Гороскоп на 2021 рік Бика для Змії

Гороскоп на 2021 рік Бика для Змії

Білий Металевий Бик дуже прихильний до мудрих і розумних Змій. Вас чекає сприятливий рік, який принесе шанси на успіх. Жодних серйозних проблем і страшних потрясінь зірки не обіцяють.
Хоча багато що залежатиме від особистих якостей кожної окремо взятої Змії: занадто уперті і безкомпромісні не зможуть обійтися без проблем на роботі і в любові — тут потрібна властива їм гнучкість.
Інтуїція повинна стати вашою дороговказною зіркою — доведеться приймати чимало рішень, що торкаються роботи, можливо, переїзду, укладення угод. Дослухайтеся до порад близьких, але остаточні рішення довіряйте тільки собі.
Здоров’я не додасть Зміям неприємностей, але не можна сказати, що ви маєте величезний потенціал сил — їх доведеться періодично копити і відновлювати.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Вогняної Змії

Рік народження 1977

У січні 2021 року Вогняні Змії тільки виграють, якщо змінять свій консервативний стиль на що-небудь більше інноваційне. Цього місяця їх чекає багато роботи і налагодження відношень з колегами і керівництвом. Це буде непросто, але зміна іміджу допоможе. Важливо також не ухилятися від справ. Думати і планувати краще на ходу. Інакше можна нічого не встигнути. У лютому Вогняні Змії повинні будуть скинути набрані швидкості і віддати перевагу якості. Усе, що вони вигадають і створять в цей час, буде оцінено надзвичайно високо. Цього місяця знайдеться і час для спілкування з друзями. Вірогідні приємні сюрпризи.
У березні Вогняні Змії можуть приступати до нових проектів. Усе стане виходити просто за рахунок везіння, але весняна депресія не мине представників цього знаку східного гороскопу навіть в такій сприятливій обстановці. Впоратися з нею допоможуть поїздки, які будуть виключно приємними. Квітень буде непростим місяцем для Вогняних Змій. Щонайменше, два тижні їм належить провести в смутку. Справи загальмуються, стосунки зіпсуються. Краще всього використати цей час для упорядковування усіх своїх справ. Ближче до кінця місяця відкриється друге дихання, і радість життя повернеться. У травні Вогняних Змій здолають конкуренти. Нападки сипатимуться з усіх боків. До того ж представники цього знаку східного гороскопу цього місяця будуть загальмовані. Справжнім порятунком в цій обстановці стане інтуїція Вогняних Змій. Вона працюватиме безвідмовно. Своєму внутрішньому голосу в цей час краще довіряти.
У червні Вогняні Змії стануть щосили крутити любов. За справи в цей час можна не побоюватися. Усе буде налагоджено і стане працювати як годинник. В середині місяця вірогідна якась неприємна історія. Свободу представників цього знаку східного гороскопу спробують обмежити. Важливо не піддаватися, якщо звинувачення необгрунтовані. До кінця місяця утруднення вдасться усунути. У липні у Вогняних Змій продовжаться романтичні тенденції попереднього місяця. В цей час краще не від’їжджати далеко від домівки. Пригоди знайдуть Вогняних Змій самі. Буде багато контактів, спілкування, нових знайомств. Важливо не випускати з уваги перебіг справ. У серпні, швидше за все, знайдуться недороблені справи. Почнуться конфлікти з колегами і домашніми. Деякі з Вогняних Змій вважатимуть за краще від проблем просто втекти. Як не дивно, це теж вийде.
У вересні Вогняні Змії зможуть збудувати на майбутнє грандіозні плани. У професійній сфері справи йтимуть або з немислимим драйвом або загальмуються на деякий час. Представники цього знаку східного гороскопу самі визначаться, як краще вчинити. На початку місяця вірогідна неприємна інформація. У жовтні Вогняні Змії отримають цікаві пропозиції. Справа ця буде непроста, але цікава. Правда, дехто відговорюватиме від неї, але представники цього знаку східного гороскопу як завжди упруться рогом і не помиляться. У вируючому пристрастями листопаді Вогняні Змії дізнаються про себе багато нового. Своїми поглядами не поділиться тільки ледачий. Пережити таке буде непросто, проте Вогняні Змії зуміють поглянути на себе з боку. Те, що вони побачать, їм не дуже сподобається. Але від недоліків представники цього знаку східного гороскопу позбавлятися уміють. Впораються і цього разу.
У грудні Вогняні Змії отримають цілу купу приємних і неприємних сюрпризів. Найгірше припаде автомобілістам. Краще б в грудні Вогняним Зміям взагалі не сідати за кермо, якщо звичайно водіння не пов’язане з їх професією. Приємно, що усі подарунки долі припадуть на другу половину місяця. Наприкінці року у представників цього знаку східного гороскопу буде чудовий настрій.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Водяної Змії

Роки народження 1953 і 2013

У січні 2021 року Водяні Змії матимуть намір розпочати нове життя, але старі проблеми все одно наздоженуть їх в середині місяця. Їм нагадають про невиконані обіцянки і незавершені проекти. В останній тиждень місяця треба проявити обережність як в словах, так і у вчинках. Це час підвищеного травматизму. У лютому Водяні Змії зможуть-таки почати нове життя, але тільки якщо добре попрацювали в попередній період. На завершення справ можна витратити тільки першу декаду лютого. Далі настане сприятлива можливість виконати найзаповітніші свої бажання — від кар’єрного росту до великої купівлі. Хвости з минулого усе зіпсують.
У березні Водяних Змій завалять пропозиціями і перспективними проектами. В цей час у них буде усе виходити. Друзі і колеги стануть допомагати цілком безкорисливо. У квітні з безлічі контрактів представники цього знаку східного гороскопу повинні будуть вибрати тільки ті, з якими вони можуть впоратися. Інакше знову матисуть невиконані обіцянки і недороблені справи. Ніяких об’єктивних утруднень на шляху Водяних Змій не має. Усі складнощі виявляться особистого плану, і хоча немає боротьби важче, ніж із самим собою, Водяні Змії переможуть. У травні представники цього знаку східного гороскопу повинні будуть притримувати коней і зайнятися неквапливим завершенням минулих проектів. Розпочинати щось нове доки не слід. А краще всього взяти відпустку або поїхати в яку-небудь подорож.
У червні Водяним Зміям слід сконцентруватися на професійній діяльності, привести до ладу старі справи і забезпечити чіткий старт новим. Від улюбленого заняття — пліток і спілкування — краще відмовитися. Водяні Змії усе надолужать в другій половині місяця. Зірки самі піднімуть шлагбаум і обрушать на них нові знайомства, нескінченні світські раути і дружні посиденьки. Добре пройдуть і поїздки. У липні представники цього знаку східного гороскопу випробують суперечливі впливи космосу. На початку і кінці місяця у них стане усе виходити на роботі і удома. Стосунки з оточенням будуть рівними. А ось в середині липня вірогідний сплеск недоброзичливості. Він може набрати вигляду інтриг і пліток. В цей час важливо зберігати холоднокровність і не приймати кинутий виклик. У серпні Водяні Змії буду дуже розсіяними. Вони стануть забувати про обіцянки, втрачати документи, спізнюватися до відправлення транспорту в поїздках. Це неподобство продовжиться майже до кінця місяця. У останній декаді серпня партнери пред’являть Вам претензії, змусять зібратися і виконати, нарешті, обіцяне.
Тенденції серпня продовжаться у Водяних Змій і у вересні. Тільки цього разу відволікаючим моментом стане пишна любовна інтрижка з кимось з минулого життя. Нічого важливого на вересень краще не планувати. У жовтні знову виявляться попереду на коні. З професійними обов’язками вони стануть справлятися граючи. Домашні справи теж вирішуватимуться легко. Щільна зайнятість увесь місяць перемежатиметься романтичними пригодами. При цьому Водяні Змії виконають усі обіцянки і завершать усі проекти. Вони це можуть, коли захочуть. Тенденції жовтня змістяться і на кінець осені. Водяні Змії продовжать переможний хід і зможуть щось радикально змінити у своєму житті, наприклад, змінити рід занять.
У грудні у Водяних Змій відкриється нова життєва сторінка. Важливо не забувати, що, присвячуючи себе професійним обов’язкам, слід напрацьовувати нові зв’язки. Успіх у Водяних Змій неможливий поза межами компанії однодумців. У цей самий час до того ж доведеться завершувати любовний зв’язок, що вичерпав себе.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дерев’яної Змії

Рік народження 1965

У січні 2021 року Дерев’яні Змії переживуть складний період. Початок року вони зустрінуть в депресії, чергами невдач, такими, що не знаходять розуміння навіть в сім’ї. Ситуацію вдасться переламати тільки у тому випадку, якщо звернутися до іншого роду діяльності. Хобі теж підійде. Потрібно щоб нове заняття подобалося і приносило задоволення. У лютому життя Дерев’яних Змій полетить із швидкістю пружини, що лопнула. Стійкі раніше структури рушитимуться, у тому числі давні стосунки. Проте нові справи підуть успішно і нові знайомі радуватимуть. Емоційно Дерев’яні Змії будуть украй нестійкі, стануть то ридати, то реготати. До місяця кінця ситуація стабілізується, і представники цього знаку східного гороскопу зможуть зітхнути спокійніше.
У березні Дерев’яні Змії почнуть нове життя. Вони знайдуть рішення проблем, як в професійних справах, так і в домашніх. Усе вийде, якщо вони стануть довіряти інтуїції. Вірогідні доленосні зустрічі в поїздках. У квітні Дерев’яних Змій наздожене весняна депресія. Відволіктися від туги і жалості до себе допоможуть друзі і нові заняття. Наприкінці місяця вдача повернеться. Нові ініціативи виявляться перспективними і захоплюючими. У травні про представників цього знаку східного гороскопу стануть говорити, що вони літають як на крилах. Їм видасться шанс просунутися кар’єрними сходами і улагодити домашні справи. Іноді для цього знадобляться силові рішення. Але діяти Дерев’яні Змії стануть не лише у своїх, а й громадських інтересах. Це допоможе пробитися через будь-які перешкоди. Наприкінці місяця знову накопичиться втома. Дерев’яні Змії повинні подумати про відпустку.
У червні Дерев’яні Змії стануть упорядковувати старі справи і будувати плани на майбутнє. Думати вони будуть не лише за себе, але і за людей, які довірилися їм. Відповідальність стане пригноблювати, але результати перевершать найсміливіші очікування. У липні представників цього знаку чекає великий перелом в долі. На деякий час вони стануть темою для пересудів оточення. Слід чекати виконання бажань, правда, зовсім не тих, які замислювалися на найближчу перспективу. Станеться щось дійсно хороше, на що Дерев’яні Змії навіть і не сподівалися. У серпні для Дерев’яних Змій настане ідеальний відпускний час. Справи все одно надовго застопоряться. Під час відпускних подорожей слід бути уважніше на транспорті і стежити за грошима і документами.
У вересні Дерев’яні Змії завершать тривалий роман або втратять друга. На цьому фоні вони стануть ще активніше займатися справами. Можливе велике професійне досягнення, але в душі представники цього знаку східного гороскопу стануть згадувати минуле. У цей період вірогідні помилки при оформленні документів. Важливо уважно прочитувати усе, що приносять на підпис. У жовтні у Дерев’яних Змій настане смуга везіння. Ймовірно, станеться знакове знайомство або поступить запрошення на хорошу роботу. Настрій буде гарним. У листопаді діятимуть тенденції попереднього місяця. Блага, які стане роздавати Дерев’яним Зміям доля, підуть по зростаючій. Буркотіння злостивців здасться комариним писком.
У грудні у Дерев’яних Змій настане час подяк. Як вони весь цей час відносилися до людей, так і люди стануть поступати з ними. Вірогідна велика винагорода за виконану роботу, а так само значне придбання для будинку.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Земляної Змії

Рік народження 1989

У січні 2021 року Земляні Змії вчинять щось таке, що визначить усе їх подальше життя. Принаймні на найближчий рік. Вірогідні професійні досягнення і сімейна ідилія. У лютому Земляних Змій чекає робота над помилками. Чим оперативніше вони зреагують на виниклі утруднення, тим вірогідніше успіх. Лютий — травмоопасный місяць, слід берегти здоров’я. Увесь місяць слід частіше бувати на людях.
Непростий вийде у Земляних Змій березень. З одного боку вони будуть на висоті, в роботі стануть імпровізувати і зльоту вирішувати складні завдання. З іншої — Земляні Змії відчуватимуть пригніченість і відособленість від колективу. Це наслідок весняного авітамінозу і втоми. У квітні представники цього знаку східного гороскопу поводитимуться занадто нав’язливо. Це стане дратувати оточення і відіб’ється на справах. Важливо бути скромніше. Жінкам до того ж — ще і обачніше. Вони користуватимуться великою популярністю у усіх — від людей похилого віку до дітей. У травні Земляні Змії доб’ються більшого добром і участю, ніж за допомогою загроз і криків. Справи почнуть розвиватися нестримно. Земляні Змії зможуть допомогти іншим людям. Вірогідне якесь осяяння. Представники цього знаку східного гороскопу, нарешті, зрозуміють щось таке, що давно не давало їм спокою.
У червні чужі інтереси переважатимуть в списку невідкладних справ Земляних Змій. Друзі і близькі раптом стануть безпорадними і залежними від них. Земляних Змій це почне страшенно дратувати. У липні представники цього знаку східного гороскопу нарешті зможуть побути трохи егоїстами. Увінчається успіхом якийсь проект, і усі вирішать, що це заслуга виключно Земляних Змій. Не потрібно нікого переконувати. Прийшов час користуватися плодами. Вони, до речі, допоможуть виправити давню помилку. Нормальні герої завжди йдуть в обхід. Ця строфа з дитячої пісеньки буде застосовна в серпні до Земляних Змій. Обставини складуться так, що в лоб вирішити проблеми не вдасться, а в обхід — завжди будь ласка. Крім того, цього місяця Вас чекає доленосна зустріч.
У вересні Земляні Змії будуть схильні ризикувати. Їх дар переконання виросте у сто разів. У такій обстановці вони легко зможуть дістати вигідний контракт або великий грант. У жовтні Земляні Змії зіткнуться з якоюсь перешкодою. Узяти штурмом її не вдасться. Доведеться приймати рішення — відкласти справу на невизначений термін або зовсім від нього відмовитися. Нервувати і поспішати не слід, поспішність усе зіпсує. Потрібно шукати шляхи. У листопаді належить переглянути програму прийнятих звершень і забути про нездійсненні фантазії. Дуже буде жалко блискучих прожектів, тому діяти краще рішуче.
У грудні Земляним Зміям буде важливо нічого не доводити до межі, ні в професійних справах, ні в сім’ї. Краще тимчасово поступитися, ніж зовсім втратити. Залишені позиції можна відвоювати потім.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Металевої Змії

Рік народження 2001

У січні 2021 року Металевим Зміям належить розв’язати для себе проблему подальшого росту. Їм здасться, що увесь їх минулий досвід вже не відповідає реаліям сьогоднішнього дня. Ймовірно, потрібно буде записатися на курси підвищення кваліфікації або зовсім змінити роботу. У лютому усі січневі переживання розвіються як дим. Виявиться, що Металеві Змії — незамінні працівники, що зуміли творчо організувати своє робоче місце, причому так, що увесь інший колектив від них відстає. Втім, не усім сподобаються такі висновки. Металевих Змій оголосять вискочками, але притому стануть відкрито поважати.
У березні Металевим Зміям доведеться вирішувати ряд професійних і життєвих проблем. І чим серйозніше вони до них ставитемуться, тим швидше буде знайдено рішення. Має відбутися велика робота. На просту вдачу розраховувати не доводиться. У квітні представники цього знаку східного гороскопу трохи відпустять гальма і дозволять собі бути такими як усі — час від часу спізнюватися, зовсім забути про дипломатію і лихословити на кожному кроці. При цьому вони будуть такими милими і безпосередніми у своєму епатажі, що оточення запросто пробачить їм маленьку тимчасову слабкість. Керівництво взагалі вважатиме, що прийшло час задовільнити якісь старі прохання Металевих Змій. Вередувати іноді корисно. У травні Ви будете завантажені роботою. Впоратися з усім об’ємом не вдасться навіть за найсильнішого бажання. Металевим Зміям доведеться зробити вибір: чим зайнятися відразу, а що відкласти на потім.
У червні Металеві Змії відчують наближення змін. Це буде не дуже приємне відчуття, тим більше ніхто не зможе сказати, з якого боку цих змін чекати. Для представників цього знаку східного гороскопу важливо бути добре інформованими, не нехтувати такими джерелами, як чутки і плітки, у тому числі і в пресі. У липні Металевих Змій чекає робота до сьомого поту не з примусу, а виходячи з особистих принципів. Те, що роблять Металеві Змії, завершується добрим результатом. Альтернативи не існує. Через це Ви готові жертвувати особистим часом. У серпні представники цього знаку східного гороскопу виявляться під пильною увагою свого керівництва і конкуруючої фірми. Їх ділові якості з’являться затребуваними як ніколи. Керівник захоче допомогти, конкуренти завадити. І те і інше може принести неприємності. У цей період Металевим Зміям важливо покладатися тільки на свій власний досвід і інтелект.
У вересні Металевих Змій чекає професійний аврал. Вони не укладатимуться в терміни, і врятувати ситуацію зможе тільки найвища якість вже виконаної роботи. А відпрацьовувати деталі Металеві Змії майстри. Місяць буде зовсім не важким за рахунок рівномірного навантаження і відмови від штурмівщини. Жовтень мине під знаком дипломатії. Домагаючись значних результатів у своїй роботі, вони підуть навіть на те, щоб виставити себе в невигідному світлі. Тим приємніше буде перемога. У листопаді Металеві Змії житимуть спокійно і розмірено, намагаючись поменше бувати поза опалюваними приміщеннями. Заповітні мрії в цей період не виконаються, а ось повсякденні плани — легко.
У грудні Металевим Зміям доведеться визначитися, чого ж вони все-таки хочуть насправді. В цей час здібності до прогнозу і аналізу увійдуть до ідеальної рівноваги. Плани, складені в грудні, виявляться реально здійсненними.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Змії

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *