Гороскоп на 2021 рік для Бика

Гороскоп на 2021 рік для Бика

Ваш рік — і цим усе сказано. Працювати вам не звикати, тому нічого нового від вас не потрібно: завзятість і терпіння приведуть до успіху. Доведеться багато працювати і мало відпочивати, але результат того вартий. На жаль, час задоволень пішов, але не назавжди!
Успіх в справах, навчанні і любові реальний, як ніколи. Хазяїну року можна навіть дозволити собі ризикувати і вкладати сили і засоби в нові проекти — інтуїція повинна стати вашим вірним союзником в цьому. Накопичені активи вам дуже згодяться.
Багатьох Биків чекає нова любов і навіть шлюб — можливо, що в перспективі у вас весілля або народження дітей. Цей рік обов’язково залишить слід в історії сім’ї якщо не народженням дітей і весіллям, то іншими позитивними подіями.
Літо — не найсприятливіший період для поїздок, будьте обережні в подорожах і відрядженнях, тому що в цей час здоров’я у вас буде ослаблено. Восени загальний життєвий тонус буде знижений, можуть загостритися хронічні захворювання, буде корисно поберегти себе.
Взагалі, в «свій» рік зазвичай відбувається закладка фундаменту для успіху. Так що підраховувати надбання і плюси будете на початку наступного року!

Гороскоп на 2021 рік Бика для Вогняного Бика

Рік народження 1997

Якщо Вогняні Бики виявляться нічим не зайняті на самому початку 2021 року, то, найімовірніше, відчують себе не в своїй тарілці. Звичайні рутинні справи від нудьги і хвилювань не врятують. Виручить тільки грунтовне і цілеспрямоване вибудовування планів на майбутній рік.
У січні 2021 року Вогняним Бикам належить впритул зайнятися своїми любовними і сімейними стосунками. У цій сфері намітиться помітний прогрес. Обставини виявляться дуже сприятливими для зняття будь-яких бар’єрів і нерозуміння. Як тільки домашні справи прийдуть в належний, на погляд Вогняних Биків, вид, почнуться поліпшення і в області ділових інтересів. Вогняні Бики відчують, що тиск відступає, і зможуть в спокійній упевненості зустріти настання сприятливих змін.
Наприкінці зими колега або товариш можуть запропонувати Вогняним Бикам випробувати нові відчуття, спробувавши свої сили в якомусь модному виді спорту або новому масовому захопленні. Швидше за все, Вогняні Бики вмить вхопляться за цю пропозицію, оскільки нудьгуватимуть.
У березні Вогняні Бики наштовхнуться на деяку заплутаність у сфері фінансів або на складнощі із застосуванням соціальних норм. Зрозуміти, що відбувається, вони зможуть тільки у тому випадку, якщо, не довіряючи поясненням, самі в усьому розберуться. І це буде правильно, тому що проблема зажадає негайного втручання. Чекати описаних подій слід в останніх числах першого весняного місяця.
На стику весни і літа Вогняних Биків буквально силою залучать до вирішення цілої низки запитань. Вогняні Бики повинні будуть узяти на себе керівну роль і матимуть від цього істинне задоволення. Особливо їм буде приємно командувати особистістю, яка у минулому додала чимало неприємних хвилин і переживань негативного плану.
У липні Вогняні Бики настільки втомляться вирішувати чужі проблеми, що їм захочеться сховатися від усіх і побути наодинці. В цей час особисте життя виявиться під сильним впливом планетарних аспектів, і швидше за все, другу половину року Вогняні Бики проведуть в пригніченому і частково навіть депресивному стані. Це може перешкодити скористатися деяким шансом, який доля надасть вам для вирішення якоїсь важливої проблеми. Згаданого щасливого випадку потрібно чекати в середині серпня. Хвилювання і роздуми можуть виявитися недоречними, а про втрачену можливість, якщо таке станеться, потім довго доведеться шкодувати.
Вересень завжди відрізнявся вдачливістю для Вогняних Биків. Рік Білого Металевого Бика в цьому відношенні не стане виключенням. Вогняні Бики відчують підйом життєвого тонусу і стануть, хай і на короткий період, надзвичайно діяльними. Їх буквально розриватиме на частини від бажання щось поліпшити у своєму житті. Зайвий запас енергії може тільки завадити. У такому випадку було б корисно знайти собі якесь трудомістке заняття, щоб запал не пропав даремно.
У жовтні Вогняним Бикам доведеться зрадити своїй натурі, що примушує здійснювати обмін інформацією розмірено і педантично. Ситуація зажадає швидких відповідей і швидких рішень. Тільки в цьому випадку Вогняним Бикам вдасться дати зрозуміти партнерам і працедавцям, що пропозиції, зроблені ними, дійсно і дуже живо їх цікавлять. Самотні Вогняні Бики отримають шанс закохатися відразу і незворотно.
Листопадові плани Вогняних Биків торкатимуться питань нерухомості. Це може бути купівля або обмін будинку або квартири. Не виключений і капітальний ремонт. Цього місяця Вогняні Бики напевно знайдуть те, що їм потрібно. Найголовніше в цьому питанні не лінуватися і розглянути усі пропоновані варіанти вирішення проблем.
З настанням грудня Вогняні Бики прийдуть у свою кращу фізичну форму, та й настрій у них виявиться на висоті. Нарешті принесе плоди справа, якою ви займалися увесь рік. На початку грудня може статися подія, яка подарує Вогняним Бикам усе, що вони побажають: матеріальне благополуччя і визнання як в суспільстві загалом, так і в колі близьких людей. Швидше за все, позитивні зміни торкнуться сімейного гнізда, а також фамільного майна.
До кінця 2021 року Вогняні Бики прийдуть з хорошим самопочуттям і невитраченим запасом сил. Навіть ті справи, які ви у поті чола переробите, щоб зустріти новий рік в стані непорушного порядку, не змусять відчути себе втомленими.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Водяного Бика

Рік народження 1973

Основні події на початку 2021 року в житті Водяних Биків будуть безпосередньо пов’язані з сімейними стосунками. Із зустрічі нового року Водяні Бики, швидше за все, постараються зробити пишне домашнє свято. Правда, це вийде тільки у тому випадку, якщо про усі його атрибути Водяні Бики потурбувалися заздалегідь, але і маленькі недоліки не стануть перешкодою для веселощів, а просто стануть уроком на майбутнє.
У 2021 році Водяні Бики проявлять себе дуже різнобічними людьми, і зроблять спробу з максимальною повнотою реалізувати усі можливості, які їм надасть доля. Ті Водяні Бики, які виявиться перед проблемою зайнятості, зможуть знайти роботу на неповний робочий день і це буде гарний варіант вирішення багатьох питань. Насправді, стан Водяних Биків багато в чому залежатиме від того, з якими результатами ви завершили 2020 рік. У разі успіху, такий результат буде продовжений і помножений в 2021 році. Якщо рік розпочнеться з невирішених проблем, їх кількість з часом може досягти катастрофічних масштабів. Втім, якщо мати на увазі останній варіант розвитку подій, то приводу для відчаю немає. Водяні Бики, що опинилися у важкій ситуації, можуть отримати шанс увійти до якогось спільного проекту. Швидше за все, це станеться в лютому. Важливо пам’ятати, що на перших порах не слід коверзувати. Навіть якщо які-небудь пропозиції здадуться неприйнятними, завжди можна досягти компромісу, який улагодить розбіжності. Успіх перших двох місяців року залежатиме від того, наскільки повно Водяні Бики зуміють реалізувати свої дипломатичні здібності. Останнє твердження відноситься і до цілком успішних представників вашого знаку східного гороскопу. У березні практично усі Водяні Бики розриватимуться між домівкою і необхідністю працювати, щоб сім’я була забезпечена усім необхідним. В середині місяця рівноваги вдасться досягти.
Ситуація в квітні виявиться для Водяних Биків дуже перспективною. У гороскопі Водяних Биків на 2021 рік є пряма вказівка на якусь подорож і інші сприятливі можливості. Вони можуть значно збагатити вас і враженнями, і матеріально, якщо тільки самі Водяні Бики вирішать ними скористатися. Слід мати на увазі, що в квітні вірогідні важливі зустрічі. Головне правило, яке повинне стати керівництвом до дії для Водяних Биків, полягає в тому, щоб не довіряти першому враженню. Дуже багато з тих, з ким доля уперше зведе Водяних Биків, будуть схильні приховувати своє справжнє лице. Упізнати їх справжню суть не складе для Водяних Биків великої праці, якщо вони зроблять для цього деякі зусилля.
У травні можуть бути зроблені деякі починання. Вдало пройдуть поїздки. Водяні Бики будуть раді змінити обстановку. Саме в цей час доведеться добре попрацювати, щоб виконати усі обіцянки. Якщо Водяні Бики не стануть дозволяти собі лінуватися, то добре впораються з цим завданням. Як тільки усі обіцянки будуть виконані, Водяні Бики отримають можливість діяти на власний розсуд. У сфері, про яку захочеться отримати додаткові відомості, станеться цілий ряд визначних подій. Не потрібно думати, що розвиватися вони стануть швидко, швидше за все, дія розтягнеться на усю першу половину літа. Затримки будуть пов’язані з якимись необхідними бюрократичними узгодженнями. І якщо Водяні Бики не встигнуть втратити інтерес до вищеназваних подій, це буде диво.
У серпні Водяним Бикам доведеться сконцентруватися на якомусь певному напрямі діяльності. Усіх поставлених завдань не вдасться вирішити навіть за такої умови, але більшість цілей можна буде досягти. У жовтні Водяні Бики зможуть задовільнитися першими позитивними змінами, які принесе робота. Якщо говорити про матеріальну сферу, то перші по-справжньому помітні доходи представники вашого знаку Зодіаку отримають у вересні. Правда, виглядати це буде трохи інакше, якраз в цей час почнуть збільшуватися витрати, хоча Водяні Бики усіма силами намагатимуться проявити ощадливість. Стан у фінансовій сфері на описуваний момент виявиться тим краще, чим практичніше Водяні Бики стануть поводитися в літні місяці. У діловій сфері вірогідне отримання вигідного контракту, правда, конкуруюча сторона обов’язково постарається отруїти радість від перемоги.
Наприкінці року Водяні Бики можуть почати думати про переїзд. Важливим етапом підготовки до цієї події стане потреба заручитися згодою усіх членів сім’ї і їх участю в процесі вибору нового місця проживання. За такої умови будуть зняті усі можливі тертя в майбутньому, коли процес стане безповоротним. У 2021 році Водяним Бикам слід довіряти своїй інтуїції, оскільки саме завдяки цій здатності Водяні Бики зможуть не раз скористатися щасливими випадковостями, що випали на вашому життєвому шляху. Самотнім Водяним Бикам такий шанс надасть нове перспективне знайомство. До усього іншого, наприкінці року багато Водяних Биків зможуть завершити проект, над яким працювали достатньо довго. Ну а оскільки до початку наступної великої справи ще буде час, Водяним Бикам варто скористатися випадком і почати діяти, не чекаючи підведення підсумків попереднього. Час усе гарно обдумати вам ще випаде.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дерев’яного Бика

Рік народження 1985

На початку 2021 року Дерев’яні Бики будуть схильні продовжити стосунки, які вдалося налагодити раніше. Крім того, деяким з вас може прийти в голову провести ряд перетворень в тих сферах життя, де справи йшли не зовсім гладко. Дерев’яні Бики дійдуть висновку, що на деяких напрямах було здійснено ряд малоефективних дій. Більше того, навіть зуміють зрозуміти, в якому випадку помилилися перший раз, де прорахунок посилився новими помилками, і навіть придумають, як виправити ситуацію. Ось тільки чи стануть вони діяти, це питання питань. Понад усе на світі на початку року Дерев’яним Бикам захочеться втекти від усіх проблем чимдалі, сховатися чим глибше.
Дерев’яні Бики разом зі своїми партнерами можуть дійти висновку, що взаємовідносини слід оживити і урізноманітити. Гарною можливістю для цього стануть подорожі, які на початку року виявляться для багатьох з вас основною темою. Січень буде відмічений короткими поїздками, а ось далі мова йтимите вже про тривалі і далекі подорожі, втім, також вірогідний варіант стати приймаючою стороною і деякий час провести в тісному контакті з гостями здалека.
Якщо у березні Дерев’яні Бики наштовхнуться на непереборні перешкоди то, швидше за все, намагатимуться зробити вигляд, що їх немає. Втім, ця тактика не врятує їх від проблем. Єдиною можливістю впоратися з ситуацією стане робота. Правда при цьому важливо мати на увазі, що діяти слід, не афішуючи своїх занять, не запрошуючи нікого взяти в них участь, і проявляючи достатню завзятість в досягненні цілей. Участь в колективних проектах в цей період не принесе користі, а тільки віддалить від тих завдань, які належить вирішити, щоб то не було. Усю весну буде як і раніше висока протекція небесних світил на всякого роду переміщення. Це дозволяє сподіватися, що в першу половину року Дерев’яні Бики зможуть реалізувати свої спрямування або знаходячись далеко від будинку, або ж за допомогою партнерів, що знаходяться далеко.
Квітень і травень року Білого Металевого Бика стануть для Дерев’яних Биків часом гарячкової інтелектуальної діяльності. Постійна готовність засвоювати і обробляти нові дані призведе до того, що вони раніше своїх колег зможуть помітити збій системи і назвати причини. Весна виявиться напруженим часом, але робота принесе громадське визнання, матеріальну винагороду і навіть деяке задоволення своїми здібностями. На цій хвилі вже в червні Дерев’яні Бики зможуть добитися результатів, про які ще зовсім нещодавно навіть і не мріяли. Усе це стане можливим під час якоїсь ділової поїздки. Одночасно деяке повідомлення, яке поступить в загальному потоці інформації, дозволить Дерев’яним Бикам значно поліпшити свій фінансовий стан. І ще. Дерев’яні Бики отримають щось на зразок бонуса долі — дещицю удачі для людини, яка підтримує вас і йде за вами по життю. Уся сукупність подій призведе Дерев’яних Биків в стан якщо не заспокоєності, то задоволення життям. При цьому Дерев’яним Бикам слід мати на увазі, що в липні слід контролювати свою енергію. Це буде непросто, а тому існує вірогідність вчинити цілий ряд помилкових дій. Слід стримувати себе і тоді, коли йдеться про обмін інформацією, і тоді, коли робляться якісь конкретні кроки. Перевірити ще раз правильність виводу ще ніколи не було зайвим. У серпні Дерев’яні Бики дуже багато часу присвячуватимуть справам інших людей. Цілком імовірно, що хтось з друзів в цей період виявиться у біді. Але до кінця місяця з’ясується, що біда перестала бути такою і перетворилася усього лише на дрібну неприємність.
Перспективи вересня віддаватимуть нудьгою, але навряд чи Дерев’яні Бики переживатимуть із цього приводу. Вони сприйматимуть затишшя, як час відпустки і із задоволенням відпочиватимуть від напруженої праці. Якщо хтось думає, що Дерев’яні Бики могли б відреагувати на це інакше, то вони глибоко помиляються. Дерев’яні Бики — здебільшого відлюдники. Самота час від часу вкрай потрібна і усю останню чверть року представники вашого знаку східного гороскопу користуватимуться цим своїм привілеєм. Багато хто намагатиметься забратися туди, де немає людей, або ж в такі області, де люди небалакучі. Дерев’яним Бикам наприкінці 2021 року знадобиться час, щоб поміркувати і прийняти деякі важливі рішення з числа тих, що визначають їх майбутнє.
Таємне життя приховане від більшості людей в 2021 році виявиться не менш результативним, чим публічна діяльність. Дерев’яні Бики до того ж віддаватимуть йому трохи помітну перевагу навіть у тому випадку, якщо воно перешкодить їм виділитися в лідируючу групу в їх легальних проектах. Річ у тім, що, займаючись таємними справами, Дерев’яні Бики майже напевно зустрінуть людину, яка розділяє їх погляди на життя і яка їм дуже сподобається. У самотніх Дерев’яних Биків дійде до того, що вони наважаться зв’язати з цією людиною свою долю. Цікаво, що усі ці матримоніальні плани укупі із справами домашнього господарства стануть тими причинами, які змусять Дерев’яних Биків наприкінці 2021 року переглянути своє відношення до професійних і соціальних спрямувань.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Земляного Бика

Роки народження 1949 і 2009

Представники цього знаку східного гороскопу схильні до імпульсивних дій. З іншого боку дуже багатьох Земляних Биків відрізняють тяжкі коливання, і іноді, коли вони наважуються, нарешті, на рішучий вчинок, виявляється, що час вже безнадійно втрачено. Втім, ця остання якість в 2021 році може виявитися вигіднішою, ніж не до місця проявлена імпульсивність. Для Земляних Биків настає період ризиків і невірних ситуацій, а тому вимагається гарненько подумати, пропрацювати передбачувані варіанти наслідків, перш ніж почати діяти. У 2021 році Земляні Бики будуть налагоджені надзвичайно честолюбно, і вірогідні невдачі можуть привести їх до депресії унаслідок нездійснених надій. Земляним Бикам слід мати на увазі, що ряд ускладнень на їх шляху виникне неминуче, і якщо вони хочуть добитися успіху, то мають бути готові до їх подолання. А то, що справи рано чи пізно підуть на лад, не повинно викликати ніяких сумнівів.
На початку року Земляні Бики будуть зайняті деяким важливим дослідженням. Вони розглядатимуть вже виконаний проект або якісь стосунки, що відбулися. Предметом вивчення стане той факт, наскільки фотографічна їх пам’ять, і чи не спотворюють вони щось у своїх спогадах. Заради цього вони влаштують цілий симпозіум з учасниками тих самих подій. Насправді, Земляні Бики стануть шукати причину з минулого, яка могла б вплинути на сьогодення. Це не буде роботою над помилками, швидше, Земляним Бикам знадобиться деяка рушійна сила, яка допоможе організувати новий проект і добитися його успішного здійснення. Впродовж перших трьох місяців Земляні Бики звикатимуть до того, наскільки глибоко вони просунулися на шляху до своєї мети. Тим паче, що зроблені зусилля стануть здаватися Земляним Бикам дуже незначними. Те, чим Земляні Бики займалися, було здійснено, на їхню думку, заради особистого задоволення, а виявляється, що вони вчинили роботу, за яку отримали нагороду.
Навесні Земляні Бики отримають пропозицію. Відмовлятися від неї не слід. Земляних Биків можуть запросити увійти до числа членів якогось об’єднання, соціального або комерційного. Насправді, пропозиція могла б стати для вас гарною можливістю розширити і якісно удосконалити коло свого спілкування. За великим рахунком, березень повинен завершитися для Земляних Биків отриманням якоїсь інформації, яка приведе їх в стан легкої ейфорії від отриманої перемоги. Насправді ж, перемога ця стане результатом невдалої дії якоїсь іншої людини, волею випадку, чистим везінням.
У липні, Земляних Биків потягне в далекі країни. Якраз в цей період станеться подія, яка переведе це бажання в розряд реально здійсненних справ. Велика частина Земляних Биків скористається випадком, хоча це може означати перегляд вже погоджених планів. У серпні Земляні Бики займуться питаннями побудови кар’єри і вже не звернуть з обраного шляху, хоча наміри ці до певної міри знову стануть руйнівниками планів. Цього разу під загрозою зриву виявляться справи з області ведення домашнього господарства.
Вересень стане для Земляних Биків періодом залагоджування особистих проблем. В цей час завдяки сприятливій астрологічній обстановці виникне гарна можливість привести в порядок сімейні стосунки. Особливо актуальним це питання стане для тих Земляних Биків, які живуть на дві сім’ї. Вересневі дні можуть принести немало приємних хвилин і Земляним Бикам, і їх близьким. Використати цей час на щось інше рівносильно злочину. Навіть побічні плани можуть усе зіпсувати і відвернути від якихось чудових можливостей розважитися в компанії близьких людей. У останній чверті року Земляним Бикам доведеться займатися деякою особистою справою, вузькоспрямованою, і це зажадає усіх сил і надійних тилів.
На початку осені Земляні Бики стануть обмірковувати нові проекти, не виносячи їх на загальне обговорення до тих пір, поки не будуть ретельно розглянуті усе «за і проти». Крім того, в цей період Земляних Биків почнуть обтяжуватися деякими громадськими обов’язками. Вони матимуть гостре бажання кинути усе і зайнятися справами, але, швидше за все, не зважаться підвести шанованих ними людей. Та і уславитися людиною необов’язковою і ненадійною їм теж не захочеться. Взагалі, Земляні Бики — соціально залежні люди, які дуже дорожать громадською думкою про себе. У вересні і жовтні навколо них знову буде велика кількість різних людей, які стануть звертатися до них з дуже різними питаннями.
На початку листопада матиметься деякий збіг обставин, який разом заморозить усі проекти, над якими працюють Земляні Бики. Швидше за все, це супроводжуватиметься гострим жалем з приводу того, що неприємна Земляним Бикам людина може вийти переможцем в давній суперечці. В результаті, якщо знайдеться хоч який-небудь спосіб не допустити цього, Земляні Бики без коливань їм скористаються. Можливо, передадуть свої проекти третій стороні або увійдуть до нового партнерства. Найцікавіше полягає в тому, що Земляні Бики будуть вимушені тісно співпрацювати з кимось, хто їх ніколи особливо не цікавив. А головне — це послужить початком красивої дружби або навіть захоплюючого роману, правда за умови, якщо Земляні Бики не пов’язані вже узами шлюбу.
Хвилюючий і важкий 2021 рік раптом завершиться безтурботними грудневими днями. До цього часу вже будуть вирішені питання злиття компаній або встановлення нових партнерських зв’язків, залишиться тільки спокійно і неметушливо утілювати в життя вже обдумані плани.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Металевого Бика

Рік народження 1961

2021 рік почнеться для багатьох Металевих Биків з питання, чому вони повинні мати жалюгідне існування в рутині повсякденних турбот, коли на світі так багато по-справжньому захоплюючих занять. І насправді Металеві Бики налаштуються на хорошу хвилю і зможуть вольовим зусиллям позбавити себе від нудьги і смутку.
Металевим Бикам дійсно необхідно здригнутися, але те, що здатно відродити їх, повинно прийти зсередини. Ніякі зовнішні стимули не допоможуть. На початку січня дуже багато подій і висловлювання різних людей стануть викликати у Металевих Биків протест. Ці люди стануть поводитися активно і по суті своїй бездумно. Металевим Бикам з їх розумом і прозорливістю відразу стане зрозумілим кінцевий пункт призначення, і він навряд чи їм сподобається. До усього іншого, в цей самий час Металеві Бики у бесіді з близьким другом раптом зрозуміють, як сильно вони відірвалися від проблем навколишнього світу, поки були занурені в турботи свого ближнього кола. Металеві Бики занадто захопилися деякими приватними питаннями і не бачили, що відбувається буквально у них на очах. Початок 2021 року дасть поштовх впритул зайнятися вивченням усіх цих процесів. Таким чином, якщо Металеві Бики хочуть отримати новий стимул для свого розвитку, у них є привід почати вчитися чомусь доки що їм незрозумілому або зайнятися самостійними дослідженнями в області проблем, що зацікавили їх.
Період учнівства, якому багато Металевих Биків присвятять перші декілька місяців 2021 року, принесе їм істинну насолоду. Металевим Бикам буде приємно освоїти мову якогось народу або його одвічні ремесла. На початку весни Металеві Бики вчинять втечу з сфери звичних місць і людей і ніскільки не пошкодують про це. Перед ними відкриються нові можливості, і Металеві Бики нарешті відчують звільнення. Багато Металевих Биків зрозуміють, як правильно вони поступили, вже в квітні, коли випадок зведе їх з кимось з минулого оточення і дозволить свіжим поглядом подивитися на усі ті справи і проблеми, які ще зовсім нещодавно займали в житті так багато місця. Дивно, але того хвилювання, яке вони повинні були б мати, Металеві Бики вже не відчують.
Влітку Металеві Бики можуть зайнятися благодійними проектами, які будуть пов’язані з операціями купівлі-продажу. При купівлі важливо добре володіти інформацією про предмет торгу і переконатися, що отримується саме те, що треба. При продажі вимагається знати, скільки насправді коштує те, що Металеві Бики збираються реалізувати. Усе це у Металевих Биків повинно вийти вдало, оскільки вони мають навички дій в цій сфері ділових стосунків. До усього іншого, добродійність у такому вигляді допоможе залишатися в тонусі.
Крім того, що Металеві Бики випробують глибоке моральне задоволення від того, що роблять щось корисне для тих, кому не так повезло в житті як їм, вони ще будуть добре винагороджені за свої зусилля. В середині 2021 року Металевим Бикам поступатимуть дуже незвичайні і захоплюючі пропозиції. В цей час важливо не зволікати і вчасно скористатися можливістю. Літо — період оперативних дій. Проаналізувати свої заняття Металеві Бики зможуть пізніше, а доки важливо схопити удачу за хвіст і не випускати як можна довше. Головною трудністю в цій справі стане необхідність приборкати власне почуття природженої обережності і підпорядкувати його здоровому глузду.
Металевим Бикам слід мати на увазі, що планетарні впливи в їх гороскопі такі, що вам під силу добитися успіху у будь-якій області, але тільки у тому випадку, якщо діяти оперативно і рішуче. Це як на виборах, коли в останню мить хтось приєднується до перемагаючої сторони і у результаті проходить до парламенту. У разі повного резонансу з небесними впливами Металеві Бики мають право розраховувати на великі особисті досягнення і відчутну винагороду за працю, що до усього іншого ще і підвищить власну самооцінку.

Гороскоп на 2021 рік для Бика

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *