Гороскоп на 2021 рік Риби

Гороскоп на 2021 рік Риби

2021 рік Риби проживуть не просто, хоч він і запам’ятається представникам знаку виключно часом ірраціонального духовного зв’язку з вищими силами, що саме по собі дуже цінно.
Події року Білого Металевого Бика мінятимуться з такою швидкістю і в такому несподіваному ключі, що багатьом Рибам доведеться відмовитися від раніше обраних позицій і встановлених поглядів і прийняти нові правила гри у вигляді якоїсь абсолютно нової віри. Їм доведеться вчитися спиратися не на логіку того, що відбувається, а на свої відчуття.
Надзвичайно важливу роль стане грати інтуїція. Рибам доведеться освоювати мову знаків, на якій з ними почне спілкуватися доля і сам всесвіт. І якщо це у них вийде, вони набудуть небувалої духовної сили. В цей час молитва у вустах представників знаку стане зброєю. Здатність входити в стан зміненої свідомості кардинально змінить життя.
Риби отримають можливість зусиллям волі зцілятися самим і надавати допомогу іншим. Більше того, за допомогою медитацій представники знаку зуміють боротися з чисто побутовими проблемами. Правда, при цьому доведеться частково понизити ділову активність. Вона стане вимотувати як ніколи. Риби в цей час почнуть тішитися думкою, що усіх грошей не заробиш.
Перешкодою на шляху стануть і надмірні прихильності, причому неважливо до кого — до дитини або домашнього кота. Рибам доведеться надати улюблених істот їх долі і позбавити від своєї постійної опіки. Тільки так вони зможуть реалізувати головні тенденції року — будувати своє життя за допомогою віри, загальної любові і злиття власне розуму з інформаційними потоками усього всесвіту.

Любовний гороскоп на 2021 рік для Риб

Володарі знаку зодіаку Риби на початку 2021 року Білого Бика можуть не хвилюватися, у сферах любові і інтимних взаємовідносин у вашому житті мають відбутися лише позитивні події. Навіть якщо у ваших стосунках з партнером в період січня-лютого 2021 року бракує гостроти, то і в цьому випадку не варто засмучуватися, швидше за все, в цей час ви знайдете, що спокій є благом, і з вдячністю використаєте цей період для зближення з партнером.
Багато що почне мінятися в самий найближчий час, коли ваші стосунки набудуть динамічнішого характеру. Наприклад, для вільних представників вашого знаку в лютому 2021 року буде слушний момент для одружень.
У березні 2021 року Білого Металевого Бика розташування планет в гороскопі Риби може бути представлене двояко, проте найбільш вірогідний варіант лежить десь посередині. З одного боку, представники вашого знаку зодіаку в цей час можуть усвідомити безперспективність існуючих зв’язків, і навіть можливо усвідомлюють небезпеку, яку обіцяє подальший розвиток ваших стосунків. З іншого боку, Риби зуміють подолати свій страх, зуміють запобігти розвитку подій, що загрожує їм загибеллю, позбавляться від певних зв’язків, навіть, попри те, що такі дії можуть мати на увазі великі втрати з їх боку як фінансовому, так і в духовному відношенні.
Квітень 2021 року доведе що дії зроблені у березні були не марні, поступово ваше любовне життя почне набувати світлих відтінків сподіваючись на нові перспективи.
Та все ж весна 2021 року Бика — це час любові і щастя. Чи збираєтеся ви шукати свою любов? Схоже, що таке питання буде не зовсім коректним. У своїй більшості Риби випробовуватимуть на практиці свої здібності спокушати і розбивати серця. Така розважальна програма не зажадає від вас особливих зусиль, в цей період ваші сили у сфері любові як ніколи потужні, згадуючи свої минулі помилки Риби, насолоджуватимуться моментами, знову і знову обманюючи юні, безневинні душі.
Люди, які живуть в довгострокових союзах, але ще не встигли оформити свої стосунки офіційно, в червні 2021 року постануть перед нелегким вибором. Схоже, що Риби спасують перед вибором, який виявиться вирішальним для ваших стосунків. Проте, якщо добре подумати висновок напрошується сам собою, оскільки вирішення вашого питання логічне і неминуче. Але, передусім, що слід зробити Рибам — це поговорити відверто зі своїм партнером.
На початку літа 2021 року Білого Бика не можна сказати, що ваші стосунки складатимуться дуже оптимістично. Усі страждання, муки і сумніви які зобов’язані були розсіятися, раптом несподівано повернуться до вас, примушуючи знову і знову переживати те, що Риби хотіли забути. На щастя в цей час ви не залишитеся наодинці зі своїми думками, ваш партнер планомірно доводитиме свою любов, відданість і духовну прихильність до вас. Проте Рибам буде мало простих слів і обіцянок — усе це ви вже проходили. На щастя ситуація почне змінюватися наприкінці серпня 2021 року, поступово ваші стосунки отримають теплі, гармонійні відтінки. Уклавши перемир’я, ви перенесете вирішення питання довіри на пізніший період.
Для самотніх володарів вашого знаку зодіаку вірогідні цікаві зустрічі у вересні 2021 року Металевого Бика, найбільш вірогідне місце, в якому ви зустрінете свою любов, буде деяке громадське місце, наприклад концерт або сезонне свято.
Жовтень 2021 року і усі подальші останні місяці року Бика будуть особливо сприятливі для розвитку особистого життя знаку Риби. Тепер усе у вашій владі. Риби можуть без особливих наслідків закінчити стосунки, що не мають перспектив, поновити зв’язок, що давно вважався втраченим, або знайти нову любов.

Гороскоп кар’єри і фінансів на 2021 рік для Риб

Щось у своїй роботі доведеться не афішувати, зберігати в таємниці. Цікаві події можуть очікувати в другій третині роки. Можливо відразу декілька видів зайнятості.
Цього року досягатимуть успіху ті Риби, чия діяльність пов’язана з таємними сферами, езотерикою, психологією, мистецтвом. Ваша професійна діяльність отримає новий етап розвитку.
Складнощі чекають в стосунках з діловими партнерами. Можливі непримиренні протиріччя і серйозні неприємності. Особливо на початку року (це тягнеться ще з кінця 2020 року), а потім в серпні і вересні. З листопада 2021 року Бика ситуація зміниться на краще.
У останній чверті року у вас передбачається активізація сил на виконання своїх робочих обов’язків. Працювати доведеться багато і інтенсивно. У стосунках з колегами вірогідні конфлікти і непорозуміння.
У фінансовому плані ситуація непогана, незважаючи на складнощі. У першій половині року Білого Металевого Бика ця сфера для вас акцентована, причому не гіршим чином. Хоча в першій половині весни можливі затримки і тяганина із заробітком. Слід в цей час остерігатися помилкових рішень і дій. Доведеться повертатися до старих справ. Ймовірно, що в цей час ви отримаєте кредит, або вам повернуть старі борги. Очікується прибуток від партнерів, клієнтів, від співпраці. Ось тільки в травні остерігайтеся непродуманих витрат.
У листопаді і грудні не рекомендується займатися інвестиціями, брати кредити. Передбачаються фінансові складнощі. Листопад може принести з собою критичні ситуації, пов’язані з фінансуванням проектів і проблемами з покровителями.

Сімейний гороскоп Риби на 2021 рік

Риби першої декади (дати народження 20.02 — 28.02)

Як би вдало не складалася ваша кар’єра в 2021 році, не забувайте про прості домашні турботи і приділяйте досить уваги близьким людям. Навіть якщо ви сильно зайняті, ваші кохані потребуватимуть особливої підтримки. Ваша байдужість може стати причиною важких сімейних конфліктів і частих сварок.

Риби другої декади (дати народження 1.03 — 11.03)

Цього року вам під силу гармонізувати сімейні стосунки. Проявляйте гнучкість і будьте готові йти на компроміси. Не забувайте про виховання дітей, цього року воно принесе свої плоди. Займайтеся облаштуванням житла: почніть ремонт, придбайте цікаві елементи домашнього декору і залучайте до цього усе сімейство.

Риби третьої декади (дати народження 12.03 — 20.03)

Оскільки велика вірогідність, що цього року ви станете приносити в сім’ю доход більший, ніж ваш партнер, намагайтеся не афішувати фінансову сторону питання. Проявляйте увагу до свого чоловіка і показуйте йому, що він все ще залишається главою сім’ї. Не перекладайте домашні обов’язки і виховання дітей на плечі чоловіка.

Гороскоп здоров’я для Риб на 2021 рік

На початку 2021 року головне для представників знаку зодіаку Риби це не зашкодити своєму здоров’ю, значно переоцінивши свої власні можливості. Справа в тому що в січні 2021 року з гороскопу здоров’я Риби зникне вплив однієї з планет. У перспективі це обіцяє значні дивіденди, але зараз це може ослабити вас. Не бійтеся, усе в межах здорового глузду, ніяких серйозних захворювань вам не загрожує, але потурбуватися про власне здоров’я все ж слід. Опір організму до інфекційних захворювань буде понижений так само як і загальний запас життєвих сил, намагайтеся не перевантажувати себе роботою в перші місяці 2021 року.
У квітні 2021 року Білого Металевого Бика сектор гороскопу Риби відповідає за здоров’я прихистить войовничу планету. Ця планета неприборкної життєвої енергії забезпечить вам в достатку енергією, гарним самопочуттям і бажанням зробити щось, що покладе край вашим можливим погіршенням здоров’я. Ваші очікування цілком закономірні, оскільки з невеликим запізненням у вашому гороскопі з’явитися інша планета — планета вдачі, віщуюча вдале рішення наболілих проблем. До того ж дія планет на сектор здоров’я гороскопу Риби буде практично прямою, що говорить не лише про позбавлення від простих погіршень здоров’я, але і серйозніших проблем. Навіть хворі на хронічні захворювання найімовірніше відновлять своє здоров’я, хоча шлях до одужання не буде усипаний трояндами, вам вдасться знайти правильний підхід до лікування недуги.
У літній період 2021 року пряма дія планет на ваш гороскоп зникне. Самопочуття і фізичний стан володарів знаку зодіаку Риби поступово почне відновлюватися. Якщо в цей період ви і без того знаходилися в хорошій фізичній формі, то ваші життєві сили, енергія і динамізм будуть невичерпні. Навпаки, для людей, які страждають хронічними хворобами літо 2021 року Білого Бика стане періодом відновлення.
Як би не пройшов літній період 2021 року з приходом осені здоров’я значним чином змінитися в позитивну сторону. Наприкінці вересня до вас повернеться міцне здоров’я і потенційна можливість вилікувати недуги, що давно мучать вас. Єдиним негативним чинником який слід контролювати в цей період буде проблема з травленням. Так само можливі проблеми з надмірною вагою і переїданням, проте, так або інакше, більшість володарів знаку зодіаку Риби впораються з такими незначними перешкодами.

Гороскоп на 2021 року діти Риби

Дівчинка або хлопчик Риби в рік Бика з самого раннього віку вимагають невпинної турботи і уваги батьків. Це обдаровані усіма можливими талантами малюки, які шукають себе і намагаються знайти застосування своєму дару. Якщо приділити більше уваги цим дітям, можна виростити справжню видатну особистість.
Дитині Рибі не можна віддавати накази або насильно примушувати її робити те, що вога не хоче. Обожнює активні ігри, особливо пов’язані з плаванням і купанням. У навчанні вона спокійна, урівноважена і дуже допитлива. Якщо з початкових класів займатися розвитком малюка, у більше старшому віці проблем з навчанням вже не виникне.

Гороскоп 2021за роком народження Риби

Гороскоп на 2021 рік Риби — Щур

2021 рік стане для вас куди більше прибутковим, ніж попередній, при цьому прибуток ви почнете отримувати з нових джерел, про які навіть не підозрювали. Скоріш усього, так «вистрілить» якийсь ваш талант, який ви вважали несерйозним, проаналізуйте свої активи. І як можна сильніше цінуєте старі зв’язки — бізнес-партнерство, дружні і сімейні стосунки: рвати їх в 2021 році не потрібно.

Гороскоп на 2021 рік Риби — Бик

Ви — улюбленець зірок. Але в рік Бика у вас з’являться могутні супротивники — легковажність і безпечність. Вони здатні штовхнути вас на недалекоглядний вчинок або погано зважені слова. Що може агукатися загубленим прибутком, розірваними робочими контрактами або втратою довіри у близької для вас людини. «Сім разів відміряй — один відріж»! — ваш принцип успіху в 2021. Тобто ваше щастя у ваших руках.

Гороскоп на 2021 рік Риби — Тигр

У вас є шанс вчинити серйозний ривок кар’єрними сходами. Правда, заради цього, можливо, доведеться відмовитися від насидженого місця, можливо, навіть змінити професію і адресу проживання. Приймаючи доленосне рішення, обов’язково звіртеся з порадами серця — тільки в цьому випадку вас чекає успіх. І врахуйте: ваш хід не повинен, заподіяти кому-небудь зла: негатив, здійснений в 2021 році, обернеться проти вас.

Гороскоп на 2021 рік Риби — Кіт

Металевий Бик обіцяє вам ділову і фінансову вдачу. Але за основної умови — ви не сидітимете на місці, не економте сили і не бережіть руки і мізки від складнощів і щоденної праці. Свою товариськість теж має сенс привести до значення «макс»!. Тим більше що на прогулянках з друзями, вечірках, в поїздках багато Риб — Котів зустрінуть майбутню «половинку» або дуже важливу для них людину.

Гороскоп на 2021 рік Риби — Дракон

Ви звикли у багатьох ситуаціях діяти імпульсивно, емоційно, брати складнощі нахрапом… Білий Бик попереджає: в його гармонійний рік така бронебійна тактика не найвиграшна. З цієї причини, від тих, хто йде напролом, вдача — і ділова, і фінансова, і особиста — вислизатиме, як би вони не старалися. Тому ретельно зважуйте свої слова і продумуйте кроки.

Гороскоп на 2021 рік Риби — Змія

У діловій і фінансовій сферах на вас чекає відносно спокійний, стабільний і передбачуваний рік. Тобто чим більше попрацював — тим більше заробив; чим більше намагався когось обхитрити — тим більше обхитрив себе сам, усе просто. А ось у сфері особистого щастя і любові можливі хвилювання. Вимагаючи від партнера вірності і розуміння, пам’ятайте: потрібні взаємні почуття і зобов’язання з вашого боку.

Гороскоп на 2021 рік Риби — Кінь

Провести 2021 рік в спокійному стійлі не вийде: вже з січня 2021 року на вас звалиться купа справ, зобов’язань і турбот, які бажано найстараннішим чином виконувати. Від старанності залежить ваше реноме на ринку праці і у бізнесі, тобто і доходи: впораєтеся вже до середини року і відчуєте приємну тяжкість в гаманці. А разом яз нею прийдуть і романтика, і любов.

Гороскоп на 2021 рік Риби — Коза

Ваш успіх в 2021 році тісно пов’язаний з умінням прислухатися до власної інтуїції: саме вона підказуватиме вам найбільш правильні рішення. А ще багатьом обіцяні зміни: можливо, ви зміните місце роботи, переїдете в нове місто або країну або розпрощаєтеся із статус-кво на особистому фронті — приміром, нарешті дозрієте на «так»! у відповідь на давню пропозицію руки і серця.

Гороскоп на 2021 рік Риби — Мавпа

Вас чекає ціла купа новин, несподіваних зустрічей, змін, у яких лише одне завдання, — допомогти вам трішки підкоригувати і поліпшити власне життя. Так, багато Риб — Мавп можуть розлучитися з шкідливими звичками, отримати водійські права, домовитися про надбавку, знайти підробіток… Аналізуйте знаки Долі — вона розставлятиме їх всюди і впродовж усього року.

Гороскоп на 2021 рік Риби — Півень

Ви займаєтеся бізнесом? Якщо ні — займіться, наполегливо радить вам Металевий Бик. Тому що саме на бізнес-ниві Риб — Півнів чекає великий успіх. Втім, і робота на дядька теж може побалувати підвищенням — тільки не фінансовим, а кар’єрним: вам можуть довірити великий проект або доручити керівництво великим відділом. Намагайтеся за діловими успіхами не забути про особистий: близьким потрібна вашу увагу.

Гороскоп на 2021 рік Риби — Собака

У вас настає ідеальний період для творчості і самовдосконалення: малюйте, співайте, вигадуйте, вчіться. З великою вірогідністю результатом цього будуть приємні зміни на професійному фронті: хтось змінить сферу діяльності на щось більше грошове і цікаве, хтось займеться власним бізнесом, а хтось знайде підробіток і отримає і свободу, і прибуток.

Гороскоп на 2021 рік Риби — Кабан

Ви станете одним із улюбленців Білого Металевого Бика: вам він припас якщо не захмарні доходи і прибутки, то дуже активне просування кар’єри. На особистому фронті у Риб — Кабанів дуже можливі глобальні зміни: одруження, поповнення в сім’ї… Позитивні зміни торкнуться і близького оточення: поряд з вами з’явиться друг і помічник, який згодом зіграє важливу роль у вашому житті.

Гороскоп на 2021 рік Риби

Повернутися на сторінку Гороскопи на 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *