Гороскоп на 2021 рік Овен

Гороскоп на 2021 рік Овен

Новий рік Металевого Бика припаде до смаку Овнам, обіцяє гороскоп на 2021 рік. Нарешті представники цього вогняного знаку зможуть розгорнутися щосили. Їх розум, талант і воля будуть затребувані. Більше того, те, що Овни раніше вважали своїм хобі, перетвориться на справжнісіньке джерело доходів.
Із завидною регулярністю в 2021 році в розпорядження Овнам поступатимуть усі нові і нові проекти. Навколо них сформується непогана команда, і Овни опиняться в тісному колі близьких за духом людей. Просто жити стане дуже цікаво. Хтось на небесах вирішить добре випрямити Овнам шлях до успіху. У такій ситуації важливо не розгубити властиве носіям цього знаку упертість і невгомонність. Тепер ці якості матимуть дуже позитивний характер. І слід сказати, що реалізувати їх виявиться непросто, тому що дуже великою буде спокуса поніжитися в променях власної слави, отриманої в попередні періоди. Основне завдання року — йти вперед, бути господарем долі, своїми руками будувати майбутнє. Перешкод вистачатиме. Наприклад, проявлять характер нащадки, яким доведеться приділяти увагу, заради чого потрібно буде грунтовно перекроїти робочий графік.
Ті з представників знаку, хто захоплений любовними пригодами, в 2021 році можуть серйозно зіпсувати собі репутацію. Стиль взаємовідносин з протилежною статтю доведеться міняти. Швидше за все, серед численних статевих партнерів доведеться зробити вибір. Поряд з Овнами повинен залишитися тільки один.
Овни-трудоголіки, захоплені власним бізнесом або кар’єрними спрямуваннями, повинні побоюватися прийняття відразу двох рішень з одного питання, причому протилежних. Це майже вірний провал. Подвійні стандарти в 2021 році працювати не будуть. Кращим виходом стане вибір якогось одного з них. Не слід боятися помилитися. Будь-яка альтернатива виявиться прийнятною.
Неприємності 2021 року локалізуються в зоні авантюрних спрямувань, пов’язаних з порушенням законів, як державних, так і загальнолюдських. Саме тому слід забути про везіння в грі — хоч на рулетці, хоч на біржі. Дрібні спекуляції ще можуть пройти, а ось великі ставки неминуче будуть програно.
Відносно проступків дітей теж доведеться проявити принциповість.
Любовні пригоди теж можуть доставити переживання. У 2021 році має відбутися черга викриттів, конфліктів, усілякої непотрібної метушні. Усіма силами слід уникати курортних романів, особливо якщо в сім’ї панує лад. Краще всього провести відпустку зі своєю половиною.
Овни, пов’язані з вихованням дітей професійно, можуть просунутися цього року, якщо стануть застосовувати інноваційні методики. Головне — відмовитися від будь-яких двозначностей у викладанні. Нове покоління дуже чутливо до лицемірства і не приймає його.
І ще одне попередження роблять зірки Овнам. У 2021 році їм краще не лізти на передній план, особливо взимку. Не допоможе ніяка робота ліктями ні в звичайній професійній діяльності, ні тим більше в політиці. Важливо чесно виконувати свої прямі обов’язки і гідно триматися зі своїм оточенням. Тільки в цьому випадку Овнів помітять, оцінять і покличуть до керма.

Любовний гороскоп на 2021 рік Овен

Любовне життя володарів знаку зодіаку Овен розцвіте з новою силою, з приходом нового 2021 року Білого Металевого Бика за східним гороскопом. На самому початку року велика вірогідність того, що хтось з ваших близьких знайомих, наприклад колишній коханець (коханка), захочуть знову відновити колишні стосунки.
Проте, судячи з деяких ознак в гороскопі Овна на 2021 рік, відновлені контакти не носитимуть колишнього, відкритого характеру. Так що з настанням 2021 року, рано чи пізно, Овнам доведеться визнати, що вони вступають в нове життя, яке має на увазі нові контакти і нові взаємовідносини в суспільстві, а не повернення до старого.
Самотні Овни на початку 2021 року пройдуть через період частих зустрічей і знайомств з новими людьми, серед яких можна зустріти справжній скарб. Проте, черга подібних подій може виявитися настільки щільною, що це може запросто розпорошити вашу увагу. Іншими словами, закохавшись в одну людину вже в наступний момент, Овни можуть загорітися яскравими почуттями відносно іншої, тоді як ваше серце буде вкрадено деяким третім персонажем. Зберігайте спокій, намагайтеся контролювати свої емоції і терпляче чекайте подальшого розвитку подій.
Прихід весни 2021 року в гороскопі Овна буде позначений ще більшим посиленням різних романтичних течій і любовних взаємовідносин у вашому житті. У деякому роді оточення ревно заздритиме вашим успіхам на цьому терені, а ваші супротивники і недоброзичливці можуть бути розлюченні. Потрібно додати, що ваші супротивники і без того б будували запеклий опір вашим інтересам, просто в період весняного загострення приводів почати чергову інтригу буде значно більше. Розпочинати активно протистояти нападкам з боку Овнам буде невигідно, замість цього намагайтеся контролювати себе і прибережіть почуття гумору для претензій, які щедро поступатимуть на вашу адресу.
2021 рік Білого Металевого Бика за китайським гороскопу відносно знаку зодіаку Овен можна безперечно назвати роком любові, і без того сприятлива атмосфера в цій сфері вашого життя прийде в повну гармонію в середині 2021 року. Сентиментальні взаємовідносини Овна до кінця літа 2021 року повністю задовольнятимуть ваші потреби. Овни будуть менш педантичні відносно свого партнера. Єдине попередження для Овна на цей період полягатиме в тому, щоб Овни намагалися уникати застосовувати звичний логічний підхід до любовних справ. Просто ловіть момент і насолоджуйтеся тим, що маєте, оскільки усьому свій час.
У останні місяці 2021 року, розбіжності в поглядах на життя, і в планах відносно спільного майбутнього можуть стати тим каменем спотикання, який здатний розколоти любовний союз володаря знаку зодіаку Овен. Гороскоп на цей період 2021 року Білого Металевого Бика рясніє ознаками бурі, що насувається, у сфері любовних стосунків Овна. Як не дивно, більшість небезпечних ситуацій кінця 2021 року будуть змодельовані вами. Так само є ознаки того, що конфлікти в сім’ях в основному будуть засновані на деяких фінансових негараздах, втім, як і проблеми взаємовідносин пар вільних від зобов’язань.

Фінансовий гороскоп на 2021 рік для Овна

У грошовому плані особливо доленосним буде саме початок 2021 року. Це час кардинальних змін, трансформації в кар’єрі і соціальному статусі. Можна чекати зміни життєвих цілей. Будьте готові до інтенсивних, насичених подій в цих областях. Не виключено досягнення влади і популярності. Ваші керівники будуть впливовими, сильними людьми. І це може бути вам дуже на руку. Хоча для деяких з вас цей рік може стати роком втрати роботи, унаслідок масових звільнень.
Друга половина січня і перша половина лютого, а також інтервал з середини серпня по жовтень буде напруженим для вас. На роботі вірогідні різкі, несподівані проблеми, які буде складно вирішити. Слід остерігатися необачних, ексцентричних вчинків. У тому числі з боку колег по роботі.
Цього року Овнам таланить на покровителів. Друзі зроблять на вас дуже гарний вплив. Добре займатися колективною діяльністю, це принесе вам вдачу. Можете стати авторитетом в колі однодумців. Цього року збуваються ваші мрії, розширюються можливості успішних проектів для майбутнього.
Червень 2021 року буде для вашого матеріального добробуту сприятливим. Хоча відзначитися тут не лише позитивно, швидше двояко. Цього місяця і першій половині липня слід обережніше поводитися з грошима. У фінансовій області в цей період ви будете особливо активні. Це принесе вам додатковий прибуток. Але велика вірогідність необачних витрат із-за імпульсивності і втрат. Будьте особливо обережні з грошима, оскільки ризик тут може обійтися вам недешево (особливо в другій половині липня).
До 1 жовтня 2021 року вам слід побоюватися якихось непристойних подій на роботі. Велика вірогідність не зовсім чесної поведінки керівництва. Вас може потягнути на щось таке, про що потім доведеться шкодувати. Тому, перш ніж прийняти яке-небудь рішення в області кар’єри, до листопада будьте гранично обережні.
Період до 30 жовтня буде для вас насичений великою кількістю напруженої праці. Тут багато що залежатиме від того, скільки зусиль ви докладатимете. Вірогідні проблеми з колегами, охолодження стосунків з ними. Починаючи з листопада ситуація покращиться, проте з цієї миті можуть ускладнитися стосунки з діловими партнерами. Велика кількість обов’язків на роботі зміниться зростанням обов’язків перед партнерами. Може зменшитися кількість ваших клієнтів.
Кінець 2021 року для представників вашого знаку Зодіаку — не найпростіший період. Окрім вже згаданих аспектів, в другій половині грудня можливі серйозні проблеми на роботі, аж до звільнення. Керівнікам-Овнам слід бути лояльнішими до підлеглих. А Овни-підлеглі можуть постраждати від занадто владної і жорсткої поведінки керівництва.

Сімейний гороскоп Овен на 2021 рік

Овни першої декади (21.03- 30.03).

Сімейним Овнам, народженим в першу декаду, цього року ніщо не загрожує. Дрібні сварки не внесуть розбрату в сімейне гніздечко. Ви з радістю повертатиметеся додому після роботи, з цікавістю братимете участь в рішенні побутових проблем. Спільні цілі зближуватимуть усіх членів сім’ї. Ви переконаєтеся, що ваша половинка любить вас і підтримує в усіх починах.

Овни другої декади (31.03 — 9.04).

Незважаючи на завантаженість на роботі, Овни другої декади повинні запланувати відпочинок з сім’єю. Ви новими очима подивитеся на своїх домочадців, розслабитеся в колі близьких людей, зможете приділити увагу дітям. Друга половина року більш конфліктна, але усе вирішиться за допомогою спокійної розмови. Балуйте свою половинку.

Овни третьої декади (10.04 — 20.04).

Овни третьої декади будуть незвичайно щедрі — вони доводитимуть свою любов за допомогою дорогих подарунків, поїздок, сюрпризів. Вільні представники знаку знайдуть свою половинку і зроблять усе, щоб влаштувати особисте життя. Овни, що знаходяться у відносинах, зможуть зміцнити свій союз і замисляться про дітей.

Гороскоп здоров’я для Овнів на 2021 рік

Життєва енергія володарів знаку зодіаку Овен зросте тисячократно на самому початку 2021 року, ваші фізичні можливості в цей час будуть на висоті. Проте продовження 2021 року Білого Металевого Бика може виявитися сприятливим не для усіх Овнів. До деякої міри рік Бика вимагає від людини простих рішень, практичності. Відносно здоров’я такі вимоги можна перефразовувати як практичне відношення до власного організму, а саме догляд за своїм тілом, регулярні тренування, а так само інші необхідні процедури, що дозволяють в скрутний час пережити стомлення, фізичні навантаження або, наприклад сезонні захворювання.
Основні показники фізичного стану, відбиті в гороскопі Овна на період середини весни по червень 2021 року, не зазнають несприятливих змін. Розташування планет в секторі здоров’я в гороскопі Овна може означати захист, у тому числі від сезонних загострень і випадкових захворювань, на які багатий весняний період.
На самому початку літа 2021 року транзит планет зробить значний вплив на стан нервової системи Овнів. Вплив планет буде благотворним, так що для основної маси володарів знаку Овен буде характерним спокійний стан. Так само сприятливе розташування планет в цей період може поліпшити або зовсім вилікувати легкі розлади нервової системи Овна, такі як, наприклад безсоння або нез’ясовний тривожний стан.
Останні два місяці літа 2021 року, а так само більша частина вересня, пройдуть для Овна у більш уразливому стані. У фізичних відносинах ви все ще отримуватимете деякий захист, проте негативний відносно вашого фізичного стану аспект планет привнесе розлад до сталої в першій половині 2021 року стабільній системі вашого здоров’я.
У реальному житті це означає, що в період з липня по вересень 2021 року Білого Металевого Бика Овни часом відчуватимуть напади слабкості, моменти несподіваної нервозності, а так само загалом відчуватимуть недолік активності відносно свого фізичного стану. Найбільш логічним виходом з такої ситуації може бути тривала відпустка, тимчасова зміна місця проживання, далека подорож, проте екзотичні країни Овнам слід уникати.
Відсутність звичного для Овнів тонусу, може серйозно вплинути на протікаючі процеси в інших сферах життя, на щастя вже з настанням жовтня 2021 року в секторі гороскопу здоров’я очікується зміни в розташуванні планет, з обіцянкою швидкого і повного відновлення. Проте, для людей, що страждають хворобами внутрішніх органів, і особливо травної системи, ця зміна може означати загострення хвороб. Втім, в останні місяці 2021 року навіть найздоровішим представникам знаку зодіаку Овен не слід зловживати своїм здоров’ям і випробовувати на міцність свій організм надмірними узливаннями і переїданням. Така безрозсудна поведінка може зробити безповоротну дію на травну систему, лікувати яку надалі буде досить складно.

Дитячий гороскоп на 2021 року Овен

Дитина, народжена в такому поєднанні зірок, є спочатку складною для виховання. Хлопчик Овен в рік Бика не занадто товариський, особливо не вітає нових людей в своєму оточенні. Проте до тих, хто зумів завоювати його серце, він виключно прив’язаний, добрий, вірний і ласкавий.
Дівчинка цього знаку завжди має вкрай рішучий характер. Вона упевнена в собі і завжди знає, що конкретно їй треба отримати в тій або іншій ситуації. Ці діти відрізняються гострим розумом, кмітливістю, завзятістю і цілеспрямованістю.
У 2021 році батьки дитини Овна можуть розраховувати на чесність в стосунках тільки у тому випадку, якщо самі чесні з дітьми. Проте зайва прямолінійність дітей нерідко призводить до конфліктів в сім’ї. Головне, що варто знати мамі і папі: з раннього дитинства треба привчати своїх дітей до охайності. Вони не занадто люблять стежити за порядком, вважаючи це прикрим відступом від цілей, ніж необхідністю.

Гороскоп 2021 за роком народження Овен

Гороскоп на 2021 рік Овен — Щур

Гонка за теплим місцем на кар’єрних сходах і високими доходами починається! Білий Бик запевняє, що ви із захватом візьмете в ній участь, І попереджає: попри те, що події в діловому житті розвиватимуться нестримно, залишайте собі можливість трохи зачекати, щоб ретельно обдумати кожен свій хід і запитати поради у друзів або досвідченіших колег.

Гороскоп на 2021 рік Овен — Бик

Рік Білого Металевого Бика обіцяє тримати вас в тонусі, раз у раз ставлячи перед складним вибором: погодитися на цю пропозицію або іншу; вибрати цей хід або інший; віддати перевагу тому прихильникові або тому… Врахуйте: від правильності вибору залежить ваше щастя в найближчі декілька років. А тому, незважаючи на швидкість подій, не приймайте рішення не обміркувавши, порадьтеся з тим, кому довіряєте.

Гороскоп на 2021 рік Овен — Тигр

«Тихіше їдеш — далі будеш» — стара приказка в 2021 році стане актуальною для вас, як ніколи. Зірки радять не квапитися ні з рішеннями, що приймаються, ні з виконанням справ, ні в питаннях, що стосуються сімейного і особистого життя: перш ніж йти в рагс, розпочинати ремонт ініціювати купівлю квартири або заклад дітей, зважте усі за і проти.

Гороскоп на 2021 рік Овен — Кіт

Ваше щастя-2021 — в самореалізації. Самими задоволеними життям відчують себе ті Овни-Коти, які зуміють перетворити хобі на заробляння грошей і зануряться в цей процес з головою, — наприклад, ризикнуть піти з найнятих робітників у власний бізнес: їм обіцяні стабільні прибутки і хороший ріст. Ну а якщо ви оточите увагою і «половинку», то і на сімейному фронті усе просто розцвіте.

Гороскоп на 2021 рік Овен — Дракон

Ви — натура творча, і 2021 рік дає вам шанс проявити усі ваші таланти на повну потужність. Усе, що для цього потрібне, — перестати соромливо приховувати свої здібності. Можете проспівати доповідь баритоном — проспівайте! Можете довести керівництву ефективність кімнати релакса в офісі — доводьте! Можете признатися в коханні з телеекрану під час популярного шоу — вперед! Металевий Бик вас за це винагородить.

Гороскоп на 2021 рік Овен — Змія

Усі втрати, які наніс вам рік, що минає, 2021 обіцяє компенсувати, а компенсоване — примножити. Дивіться в майбутнє з оптимізмом: у вас є реальні шанси ось-ось знайти роботу своєї мрії, зустріти людину, яка вас зрозуміє і підтримає, і вирішити житлове питання. Ну а деяким Овнам — Зміям Білий Бик пришле лелеку — готуйтеся до поповнення в сім’ї.

Гороскоп на 2021 рік Овен — Кінь

Якщо у вашу голову залетить думка, про яку ви самі подумаєте: «Ух ти, яка ідея»! — хапайтеся за неї негайно і починайте промацувати можливість її практичної реалізації. Металевий Бик запевняє, що одна з подібних думок може стати осяянням, з якого ви створите проект, що викликає заздрість. Ну а слідом за ідеєю прийдуть і гроші.

Гороскоп на 2021 рік Овен — Коза

Начебто усе добре — робота робиться, шеф не шипить, фінанси радують — коли б не ваша образливість… У кожному слові оточення ви почнете шукати образливий для вас сенс; у кожному погляді «половинки » убік — свідоцтво про охолодження; у кожній неприємності — чийсь шкідливий задум. Намагайтеся повернути гармонію і радість в душу — лише тоді вони увійдуть до реального життя.

Гороскоп на 2021 рік Овен — Мавпа

2021 рік ви проведете в полоні у почуттів і переживань: хтось з вас закохається так, що забуде і про роботу, і про друзів, комусь, навпаки, належить перевірити на міцність старий зв’язок, когось поглинуть переживання, пов’язані з близькими людьми… Дуже важливо все-таки час від часу виринати з емоційного виру і занурюватися в робочі і побутові питання: в них і порятунок, і рішення проблем.

Гороскоп на 2021 рік Овен — Півень

Вас чекає веселий, насичений різноманітними подіями рік. Насолоджуватися життям ви зможете і на роботі, де настане гармонія між шефом, підлеглими і фінансами, і в дружньому крузі, де вас призначать душею компанії, і у сфері особистого — тут, відбившись від натовпу прихильників, ви зможете зустріти «половинку» і повести її до шлюбу. Чи пережити другий медовий місяць, якщо ви вже давно одружені.

Гороскоп на 2021 рік Овен — Собака

«Час жити по-новому», — на початку року подумаєте ви і кинетеся на пошуки заняття, яке допоможе вам гідно забезпечити і себе, і близьких. У цих пошуках Бик рекомендує спиратися на поради і підтримку старих друзів — деякі з них можуть виявитися дуже впливовими у своєму колі особами. Не бійтеся змін: навіть якщо вам запропонують змінити сферу діяльності, нова справа виявиться посильною і вигідною.

Гороскоп на 2021 рік Овен — Кабан

Головні звершення вас чекають на особистому фронті: багатьом неодруженим Овнам-Кабанам зірки обіцяють закоханість і швидкий похід в рагс, після якого ви зробитеся розсудливими, станете відповідальнішими і рішучішими. Сімейним же представникам знаку світить шанс стати батьками (можливо — знову) або початок глобального ремонту/будівництва будинку.

Гороскоп на 2021 рік Овен

Повернутися на сторінку Гороскопи на 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *