Гороскоп на 2021 рік Козеріг

Гороскоп на 2021 рік Козеріг

Козероги в 2021 році будуть вимушені коригувати своє життя стосовно інтересів інших людей, причому послідовно і дуже активно. Від них чекатимуть ухвалення відповідальних рішень і власного особового росту. Важче за завдання і не придумаєш. Проте, Козерогам такий поворот подій сподобається вже тому, що влаштовувати життя інших — це сенс їх власного життя.
Єдиною небезпекою цього періоду може стати надмірна захопленість процесом. Про такі ситуації говорять зазвичай: виплеснути з водою і дитину. Щоб подібного не сталося, важливо при проведенні послідовних і ретельно продуманих змін завжди пам’ятати, заради чого, власне, це усе затіяно.
Відносно фінансів в 2021 році Білого Бика слід дотримуватися крайньої обережності. З кредитами і субсидіями краще не зв’язуватися зовсім. Але якщо вже грошова позика неминуча, важливо не опускати рук перед першою ж перешкодою, що зустрілася, а намагатися знову. Така поведінка зрештою може переламати ситуацію до кращого і забезпечити самим Козерогам деякий дуже цінний досвід.
Представникам знаку слід знати, що провидіння постійно стане спокушати їх усе новими благами у вигляді цікавої роботи, іншого роду діяльності взагалі, нового оточення, у тому числі і абсолютно іншого супутника життя.
Насправді, якщо Козероги повірять обіцянкам і підуть на зміни подібного роду, усе виявиться не таким, як уявлялося. Піддавшись швидкоплинному бажанню зіграти з долею в рулетку, представники знаку можуть втратити все. У 2021 році Металевого Бика Козерогам краще взагалі не концентруватися на власній персоні.

Любовний гороскоп на 2021 рік для Козерога

2021 рік Білого Металевого Бика почнеться у Козерога з сумнівів і невпевненості. У гороскопі січня-лютого 2021 року є різноспрямовані аспекти планет, що вказують на те, що Козерог розриватиметься між бажанням зберегти баланс взаємовідносин з партнером і потребою змінити стан речей в цій сфері. Можливо, що деякі з представників вашого знаку зодіаку лякаючись ускладнень, на якийсь час відмовляться жити повноцінним життям, повністю замкнувшись у власному світі, де гра йде за вашими правилами, де усе вам знайомо і де немає місце брехні.
На щастя Козероги швидко зрозуміють, що життя треба ділити в радості і горі з навколишніми людьми. З приходом весни у березні 2021 року Бика будь-які недомовлені розмови у ваших стосунках перетворяться на визнання вірності і любові, що, безумовно, відкриє душу Козерога перед коханою людиною. В деяких випадках зміни в стосунках і освідчення в коханні будуть настільки пристрасними, що деякі вільні пари побажають офіційно оформити свої стосунки, тоді як інші наважаться завести дитину.
Гармонійний вплив планет на особисте життя Козерога продовжиться в квітні 2021 року. Хоча в основному ваші стосунки будуть, так або інакше, крутитися навколо повсякденних турбот, якими рясніє ваш побут. Говорячи спортивними термінами, м’яч знаходитися в руках вашого партнера, опанувавши ініціативу, саме він зараз диктує вам правила гри. На щастя із-за безроздільного і всепоглинаючого почуття любові, яке звело вас разом, будь-які сперечання і розбіжності навесні 2021 року Білого Металевого Бика з легкістю дозволятимуться. Більше того, одружені пари лише зміцнять свої зв’язки за цей період, тоді як пари, що живуть у вільних стосунках, захочуть серйозно переглянути основи їх взаємовідносин.
З приходом літа розбрід в стосунках Козерогів не пов’язаних узами шлюбу значно посилиться. У ці теплі літні місяці ви, очевидно, занадто захоплюєтеся грою в любов. Проте якщо у вашому серці все ж живе любов, то намагайтеся не підвести під удар людину, яку ви любите, — вам не виграти в цю гру, швидше ви можете втратити щось найдорожче, щось що ви не цінуєте, доки воно у вас є. У серпні 2021 року будьте чесні з коханою людиною. В іншому, будьте собою, насолоджуйтеся життям, і витрачайте тільки ті засоби, які ви здатні собі дозволити, хоча у таких практичних представників знаків зодіаку як Козерога, економність має бути в крові.
Вересень 2021 року Бика буде дуже пристрасним періодом, настільки, що перемішає ваші почуття, змусивши Козерога мучитися від втрати пріоритетів. Осінь цього року буде небезпечним і уразливим для вас періодом. Негативні аспекти планет зроблять Козерога надмірно наївним, настільки що ви, можливо, віритимете усім обіцянкам, які вам зробить ваш коханий. У сімейних парах, що вже пройшли перший період притирання партнерів, стосунки в останні місяці 2021 року зазнають значних змін. Спільний досвід, робота або інші дії дозволяють зрозуміти і перейнятися в самі видалені куточки душі вашого партнера, значним чином, розкриють ваш зв’язок на духовному, фізичному і інтелектуальному рівні.

Гороскоп кар’єри і фінансів на 2021 рік для Козерога

Ви стаєте впливовішою людиною. Ваші амбіції зростають. Багато хто з Козерогів прагнутиме досягнення влади і великого капіталу. І це може відбитися і на вашій кар’єрі.
У лютому і навесні 2021 року ваші справи будуть багато в чому пов’язані з темою оселі і сім’ї. Можливий сімейний бізнес, робота вдома. Чи зв’язок діяльності з нерухомістю. Проте перша половина весни зажадає від вас обережності. Професійні справи гальмуватимуться, тяганина і помилки дуже вірогідні. Краще в цей час не намагатися рухатися вперед, а зайнятися удосконаленням і переробкою старих проектів.
Наприкінці квітня і в червні року Білого Металевого Бика вас чекає динамічний розвиток у бізнесі. Проте є небезпека різких непередбачених ситуацій, проблем унаслідок імпульсивних, ризикованих дій.
Друга половина літа 2021 року буде сповнена повної активної і енергійної роботи. Вірогідне перенапруження і конфлікти з колегами.
Цього року ділова співпраця очікується проблематичною. Особливо на початку року і в першій половині осені. В цей час краще не укладати контрактів.
Проблеми з документацією і з іноземними партнерами розстроюватимуть вас на початку року, наприкінці літа і першої третини осені. Буде складно досягти компромісу. Вірогідні проблеми в найближчому оточенні, плітки, інтриги. Для тих, чия робота пов’язана з поїздками і відрядженнями, це нелегкий час.
У листопаді 2021 року у вашій професійній діяльності починається новий етап. Він дуже важливий, але не можна сказати, що легкий. Кар’єра зажадає наполегливої праці. І справи просуватимуться повільно, із затримками. Є ризик втратити роботу. А для когось це період отримання посади. Ваша діяльність зажадає від вас максимум дисципліни, серйозності і здорового глузду. Ваші керівники можуть діяти на вас обмежуючим чином, критично і підозріло по відношенню до вас. Можливостей для кар’єрного просування буде трохи. І цей період із закінченням 2021 року не закінчиться.
Фінансові справи в рік Бика Козерогів порадують. Планети у вашому будинку грошей істотно розширюють для вас можливість до збагачення. Обставини для цього складатимуться дуже вдало. Можна сказати, що із заробітком Козерогам таланитиме. Але важливо не втратити відчуття реальності, і унаслідок зайвої легковажності не вплутатися в справи з шахраями. Особливо в квітні, травні, листопаді і грудні.
На початку року, а також в серпні і вересні можуть бути складнощі з фінансами внаслідок неприємностей з документами, податковими, або якимись юридичними проблемами. У останню чверть року бажано обережно поводитися з фінансами. Готуйтеся до того, що може потрібно або віддавати борги, або вкладати гроші в якісь великі проекти. І це буде нелегко.

Сімейний гороскоп Козеріг на 2021 рік

Козеріг першої декади (дати народження 22.12 — 31.12)

На початку року Бика зверніть увагу на стан здоров’я батьків, оточіть їх турботою і любов’ю. Сплануйте спільний відпочинок або подорож — це добре позначиться на їх психологічному стані. Цього року корисно налагодити відносини з близькими і далекими родичами — спілкування буде приємним і принесе море позитивних емоцій.

Козеріг другої декади (дати народження 1.01 — 10.01)

Козерогам другої декади можна в 2021 році планувати зачаття і народження дитини. Навесні або наприкінці осені сприятливе одруження і вінчання — союз буде міцним. А ще цього року можна розпочинати масштабний ремонт або будівництво, переїжджати на нове місце. Головне звертайте увагу на нюанси.

Козеріг третьої декади (дати народження 11.01 — 20.01)

А ось Козерогам третьої декади цього року Білого Бика доведеться попрацювати над збереженням сімейних стосунків. Опальні і амбітні, Козероги можуть стати причиною сімейних сварок і конфліктів, які в майбутньому можуть привести до розірвання шлюбу. Найголовніше — на початку року прислухайтеся до бажань і думки рідних і близьких, а імпульсивність і амбіції залишайте за порогом.

Гороскоп здоров’я для Козерогів на 2021 рік

У будь-яких питаннях здоров’я початок 2021 року Білого Металевого Бика буде сприятливий відносно Козерога, проте із-за стійкого аспекту планет в цей період однією з умов такого розташування небес буде ваша обережність і дотримання правил особистої гігієни.
Енергетичне підживлення, забезпечене зірками, дозволить Козерогові в перші місяці 2021 року добитися добрих результатів, наприклад у справі відновлення здоров’я, і так само обійти стороною можливі несприятливі чинники характерні для зимового періоду. Пам’ятайте, проте, це розташування планет ніколи не прощає помилок, немов небесний поліцейський воно стежитиме за кожним вашим кроком. При першій вашій помилці, дозволить собі посилити будь-які наслідки багаторазово. Іншими словами, Козерогові слід поводитися розумно, не переохолоджуватися і не дозволяти собі надмірностей особливо з алкоголем, оскільки інакше винити буде нікого окрім самого себе.
Навесні і зокрема в квітні 2021 року Бика здоров’я і самопочуття Козерога знаходиться на підйомі. У травні 2021 року стабілізується стан навіть хронічних захворювань. На початку літа, можливо, деяке поліпшення стану таких хворих, завдяки новим лікам або способам лікування. Проте, із-за делікатного у своєму роді аспекту в червні 2021 року Козероги будуть схильні переоцінювати свої можливості. Намагайтеся реально дивитися на речі.
У липні 2021 року планети знову з вами дорогі Козероги. Ці планети як протилежності доповнюючи один одного, гармонійно впливатимуть на усі аспекти життя вашого знаку зодіаку в секторі гороскопу здоров’я. Як правило, влітку ви знаходитиметеся в правильному балансі фізичного і духовного здоров’я, навіть, попри те, що загальна нервозність навколишнього світу чітко простежуватиметься в цей час. У серпні 2021 року Білого Бика негативний аспект планет може зробити значний вплив на стан вашого здоров’я.
Більшою мірою це розташування планет має справу з інфекційними захворюваннями і ускладненнями, викликаними такими хворобами. Козероги повинні зробити усі заходи, які захищають від цього негативного аспекту, на щастя профілактика таких захворювань усім добре відома.
У вересні 2021 року Металевого Бика сектор здоров’я гороскопу Козерога очиститься як від негативних, так і від позитивних аспектів, що впливають на стан вашого здоров’я. Таким чином, опірність організму, фізична складова так і стан вашого організму загалом покращає в останні місяці 2021 року. Слід зазначити, що якщо негативна дія планет доставляла вам серйозні незручності в серпні-вересні 2021 року, то в подальші місяці ви позбавитеся від усіх негативних наслідків викликаних цією дією. Людям, що мають хронічні захворювання, зірки радять не міняти лікування, дочекайтеся наступного року, оскільки кінець 2021 року не підходить для таких кардинальних змін.

Гороскоп на 2021 року діти Козеріг

Подвійна впертость Козерога — Бика (по одній парі рогів від кожного знаку) дасть про себе знати буквально з пелюшок. Зване «гримучою сумішшю» поєднання обдарує такого малюка небувалою упертістю, з якою впоратися можна лише розсудливістю і непробивними аргументами.
Хлопчик Козеріг в рік Бика в силу свого майбутнього прямолінійного чоловічого характеру розсудливий не за віком і часто заводить собі друзів старше за себе. У розмові з такою дитиною дорослий здатен відчути глибину мислення, логіку, цілеспрямованість. Амбітність маленького Козерога — Бика проявляється буквально в усьому — захоплений чим-небудь, він у будь-якому випадку наполягатиме на своєму. Проте частіше діти цього поєднання не сильно захоплені активними іграми і веселими забавами у дворі — порожнє, на їх думку, проводження часу вони більш охоче замінять на книги і повчальні комп’ютерні програми.
Завдяки своїй природній жіночності дівчинка цього поєднання гороскопів має м’якший, але не менш упертіший характер — про таких говорять: не згорнеш! У дитячій у неї завжди буде порядок, з першого до останнього класу їй нічого не варто вчитися на відмінно: це усе практичний склад розуму, залізна самодисципліна, логічне мислення і відмінна пам’ять.
Незважаючи на досить дорослий непростий характер, такі дітки жадібно вбирають в себе сімейні традиції: важливо в період дитинства і отроцтва оточити їх теплом, ласкою і любов’ю — в деякій мірі це пом’якшить кути залізних характерів і закладе в ще маленьких Козерогах — Биках необхідність стати опорою престарілим батькам в майбутньому.

Гороскоп 2021за роком народження Козеріг

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Щур

Найважливіше для вас 2021 року — стосунки з близькими людьми. Тримайтеся за них, проявляйте турботу і увагу, навіть якщо це йтиме врозріз з робочими або особистими планами. Крім того, намагайтеся не мати від близьких серйозних секретів: швидше за все, усе таємне несподівано стане явним і серйозно підірве взаємну довіру. Якщо зумієте наслідувати ці принципи, — успіх в усьому іншому Бик забезпечить.

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Бик

Настає ідеальний рік для перенавчання, придбання нових навичок або підвищення кваліфікації: отримані знання і уміння допоможуть вам обійняти керівну або більше високооплачувану посаду, а то і змінити роботу на престижнішу і прибуткову. Головне — не сидіть на місці, дійте, щоб не втратити рідкісну можливість, яку надає вам Доля!

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Тигр

Ваш шлях до стабільності і процвітання — наполегливо прагнути до бажаних цілей, наполегливо працювати і не відволікатися на інтрижки і чутки, яких може опинитися в надлишку у вашому житті. Бик закликає: в 2021 році на слово вірте тільки собі — інформація ж, отримана від інших, зажадає ретельної фільтрації. Від цього залежить ваше реноме, фінансова стабільність, а також шанс неймовірного кар’єрного росту.

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Кіт

У вашому професійному житті з початку року подує вітер свободи і змін: саме час подумати про зміну діяльності, перекваліфікацію, стрибок кар’єрними сходами (це не так страшно, як здається!), а то і про старт власного бізнесу. Білий Бик обіцяє забезпечити вас енергією і креативом, достатніми для того, щоб зміни пройшли успішно і принесли моральне і матеріальне задоволення.

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Дракон

Рік Бика перевірить ваше уміння робити зважений і швидкий вибір: ситуації, що вимагають рішення з вашого боку, виникатимуть постійно. У цій нелегкій справі керуйтеся трьома принципами: по-перше, слухайте власну інтуїцію, по-друге, не соромтеся звернутися за порадою до друзів і, по-третє, пам’ятайте — ваше рішення повинне принести добро, а не зло.

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Змія

Для вас настає дуже сімейний і затишний рік: Козерогам – Зміям у шлюбі має сенс якомога більше уваги присвятити партнерові, дітям і турботі про оселю, а вільним — уважно оглядітися навкруги у пошуках «половинки». Якщо в 2021 році ви зіграєте весілля, вашому міцному і щасливому сімейному життю позаздрить багато хто. А деяким Зміям Металевий Бик обіцяє і несподіване поповнення — готуйтеся зустрічати лелеку.

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Кінь

У професійному і особистому плані рік обіцяє бути стабільним, а ось у фінансовій сфері тримаєте вушко гостро: відмовтеся від вкладень в ризиковані підприємства, не витрачайте гроші на те, в доцільності чого не впевнені, і намагайтеся не позичати, великих сум навіть найближчим родичам — з великою вірогідністю, їх повернення буде складним і затяжним.

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Коза

Початок року надасть вам можливість безболісно завершити справи, що давно обтяжують вас, — в професійному плані (приміром, ви отримаєте можливість розійтися з ледачим підлеглим або шкідливим шефом), приятельському (не чистий на руку знайомий «відпаде» сам — і не потрібно його повертати!) або особистому (якщо любов пройшла, то…). Місце того, хто пішов швидко займе більш гідний вас, оглядіться по сторонах!

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Мавпа

Попереду у вас — вкрай сприятливий період, впродовж якого ви зможете легко і невимушено досягти більшості поставлених цілей. Правда, не розраховуйте, що усе станеться само собою: успіх прийде лише до тих Козерогів — Мавп, які по-бичачому уперто і упевнено стануть рухатися в потрібному їм напрямі. Порада від Бика: чим конкретніше буде поставлена вами мета — тим більше шансів на її реалізацію.

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Півень

Щоб прожити 2021 рік Бика в гармонії і радості, гороскоп радить берегти нерви і намагатися не вплутуватися в конфлікти і не переживати із-за дурниць, тим більше, які вас особисто не стосуються. Ідеальними помічниками і підтримкою для вас стануть рідні люди, подружжя і кохані — тільки не уникайте спілкування і не соромтеся поділитися з ними переживаннями.

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Собака

Тримайте ніс за вітром — десь зовсім поряд з вами нова любов або просто вкрай цікава людина, яка зможе зіграти вагому роль у вашій долі. Пошуки її будуть легкими і недовгими, але лише за однієї умови: ви не будуватимете з себе буку або зайняту людину, а навчитеся посміхатися зустрічним, налагоджувати зв’язки з незнайомими людьми і весело танцювати на вечірках.

Гороскоп на 2021 рік Козеріг — Кабан

Ваш основний недруг в 2021 році — гординя. Саме вона нашіптуватиме вам: «Я занадто гарна, щоб займатися такою нецікавою справою» або «Я занадто ображений, щоб пробачити»! Бик ставить перед вами завдання перемогти в собі гордовитість і зарозумілість і з посмішкою прийняти те, що пропонує вам життя — будь то нова робота або рука, протягнута екс-недругом. Здолаєте себе — викупалися в щасті і успіху.

Гороскоп на 2021 рік Козеріг

Повернутися на сторінку Гороскопи на 2021 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *