільки бажати. Проте, розташування деяких планет в гороскопі на період листопада 2021 року вказує на можливі проблеми у людей, що страждають від підвищеного кров’яного тиску. У цей період є ризик виникнення інсультів, звичайно, якщо ви не звертатимете увагу на проблеми тиску і незвичні для вас головні болі.

Гороскоп на 2021 року діти Скорпіон

Хлопчик Скорпіон в рік Бика буде першим стріляти з рогатки і навчить цьому інших. Він розповість, як правильно притягнути увагу дівчаток і сам перший пробуватиме свої припущення, смикаючи дівчаток за коси або ставлячи їм підніжки.
Дівчинка ж Скорпіон (у рік Бика) стане заводієм серед хлопченят, але своїми манерами вона всіляко вимагатиме до себе відношення як до представниці слабкої статі.

Гороскоп 2021 за роком народження Скорпіон

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Щур

Інтуїція — ваша головна підмога в 2021 році Білого Бика. Шосте почуття допоможе уникнути багатьох проблем і обійти стороною пастки, розставлені заздрісниками. При нових знайомствах орієнтуйтеся на перше враження: воно у результаті виявиться найвірнішим. Прислухайтеся до своїх бажань: багато з них з розряду нездійсненних перейдуть в здійсненні. Головне — впіймати момент для їх реалізації.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Бик

2021 рік Металевого Бика обдарує вас особливим шармом. Ніхто не в силах встояти перед вашою чарівністю. Люди готові ділитися з вами останнім. Проте намагайтеся не зловживати довірою: беріть рівно стільки, скільки здатні віддати натомість. Доля підкине безліч способів розважитися і отримати задоволення від життя. Залучайте до ваших звеселянь близьких: так ви зміцните сімейні стосунки.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Тигр

Бик не дозволить вам сидіти на місці. Скорпіонів — Тигрів чекають нескінченні подорожі — як заради задоволення, так і по роботі. Роз’їзди тільки зміцнять ваші позиції на службі. А ось що може похитнути ваш стан, так це зарозумілість. Намагайтеся не схопити зоряну хворобу в зачатку. Також уникайте необачних і скоростиглих рішень: тричі подумайте і тільки потім робіть.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Кіт

Такі риси, як обережність і схильність, до заплутування слідів будуть дуже доречні в першій половині року Білого Бика. Не ризикуйте сім’єю і репутацією заради швидкоплинних захоплень. Тоді починаючи з липня 2021 року доля дозволить вам вчинити відчутний стрибок в кар’єрі і стосунках. Від зайвої тривожності допоможе позбавитися компанія однодумців, яка збереться навколо вашої особи.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Дракон

Білий Бик щедро обдарує вас повагою і популярністю. Ви — той центр, який об’єднує людей і веде їх до успіху. Але, щоб не втратити лідерські позиції, дослухайтеся до порад друзів і близьких. Особливо цінною буде їх думка в питаннях фінансів. Для інтелектуального тонусу зірки рекомендують налягати на їжу з підвищеним вмістом йоду : морську капусту, рибу, морепродукти.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Змія

Використайте усі ваші запаси мудрості для досягнення взаєморозуміння з другою половинкою, рідними і друзями. Вже влітку ви відчуєте, що не даремно згаяли час на близьких. Гармония в особистому житті — ваш головний ключ до успіхів в інших сферах: кар’єрі, бізнесі, фінансах. Від цього ж залежить і ваше здоров’я.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Кінь

У 2021 році Бика зірки дадуть вам шанс більше відпочивати. Деякі представники знаку зможуть повністю відійти від обридлих справ і перемкнутися на щось новеньке. У любові «копитним» Скорпіонам краще проявляти тактику ненав’язливої уваги. Проявляючи зайву настирливість, ви ризикуєте розтоптати почуття, що зароджуються. Спрямуйте енергію і завзятість на заняття спортом.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Коза

Ваш авторитет росте як на дріжджах. А ваші ініціативи надихають оточення. Головне — поменше відсиджуватися в кутку, проявляти активність і користуватися випадком. Інакше вершки з ваших геніальних ідей зберуть інші. Зірки обіцяють вам великі покупки і глобальне облаштування оселі. До весни можливі купівля нерухомості, капітальний ремонт або переїзд, пов’язаний з сильним почуттям.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Мавпа

З перших днів 2021 року зірки радять приділяти більше уваги самопочуттю. Бик сприяє позбавленню від шкідливих звичок і переходу на здоровіший раціон. На роботі і у сфері почуттів дотримуйтеся тактики: краще промовчати, ніж сказати щось зопалу. Різкі висловлювання і агресія можуть злякати вдачу. Принадити її можна тільки терплячими залицяннями і ласкою.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Півень

Вас усі хвалять, люблять і підтримують. Керівництво вітає будь-які ваші ініціативи. Друзі підхоплюють ваші ідеї і допомагають в їх здійсненні. Близькі розділяють ваші інтереси. Проте зірки закликають не розпилюватися, а зосередитися на чомусь одному. Ще одна рекомендація: уникайте тривалих поїздок. Краще вчините декілька коротких, але змістовних подорожей.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Собака

Вже на початку 2021 року вас захопить закоханість. Нове почуття допоможе вам зважитися на зміни, які істотно поліпшать ваше життя. Багато хто зуміє конвертувати в гроші давнє хобі, поєднавши корисне з приємним. Незалежно від розмірів ваших доходів утримайтеся від того, щоб давати у борг великі суми. Інакше щедрість може обернутися для вас втратами не лише фінансів, але і дружби.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон — Кабан

У перші дні року 2021 року краще розставити усі точки в стосунках з «половинкою». Якщо справа йде до весілля — не тягніть. А якщо йдеться про тривалий конфлікт, поговоріть відверто: це допоможе відновити довіру. 2021 рік Металевого Бика приготував для вас масу приємних спокус. Користуйтеся, але не на шкоду роботі. Сміливо залишайте за бортом усе старе і обридле, щоб звільнити місце для нового щастя.

Гороскоп на 2021 рік Скорпіон

Повернутися на сторінку Гороскопи на 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *