Гороскоп на 2021 рік Бика для Щура

Гороскоп на 2021 рік Бика для Щура

Підготовлений минулого року грунт може принести в рік Бика хороші плоди і зробити вас щасливчиком, якому ніякі кризи не страшні. Що для цього потрібне?
Бережіть те, що є — не кидайтеся за примарним щастям в невідомість. Утримайтеся від переїздів, зміни роботи, різких змін, розривів з партнерами. Не варто кидатися стрімголов в нове життя — прихопить дещо із старого, згодиться.
Зробіть ставку на спілкування — усі хороші новини і вигідні пропозиції приходитимуть через партнерів і друзів. Вас можуть відвідати цікаві бізнес-ідеї, намагайтеся не ховати їх у своїй пам’яті, а доводити до реалізації — можливо, це стане великим козирем у ваших руках.
Самотнім Щурам важливо відірватися від комп’ютерів, частіше бувати на людях і розширювати своє коло знайомств. При дотриманні цих умов вас чекають сприятливі зміни і в любові, і в роботі.
Здоров’я не повинне принести вам особливого клопоту — при дотриманні нормального режиму «робота-відпочинок» вам нічого не загрожує. Занадто працелюбних Щурів до кінця року може «накрити» хронічна втома — тому обов’язково використайте свою відпустку, не забувайте про відпочинок і регулярно перемикайтеся на фізичну активність.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Вогняного Щура

Роки народження 1936 і 1996

З початку 2021 року життя Вогняних Щурів визначатимуть планети, які вплинуть на сферу соціальних стосунків. Їх дія полягатиме в тому, що навколо Вогняних Щурів сформується оточення, яке щосили намагатиметься диктувати власну лінію поведінки. Втім, цілком безуспішно. Швидше за все, виявиться, що Ви дуже давно розглянули ідеї, запропоновані як щось новаторське, і прийняли власне рішення. Ймовірно, Вогняні Щури будуть вдячні своєму оточенню за пильний інтерес до сфер, що цікавлять їх самих, але діяти стануть за власним розсудом.
У лютому Вогняні Щури випробують наполегливу потребу побути наодинці, злегка віддалившись навіть від тих людей, які завжди користувалися їх повною і беззастережною довірою. Близьким буде важко зрозуміти це бажання, але вони на якийсь час залишать Вас в спокої.
Березень — це Ваш час. Представники вашого знаку будуть зосереджені на підведенні підсумків. У цей момент, ймовірно, виникне потреба зробити ревізію у своїх стосунках з іншими людьми і прийняти рішення про їх припинення або перехід на інший рівень. Не можна сказати, що це буде просто, але багато Вогняних Щурів проявлять стійке бажання улагодити накопичені проблеми. У районі березневого повного місяця ситуація помітно загостриться. Проте, Ваша стійка позиція здатна вплинути на неї у бік погашення можливих конфліктів і прийняття угод, здатних задовольнити усі сторони.
Ближче до квітня ділова активність Вогняних Щурів зросте багаторазово. З’явиться декілька перспективних проектів, пов’язаних з відрядженнями. На жаль, в цей час рух планет спровокує напади ревнощів у ваших заздрісників, невдоволених Вашими успіхами. Дехто з них почне вставляти палиці в колеса. Саме тому слід виявити обачність у важливих питаннях.
У липні Вас чекає вдача. В цей час вам благоволять зірки. Найцікавіше, що щастити тепер буде довго і в різних сферах. В середині року Вогняні Щури щасливі в любові, зовсім не нудьгують, оскільки мають багато вражень від нових захоплень, та до того ж і способів розважитися у них аж занадто.
Наприкінці липня слід зібратися і подумати про свої особисті справи. Найнеприємніше полягає в тому, що сподіватися на будь-чию пораду не доводиться. Вам в цей час зовсім не захочеться, щоб хтось дізнався про Вашу таємницю, а охочих, як на гріх, буде чимало.
У жовтні сфера фінансів опиниться під потужним впливом планет. Це означає, що вірогідні якісь стосунки з державними структурами. Можливо, доведеться відстоювати свої інтереси в суді, клопотати про призначення пенсії, вести справи, що мають відношення до фінансових потоків. У цей період важливо не втрачати уваги. Один прострочений платіж за кредитом або неоплачений рахунок можуть привести до серйозних неприємностей в майбутньому.
Осінню Вогняних Щурів завалять пропозиціями про співпрацю в усьому, що стосується сфери прекрасного. Вогняні Щури отримають гарну можливість прийняти участь в творчому процесі і опиняться серед красивих форм, приємних запахів і звуків. Жити стане дуже цікаво. Самотні Вогняні Щури якраз в цей час можуть зустріти свою єдину і неповторну любов. У листопаді ця солодка хвороба може трапитися і з одруженими представниками вашого знаку, тільки в цьому випадку вона ще й відкриє якісь перспективи для майбутнього, причому не обов’язково матримоніального плану.
Деяких Вогняних Щурів, наприкінці 2021 року, чекає подорож і зустрічі з людьми з далеких країн. Грудневого молодика Вогняні Щури майже напевно побачать десь далеко за межами рідної країни. Поїздка, швидше за все, носитиме діловий характер, на це в гороскопі 2021 року є пряма вказівка. Більше того, подорож виявиться дуже важливою і в особистому плані, оскільки Вам доведеться відправитися в поїздку, переслідуючи деяку спеціальну мету.
Ближче до кінця січня 2022 року планети провокуватимуть Вогняних Щурів на деяке занепокоєння з приводу загального стану справ. Проте саме в цей час Вогняні Щури знайдуть спосіб позбавитися від хвилювань, обравши іншу точку докладення зусиль у справі, яким будуть зайняті на той момент.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Водяного Щура

Рік народження 1972

Перші 100 днів року, згідно з гороскопом на 2021 рік, у Водяних Щурів вийдуть неспокійними, це майже напевно. Водяни Щури опинятимуться то на вершині успіху, то в глибокому смутку з приводу невдач. Самий кращий спосіб не впасти в депресію — сконцентруватися на успіхах і приємних моментах. А хорошого станеться дуже багато. Можливо, за метушнею не усі Водяні Щури зуміють розгледіти позитивні події, але це не означає, що їх не буде зовсім. Іноді, щоб помітити гарні метаморфози, досить просто поглянути на своє життя під іншим кутом. У такі моменти і з’являється переконаність, що «смерть варта того щоб жити, а любов варта того, щоб чекати».
На початку березня в житті Водяних Щурів з’явиться людина, яка стане поводитися занадто ввічливо і попереджувально. Ця підозріла поведінка змусить Водяних Щурів припустити нещирість. Швидше за все, підозри підтвердяться. Десь в середині місяця стануться якісь бурхливі події, які і виведуть підлабузника на чисту воду. Відразу стане зрозуміло, чи слід довіряти цій людині і як будувати з нею подальші стосунки.
У квітні слід бути готовими до того, що ділова поїздка, яку у будь-якому випадку доведеться зробити, виявиться нерезультативною, точніше, принесе зовсім не ті плоди, на які розраховуватимуть Водяні Щури. Можливо, деяке партнерство доведеться розірвати, але, як мовиться, що не робиться — усе до кращого. Влітку Водяні Щури можуть отримати цікавішу пропозицію, ніж ті, від яких доведеться відмовитися в середині весни. Хоча, якщо розглядати квітень з точки зору нульової точки координат, то це буде час вдалого старту. На такий розвиток подій вказує розташування планет у вашому гороскопі на 2021 рік, який обдарує вас вибухонебезпечним і доленосним сплетенням енергій.
Водяний Щур славиться своєю обачністю, але наприкінці весни доведеться зрадити цьому принципу і впустити у своє життя трохи авантюризму. Станеться це завдяки змінам, які почнуть відбуватися якраз в цей час.
У червні у фінансовому секторі Вашого гороскопу вірогідні неприємності, яких Водяні Щури зуміють уникнути, якщо проявлять властиву їм обережність. Але зовсім обійтися без хвилювань не вийде, тому що молодик цього місяця майже напевно спровокує, якщо не самих представників цього знаку східного гороскопу, то когось із партнерів на марнотратну поведінку.
Липень року Білого Металевого Бика стане часом, коли особисті плани Водяних Щурів увійдуть до стійкого протиріччя з необхідністю вчинити якусь важливу роботу. Власними інтересами доведеться пожертвувати. Рішення, яке належить прийняти представникам вашого знаку, виявиться дуже непростим і покладатися припаде цілком тільки на свій розум і волю.
Влітку, так само як і навесні, Вам доведеться ризикувати. І хоча це не у ваших правилах, але ті проекти, які вийдуть на перший план в цей час, матимуть засадниче значення. Важливо проявити крайню міру обережності, оскільки частенько обставини по суті своїй виявляться зовсім не тим, чим є на перший погляд.
До середини серпня ситуація мало зміниться. Водяні Щури будуть як і раніше збуджені, і рішення стануть приймати швидше по натхненню, ніж за тверезим розрахунком. У результаті ви можете виявитися втягнутими в проекти, за які зазвичай ні за що б не взялися. Але в даному випадку вести по життю буде сама доля. Ви в цей час зробите широкий крок назустріч своєму майбутньому, хоча, можливо, навіть і не помітите цього.
За великим рахунком, Водяним щурам нема на що буде поскаржитися в 2021 році. Більшість планів здійсняться цілком успішно. Правда, станеться якась неприємність у близької людини, і Вам доведеться грунтовно попрацювати, щоб допомогти їй виплутатися з біди.
На закінчення слід сказати, що девізом представників Вашого знаку східного гороскопу в 2021 році повинна стати завзятість. Не слід вивішувати білий прапор раніше, ніж будуть випробувані усі доступні способи вплинути на ситуацію. Віра у свій досвід і сили допоможуть здолати будь-які незгоди. Поступаючи так само, ви самі будете вражені наприкінці 2021 року, яких значних результатів вам вдалося добитися.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дерев’яного Щура

Рік народження 1984

На самому початку 2021 року Дерев’яні Щури матимуть шанс увійти до деякого масштабного проекту з великою кількістю учасників. Перш ніж прийняти пропозицію, слід добре вивчити вірогідні вкладення і можливий прибуток. Втім, вчинити холодний розрахунок навряд чи вийде, оскільки справа, про яку піде мова, матиме відношення до тих занять, які завжди цікавили Дерев’яних Щурів. При цьому чітко сформульовані завдання на самому початку можуть стати гарантією успіху незважаючи на вірогідні труднощі і прорахунки.
У лютому планети стануть підштовхувати Дерев’яних Щурів на активне спілкування, під впливом чого коло знайомих помітно розшириться. Вони і самі відчують, що усі ці енергії будуть для них в цей час до речі. Вони стануть нестерпно нудьгувати в звичному колі друзів і близьких, а нові знайомі змусять здригнутися і з новим інтересом подивитися навкруги. Цього місяця дуже вдалим може виявитися вступ в якийсь клуб або співтовариство.
Усю першу половину року Білого Металевого Бика Дерев’яних Щурів турбуватиме стан фінансової сфери. Підстави для цього виникнуть вже в перші місяці, оскільки рік розпочнеться з великих витрат, але прибуток поступово стане збільшуватися.
У середині року, ближче до кінця червня Ви можете отримати деякий незапланований дохід і з радістю витратити ці гроші на подарунки рідним і друзям або вкласти у благодійний проект. Поступити так змусить несподівані обставини, але шкодувати про витрати не доведеться.
У липні Дерев’яним Щурам належить пережити період занепокоєння і дратівливості, оскільки очікуються домашні проблеми. Розташування планет цього періоду у Вашому гороскопі вказує на деякі неприємності, пов’язані з кимось із старших членів сім’ї. Можливо, це буде хтось з близьких родичів або родичів вашого партнера.
У першій половині року до усього іншого вплив планетарних аспектів підштовхуватиме Вас до інтелектуальних занять. Якщо у Дерев’яних Щурів вийде увійти до резонансу з небесними енергіями, то вірогідні успіхи в навчанні або в деяких діях з підвищення кваліфікації. Зроблені зусилля стануть основою для підвищення соціального або професійного статусу Дерев’яних Щурів, та й до того ж принесуть ні з чим не зрівнянне задоволення.
У районі серпневого молодика стануться події, які виявлять деякі ваші приховані якості. Це буде пов’язано з необхідністю приймати швидкі і зважені рішення в період невеликих утруднень. Навіть самі Дерев’яні Щури матимуть з цього приводу подив, а оточення їхні дії приведуть в повний захват.
Влітку Дерев’яні Щури зможуть трохи розслабитися і непогано провести час в компанії рідних і друзів. До цього моменту вирішаться проблеми, які примушували вас відчайдушно нервувати в першій половині року. Звичайно, душевні рани ще болітимуть, але процес емоційного лікування вже набере силу.
У вересні Дерев’яні Щури вже повністю набудуть майже втраченого почуття впевненості у власних силах. Якраз в цей час вони зможуть побачити результати зроблених раніше дій, які мали вигляд важкої роботи.
У листопаді Дерев’яні Щури відчують, що хтось з друзів сильно на них ображається, і це загрожує вірогідними емоційними проблемами. Краще всього відразу піти на чесну і відкриту розмову, щоб відновити втрачену довіру. Вплив космічних енергій такий, що цей крок виявиться найбільш дієвим і розумним. Якщо шанс буде використано Вами, то початок наступного року Ви зустрінете в обстановці найміцнішої і безхмарної дружби, яка тільки можлива у наш час.
Наприкінці року Дерев’яні Щури почуватимуть себе захищеними у ближньому колі і матимуть потребу в спілкуванні. Вони будуть неймовірно збуджені цим фактом і дуже відкриті. Чесно кажучи, деякі Дерев’яні Щури навіть забудуть про обережність і можуть наговорити багато такого, про що в інших обставинах вони сильно б пошкодували. На щастя, саме у цей момент поряд з Вами опиняться люди, гідні довіри. Вони поблажливо приймуть і непомірні хвастощі, і самовихваляння, а таємниці, що випадково вирвалися з Дерев’яних Щурів зуміють зберегти.
До усього іншого стан повного щастя, в якому перебуватимуть Дерев’яні Щури в грудні 2021 року, підкріпиться несподіваним поверненням старого друга. Швидше за все, він дасть про себе знати за допомогою пошти або просто подзвонить. Дерев’яні Щури можуть отримати запрошення у гості або якусь дуже принадну пропозицію. Усе це послужить для Дерев’яних Щурів приводом зустріти настання 2022 року в стані очікування ще більших подарунків долі і в надіях на саме краще майбутнє.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Щура

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *