Гороскоп на 2021 рік Бика за знаком зодіака і роком народження

Гороскоп на 2021 рік Бика за знаком зодіака і роком народження

Гороскоп на 2021 рік для Щура

Гороскоп на 2021 рік для Бика

Гороскоп на 2021 рік для Тигра

Гороскоп на 2021 рік для Кота

Гороскоп на 2021 рік для Дракона

Гороскоп на 2021 рік для Змії

Гороскоп на 2021 рік для Коня

Гороскоп на 2021 рік для Кози

Гороскоп на 2021 рік для Мавпи

Гороскоп на 2021 рік для Півня

Гороскоп на 2021 рік для Собаки

Гороскоп на 2021 рік для Кабана

Рік Білого Металевого Бика почнеться 12 лютого 2021 року. Бик є символом працьовитості, спокою, справедливості. Проявляє завидну рішучість в досягненні своїх цілей. Пануюча стихія року — метал. Бик в усій красі може продемонструвати свою залізну волю і сталеві нерви. Колір металу — білий, символізує благородство, стриманість, мудрість.
Бик утілює собою зовнішню солідність, незалежність, послідовність і прагнення до порядку. Він прив’язаний до своїх звичок, консервативний і прагматичний. Бик дуже наполегливий і упертий, тому досягає успіху там, де інші відступають. Практичний і обережний, не схильний міняти свої принципи. Бик наділений величезною силою духу і фізично витривалий. Він працелюбний, уміє і любить забезпечити добробут усієї сім’ї. Бик може несподівано вийти з себе, слабо піддається навіюванню і маніпуляціям. Синонім надійності і постійності.
Гороскоп на 2021 рік за знаками зодіаку і рокам народження допоможе вам подружитися з Білим Металевим Биком і максимально реалізувати усе задумане в новому році.

Гороскоп 2021 — що чекати в рік Білого Бика

Стихія Металу і цілеспрямованість символу 2021 року принесуть безліч приємних сюрпризів усім знакам зодіаку. 12 лютого 2021 року ми розпрощаємося з вподобаним нам Білим Щуром і зустрінемо Білого Металевого Бика.
Будь-який рік Бика зазвичай характеризується хорошою родючістю. Рік Бика — найсприятливіший час для того, щоб займатися сільським господарством, впроваджувати передові технології землеробства і тваринництва. В цей час зазвичай не трапляється природних катаклізмів — ні посухи, ні граду. Навіть такі вороги, як комахи-шкідники і птахи, на зразок ворон, поводяться менш активно, дотримуючись відносного нейтралітету.
У рік Бика вдало проходять всілякі національні акції повернення до одвічних коренів, на якому б рівні вони не проводилися — економічному, демографічному або культурному, а результати таких акцій завжди пропорційні витраченим зусиллям.
Сприятливо складеться рік Бика і для людей, зайнятих індивідуальною творчістю, особливо, якщо вони щось роблять своїми руками — для ремісників, художників і інших творців. Безробітним в рік Бика доведеться туго, цей час призначений для важкої монотонної роботи з реалізації планів, а не для їх побудови. На зростання винагороди за працю в цей рік також розраховувати не доводиться. Принцип підтримки стабільності поширюється і на цю область стосунків. У рік Бика в усьому краще покладатися на себе, саме тому добре йдуть справи тільки у індивідуалів. Саме вони збирають багаті врожаї прихильників і отримують з цього чималу матеріальну вигоду.
В соціальному плані роки Бика проходять непросто. У цей рік активізуються усі і уся з ретроградів і консерваторів, і зірки, як правило, перебувають на їх стороні. Демократичні перетворення в рік Бика завмирають, посилюються авторитарні тенденції у владі. У рік Бика навіть такі країни, де демократія давно стала нормою державного устрою, зазнають тиску і ряд обмежень в громадських свободах з боку влади. Опозиційні сили в рік Бика зазвичай бувають поставлені в такі умови, що будь-які прояви невдоволення обертаються проти них самих. Розумні керівники протестних шарів суспільства в цей час послабляють свою риторику, а виступи носять менш радикальний характер. Уряди в такі роки піклуються про благо народу усупереч бажанням самого народу і здійснюють дуже рішучі дії.
Молодим фахівцям в рік Бика, зазвичай рекомендуються розпочинати з самої нижчої посади і не намагатися перестрибнути якийсь загальноприйнятий етап. В цьому випадку Бик надасть їм режим найбільшого сприяння, завдяки якому в подальші роки їх послужний список починає відчутно тяжчати і стає міцним базисом для подальшого переміщення у верхні професійні ешелони.
Сім’ям, які планують народження дитини в рік Бика, слід знати, що в цей час народжуються здорові і міцні діти. Єдина проблема, полягає в тому, щоб влаштувати усе так, щоб малюк з’явився на світ в холодну пору року, краще всього тоді, коли врожай зібраний і великої роботи вже не передбачається. Якщо таке станеться, то упродовж усього свого життя малюк не знатиме ні в чому потреби, менше стане додавати зусиль заради здобичі хліба насущного і більше заради високих ідеалів і самореалізації.

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *